Košarkaška Reprezentacija Srbije

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan

Avatar
krlekapiten
Postovi: 209
Pridružen/a: 13 sep 2015, 12:55
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la krlekapiten » 27 jun 2021, 22:46

Surreal je napisao/la:
27 jun 2021, 22:43
Čestitke!
Ko zna možda se i sastanemo u borbi za Svjetsko. :mrgreen:
Hvala.
Zašto da ne. I BiH je baš lijepo izgledala na ovom prvenstvu.

Sjajna partija cijele ekipe. Tina Krajišnik!
Marina je taktička razbila još jednom Francusku. Sudije su ih vraćale cijelu utakmicu, bilo je uzalud.

Nevjerovatan (još jedan) uspjeh.

lucky13
Postovi: 1930
Pridružen/a: 20 jul 2018, 09:54
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la lucky13 » 27 jun 2021, 22:51

Da sudije su bili kriminalne a narocito krajem trece kada smo imali +18. Svedose nas na +8 za polare minute.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Epidaurus » 27 jun 2021, 22:53

Mentalno poremeceni retard vodi neke imaginarne bitke, tezi oblik sizofrenije :rol:

Avatar
ZaNjuBoriSe
Postovi: 972
Pridružen/a: 18 jul 2017, 16:52
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la ZaNjuBoriSe » 27 jun 2021, 22:57

:kralj: :kralj: :kralj:
slika
Kad sam bio mali,
Poklone mi slali...

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 27 jun 2021, 23:17

Epidaurus je napisao/la:
27 jun 2021, 22:53
Mentalno poremeceni retard vodi neke imaginarne bitke, tezi oblik sizofrenije :rol:
Gledaj, pati i mastaj ljubomorko :lol:

slika

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Epidaurus » 27 jun 2021, 23:20

Zasto bih patio zbog uspjeha kosarkaske reprezentacije za koju na 90% takmicenja i navijam? Stvarno si zesci sizofrenicar :lol:

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la lumani » 27 jun 2021, 23:20

Cestitke susjedima,vise nego zasluzeno!

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 27 jun 2021, 23:22

Posle Ane 2015, Sonja 2021! :kralj: :salut: :clap:

slika

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 27 jun 2021, 23:47

Epidaurus je napisao/la:
27 jun 2021, 23:20
Zasto bih patio zbog uspjeha kosarkaske reprezentacije za koju na 90% takmicenja i navijam? Stvarno si zesci sizofrenicar :lol:
Prvo, zato sto si jajara koja ne ume ni da cestita titulu, a "navijas" za Srbiju; ne daj Boze da nas takvi ikada i u cemu podrzavaju (ja sam kulturno vam cestitao za pobedu nad Svedjankama i nigde ruznu rec nisam rekao o vasim sportistima, jer cenim sve sportiste koji se bave svojim poslom na visokom nivou bez obzira odakle dolazili)
Drugo, jer zatrpavas svaku temu koja ima veze sa srpskim sportom besmislenim trolovanjem i stalkovanjem do iznemoglosti, to ti je kanda jedina "misija"
Trece, moja opaska ide na konto samo vas tri istoprofilna majmuna koja slabo cime doprinose zdravoj diskusiji, a svadjate se na svakoj zivoj (osim ovog duplog naloga "svetosavca", on samo na par tema, bezlicnjak koji preti nekakvim banovima (drugi mi rekose u pp da je i dezurni cinkaros) i vredja isihasticku filosofiju o kojoj pretpostavljam pojma nema, i ne znam sta trazi na sportskoj temi pa je pominje), tako da vas tri majmuna koja ste optereceni "cetnicima" treba konstantno podje*avati u lecenju vasih sovinistickih frustracija, za bolje i niste, zasto da vas se stedi, dok sa ostalim (normalnim) ucesnicima foruma nema potrebe ulaziti u bilo kakve sukobe, zbog cega uostalom...

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Epidaurus » 27 jun 2021, 23:55

1. Ne pratim zensku kosarku
2. Srpski sport ne znam da sam jedan jedini put pomenuo u negativnom kontekstu. Nadji slobodno gdje nekog nazivam cetnikom il bilo cim takvim.
3. Tebi odgovaram na uvrede i odgovarat cu dok god nastavljas vrijedjat, nazivat fasistom, nacistom i slicno.
4. Ti se momcina ozbiljno poremecena osoba. Prvo prica da smo zavrsili i onda iz cista mira opet spominjes. Jedino razumno objasnjenje je da si dusevno bolesna osoba. Psovat ti i spustat se na tvoj nivo svakako necu al na uvrede sigurno necu odsutit.

