Ivaylo Petev

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Treba li Ivaylo Petev ostati selektor reprezentacije BiH?

Anketa je završila: 27 maj 2022, 23:49.

Da
23
22%
Ne
80
78%
 
Ukupno glasova: 103

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Harise » 25 nov 2021, 18:21

MoodyHank je napisao/la:
25 nov 2021, 14:14
Vi debili niste ni znali ko je Bundy dok vam Alem nije objasnio, toliko o vašoj "pameti", a sad glumite neke šegaste likove s tim Teddy, stoko krezava dijasporska.
Cuj nismo ni znali ko je bio Ted Bundy, pa ovakav psihopata i ubica je tvoj uzor, to sve kaze kakav si ti bolestan lik. Tebi je puko film da moraš frustaciju ljecit sa uvrede i trolovanje. Ti se moraš pod hitnom ljeciti.

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4442
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la MoodyHank » 25 nov 2021, 19:37

Harise je napisao/la:
25 nov 2021, 18:21
MoodyHank je napisao/la:
25 nov 2021, 14:14
Vi debili niste ni znali ko je Bundy dok vam Alem nije objasnio, toliko o vašoj "pameti", a sad glumite neke šegaste likove s tim Teddy, stoko krezava dijasporska.
Cuj nismo ni znali ko je bio Ted Bundy, pa ovakav psihopata i ubica je tvoj uzor, to sve kaze kakav si ti bolestan lik. Tebi je puko film da moraš frustaciju ljecit sa uvrede i trolovanje. Ti se moraš pod hitnom ljeciti.
Ma šta si mi rekao to sad?!
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

CevapiPrijeUtakmice
Postovi: 357
Pridružen/a: 26 dec 2020, 18:16
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la CevapiPrijeUtakmice » 25 nov 2021, 20:07

Petrov.. vrijeme da das ostavku. Znamo da citas ovaj forum
Asmir Begović - Najbolji golman u Bh. historiji

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12824
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la nerkolfc » 25 nov 2021, 20:10

Zar je moguce da je ovaj levat jos na celu repke. Daj Fadila Novalica bolje bi vodio ovo od ovog levata.
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Tristan10 » 25 nov 2021, 21:32

Ljudi, treba dobro pratiti ovog Krznara. Ako preporodi Dinamo ide za izbornika Hrvatske za koju godinu. A ako ovako nastavi, onda ce nam ga Maminjo elegantno preporuciti kao pravo rijesenje za nas.

Avatar
1921boy
Postovi: 5810
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la 1921boy » 25 nov 2021, 23:15

Izgubljeno povjerenje

- Da ne bismo išli s nekim pretpostavkama, najbolje je da sačekamo konačnu odluku o datumu sjednice - saznali smo u NSBiH.

Bh. fudbalska vlada, prema posljednjim informacijama iz kuće bh. fudbala, neće raspravljati o toj temi prije 9., 10. ili 11. decembra (pred odlazak A-tima u SAD), jer se još vaga šta uraditi sa selektorom A-selekcije Ivajlom Petevom (Ivaylo).

Navodno, prvi strateg „Zmajeva“, poslije najlošijih kvalifikacija u historiji naše reprezentacije, ali i nekoliko posljednjih poteza, polako gubi podršku hrvatskog nogometnog korpusa. Osim kraha u finišu minulog kvalifikacionog ciklusa za Svjetsko prvenstvo 2022. godine u Kataru, prvom strategu „Zmajeva“ zamjera se i igračka križaljka, prije svega, odnos prema nosiocima igre Zrinjskog Josipu Ćorluci i Nemanji Bilbiji.

Slična situacija je i s predstavnicima Fudbalskog saveza Republike Srpske, koji su sada u dilemi da li da opet beskompromisno stanu iza selektora Peteva.

