Ivaylo Petev

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Treba li Ivaylo Petev ostati selektor reprezentacije BiH?

Anketa je završila: 27 maj 2022, 23:49.

Da
23
22%
Ne
80
78%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Mujkic
Postovi: 575
Pridružen/a: 19 apr 2021, 23:13
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Mujkic » 07 dec 2021, 17:07

Mislim da ova utakmica protiv Amerike ima smisla, prije svega ne treba se sve negativno predstavljati.
Provjeriti igrace iz nase lige i vidjeti koliko, sta mogu.

CevapiPrijeUtakmice
Postovi: 357
Pridružen/a: 26 dec 2020, 18:16
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la CevapiPrijeUtakmice » 07 dec 2021, 18:20

sramota sta nam radi od reprezentacije
Asmir Begović - Najbolji golman u Bh. historiji

Avatar
Beduin
Postovi: 16309
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Beduin » 07 dec 2021, 20:50

Sta ti imas provjeravati Krpica i masu njih koji niti trebaju reprezentaciji niti ce ikad vise dobiti poziv. 0vdje si trebao pozvati max par igraca iz domace lige i nekolicinu igraca koji su tu oko reprezentacije i mogu dati nesto u narednim okupljanjima, stvarati tu bazu za naredna okupljanja i potencijalne izostanke, uigravati te igrace, a koji igraju u ozbiljnijim ligama, kvalitetniji fudbal i boljoj formi.
0vo je sprdancija od okupljanja koje ama bas nista dobrog nece donijeti reprezentaciji, osim jos jedne propustene prilike da uigravas mladje igrace, isprobavas ih, neka imena iz U21 koja bi vezao za buducnost reprezentacije. Bljak mi je sve ovo.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
zgembo89
Postovi: 4916
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la zgembo89 » 08 dec 2021, 00:22

Slazem se sa forumasima trebao je pozvati perspektivne momke iz U21 u jos ponekog reprezentativca kao Hiros it Osijeka a ofucale igrace kao Krpica sta imas tu zvati

simonknows
Postovi: 2125
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la simonknows » 08 dec 2021, 07:08

admirrx je napisao/la:
07 dec 2021, 12:27
Zukanovic je napisao/la:
07 dec 2021, 11:13
NK Široki Brijeg na svojoj Facebook stranici objavio je da je njihov vezni fudbaler Marijan Ćavar dobio poziv selektora za predstojeći meč naše reprezentacije.

:tokralju:
de Nam ti sad reci, jesul Pidro, Kurdic, Djokanovic zasluzili?
Jesu k
Ne trudi se da ubijedis Zukanovic-a, taj lik je totalno neobjektivan, barem po mom mišljenju, vjerovatno zato što uređuje TM za našu ligu ili šta već :)
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Unknown2 » 08 dec 2021, 08:20

Neobjektivan? svasta mozes ovdje citati. :D ja nisam nikad gledao klub igraca kad je tema reprezentacija BIH.

Avatar
donDondon
Postovi: 3406
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la donDondon » 08 dec 2021, 08:25

hurem je napisao/la:
07 dec 2021, 00:07
@vuchevic, evo našao sam napokon nesto vise vremena da malo proguglam :)
Mislio sam da je čak i strašnije od onoga kako si ti Peteva predstavio, kad ono...? (Ne isključujem mogućnost da sam štogod u brzini fulio).

Prije svega ne interesuju me njegovi raniji rezultati s klubovima u kontekstu naše reprezentacije.
Lično sam zadovoljan kako je to izgledalo prvih 6 utakmica na terenu, kao i spiskom, postavkom, pravovremenim izmjenama itd.
Nisam zadovoljan s Finskom i brojem bodova na kraju, naravno.
Nemam ništa protiv da ostane i na početku LN da vidimo da li je Finska slučajnost ili ne. Kada nas je čovjek preuzeo bili smo na dnu dna i od ničega je uspio napraviti da to na nesto liči. Zapravo ga nesreća prati od prve utakmice (povrede najvažnijih igraca: Dzeko, Pjanic, Kolasinac, Krunic)
Boljim se pokazao od Bajevica, Robija pa i Mese ako se uzme sve u obzir a ne samo bodovi.
Također, nemam ništa protiv ni da se dovede neko novo ime ali pod uslovom da to ne bude smjena selektora samo zato da bi se nešto mijenjalo i onda dovedeš novog čovjeka koji ništa ne obećava...a većina imena koja su se ovdje spominjala ništa ne obećavaju i Petev je, gle čuda, bolji, dokazaniji i iskusniji trener.
...
Zaboravio si naglasiti njegove odlicne ili vrlo dobre rezultate:
- Ludogorets (2 titule i udario temelje kasnije redovnom prvaku),
- AEL s kojim je bio prvi u regularnoj sezoni a kasnije izgubio u playoffu od snažnog APOELa samo zbog gol-razlike, treba reći da AELa prije toga a i sezonu kasnije nije bilo ni na mapi.
- Dinamo, tu je imao veći procenat osvojenih bodova po utakmici nego recimo Mamic koji je u 3 navrata s manjim procentom i manje osvojenih bodova osvajao HNL, ali konstatovali smo već da je Petev tu dosao nakon 10 kola i da je odradio sto je do njega te da je Rijeka te sezone bila fantastična s Kekom na klupi, 88 bodova i samo 1 poraz u 37 kola, drugi poraz bio onaj nebitan u 38.kolu upravo protiv Dinama.

