Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Imajednabrigada
Postovi: 1696
Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Imajednabrigada » 25 okt 2021, 11:20

@hureme
imao si doskora najbolje postove fakat bilo je uzitak citati tvoja razmisljanja ali zadnje vrijeme si se pogubio malo.
Def su ljudi u pravu tog Masovica treba sto prije kontaktirati pa i ppzvati ako ima ikakve sanse da igra za nas jer je mlad jos i obecava, sta ces vise od truhlog kovacevica koji nikad nije bio pouzdan sjwcam se jos od mlade repke. Nikad igraca i zdrave konkurwncije nije od viska, nema smisla reci imamo 3 stopera i to je to a sta kad se desi kartoni ili neke povrede kao nor protiv pprtugala baraz kad je medunjanin bukvalno imao debi u takvoj bitnoj tekmi. Moramo se osloboditi tih banalnih misljenja jer akk zelimo ikakav iskorak napraviti na ozb nivou roster se mora siriti i zdrava konkurencija mora biti.
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Maestro » 25 okt 2021, 11:27

Ovaj je svakako na Misketovom terenu. U Bochumu ima svoje ljude. Lako za odraditi ako postoji obastrana volja.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Unknown2 » 25 okt 2021, 11:32

Jos je Kovacevic mlad moze on do HNL. ne treba nama igrac koji igra u Bundesligi.

PatriceKwedi
Postovi: 1317
Pridružen/a: 03 avg 2021, 08:06
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la PatriceKwedi » 25 okt 2021, 11:37

Da je standardan trebao bi imati prednost jer je Ferencvaros jaca momcad od Bochuma, ali je rezerva
🔹

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la hurem » 25 okt 2021, 11:38

@imajednabrigada
Očito se nismo razumjeli...Ja pričam o datom trenutku.
Nemam ništa protiv zdrave konkurencije i širine. Rekao sam da je momak iskoristio priliku koja mu se iznenada ukazala u Bochumu i da se itekako treba razmišljati o njemu.
Moja poenta je da je uzorak od 4 utakmice u karijeri nedovoljan uzorak da se on pozove za najbitnije utakmice u kvalifikacijama (bar sam tako razumio pisanja nekih, razlika je izmedju "pozvati" i "pratiti, razgovarati, pikirati i sl.") a znam da ce pojedini forumasi za 10 dana spočitavati Petevu "zasto ga nije pozvao?" (Iako je to nemoguće zbog papirologije ali se nameće njegov brzi poziv sedmicama unazad)
Dakle, sada nikako ne moze biti u prednosti u odnosu na Kovačevića, ama bas nikako zbog hiljadu razloga...sta ce biti sled.godine, ne znam...niko ne zna.
Evo recimo, drago mi je sto Djumic nije igrao u Kazahstanu samo iz razloga sto bi se na njegov račun pisali hvalospjevi i on bi kao bio glavni uzrok pobjede i sigurne igre nazad u odbrani...a nije tako. Ali daleko od toga da smatram da ne treba biti na spisku. Da treba, umjesto Jovicica.
Masovic, da, umjesto Kovačevića ali ne sada...mozda u sled.prozoru...do tada ga pratiti i razgovarati. Kao sto reče neko, Miske vjerovatno ima poznanike u Bochumu.
Do marta ce se znati da li zaslužuje poziv prije Kovačevića ili ne.

@Zuka, duboko te sazalijevam zbog tvog djetinjastog pisanja, ograničenog promišljanja i shvatanja. Nemoj zamjeriti.

Victor
Postovi: 1284
Pridružen/a: 25 jul 2021, 17:54
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Victor » 25 okt 2021, 15:26

Vi samo gledate gdje ko igra...prcic i bickacic imaju stotine nastupa u ligama 5 al u ekipama vazda bili zadnje vodonose i uopste ne znaci da su kvalitetniji od nekoga ko nije nikad igrao u ligama 5....
Ex "invincible"

Zeljeznicar volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama..

