Miralem Pjanić

Moderatori/ce: ribery,_dreamer_,insider,Monolog

STEVIE
Kontakt:

PostPostao/la STEVIE » 24 sep 2018, 22:05

brozovic seljak.
"I'm a man who believes that I died twenty years ago.
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X

Alminjo99
Kontakt:

PostPostao/la Alminjo99 » 24 sep 2018, 22:10

Brozo popusi ga.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

forgempp
Kontakt:

PostPostao/la forgempp » 24 sep 2018, 23:02

A sta je rekao Brozovic? :hmmmmm:
Roland Garros .11
Australian Open .1
Wimbledon .2
US Open .3

#thebest

Rest in peace Davide!
#Astori

SantiCazorla08
Kontakt:

PostPostao/la SantiCazorla08 » 25 sep 2018, 10:47

forgempp WroteColonA sta je rekao Brozovic? :hmmmmm:
Ništa demantovali su iz intera da je momak uopšte spomenuo pjanića.

nextterrain
Kontakt:

PostPostao/la nextterrain » 25 sep 2018, 12:16

pa jel iko od vas provjeri prvo informacije ili se slijepo vjeruje sporsportu :mrgreen:

Lillard
Kontakt:

PostPostao/la Lillard » 25 sep 2018, 12:34

Centre forward WroteColonIma tu i Juventusa, k'o što kapiten reče, ima i nacionalizma, klerofažizma i čega sve ne. Kad sve to razumiješ, dobiješ ovakvu izjavu koja je plod frustriranosti na mnogim nivoima.
Izjava na nivou čovjeka koji je jedva završio osnovnu školu. Mene ovo i ne čudi. Fudbaleri su uglavnom sirovi, neobrazovani i neinteligentni u tom kontekstu. Ono, dje si vidio iole solidnijeg fudbalera koji se zanima da čuje neko predavanje sa katedre za geologiju i geomorfologiju ? Priroda (na njihovu) žalost ne dijeli talente tek tako. :D

Gledaj ga, jedva dočekao da ispliva mrtvi primitivizam od građanina Švabije.

ss.ba :rol:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

IlCapitano
Kontakt:

PostPostao/la IlCapitano » 25 sep 2018, 12:52

Lillard WroteColon
Centre forward WroteColonIma tu i Juventusa, k'o što kapiten reče, ima i nacionalizma, klerofažizma i čega sve ne. Kad sve to razumiješ, dobiješ ovakvu izjavu koja je plod frustriranosti na mnogim nivoima.
Izjava na nivou čovjeka koji je jedva završio osnovnu školu. Mene ovo i ne čudi. Fudbaleri su uglavnom sirovi, neobrazovani i neinteligentni u tom kontekstu. Ono, dje si vidio iole solidnijeg fudbalera koji se zanima da čuje neko predavanje sa katedre za geologiju i geomorfologiju ? Priroda (na njihovu) žalost ne dijeli talente tek tako. :D

https://www.vecernji.hr/sport/brozovic- ... ba-1271954

https://net.hr/sport/nogomet/lige-petic ... -i-penali/
Gary Neville:"Del Piero is the greatest player I have ever played against, he twisted me incredibly."

Moggi:"Juve have once again become the excuse of losers, as in 2006."

37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Lillard
Kontakt:

PostPostao/la Lillard » 25 sep 2018, 12:55

pa isti qrac, mogao si nabrojat 90% hrvatskih portala, sve je žutilo, ko da mene to dira :lol:

IlCapitano
Kontakt:

PostPostao/la IlCapitano » 25 sep 2018, 13:05

Poenta je da je više stranica to prenijelo, ne samo ss.ba. Vidio sam i Interove fan stranice na twitteru kako se hvale s tim.
Gary Neville:"Del Piero is the greatest player I have ever played against, he twisted me incredibly."

Moggi:"Juve have once again become the excuse of losers, as in 2006."

Centre forward
Lokacija: 90 Bedford Street, Greenwich Village, New York City, NY
Kontakt:

PostPostao/la Centre forward » 25 sep 2018, 17:08

Lillard WroteColon

Mrtvi primitivizam ti je i napravio državu, bečki konjušaru (by: Bora iz Čačka).
Ako ti se ne svidja ss.ba, ti otidji na neki sport Pavelić, Max Luburic i ostalo, a nas pusti da uživamo u ovom našem balo, pa kakav je takav je.
Al' dobro, socijalna patologija ne bira, školski primjeru iste.
Kada povrijediš dobrog čovjeka, on se pokupi i ode. Leđa koja tada gledaš nisu njegova, već tvoja sramota.