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 27 jun 2021, 23:57

Epidaurus je napisao/la:
27 jun 2021, 23:55
1. Ne pratim zensku kosarku
2. Srpski sport ne znam da sam jedan jedini put pomenuo u negativnom kontekstu. Nadji slobodno gdje nekog nazivam cetnikom il bilo cim takvim.
3. Tebi odgovaram na uvrede i odgovarat cu dok god nastavljas vrijedjat, nazivat fasistom, nacistom i slicno.
4. Ti se momcina ozbiljno poremecena osoba. Prvo prica da smo zavrsili i onda iz cista mira opet spominjes. Jedino razumno objasnjenje je da si dusevno bolesna osoba. Psovat ti i spustat se na tvoj nivo svakako necu al na uvrede sigurno necu odsutit.
Ma sta mi naprica :kafa:
Da, ti si sovenska oklagija. Nevidjen trol i smarac. Samo ti smes drugima popovati, a svako ko ti ne ocuti je " ozbiljno poremecena osoba". Da sta derane moj. Verujem da nemas ni 25-30 leta u dupetu.

Divos
Postovi: 617
Pridružen/a: 27 jan 2016, 20:31
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Divos » 28 jun 2021, 08:30

$ се ? успјеха, " ? ';



Vagabundo88
Postovi: 127
Pridružen/a: 19 feb 2021, 15:58
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Vagabundo88 » 28 jun 2021, 10:33

lucky13 je napisao/la:
27 jun 2021, 22:51
Da sudije su bili kriminalne a narocito krajem trece kada smo imali +18. Svedose nas na +8 za polare minute.
Ma i mi smo glupostima sami sebe ukopali u tom trenutku. Ona likusa laktom udara Francuskinju iz cista mira, na par sekundi do kraja cetvrtine gde dobija 2 bacanja i loptu posle koje su dali jos jedan kos. Anderson pokusava egzibicije sa dodavanjem iza ledja umesto na 19 razlike mi odosmo na 8. Zatim opet na 1.5 sekundi do kraja prave faul pod kosem za bacanja.. Ma bilo je svega, sudjene je generalno bilo ocajno

Vagabundo88
Postovi: 127
Pridružen/a: 19 feb 2021, 15:58
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Vagabundo88 » 28 jun 2021, 10:35

EpateguiHuleteti je napisao/la:
27 jun 2021, 23:17
Epidaurus je napisao/la:
27 jun 2021, 22:53
Mentalno poremeceni retard vodi neke imaginarne bitke, tezi oblik sizofrenije :rol:
Gledaj, pati i mastaj ljubomorko :lol:

slika
Ajde bre ne smaraj i ne prozivaj ljude, raduj se ako mozes. Trujete temu non stop, ne razumem koji problem ti imas, stavi ga na ignore ako ti smeta i to je to

Divos
Postovi: 617
Pridružen/a: 27 jan 2016, 20:31
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Divos » 28 jun 2021, 10:45

" ? за & (https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti ... id=1882063)
Za Srbiju će igrati: Miloš Teodosić, Vasilije Micić, Stefan Jović, Danilo Anđušić, Aleksa Avramović, Ognjen Dobrić, Dragan Milosavljević, Nikola Kalinić, Dejan Davidovac, Nemanja Bjelica, Filip Petrušev i Boban Marjanović.
" је $ " ? " везана за & " & $ стања " " ? је ? " " " ", ", $, $, $, ? " ? " " се $ су $ ? "$" вјероватно ? у саставу.
$ је ? ', $ ? ? $ ?, $ је $ " ? ?.

У " $ " ", & $ " & " (? центар ? " " % " ") на " ", % " $ - $ " ? по " " " "? &". ? $ ту - " ?.
Ова " " " ?, ? - " у $ $ се & $ % на &, а то је " 15-20 " по ', ту - се " " зона 2-3, " ту - " " ? " " " за / ван ? за ", - " ? то ", $ " " " је $ " $ % јер " су ?, " " & " $ %. уз то " " $ ? ? $ %,." ту у јурњаву је $ са $.
& ? пуно - на &.