/Internazionale Milano/

=NYK=

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Drape » 25 okt 2021, 15:36

Do prije deset dana je trebalo pozvati stopera Medića. Već je postao zaboravljen, sad treba pozvati stopera Mašovića :rol:


Zlatko Dalić: Svaki ponedjeljak zovu me da je neki igrač dao gol ili obrani loptu i pitaju hoću li ga zvati u reprezentaciju. Dosad sam 40 imena već trebao pozvati, evo svaki ponedjeljak je netko drugi.

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Maestro » 25 okt 2021, 15:46

Victor je napisao/la:
25 okt 2021, 15:26
Vi samo gledate gdje ko igra...prcic i bickacic imaju stotine nastupa u ligama 5 al u ekipama vazda bili zadnje vodonose i uopste ne znaci da su kvalitetniji od nekoga ko nije nikad igrao u ligama 5....
Stotine nastupa u ligi petice a vodonose. :urnebes:
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la babino » 25 okt 2021, 16:12

Drape je napisao/la:
25 okt 2021, 15:36
Do prije deset dana je trebalo pozvati stopera Medića. Već je postao zaboravljen, sad treba pozvati stopera Mašovića :rol:


Zlatko Dalić: Svaki ponedjeljak zovu me da je neki igrač dao gol ili obrani loptu i pitaju hoću li ga zvati u reprezentaciju. Dosad sam 40 imena već trebao pozvati, evo svaki ponedjeljak je netko drugi.
i opet ce sutra, ako zatreba, pozvati tog istog medica (citaj lovrica), samo da ga osigura i kako ne bi zaigrao za BiH...
isto tako ce piksi pozvati masovica, ako bude potrebe...

samo bosnji je to ispod casti.
yebi ga, imamo igracine kovacevica, jovicica, djumica...mogu se, ne daj Boze, naljutiti.

EdinjoBos
Postovi: 1258
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 25 okt 2021, 16:24

babino je napisao/la:
25 okt 2021, 16:12
Drape je napisao/la:
25 okt 2021, 15:36
Do prije deset dana je trebalo pozvati stopera Medića. Već je postao zaboravljen, sad treba pozvati stopera Mašovića :rol:


Zlatko Dalić: Svaki ponedjeljak zovu me da je neki igrač dao gol ili obrani loptu i pitaju hoću li ga zvati u reprezentaciju. Dosad sam 40 imena već trebao pozvati, evo svaki ponedjeljak je netko drugi.
i opet ce sutra, ako zatreba, pozvati tog istog medica (citaj lovrica), samo da ga osigura i kako ne bi zaigrao za BiH...
isto tako ce piksi pozvati masovica, ako bude potrebe...

samo bosnji je to ispod casti.
yebi ga, imamo igracine kovacevica, jovicica, djumica...mogu se, ne daj Boze, naljutiti.
bravo!!!

izdzezveubrazil
Postovi: 2352
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la izdzezveubrazil » 25 okt 2021, 16:57

Nije to baš tako, pa ima i njihovih igrača kamara "neosiguranih". Sjetimo se situacije sa Sosom kojeg su bili umalo izgubili zbog Dalićevog idiotizma, pa onda onaj Šunjić kojeg i mi još uvijek prizivamo, iako je očito da se nada pozivu Hrvatske itd.

Ako postoji mogućnost da se pozovu Medić ili Mašović već za novembar, ja stvarno ne vidim što ne bi bili pozvani, i to obojica ispred Kovačevića i Jovičića.

Mi ovdje ne pričamo o standardnim članovima zadnje linije niti igračima koji imaju dugogodišnji staž i značaj u reprezentaciji, niko ne govori da treba poremetiti poziciju ovog standardnog trojca.

Mašović je trenutno standardan u Bundesligi, Kovačević u Mađarskoj nije. Šta će se tačno poremetiti u reprezentaciji ako se ovaj pozove, stvarno ne znam.

Victor
Postovi: 1284
Pridružen/a: 25 jul 2021, 17:54
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Victor » 25 okt 2021, 16:59

Maestro je napisao/la:
25 okt 2021, 15:46
Victor je napisao/la:
25 okt 2021, 15:26
Vi samo gledate gdje ko igra...prcic i bickacic imaju stotine nastupa u ligama 5 al u ekipama vazda bili zadnje vodonose i uopste ne znaci da su kvalitetniji od nekoga ko nije nikad igrao u ligama 5....
Stotine nastupa u ligi petice a vodonose. :urnebes:
Nego? Nosioci igre svojih timova?
Ex "invincible"

Zeljeznicar volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama..

