Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Alipasino
Postovi: 7895
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Alipasino » 21 avg 2018, 15:41

Mojne tako da je ovo Osim uradio jos pozvo Sehu i Vecu sad bi imo proteste kod NS BiH.To Robi gazi,bude li Pjanic seto na terenu zavrsio samo tako,Robi je Njemacka skola.

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Brcanskamalta » 21 avg 2018, 15:56

Begovic je vrhunski golman i bolji od Sehica.....
Da je suprotno igrao bi Sehic u PL godinama ili grijao klupu u Celziju a ne suprotno...
Begovic se uvjek odazivao i nikada nije pravio probleme i glumio zvijezdu,a realno velika je zvijezda. ...Nemamo mi puno vrhunskih igraca pa da tupis ku rac za gluposti.
Nismo Francuska.Vec mala Bosna i svaki igrac nam zlata vrijedi.
I prvi put da cujem ovdje na ovom forumu,da Engleska PL i nije neka referenca ...cuj bogati....sacuvaj boze kakve gluposti pisu ljudi samo da bude po njihovom.
Nije se desilo nesto sada skandalozno pa da mrzimo Robija,ali neka bude oprezan. ..Koga zanima neka se malo informise sta su mu radili igraci u Zvijezdi I Azeri....Pa nikom nista ali na Bosni se tupi ku rac i trenira strogoca...Idi ba u Hrvatsku glumi njima boga i batinu.
Gazis po tankoj liniji Robi...
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la crozla » 21 avg 2018, 16:50

@ dubrovnik

Sve su to daleko normalnije drzave od BiH.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Avatar
Sheyi
Postovi: 12160
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Sheyi » 21 avg 2018, 16:51

Pijanico, što si Džeku zvao nije dao gol za repku više od godinu.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Drape » 21 avg 2018, 17:10

Možda se Robert ponio ovako: Begović pitao može li preskočiti utakmice, on se nije usprotivio. Poslije mu zamjeri ne to što nije igrao, uostalom on se složio sa tim, već sama činjenica da ga je igrač pitao da li može preskočiti utakmice zbog nekog očito neuvjerljivog razloga, njemu je pokazalo da to nije igrač kakvog želi imati u sastavu.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la High » 21 avg 2018, 17:16

Sejfudin Ahmetović umjesto Edina Džeke;
Vedran Kosookojevski umjesto Asmira Begovića;
Džanela Potura umjesto Slavice Pecikoze!
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

samoposmatram
Postovi: 5371
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la samoposmatram » 21 avg 2018, 17:41

Selektore imamo problem sa golmanima za ovo okupljanje. Jedan brani, druga dvojica uce glagole.

JakMani
Postovi: 324
Pridružen/a: 13 avg 2017, 01:10
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la JakMani » 21 avg 2018, 17:48

Ovo je Kenino maslo.. Kad se samo sjetim Francuske.. Moramo pruziti podrsku najboljem golmanu kojeg smo ikada imali...

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 21 avg 2018, 17:51

crozla je napisao/la:@ dubrovnik

Sve su to daleko normalnije drzave od BiH.
Pa i nisu bas nešto dobro uređene. Kad bi se gledalo po “uređenosti države” onda bi Norveška trebala biti prvak svijeta. Nema to nikakve veze.

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la crozla » 21 avg 2018, 17:53

Vucevich je napisao/la:
crozla je napisao/la:@ dubrovnik

Sve su to daleko normalnije drzave od BiH.
Pa i nisu bas nešto dobro uređene. Kad bi se gledalo po “uređenosti države” onda bi Norveška trebala biti prvak svijeta. Nema to nikakve veze.
Daj, pa BiH ne moze igrati tekme na cijelom teritoriju, a gdje drugo.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2249
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la h1a2s3o4 » 21 avg 2018, 17:56

Krivo Robiju sto imamo boljeg golmana, nakon povlacenja Subasica, nego Hrvatska. :mrgreen:

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 21 avg 2018, 17:59

crozla je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:
crozla je napisao/la:@ dubrovnik

Sve su to daleko normalnije drzave od BiH.
Pa i nisu bas nešto dobro uređene. Kad bi se gledalo po “uređenosti države” onda bi Norveška trebala biti prvak svijeta. Nema to nikakve veze.
Daj, pa BiH ne moze igrati tekme na cijelom teritoriju, a gdje drugo.
To nema nikakve veze sa onim sto sam napisao baš. Da je to neki jako bitan faktor ovih srednjoistočnih i južnoameričkih država ne bi bilo na mapi u fudbalu

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la zizu1991 » 21 avg 2018, 18:12

Sisaj ga decembarski!!!!
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la crozla » 21 avg 2018, 19:38

