Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,harden,insider,_dreamer_,ribery

admin
Site Admin
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la admin » 13 jan 2021, 20:29

Nije ni lova losa, vjerovatno bismo svi na njegovom mjestu cekali razvoj situacije. Nekih 200.000 eura godisnje, eventualne premije i jos ako nesto napravis, iako to nije realno. Dobri su sad Zmajevi za svakog trenera.

Vrebac
Kontakt:

Post Postao/la Vrebac » 13 jan 2021, 21:47

Ma Tuta ce cekat ako treba do Oktobra na posao Selektora, jer on tu nema sta izgubiti! Mozda napravi nesto a i ako kiksa sta ga briga! Zaradit ce nesto para, i boli ga ona stvar hoce li mu koji Bosanac **** mater jer on mozda vise nikad nece u BIH ni doci.

Harise
Kontakt:

Post Postao/la Harise » 13 jan 2021, 22:10

admin je napisao/la:
13 jan 2021, 19:48
mrAdislic je napisao/la:
13 jan 2021, 19:24
Pa rekli su da je Simone otpao, a Petev ostao zato sto ne zna nas jezik..a cisto sumnjam da Svicarac zna.
Znaci da opet Vico i podanici znaju da ce otpasti u borbi sa Petevom..samo eto da mi kao procitamo da oni traze neku drugu varijantu.

Poslije svog analiziranja obojice vidi se da su pet deka oba trenera i uvijek se moze naci i plus i minus svakome u dvoboju.
Jedino bi radije Svicarca radi toga sto Petev nekako smrdi da nije cista posla uz prijatelje kao Mamica i ovoliko forsiranje Vice za njega.

A i nasli su nekog covjeka sa kojim se moze porediti Petev, zanima me zasto se nisu mogli dogovoriti sa Muslinom koji je dao izjavu da bi zelio razmotriti mjesto selektora i da ga novac ne zanima, ali Muslin bi ocito pobjedio Peteva u dvoboju i ne bi dao nijednom manageru da se petlja.. pa ga i ne smiju spomenuti.

Elem, najbolji izbor je Sergej i tacka. Jer se u ovom cirkusu najmanje radi o iskustvu selektora pogotovo o iskutvu ovakvih trenera, izuzev Muslina.
Ovde se radi da neki nas covjek, koji ce raditi u interesu BiH bude na nekoj od funkcija, kada je nemoguce u savez..onda u strucni stab!
Sergej ne ispunjava uslove da bude selektor i otpao je iz trke jer nije prosao na Komisiji zaduzenoj za izbor selektora. Ovdje je sad pitanje da li ce Petev dobiti dovoljno glasova ili ce se krenuti u potragu za nekim novim rjesenjem.
@Admine ako je ovo sve istina sto se spomine onda cemo završit ko Grcka koja je dva puta izgubila od Farske Ostrave. Gorija ekipa cemo biti od Estonije, Litvanije i Latvije jer su to obicni neznalice. Uli Forte nije ni za trenera više u prvu svicarsku ligu pa kamo za reprezentaciju. Gdje je god bio morali su ga otjerati iz ekipe jer nisu ga drugacje mogli sekutarisati. Za Ivaylo Petev je Dinamo Zagreb za sad vrh svoje trenerske kariere. U Poljskoj kod jednu prosjecnu ekipu dobio nogu. Ako su nam to kandidati onda su naši ljudi iz Saveza na drogama. Slavoljub Muslin se nudio nama, a mi razgovor vodimo sa nekim balavci :crazy: Pametnje bi bilo Osima ili Musemica pruzit priliku koji upoznaju naši igraci i pogotovo naš nogomet nego neki jeftini stranci

OnakoBa
Kontakt:

Post Postao/la OnakoBa » 13 jan 2021, 22:14

Najbolje Baždarević, i ne tjerati ga
Neka radi neka pravi ekipu
PL BiH: 🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Yugoslavia First League: 🏆
Kup BiH: 🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Superkup BiH: 🏆🏆🏆

UEFA Cup: Semi-finalists 1984-85
Quarter-finalists: 1971-72

admin
Site Admin
Kontakt:

Post Postao/la admin » 13 jan 2021, 22:49

Harise je napisao/la:
13 jan 2021, 22:10
admin je napisao/la:
mrAdislic je napisao/la:
13 jan 2021, 19:24
Pa rekli su da je Simone otpao, a Petev ostao zato sto ne zna nas jezik..a cisto sumnjam da Svicarac zna.
Znaci da opet Vico i podanici znaju da ce otpasti u borbi sa Petevom..samo eto da mi kao procitamo da oni traze neku drugu varijantu.