/Internazionale Milano/

=NYK=

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Maestro » 25 okt 2021, 17:21

Victor je napisao/la:
25 okt 2021, 16:59
Maestro je napisao/la:
25 okt 2021, 15:46
Victor je napisao/la:
25 okt 2021, 15:26
Vi samo gledate gdje ko igra...prcic i bickacic imaju stotine nastupa u ligama 5 al u ekipama vazda bili zadnje vodonose i uopste ne znaci da su kvalitetniji od nekoga ko nije nikad igrao u ligama 5....
Stotine nastupa u ligi petice a vodonose. :urnebes:
Nego? Nosioci igre svojih timova?
Neko ko ima „stotine nastupa“ u ligi petice je sve samo ne vodonosa.
Jel to se u lige petice upada onako iz zaj.ebancije… :kafa:
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

izdzezveubrazil
Postovi: 2352
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la izdzezveubrazil » 25 okt 2021, 18:21

Ne upada se u lige petice iz zajebancije, ali je lakše kad ti je početna pozicija na tom nivou. Ne mora naravno biti presudno, ali je svakako lakše.

PatriceKwedi
Postovi: 1317
Pridružen/a: 03 avg 2021, 08:06
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la PatriceKwedi » 25 okt 2021, 18:30

babino je napisao/la:
25 okt 2021, 16:12
Drape je napisao/la:
25 okt 2021, 15:36
Do prije deset dana je trebalo pozvati stopera Medića. Već je postao zaboravljen, sad treba pozvati stopera Mašovića :rol:


Zlatko Dalić: Svaki ponedjeljak zovu me da je neki igrač dao gol ili obrani loptu i pitaju hoću li ga zvati u reprezentaciju. Dosad sam 40 imena već trebao pozvati, evo svaki ponedjeljak je netko drugi.
i opet ce sutra, ako zatreba, pozvati tog istog medica (citaj lovrica), samo da ga osigura i kako ne bi zaigrao za BiH...
isto tako ce piksi pozvati masovica, ako bude potrebe...

samo bosnji je to ispod casti.
yebi ga, imamo igracine kovacevica, jovicica, djumica...mogu se, ne daj Boze, naljutiti.
Hocemo o 1000 KM da nece zvati tog Medica?
🔹

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Unknown2 » 25 okt 2021, 18:38

Naravno da ga nece zvati. mora prvo selektor da vidi koliko moze platit agent za poziv.

Avatar
mahic
Postovi: 819
Pridružen/a: 20 mar 2008, 22:14
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la mahic » 25 okt 2021, 18:48

zukanovic najveci serator i degen na ovom forumu

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Harise » 25 okt 2021, 18:54

babino je napisao/la:
25 okt 2021, 16:12
Drape je napisao/la:
25 okt 2021, 15:36
Do prije deset dana je trebalo pozvati stopera Medića. Već je postao zaboravljen, sad treba pozvati stopera Mašovića :rol:


Zlatko Dalić: Svaki ponedjeljak zovu me da je neki igrač dao gol ili obrani loptu i pitaju hoću li ga zvati u reprezentaciju. Dosad sam 40 imena već trebao pozvati, evo svaki ponedjeljak je netko drugi.
i opet ce sutra, ako zatreba, pozvati tog istog medica (citaj lovrica), samo da ga osigura i kako ne bi zaigrao za BiH...
isto tako ce piksi pozvati masovica, ako bude potrebe...