Lillard
Kontakt:

PostPostao/la Lillard » 25 sep 2018, 17:45

Centre forward WroteColon
Lillard WroteColon

Mrtvi primitivizam ti je i napravio državu, bečki konjušaru (by: Bora iz Čačka).
Ako ti se ne svidja ss.ba, ti otidji na neki sport Pavelić, Max Luburic i ostalo, a nas pusti da uživamo u ovom našem balo, pa kakav je takav je.
Al' dobro, socijalna patologija ne bira, školski primjeru iste.

Like I said, primitivizam ispliva uvijek kod ovih "građana" :rol:

Drugi put pametnije.

xinxee
Kontakt:

PostPostao/la xinxee » 29 sep 2018, 18:50

Predobro poluvrijeme, svaka lopta mu ima oči.
Schalke 04 Gelsenkirchen

hurem
Kontakt:

PostPostao/la hurem » 29 sep 2018, 21:03

Nakon slabijeg starta u prve 2,3 tekme poceo je u nastavku sezone pokazivati svoje znanje...
Svidja mi se kako je odigrao danas, samo naprijed majstore.
pogledajte "Dolasci (The arrivals)" na youtube

mirzatele
Kontakt:

PostPostao/la mirzatele » 02 okt 2018, 19:39

E moj Pjanicu, glupane moj..Hajd Ronaldo, hajd Dybala ali evo i Bernardeschi mu uzima slobodnjake.. Jos na Pjanicu napravljen :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: Bravo debilcino

bhfanatic14
Kontakt:

PostPostao/la bhfanatic14 » 02 okt 2018, 21:56

mirzatele WroteColonE moj Pjanicu, glupane moj..Hajd Ronaldo, hajd Dybala ali evo i Bernardeschi mu uzima slobodnjake.. Jos na Pjanicu napravljen :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: Bravo debilcino

I ja gledam i smijem se...sto je najsmjesnije pjanic najbolje izvodi od svih navedenih, Ali nema muda da uzme loptu uvjek. A ovi mu je svi uzimaju ispred nosa a svi skupa nemaju slobodnjak kao miralem . Premehak je pjanke Tip totalno, fali mu muda i bezobrazluka . Steta Ali sam je sebi kriv .
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

Gefufna

PostPostao/la Gefufna » 02 okt 2018, 21:57

Cuj nema muda. Hmm...

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

hurem
Kontakt:

PostPostao/la hurem » 02 okt 2018, 22:01

Ja donekle razumijem jer je slobodnjak bio ipak za ljevaka. Da je bila Miretova pozicija (s lijeve strane) sigurno mu ne bi uzeli loptu.
Ali nije problem u tome. Mislim da bi Allegri tu trebao reagovati i odabrati kako, kad, ko, sta...ovako bezveze izgleda kad ih se 3,4 vrte oko lopte a ne puca najbolji u datom trenutku iz date pozicije.
Nekad ce im faliti taj gol za pobjedu jer su eto Ronaldo ili Berna pucali ispred boljih Pjanica i Dybale.
pogledajte "Dolasci (The arrivals)" na youtube

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 02 okt 2018, 22:12

Pa covjek je kljucni igrac velikog Juventusa, traze ga Real, Barcelona...a ovdje se godinama naklapa ima li muda da nekome otme loptu i puca slobodnjak :roll:
Mi bi vise volili da oma muda, k'o Ljajic sto je otimao lopte, da je budala kojima se obicno divimo.
"Kod nas nije bilo tako, kod nas je bilo ozbiljno", odgovorio je Handanović.

Esport
Kontakt:

PostPostao/la Esport » 02 okt 2018, 22:31

DrFilgud WroteColonPa covjek je kljucni igrac velikog Juventusa, traze ga Real, Barcelona...a ovdje se godinama naklapa ima li muda da nekome otme loptu i puca slobodnjak :roll:
Mi bi vise volili da oma muda, k'o Ljajic sto je otimao lopte, da je budala kojima se obicno divimo.

Kao što su govorili, uzece mu R slobodne, kornere, penale... :urnebes:

babino
Kontakt:

PostPostao/la babino » 03 okt 2018, 10:32

covjek je jedan od nekoliko glavnih igraca giganta, kakav je juventus i ovdje se raspravlja ima mu da ili ne:-)

kad su slobodnjaci i penali u pitanju, naravno da ce ih uzimati ronaldo, to je valjda jasno.

kornere nece jer mu nisu zanimljivi i covjek hoce da zabija golove poslije tih kornera.

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.