E moj Vuchevicu, samo se lazete, sve je u ku.rcu, a ova reprezentacija bi da spaja. Samo realno, situaciju i ne moras poznavati da znas. Gdje god je tri, sve u ku.rcu.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

soko
Postovi: 3771
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la soko » 21 avg 2018, 20:21

crozla je napisao/la:E moj Vuchevicu, samo se lazete, sve je u ku.rcu, a ova reprezentacija bi da spaja. Samo realno, situaciju i ne moras poznavati da znas. Gdje god je tri, sve u ku.rcu.
Sta ti onda trazis na ovom forumu? Tri nisu problem, problem su prvo lopovi na vladi i onda jos veci problem su ovce kao ti sto gledaju to tri.
Cuj Begovic osrednji golman.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 21 avg 2018, 20:51

crozla je napisao/la:E moj Vuchevicu, samo se lazete, sve je u ku.rcu, a ova reprezentacija bi da spaja. Samo realno, situaciju i ne moras poznavati da znas. Gdje god je tri, sve u ku.rcu.
Sta da spaja? O cemu ti laprdas majstore :rol: Vrlo sam svjestan cinjenice da u 99,9% slucajeva samo Bosnjaci navijaju za BiH repku i u 99.9% slucajeva samo je Bosnjacima BiH prva opcija, ti si i sam dobar primjer toga :thumbup:

No, govorim o tome da 'uredenost' drzave ne mora znaciti da je ta drzava losa u fudbalu, ogroman broj brazilskih fudbalera dolaze iz neke siromasne favele gdje nemaju dovoljno za litar mlijeka ili kilogram hljeba pa sta

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 21 avg 2018, 20:56

crozla je napisao/la:E moj Vuchevicu, samo se lazete, sve je u ku.rcu, a ova reprezentacija bi da spaja. Samo realno, situaciju i ne moras poznavati da znas. Gdje god je tri, sve u ku.rcu.
Ova reprezentacija treba igrati nogomet a ne spajati. O ovoj 3-ici bi trebao pisati po drugim forumima jer je ovo mjesto za sport. Usput najbolji Hrvatski nogometas i Kosarkas su od 2.
I bome su bas vrhunski.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Tristan10 » 21 avg 2018, 21:32

Reprezentacije kao sto su Svicarska, Danska, Svedska su trenutno ispred nas zbog njihove ekonomske jacine. Da oni to nemaju mislim da bi bili dosta ispod nas. I sada mozemo igrati ravnopravno sa njima, ali su u globalu ispred nas. Nama ne treba puno, najveci nedostatak kod nas jeste manjak kapitala u domacim klubovima. To imaju klubovi u regiji, mi to nemamo. Kad bi to imali, onda bi domaca liga mogla izbaciti kompletne igrace direktno u velike evropske timove. Za tako nesto je potrebno da privatni novac dodje do klubova, kao i dosta veca pomoc drzave. Opet nedostatak kapitala u domacim klubovima je najveci problem.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 21 avg 2018, 21:40

Tristan10 je napisao/la:Reprezentacije kao sto su Svicarska, Danska, Svedska su trenutno ispred nas zbog njihove ekonomske jacine. Da oni to nemaju mislim da bi bili dosta ispod nas. I sada mozemo igrati ravnopravno sa njima, ali su u globalu ispred nas. Nama ne treba puno, najveci nedostatak kod nas jeste manjak kapitala u domacim klubovima. To imaju klubovi u regiji, mi to nemamo. Kad bi to imali, onda bi domaca liga mogla izbaciti kompletne igrace direktno u velike evropske timove. Za tako nesto je potrebno da privatni novac dodje do klubova, kao i dosta veca pomoc drzave. Opet nedostatak kapitala u domacim klubovima je najveci problem.
Najveci problem je nedostatak strucnih ljudi, rad sa mladim igracima i nepostojanje adekvatnih terena. Novca u Bosni nikad nije bilo ali se igrao opasan nogomet.

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Moggi » 21 avg 2018, 21:46

dubrovnik je napisao/la:
Tristan10 je napisao/la:Reprezentacije kao sto su Svicarska, Danska, Svedska su trenutno ispred nas zbog njihove ekonomske jacine. Da oni to nemaju mislim da bi bili dosta ispod nas. I sada mozemo igrati ravnopravno sa njima, ali su u globalu ispred nas. Nama ne treba puno, najveci nedostatak kod nas jeste manjak kapitala u domacim klubovima. To imaju klubovi u regiji, mi to nemamo. Kad bi to imali, onda bi domaca liga mogla izbaciti kompletne igrace direktno u velike evropske timove. Za tako nesto je potrebno da privatni novac dodje do klubova, kao i dosta veca pomoc drzave. Opet nedostatak kapitala u domacim klubovima je najveci problem.
Najveci problem je nedostatak strucnih ljudi, rad sa mladim igracima i nepostojanje adekvatnih terena. Novca u Bosni nikad nije bilo ali se igrao opasan nogomet.
ovakvi ljudi kao nalić su potrebni nasim klubovima, kodro nekoc
Zarathustra

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 31 gost.