Promjena tima

- Pretpostavljam da će sjednica Izvršnog odbora biti prije odlaska A-tima u Ameriku (SAD – BiH, 18. decembar, op. a.), rekao je član bh. fudbalske vlade Fuad Čolpa u razgovoru za „Dnevni avaz“ i dodao:

- Prema mojoj procjeni, to bi moglo biti između 9. i 11. decembra.

Na pitanje koji je njegov stav u vezi sa sudbinom selektora Peteva, Čolpa odgovara:

- Malo gledam, javno mnijenje je podijeljeno - 50:50 posto. Prvo treba vidjeti tu situaciju s ekonomskog aspekta. Savez bi, u slučaju otkaza, morao dati Petevu pola miliona konvertibilnih maraka. Generalno, do Finske (1:3, Zenica, op. a.) sam bio zadovoljan načinom i pristupom igri, ali i odabirom igrača, koncepcijom igre. No, protiv Finaca je puklo totalno. Ne znam, ali kada to sve analiziram, i kao fudbaler, i kao sportski radnik, mi smo ipak u tu utakmicu ušli s tri nova startera, u odnosu na prethodnu utakmicu u Ukrajini (1:1). Ipak, to nije malo za ekipu, ne ulazim u to što je to bio Miralem Pjanić i(li) Rade Krunić. Ispali su Amer Gojak, Edin Džeko, koji opravdano nije mogao - analizirao je član Izvršnog odbora NSBiH iz Fudbalskog saveza Kantona Sarajevo (FSKS).

Selektor Petev, podsjetimo, pod ugovorom s NSBiH je do januara 2022. godine.

- U suštini, ima da odradi samo Ligu nacija (juni i septembar 2021. godine). Od tih rezultata već će se nazreti šta i kako dalje, a do početka kvalifikacija za Euro 2024. (mart 2023. godine) ostalo bi vremena za eventualno nove ljude. Znači, ja sam bliži odluci da ostane sad, najviše zbog finansijskog aspekta, ali i zbog nekog kredita. Bio je srčan, napravio je nešto, ali najgori su ti neriješeni rezultati... Ne znam, vidjet ćemo kako razmišljaju i ostali članovi Izvršnog odbora FSKS, pa ćemo s tim stavom ići na Izvršni odbor NSBiH - istakao je Čolpa.

Dvojac Musemić – Jakirović

- Znate da je limit za mjesečnu plaću selektora naše reprezentacije 30 hiljada KM. Kad bi ikako to moglo, to je neko moje mišljenje, na čelo naše reprezentacije postavio bih dvojac Husref Musemić – Sergej Jakirović. Jer mi, jednostavno, za 30 hiljada KM ne možemo dovesti kvalitetnog selektora iz inozemstva, da vrijedi i da hoće pošteno raditi. Možda bi na te uvjete pristao samo neko od naših internacionalaca - Meša (Mehmed Baždarević, op. a.), Faruk (Hadžibegić, op. a.) - rekao je Čolpa.

Najgore rješenje

Bilo kako bilo, najgora opcija bila bi da selektor Petev odradi ugovor do kraja i onda se u januaru 2023. godine nađe novo rješenje. U tom slučaju, novi selektor do starta kvalifikacija za EP ne bi imao nijedan termin za uigravanje tima.

- Tako je... Ponavljam, nakon Lige nacija, već u oktobru ćemo vidjeti gdje smo - rekao je Čolpa.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Tristan10 » 25 nov 2021, 23:32

Klauzula od 500.000 km masala sto bi se reklo, jesu to dobro ispregovarali. A i ovaj Colpa ima bas jak CV: https://www.nfsbih.ba/savez/izvrsni-odbor/colpa-fuad/

Imajednabrigada
Postovi: 1693
Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Imajednabrigada » 26 nov 2021, 00:06

Ma nista od ovog naravno., ovaj Colpa ocito neki krimos lazljivi. Mada kombinacija Musemic Jakirovic ne bi bila losa.
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz

CevapiPrijeUtakmice
Postovi: 357
Pridružen/a: 26 dec 2020, 18:16
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la CevapiPrijeUtakmice » 26 nov 2021, 04:26

a budala... cuj 500.000 za otkaz samo mjesec prije kraja ugovora?

