Košarkaška Reprezentacija Srbije

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan

Avatar
Kristijan
Postovi: 747
Pridružen/a: 26 maj 2019, 10:40
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Kristijan » 13 avg 2019, 10:48

Da, ali okolnosti su takve kakve su. Mišljenja sam da njemu uopšte nije problem da se podredi ekipi, konkretno reprezentaciji. Jedno je klub, drugo reprezentacija. Generalno njegov odlazak u NBA nije bio dobar potez.

Igrač je poteza.

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la lumani » 13 avg 2019, 11:11

Kristijan je napisao/la:Da, ali okolnosti su takve kakve su. Mišljenja sam da njemu uopšte nije problem da se podredi ekipi, konkretno reprezentaciji. Jedno je klub, drugo reprezentacija. Generalno njegov odlazak u NBA nije bio dobar potez.

Igrač je poteza.

Teško je to sve :arrow: biti gazda :?: pa odjednom 3,4 igrač ekipe.Valjda se oporavi brzo i odigra još 2,3 ozbiljne sezone.

Avatar
Kristijan
Postovi: 747
Pridružen/a: 26 maj 2019, 10:40
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Kristijan » 13 avg 2019, 11:18

Nije Teo egoista. Samo njegovo prisustvo znači ekipi puno. On i Bjelica su praktično jedini vukovi iz generacije koja je ponovo podigla srpsku košarku.

Avatar
Federer17
Postovi: 7133
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Federer17 » 13 avg 2019, 11:33

lumani je napisao/la: Da, za tebe sam ekspert, jer na svaki moj post skačeš :arrow: a cinjenica je ono što si sam o sebi napisao, Herr Federer.
Vjeruj mi, kad bih na svaku tvoju nebulozu 'skakao', svaki drugi dan bi imao notifikacije od mene.

Inace, znam da imas visoko misljenje o sebi, ne moras to stalno isticati.

Da, ne poricem da nisam strucnjak. Najbitnije je biti iskren prema samome sebi.

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la lumani » 13 avg 2019, 11:56

Federer17 je napisao/la:
lumani je napisao/la: Da, za tebe sam ekspert, jer na svaki moj post skačeš :arrow: a cinjenica je ono što si sam o sebi napisao, Herr Federer.
Vjeruj mi, kad bih na svaku tvoju nebulozu 'skakao', svaki drugi dan bi imao notifikacije od mene.

Inace, znam da imas visoko misljenje o sebi, ne moras to stalno isticati.

Da, ne poricem da nisam strucnjak. Najbitnije je biti iskren prema samome sebi.

Nisi iskren, nego si padobranac.Iskreni se drže onoga, što su rekli/kazali.

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4222
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Ghuraba » 13 avg 2019, 13:06

Nisam znao da na ovom forumu ima kosarkaskih eksperata. Koje klubove ste dosad vodili, koliko titula imate, gdje se mogu procitati vasi CV-jevi? :yawn:

Sto se tice Teodosica, cinjenica je da nije na starom nivou, ali samo njegovo prisustvo (pa makar na klupi prilikom TO) mnogo znaci za ekipu. Mislim da je definitivno Bircevic posljednji koji ce otpasti. On realno nema sta ponuditi na najvisem nivou, ali ce ga Djordjevic drzati u ekipi do kraja, ako bi se, ne dao Bog, Bjelica povrijedio. Nemanja bi na toj poziciji u svakoj jacoj utakmici trebao igrati blizu 30 minuta, a ostatak bi se trebao podijeliti izmedju Jokica i Raduljice, a mozda ponekad uskoce i Lucic/Simonovic. Sto se tice Micica, Jovica i svih ostalih, prerano je govoriti koliko se uklapaju u ovu ekipu. Djordjevic je u obje utakmice s Litvancima puno eksperimentisao i pokusavao da nadje neke rezervne opcije koje ce funkcionisati, tako da se tek na ovom turniru za vikend moze ocekivati najjaca startna petorka Jovic/Micic, Bogdanovic, Lucic, Bjelica, Jokic.

Avatar
Kristijan
Postovi: 747
Pridružen/a: 26 maj 2019, 10:40
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Kristijan » 16 avg 2019, 15:39

U Grčkoj počinje tradicionalni Akropolis kup. Košarkaši od 17h igraju sa Turcima.

filip13
Postovi: 38043
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la filip13 » 16 avg 2019, 17:49


Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 16 avg 2019, 19:23

Povrijedi se i Gagi.. :roll:

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5737
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la JohnCleese » 17 avg 2019, 10:31

Dragan Milosavljevic otpao zbog povrede :thumbdown:
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Divos
Postovi: 617
Pridružen/a: 27 jan 2016, 20:31
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Divos » 17 avg 2019, 11:36

& нас је ?, " $. & $ је % ? " у ". " $ ? & ' са $ " ", но $ нас је то " "$", / ' се " $ у $. То " не $, постоје " " " за ", знају се " $, " & " " су у " за ? ? " $ ", не $ се, " за ?, " у $, ? се " ", " ? $ ' " $ % " & ", & " " $. " то ' се $.

? је " " $ на 14 ", 8 " " 6 у &, ? $, & се & $, " опет ". " опет те $, прво Тео " па готово " - " у ", а ' & (https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti ... id=1578913) на СП ' " & $ ?.