Divos
Postovi: 617
Pridružen/a: 27 jan 2016, 20:31
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Divos » 28 jun 2021, 11:22

" на & су ?, " ". Вјероватно " " је ?.
' " је " у " 14 $ за & (https://www.eurohoops.net/en/olympic-ga ... rades-oqt/)
#0 Marco Spissu (Banco di Sardegna Sassari)
#1 Niccolò Mannion (Golden State Warriors – NBA)
#7 Stefano Tonut (Umana Reyer Venezia)
#9 Nicolò Melli (Dallas Mavericks)
#13 Simone Fontecchio (Alba Berlin)
#16 Amedeo Tessitori (Segafredo Virtus Bologna)
#17 Giampaolo Ricci (Segafredo Virtus Bologna)
#23 Awudu Abass (Segafredo Virtus Bologna)
#24 Riccardo Moraschini ( A|X Armani Exchange Milano)
#25 Michele Ruzzier (Openjobmetis Varese)
#31 Michele Vitali (Brose Bamberg )
#33 Achille Polonara (TD System Baskonia Vitoria-Gasteiz)
#34 Mouhamet Rassoul Diouf (Unahotels Reggio Emilia)
#54 Alessandro Pajola (Segafredo Virtus Bologna)
У ' су " (https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti ... id=1882195) ? " " $.
Вјероватна стартна " % ¥ &; " ($ Стејт), ? (&), " (?), ? (") " ? ($), " ?, $ " $ " " " у $ ?, " ?, ", Тонут, ?, &, ", ? %, $ " попуњена на " ".
$ $ " " у & (? 202 ' " ? 205 ') но у " су & " ", " " IQ, $ се " у " $ % а " " ову ". Ту " " ове $, резерве на " " " ? " тај ?.
" ? на & & опасна.

Vagabundo88
Postovi: 127
Pridružen/a: 19 feb 2021, 15:58
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Vagabundo88 » 28 jun 2021, 13:54

**** Milosavljevic pre Ilica..

Avatar
Felixians4
Postovi: 7362
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Felixians4 » 28 jun 2021, 14:21

Vagabundo88 je napisao/la:
28 jun 2021, 13:54
**** Milosavljevic pre Ilica..
Logičan odabir. Ako u nečem kaskate je odbrana perimetra.

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 28 jun 2021, 16:11

@ Vagabundo88

A ko tebe na sta tera? Da podilazis divljanju dva nacoska trola i jednog DPS-bota i glumis infantilnost?! :nene:
U zajam se i goveda lizu :kafa:
Ako to ne shvatas danas, kako ces sutra?

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 28 jun 2021, 16:32

Ova Italija ne moze da pobedi Srbiju.
Letimicno gledajuci roster primetih tri imena koja mogu da zadaju glavobolju nekom kvalitetnom individualnom rolom: Polonara, Fontekio i Meli. Premalo je to.
Ova Italija je dosta slabija od one iz Kine koja nam je pruzala zilav otpor u trenutku kada mi nismo ni imali igru.
Sa veteranima Galinarijem, Heketom, Datomeom, Belinelijem plasio bih se ozbiljno Italije, bez njih nikako. Italija opada individualnim kvalitetom i kako stvari stoje ulaze u novu duboku krizu narednih godina.
Na ovom OKT Srbija moze pobediti jedino samu sebe. Drugi to ne mogu.

Polemika Milosavljevic - Ilic je suvisna. Nijedan nece videti Tokio u bilo kojoj varijanti, niti ce na OKT predstavljati polugu igre reprezentacije. Bogdanovic, Guduric, mozda cak i Nedovic, mada ne verujem, su razlog. U svom minimumu sansi blizi je Ilic na svojoj poziciji tom spisku, ali oba su udaljena svetlosnim godinama trenutno.
Ostanak Milosavljevica doziljavam cak vise i kao cin zahvalnosti i duga KSS prema njemu. Momak se ozbiljno povredio sa reprezentacijom na prethodnom okupljanju, nakon cega se vise nije vratio ni klupskoj kosarci na adekvatan nacin.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.