Poslije svog analiziranja obojice vidi se da su pet deka oba trenera i uvijek se moze naci i plus i minus svakome u dvoboju.
Jedino bi radije Svicarca radi toga sto Petev nekako smrdi da nije cista posla uz prijatelje kao Mamica i ovoliko forsiranje Vice za njega.

A i nasli su nekog covjeka sa kojim se moze porediti Petev, zanima me zasto se nisu mogli dogovoriti sa Muslinom koji je dao izjavu da bi zelio razmotriti mjesto selektora i da ga novac ne zanima, ali Muslin bi ocito pobjedio Peteva u dvoboju i ne bi dao nijednom manageru da se petlja.. pa ga i ne smiju spomenuti.

Elem, najbolji izbor je Sergej i tacka. Jer se u ovom cirkusu najmanje radi o iskustvu selektora pogotovo o iskutvu ovakvih trenera, izuzev Muslina.
Ovde se radi da neki nas covjek, koji ce raditi u interesu BiH bude na nekoj od funkcija, kada je nemoguce u savez..onda u strucni stab!
Sergej ne ispunjava uslove da bude selektor i otpao je iz trke jer nije prosao na Komisiji zaduzenoj za izbor selektora. Ovdje je sad pitanje da li ce Petev dobiti dovoljno glasova ili ce se krenuti u potragu za nekim novim rjesenjem.
@Admine ako je ovo sve istina sto se spomine onda cemo završit ko Grcka koja je dva puta izgubila od Farske Ostrave. Gorija ekipa cemo biti od Estonije, Litvanije i Latvije jer su to obicni neznalice. Uli Forte nije ni za trenera više u prvu svicarsku ligu pa kamo za reprezentaciju. Gdje je god bio morali su ga otjerati iz ekipe jer nisu ga drugacje mogli sekutarisati. Za Ivaylo Petev je Dinamo Zagreb za sad vrh svoje trenerske kariere. U Poljskoj kod jednu prosjecnu ekipu dobio nogu. Ako su nam to kandidati onda su naši ljudi iz Saveza na drogama. Slavoljub Muslin se nudio nama, a mi razgovor vodimo sa nekim balavci :crazy: Pametnje bi bilo Osima ili Musemica pruzit priliku koji upoznaju naši igraci i pogotovo naš nogomet nego neki jeftini stranci
Ma ko ce znati sta je vise istina. Ja samo temu drzim zivom. Izgleda da imamo dva covjeka koja bildaju misice i da dogovora bilo kakvog nema na vidiku. Kako ce se sve rasplesti, to niko ne moze znati.

Drape
Kontakt:

Post Postao/la Drape » 13 jan 2021, 23:08

OnakoBa je napisao/la:
13 jan 2021, 22:14
Pravio je protiv Republike Irske, sramota što mu se daje medijski prostor da pametuje a da ga niko ne pita za njegovu odgovornost.

Swanfilter
Kontakt:

Post Postao/la Swanfilter » 13 jan 2021, 23:42

Drape je napisao/la:
13 jan 2021, 23:08
OnakoBa je napisao/la:
13 jan 2021, 22:14
Pravio je protiv Republike Irske, sramota što mu se daje medijski prostor da pametuje a da ga niko ne pita za njegovu odgovornost.
Upravo. Mesa je tada dokazao da ne zna. Zelja, volja i ljubav kod nekih stvari ne pomazu ...

mrAdislic
Kontakt:

Post Postao/la mrAdislic » 14 jan 2021, 00:23

admin je napisao/la:
13 jan 2021, 22:49
Harise je napisao/la:
13 jan 2021, 22:10
admin je napisao/la:

Ma ko ce znati sta je vise istina. Ja samo temu drzim zivom. Izgleda da imamo dva covjeka koja bildaju misice i da dogovora bilo kakvog nema na vidiku. Kako ce se sve rasplesti, to niko ne moze znati.
Ako je Svicarac onda kontaktiran ovih dana tj. poslije zadnje sjednice znaci da se trazi alterativno rijesenje za obe strane.
Iako ce Petev tesko otpasti iz utrke.
*Zenica je Bosne zjenica*
Savez napolje!!!

harixs
Kontakt:

Post Postao/la harixs » 14 jan 2021, 03:41

admin je napisao/la:
13 jan 2021, 20:29
Nije ni lova losa, vjerovatno bismo svi na njegovom mjestu cekali razvoj situacije. Nekih 200.000 eura godisnje, eventualne premije i jos ako nesto napravis, iako to nije realno. Dobri su sad Zmajevi za svakog trenera.
I povrh toga imamo ovog sluntu kojeg su motkom otjerali iz velike Bugarske.
Svi odustali a firgoš ceka obecanu poziciju..