" ? је на $ ЕП преузео ? (" је ? " на тој поз.) & " ? ", " " све, " у $, ¥ " " ", & је ? ?, $ % $ $ за ово " ? " (а " је све $ "), " ?, & важног, преважног у $, је ' $.

& су се - $ $ $ је & $ ", $ у &, па $ опет " 7+5, & $ ?.

% $? " у " са ? ", 6+6, $ " & " центара, ? " $ $ са 2 центра " су " у " " $ " - ? ? " ", " ' " " / $ % $ / у ".

- су % & $ $ СП. " - $ $ $ ", ? " - " о ? ", он је тај " - " ", " " то ? " ' " ".

$ ? $ ? " "? " $ захтева " ресетовање. ? " се $ (& " ? увређену $, " " не & у "), но то " се &, & ? $ на ', $ " $ $ " " тај """ ? ", ? " све то ?, $ " то " $ ", ту " - ? $ & на ' ", & ' " у ?, ' " оног & жара на &.

Пре ? $ ? ' " за ", но ово $ не &.
Zadnja izmjena: Divos, dana/u 17 avg 2019, 11:59, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 17 avg 2019, 11:55

Milosavljević je baš baš bitan igrač u Đorđevićevom sistemu. Šteta velika.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4222
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Ghuraba » 17 avg 2019, 12:29

Milosavljevic jeste bitan igrac u rotaciji, ali je po bitnosti tek mozda osmi ili deveti kosarkas (prvenstveno sto se od njega ne ocekuje da zabija u kontinuitetu, a svi koji ce ga zamijeniti su i vise nego korektni defanzivci). Sta reci za Italijane, koji su ostali bez Mellija - jedinog kvalitetnog kosarkasa na centarskim pozicijama, a dvije ponajvece zvijezde Gallinari i Datome su pod uputnikom, a i ako zaigraju totalno su van forme. Ista stvar je i s Rusima, koji su ostali bez svog najboljeg kosarkasa Shveda, ali i Kulagina - igraca prve petorke (vjerovatno), koji ima odlicnu sezonu iza sebe. Plus sto oni nemaju ni blizu kvalitetne zamjene i sto im je generalno roster daleko siromasniji.

Meni je ovo prvenstvo vec postalo besmisleno, a ocekivao sam jace nego ikad. Silni otkazi (Amerika, Kanada, Australija) i povrede najboljih kosarkasa iz gotovo svih selekcija ce uveliko utjecati na kvalitet prvenstva. Srbi se do kraja moraju maksimalno cuvati od povreda, taman kad bi samo formalno odradili ove prijateljske koje su preostale. Djordjevic je definitivno pogrijesio zbog Kalinica i Nedovica, koji su morali imati mjesto medju finalnih 15-16 kosarkasa. Mozda mu Bog sad sve vraca zbog toga...

filip13
Postovi: 38043
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la filip13 » 17 avg 2019, 14:34

kanada je osakaćena,ali bas osakaćena,SAD je jedna druga dimenzija

Avatar
salex90
Postovi: 438
Pridružen/a: 24 maj 2018, 15:29
Lokacija: RS
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la salex90 » 17 avg 2019, 21:54

ogroman hendikep je sto u Kini nece biti Dragana, drugog defanzivca ekipe

lagana pobeda protiv Italije... nekako u seni onoga sto se desilo juce sa Draganom

Sale istakao da se nada da ce Teo i Lucic ipak biti u sastavu za svetsko, bilo bi lepo, ali ne znam koliko je realno kada je Teo u pitanju

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 18 avg 2019, 21:42

Osvojen Akropolis kup.

Pali su i Grci u punoj Oaki u to bez Jokića u rosteru! Nisam siguran ni da je Bobi imao minutazu. Milutinov extra odigrao, kao i Bjelica.
Bogdan kao i uvijek pokidao!

:thumbup:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la lumani » 18 avg 2019, 21:44

Zaslužena pobjeda :salut: sudjene :facepalm: :facepalm:..

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la lumani » 18 avg 2019, 21:45

marconato je napisao/la:Osvojen Akropolis kup.

Pali su i Grci u punoj Oaki u to bez Jokića u rosteru! Nisam siguran ni da je Bobi imao minutazu. Milutinov extra odigrao, kao i Bjelica.
Bogdan kao i uvijek pokidao!

:thumbup:

Igrao je Bobi na početku, bio najgori igrač na terenu.

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 18 avg 2019, 21:51

Rekao bih sa 30% snage...
Trebala je momcima jedna ovakva zavrsnica.
Sad se pomoliti da Teo ipak bude u 12. Naravno Luca.

A mozda na temu naidje i onaj sto kaze da Teo nije vazan i da je Vaso promasena bacanja bitniji.

Avatar
ZaNjuBoriSe
Postovi: 972
Pridružen/a: 18 jul 2017, 16:52
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la ZaNjuBoriSe » 18 avg 2019, 21:59

Mnogo draga pobjeda u po Atine protiv sudija i grka.

Dosta je sirok roster, al pleja ce igrati Bogdan, to je jasno ako se Teo ne daj Boze ne oporavi. Micic je tanko veceras odigrao, Bjelica i Bogdan ubice!

Braca Janis i Tanasis odvratno egoisticni cijelu utakmicu, vjerujem da i vecini grka smeta njhovo ponasanje.
Kad sam bio mali,
Poklone mi slali...

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.