Petev je veci lopov od njih kad je uspio ih nagovoriti na takvo sta.
Asmir Begović - Najbolji golman u Bh. historiji

HarisZe
Postovi: 1959
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la HarisZe » 26 nov 2021, 06:45

Vrijeme je za domaceg trenera, nema sanse da bude los kao ovaj bugar, ovaj Petrov stvarno nije za ovog posla to se pokazalo gdje god bio.
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5722
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la JohnCleese » 26 nov 2021, 08:57

Bilo kako bilo, najgora opcija bila bi da selektor Petev odradi ugovor do kraja i onda se u januaru 2023. godine nađe novo rješenje. U tom slučaju, novi selektor do starta kvalifikacija za EP ne bi imao nijedan termin za uigravanje tima.

- Tako je... Ponavljam, nakon Lige nacija, već u oktobru ćemo vidjeti gdje smo - rekao je Čolpa.

:urnebes: :rol:
Kakav cirkus, ovaj svjesno odobrava najgori mogu scenarij :clap:
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Maestro » 26 nov 2021, 16:16

Tuta Petrov :bih:
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
Sveti
Postovi: 10184
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Sveti » 26 nov 2021, 17:25

Igrali bi protiv skotske. Steta
naprijed rejal

Avatar
lisander
Postovi: 3091
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la lisander » 26 nov 2021, 17:42

Sveti je napisao/la:
26 nov 2021, 17:25
Igrali bi protiv skotske. Steta
Ne bi, mi bi igrali protiv Portugala, al brat bratu nećemo mi više dočekati baraž

Avatar
Mujkic
Postovi: 575
Pridružen/a: 19 apr 2021, 23:13
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Mujkic » 26 nov 2021, 19:40

Puna podrska selektore!
Povedi nas na Svjetsko 2028.

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4442
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la MoodyHank » 26 nov 2021, 23:19

Dokad će ova debilčina s fetišom na Sašu Ibrulja konstantno spamati temu s "Tuta Petrov"?
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 26 nov 2021, 23:42

Zaista mi nije jasan fetis @maestro-a na ovog Ibrulja?
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Imajednabrigada
Postovi: 1693
Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Imajednabrigada » 27 nov 2021, 10:12

Ako ne pozove ovog Kikanovica iz MLS i npr. Dedica nema smisla pratiti ovu americku turneju. Ne znam ko ce vise pratiti taalente iz nase premijer lige ili ove stare istrosene reprezentativce koji ne nude nista novo.
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Maestro » 27 nov 2021, 20:53

vicina kujica miske.
- Normalno, kod nas je pozitivno samo ako se plasiramo na veliko takmičenje, ali, ponavljam, to na startu nije bio cilj. O Peteovom radu treba suditi na osnovu toga kako će biti odrađene kvalifikacije za Euro 2024. Tu je realno, kroz modus kvalifikacija i sve ostalo tražiti plasman na Evropsko prvenstvo. Razgovarao sam i s predsjednikom i s potpredsjednicima Saveza, nemam nikakvu dojavu da je Petev upitan. Generalno, i publika je prepoznala tu njegovu energiju. I taj njegov stil igre, tako da su reakcije više pozitivne što se tiče selektora
Povedi nas u nove poraze Tuta Petrov :bih:


I onda se tu pojave forumasi poput @babino i nisu u stanju prepoznati tu tutinu energiju. :urnebes:
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Unknown2 » 27 nov 2021, 21:12

Nije to nista novo. to on prica od prvog dana da nije cilj SP i samo zbog toga trebao Miske dobiti otkaz. on ga je doveo i nece priznati da je greska bila zato ide jedna laz onda druga laz i tako dalje.

da smo bi kako treba davno bi ta ****... jeb... sve sta imaju. ali sada bitno praviti selfi na utakmici.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 33 gosta.