slusalica
Kontakt:

Post Postao/la slusalica » 14 jan 2021, 09:13

Utakmice baraža sa Irskom dok nas je vodio Meša, možda na najbolji način pokazuju zašto bi Sergej bio najbolji izbor.
Te tekme smo odigrali sa takvom letargijom i qurcoboljom, kao da se nije radilo o baražu,
a upravo iz toga proizilazi najbitnija osobina koju selektor mora imati, a to je umijeće da mobiliše ekipu u svakoj jbnoj utakmici.
Uvjeren sam da Sergej ima i autoritet i poštovanje kod ovih igračića.
Sloboda je u Tuzli.

Goalgetter
Kontakt:

Post Postao/la Goalgetter » 14 jan 2021, 09:30

slusalica je napisao/la:
14 jan 2021, 09:13
Utakmice baraža sa Irskom dok nas je vodio Meša, možda na najbolji način pokazuju zašto bi Sergej bio najbolji izbor.
Te tekme smo odigrali sa takvom letargijom i qurcoboljom, kao da se nije radilo o baražu,
a upravo iz toga proizilazi najbitnija osobina koju selektor mora imati, a to je umijeće da mobiliše ekipu u svakoj jbnoj utakmici.
Samo da dodam da smo tada i takticki bili uzasni, grozni. Jos se najezim kad pomislim na Mesin 4-4-2 sistem / sa stoperom na zadnjem veznom :roll:

invincible1921
Kontakt:

Post Postao/la invincible1921 » 14 jan 2021, 09:34

slusalica je napisao/la:
Ja mislim da bi sa njim prosli ko sa Sumanom u rukometu...neki dan sma to napisao na rukometnoj temi...al haj vidjet cemo.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama...

!INTER ---Manchester City!

NY KNICKS!

Ako sam patriota nisam budala....

slusalica
Kontakt:

Post Postao/la slusalica » 14 jan 2021, 09:46

Goalgetter je napisao/la:
14 jan 2021, 09:30
slusalica je napisao/la:
Samo da dodam da smo tada i takticki bili uzasni, grozni. Jos se najezim kad pomislim na Mesin 4-4-2 sistem / sa stoperom na zadnjem veznom :roll:
Dobro sad, to je sve naknadna pamet i banalizovanje. Paradoksalno ali recimo taj Cocalic nije bio ni medju najgorima tu tekmu.
Precjenjuje se takticko-tehnicki segment trenerskog posla u kontekstu repke. Sto puta ispricana prica, ali ko to i sta moze za 4 treninga godisnje implementirati ??
Malim i mladim drzavama veliki posao donose nacionalni naboj i svijest o vlastitoj (ne)kvaliteti i prilagodba sistema istoj.

Bilal Šuman je seoska varalica, neumjesno ga je porediti.
Sloboda je u Tuzli.

esprit24
Kontakt:

Post Postao/la esprit24 » 14 jan 2021, 23:24

Igrom slucaja, vcrs sam slucajno sreo clana izvrsnog odbora. Pitam ga ja ko ce biti selektor, kaze on meni ja :lol: Reko salis se kaze pa naravno da se salim, pa ko ce, kaze ima opcija da bude dzeko igrac selektor, reko mani se cirkusa, kaze ozbiljno ti kazem :lol: reko hocetel sutra zasjedat, kaze ma kako to, mozda cemo u ponedjeljak, reko jel istina sto vico kaze da ste ucijenjeni, kaze laze :kafa: i rece mi jos da se dodin sestric svim silama trudi da unisti sve sto je dobro(pomislio sam u sebi sta je to dobro sto ste uradili al ajd)
P.S ovo sto sam napisao je istina!
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Profesor
Kontakt:

Post Postao/la Profesor » 15 jan 2021, 00:31

Dobrodošli u rubrici "nije se desilo"

Wandelanoite
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 15 jan 2021, 00:40

Ni on sam ne vjeruje u ovo sto je napisao.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

alex1991
Kontakt:

Post Postao/la alex1991 » 15 jan 2021, 01:08

esprit24 je napisao/la:
14 jan 2021, 23:24
Igrom slucaja, vcrs sam slucajno sreo clana izvrsnog odbora. Pitam ga ja ko ce biti selektor, kaze on meni ja :lol: Reko salis se kaze pa naravno da se salim, pa ko ce, kaze ima opcija da bude dzeko igrac selektor, reko mani se cirkusa, kaze ozbiljno ti kazem :lol: reko hocetel sutra zasjedat, kaze ma kako to, mozda cemo u ponedjeljak, reko jel istina sto vico kaze da ste ucijenjeni, kaze laze :kafa: i rece mi jos da se dodin sestric svim silama trudi da unisti sve sto je dobro(pomislio sam u sebi sta je to dobro sto ste uradili al ajd)
P.S ovo sto sam napisao je istina!
I Pinokio bi ti pozavidio.
Iz rukava ON svakoga dana izvuce nekog keca..

