Mateo Sušić

Moderatori/ce: Monolog,insider,ribery,_dreamer_,Monolog,insider,ribery,_dreamer_

hurem
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la hurem » 01 avg 2020, 15:05

DrFilgud je napisao/la:
01 avg 2020, 13:41
1. Pa čovječe na osnovu čega ti donosiš sud da nije iskoristio priliku? :shock:

2. Ja statistiku nisam postavio kao tvrdnju da smo radi njega pobijedili, nego upravo da ukažem da je apsolutno neumjesno tvrditi da nije iskoristio priliku. Tvrdiš da priliku nije iskoristio igrač koji od 5 nastupa ima 5 pobijeda uz 4 primilljena gola . U tim tekmama je imao 70% minutaže.

3. Ko ovdje pretjeruje? Tako isto i Jajala tjerate na osnovu izmišljene priče o tome da nije zadovoljio... :roll:
1. Na osnovu toga sto ga selektor vise nije zvao ili koristio - dakle nije zadovoljio..niti se na klupskom nivou nesto izdigao,nametnuo.
2. Od tih 5 utakmica bile su 4 prijateljske i mjerilo su ničega - to je moja poenta...i nije to 70% vec 60% - igrao 17 minuta, 40, 45, 90, 90.
3. Opet pretjerivanje i generalizovanje...ja sam najvise prizivao i branio Jajala od svih na forumu. Zato se kaze, npr: tako neki Jajala tjeraju...itd., a ne tako i Jajala tjerate - jer u tom slučaju i mene svrstavas u isti kos a nisam ni blizu takvih.
...
Kao što sam rekao...gledao sam zadnji put Susica prije godinu u euro utakmicama i zaista je bio slab a Kvrzic se nametnuo kao puno bolja opcija tada.
Sada ga nisam gledao i sto se mene tice nek Bajevic pozove i njega i Nastica i Krvzica ili nekog cetvrtog, pa nek vidi ko se najbolje uklapa...ali nisam optimista po pitanju njega...mozda me razuvjeri..da hoce bogdom.

DrFilgud
Kontakt:

Post Postao/la DrFilgud » 01 avg 2020, 15:16

hurem je napisao/la:
01 avg 2020, 15:05
DrFilgud je napisao/la:
01 avg 2020, 13:41
1. Pa čovječe na osnovu čega ti donosiš sud da nije iskoristio priliku? :shock:

2. Ja statistiku nisam postavio kao tvrdnju da smo radi njega pobijedili, nego upravo da ukažem da je apsolutno neumjesno tvrditi da nije iskoristio priliku. Tvrdiš da priliku nije iskoristio igrač koji od 5 nastupa ima 5 pobijeda uz 4 primilljena gola . U tim tekmama je imao 70% minutaže.

3. Ko ovdje pretjeruje? Tako isto i Jajala tjerate na osnovu izmišljene priče o tome da nije zadovoljio... :roll:
1. Na osnovu toga sto ga selektor vise nije zvao ili koristio - dakle nije zadovoljio..niti se na klupskom nivou nesto izdigao,nametnuo.
2. Od tih 5 utakmica bile su 4 prijateljske i mjerilo su ničega - to je moja poenta...i nije to 70% vec 60% - igrao 17 minuta, 40, 45, 90, 90.
3. Opet pretjerivanje i generalizovanje...ja sam najvise prizivao i branio Jajala od svih na forumu. Zato se kaze, npr: tako neki Jajala tjeraju...itd., a ne tako i Jajala tjerate - jer u tom slučaju i mene svrstavas u isti kos a nisam ni blizu takvih.
...
Kao što sam rekao...gledao sam zadnji put Susica prije godinu u euro utakmicama i zaista je bio slab a Kvrzic se nametnuo kao puno bolja opcija tada.
Sada ga nisam gledao i sto se mene tice nek Bajevic pozove i njega i Nastica i Krvzica ili nekog cetvrtog, pa nek vidi ko se najbolje uklapa...ali nisam optimista po pitanju njega...mozda me razuvjeri..da hoce bogdom.
1. Nije istina da ga nije zvao, zvao ga je već u slijedećim kvalifikacijama. Otežavajuća okolnost je što je na toj poziciji imao neprikosnovenog Vranješa i Bičakčića na klupi.
2. Četiri od pet utakmica su bile Kirin kup. Turnir protiv respektabilnih protivnika, prije svega Japana koji uvijek igra ozbiljno. na koncu gledao sam tekme i bile su više od prijateljskih.
3. Isti argumenti i iste pozicije se koriste u tjeranju Lulića. Ok, tjeraju.

Mokes
Kontakt:

Post Postao/la Mokes » 01 avg 2020, 17:46

DrFilgud je napisao/la:
01 avg 2020, 15:03
Pa šta ja govorim? Konačno naučite čiati.

Niko ne može tvrditi da Sušić nije iskoristio priliku, da je pružio loše partije, a to je ono što se ovdje prihvaćeno zdravo za gotovo.
Priča koju najvjerovatnije šire oni koji nisu ni pogledali te utakmiceud, ali se treba popljuvati da se naptravi prostor za škart.

U tome je poenta i radi toga stoji statistika koja je nepobitna, uz to sam gledao utakmice i Sušić je bio pristojan koliko i ostali.
Slažem se da bismo svi mi trebali naučiti čitati. Evo tvojih postova na ovoj temi
Dobro, a na osnovu kojih relevantnih argumenata se ovdje kontinuirano proglasava tarabom i neznalicom?
Valjda je neki genijalni takticar, poput Tilija, procijenio da utakmice nije odigrao na nivou Dani Alvesa?
Onda su se svi dohvatili tog argumenta i guslaju, a istovremeno u reprezentaciju guraju nekog Sabanagica :roll:
Džaba ova statistika.
Pet nastupa, pet popbjeda, ipak je superprecizno, superrelevantno, ekspertsko oko forumaša, procijenilo da nije bio na nivou.
Procijenili su također da Cipetić, dojučerašnji španski trećeligaš, može ponuditi daleko više reprezentaciji.
Pa čovječe na osnovu čega ti donosiš sud da nije iskoristio priliku? :shock:

Ja statistiku nisam postavio kao tvrdnju da smo radi njega pobijedili, nego upravo da ukažem da je apsolutno neumjesno tvrditi da nije iskoristio priliku. Tvrdiš da priliku nije iskoristio igrač koji od 5 nastupa ima 5 pobijeda uz 4 primilljena gola . U tim tekmama je imao 70% minutaže.

Ko ovdje pretjeruje? Tako isto i Jajala tjerate na osnovu izmišljene priče o tome da nije zadovoljio. :roll:
Osim ovoga "sve smo pobijedili kad je Mateo igra" ne vidim nikakav drugi argument da si iznio.
I statistika kaže, da je od ovih 5 utakmica, skupio ukupno 282 minute, što dođe 63% vremena.

Opet ponavljam, da je nešto loš bio nije, da je odigrao nešto vrhunski opet nije. Da treba nešto žaliti što nije više odigrao za reprezentaciju, apsulutno ne. Recimo, Kvržić je puno više pokazao od njega u onoj utakmici protiv Finske. ;)
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.