samo bosnji je to ispod casti.
yebi ga, imamo igracine kovacevica, jovicica, djumica...mogu se, ne daj Boze, naljutiti.
Bravo! To je ista fora kao kod Lovrica, stvara pritisak Hrvatima i na kraju će dobiti poziv. Što tiće Masovica, treba se što prija njega kontaktirati. Pogotovo kada pogledaš konkurencija koja ima Srbija u štopersku poziciju. A neki @Hurem će opet neku glupost napisati koji nema uopšte veze sa temu. O čemu je jedan Kovacević zaslužio poziv koji je 3 izbor u odbrani kod Ferencvaroša? Dumic rezerva u Utrecht, a Jovićić igra u ekipi koja je u rangu Zrinjskog. Da nismo se izborili za Hadzikadunica i Ahmedhodzica on bi dalje napisao da nema šta tražit u reprezentaciji, a oni su za sad naša najbolja odbrana koji trenutno imamo. @Hureme ti razmišlaš jedno dimensijonalno prati situaciju bolju i budi realistićan da nemožemo ozbilnjog štopera stvorit iz naše lige. Ja sam previše oćekivao od Mujakica, Šerbecica, Mihojevica i Sadiku da će nešto ozbilnjo napraviti a na kraju su postali prosjećni fudbaleri. A jedan Azur Mahmic je isto kreno da bude prosjećan fudbaler...

ramke0203
Postovi: 738
Pridružen/a: 12 okt 2020, 17:09
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ramke0203 » 25 okt 2021, 19:02

ma treba nam konkurencije i mlade krvi, ali ni Huremova priča nije glupa. Treba spamovat na forumu, u zadnje vrijeme se pokazalo kao veoma korisno.

Avatar
mahic
Postovi: 819
Pridružen/a: 20 mar 2008, 22:14
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la mahic » 25 okt 2021, 19:08

Harise je napisao/la:
25 okt 2021, 18:54
babino je napisao/la:
25 okt 2021, 16:12
Drape je napisao/la:
25 okt 2021, 15:36
Do prije deset dana je trebalo pozvati stopera Medića. Već je postao zaboravljen, sad treba pozvati stopera Mašovića :rol:


Zlatko Dalić: Svaki ponedjeljak zovu me da je neki igrač dao gol ili obrani loptu i pitaju hoću li ga zvati u reprezentaciju. Dosad sam 40 imena već trebao pozvati, evo svaki ponedjeljak je netko drugi.
i opet ce sutra, ako zatreba, pozvati tog istog medica (citaj lovrica), samo da ga osigura i kako ne bi zaigrao za BiH...
isto tako ce piksi pozvati masovica, ako bude potrebe...

samo bosnji je to ispod casti.
yebi ga, imamo igracine kovacevica, jovicica, djumica...mogu se, ne daj Boze, naljutiti.
Bravo! To je ista fora kao kod Lovrica, stvara pritisak Hrvatima i na kraju će dobiti poziv. Što tiće Masovica, treba se što prija njega kontaktirati. Pogotovo kada pogledaš konkurencija koja ima Srbija u štopersku poziciju. A neki @Hurem će opet neku glupost napisati koji nema uopšte veze sa temu. O čemu je jedan Kovacević zaslužio poziv koji je 3 izbor u odbrani kod Ferencvaroša? Dumic rezerva u Utrecht, a Jovićić igra u ekipi koja je u rangu Zrinjskog. Da nismo se izborili za Hadzikadunica i Ahmedhodzica on bi dalje napisao da nema šta tražit u reprezentaciji, a oni su za sad naša najbolja odbrana koji trenutno imamo. @Hureme ti razmišlaš jedno dimensijonalno prati situaciju bolju i budi realistićan da nemožemo ozbilnjog štopera stvorit iz naše lige. Ja sam previše oćekivao od Mujakica, Šerbecica, Mihojevica i Sadiku da će nešto ozbilnjo napraviti a na kraju su postali prosjećni fudbaleri. A jedan Azur Mahmic je isto kreno da bude prosjećan fudbaler...
mislim da ce tesko taj Medic dobiti poziv Hrvatske, gledajuci koga sve imaju na raspolaganju

Obrambeni: Domagoj Vida (Bešiktaš), Dejan Lovren (Zenit), Borna Barišić (Glasgow Rangers), Duje Ćaleta-Car (Marseille), Josip Juranović (Celtic), Joško Gvardiol (Leipzig), Borna Sosa (Stuttgart), Marin Pongračić (Borussia Dortmund), Josip Stanišić (Bayern), Filip Uremović (Rubin Kazan)...

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: ammarc, meecko, Sindikat12, TefalTava i 67 gostiju.