DaVinci
Kontakt:

Post Postao/la DaVinci » 15 jan 2021, 01:14

invincible1921 je napisao/la:
14 jan 2021, 09:34
slusalica je napisao/la:
Ja mislim da bi sa njim prosli ko sa Sumanom u rukometu...neki dan sma to napisao na rukometnoj temi...al haj vidjet cemo.
Ni ja nisam bas siguran da je Barba motivator a la Ćiro Internacionale i da bi igrace u svlacionici hajpovo sa 'sinovi, ima da im [email protected]@te majku, kad vam ja kazem' ... nije Sergej cirkusant pa da skace po klupama i uzvikuje mahnito parole dok ga Dzeko & Co. s divljenjem gledaju ... to je palilo kod te Cirine grupe igraca tipa Muslimovic, Ibricic, Nadarevic ... pitanje je sta pali kod Visce, Cimirota, Cipetica ... :zviz:

BTW, citam upravo da je Ćiro vodio repku u 17 utakmica ... upis'o je 8 pobjeda, 2 remija i 7 poraza ... znaci 9 puta to njegovo 'mobilisanje iliti galvanisanje' nije pilo vode kod njegovih sinova ... :think:
"Nismo zrela ekipa. Mi smo osrednja reprezentacija, ako ćemo realno. Druge ekipe su puno zrelije i spremnije od nas i to je razlog. Svaka pametna osoba na forumu koja se razumije u fudbal, vidi i prepoznat će da nismo zreli.'' - M.P

Mokes
Kontakt:

Post Postao/la Mokes » 15 jan 2021, 01:26

DaVinci je napisao/la:
15 jan 2021, 01:14
slusalica je napisao/la:
Ni ja nisam bas siguran da je Barba motivator a la Ćiro Internacionale i da bi igrace u svlacionici hajpovo sa 'sinovi, ima da im [email protected]@te majku, kad vam ja kazem' ... nije Sergej cirkusant pa da skace po klupama i uzvikuje mahnito parole dok ga Dzeko & Co. s divljenjem gledaju ... to je palilo kod te Cirine grupe igraca tipa Muslimovic, Ibricic, Nadarevic ... pitanje je sta pali kod Visce, Cimirota, Cipetica ... :zviz:

BTW, citam upravo da je Ćiro vodio repku u 17 utakmica ... upis'o je 8 pobjeda, 2 remija i 7 poraza ... znaci 9 puta to njegovo 'mobilisanje iliti galvanisanje' nije pilo vode kod njegovih sinova ... :think:
Od tih 7 poraza, po 2 su bila od Španije (aktuelnog prvaka Europe i najjače reprezentacije na svijetu) i Portugala, 1 od Turske, Irana i Bugarske. S tim što su ove 2 posljednje bile u prijateljskim utakmicama. Od 2 remija, 1 je bio s Turskom kući, a drugi mislim s Rijekom.

Na stranu to, došao je u trenutku kad je reprezentacija bila u lošem stanju, kao što je danas. Iz svega toga je uspio izvući maksimum i postaviti temelj za naredni period. Od njega je i krenula sva euforija i kult reprezentacije.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

xinxee
Kontakt:

Post Postao/la xinxee » 15 jan 2021, 06:03

Mokes je napisao/la:
15 jan 2021, 01:26
DaVinci je napisao/la:
15 jan 2021, 01:14

Od tih 7 poraza, po 2 su bila od Španije (aktuelnog prvaka Europe i najjače reprezentacije na svijetu) i Portugala, 1 od Turske, Irana i Bugarske. S tim što su ove 2 posljednje bile u prijateljskim utakmicama. Od 2 remija, 1 je bio s Turskom kući, a drugi mislim s Rijekom.

Na stranu to, došao je u trenutku kad je reprezentacija bila u lošem stanju, kao što je danas. Iz svega toga je uspio izvući maksimum i postaviti temelj za naredni period. Od njega je i krenula sva euforija i kult reprezentacije.
Izgubio je Ćiro i od Rijeke, kad je naše fudbalere zagrijavao u hotelu, pa nam se ljudi smijali.
:)
LoLChess diamond player

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: TopRemove i 26 gostiju.