Sto se tice rezultata koje ti apostrofiras, gledajući na prvu djelovalo je mnogo strašnije nego što jeste...ali ti to lijepo upakujes da tako izgleda, mada nisi ni blizu Filgudu koji je majstor u preuvelicavanju a uz to i mnogo izmislja, laže.

* Qadisiye, prvi put čujem za taj klub i ako sam uspio upratiti u nekih minut, dva surfajuci po internetu, to je rang GOSK-a u našoj ligi. Besmisleno je uopće uzimati u obzir tim koji je osuđen na propast i gdje je Petev otišao isključivo zbog novca.
Sto se tice ostalih timova, takodjer sam brzinski bacio oko na statistiku i to uopće ne izgleda tako strasno kako si predstavio:

* Omonia
8-1-3 skor i 25 bodova, 2.08 bodova po mecu,
Njegov prethodnik u toj sezoni 1.35 bodova (19 u 14 tekmi).
U playoffu je podbacio prve 3 utakmice, došao neko umjesto njega i osvojio tek 3 boda u 7 utakmica ili 0.42 po utakmici.
Osvajao je mnogo više bodova po utakmici nego treneri sezone prije i sezonu poslije Peteva.
Možemo slobodno reći da je tada izvlačio maksimum iz postojeće ekipe jer su mnogo vise podbacili oni poslije njega koji su došli, a i oni prije njega.

*Jagiellonia,
Došao pred kraj sezone gdje je imao učinak ništa slabiji od prethodnika, čak i bolji ako uzmemo u obzir da je igrao i playoff za prvaka gdje je u kratkom periodu igrao 2x protiv prvaka Legie, 2x protiv viceprvaka Lecha, 2x protiv treceplasiranog Piasta...zatim Lechie, Wisle.
Dakle, raspored mu je bio neumoljiv i ne može biti mjerilo bilo čega s limitiranom ekipom kao sto je tada Jagiellonia bila, i sezonu ranije, a pogotovo narednih sezona kada su nakon Peteva još više grohnuli.

*Bugarska,
Porazi u kvalifikacijama u gostima od Italije i Hrvatske su očekivani (ne znam kako je to smio sebi dopustiti), poraz protiv Norveške 0:1 jeste minus ali nimalo strašan jer je ta Norveška pobijedila i Hrvatsku. Pobijedio je Azerbejdzan, Maltu te uzeo bod Italiji a potom u kvalifikacijama za SP pobijedio Luksemburg.
Dakle, jedini kiks u kvalifikacijama jeste taj protiv Norveške.
Prijateljske i Kirin kup su mjerilo ničega a to smo najbolje pokazali mi koji smo osvojili Kirin kup. Recimo prije Kirina je pobijedio Portugal s Ronaldom i najjačim sastavom te Makedoniju.

Poenta je da to uopće ni izbliza ne izgleda tako strasno kako si ti predstavio. Iz tada limitiranih ekipa Omonie i Jagiellonie izvlačio vise nego njegovi prethodnici i nasljednici.
Ti kao i mnogi drugi uglavnom zanemarujes kontekst, a tada priča bude sasvim drugačija.
Od svega mi je najviše zao sto na kraju izgubih sat vremena na guglanje i tipkanje.
de ba bola ne znas jednog igraca iz tih ekipa a kao analize pises,oj majko i sveti oče
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Avatar
hurem
Postovi: 8609
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la hurem » 08 dec 2021, 10:11

donDondon je napisao/la:
08 dec 2021, 08:25
hurem je napisao/la:
07 dec 2021, 00:07
@vuchevic, evo našao sam napokon nesto vise vremena da malo proguglam :)
Mislio sam da je čak i strašnije od onoga kako si ti Peteva predstavio, kad ono...? (Ne isključujem mogućnost da sam štogod u brzini fulio).

Prije svega ne interesuju me njegovi raniji rezultati s klubovima u kontekstu naše reprezentacije.
Lično sam zadovoljan kako je to izgledalo prvih 6 utakmica na terenu, kao i spiskom, postavkom, pravovremenim izmjenama itd.
Nisam zadovoljan s Finskom i brojem bodova na kraju, naravno.
Nemam ništa protiv da ostane i na početku LN da vidimo da li je Finska slučajnost ili ne. Kada nas je čovjek preuzeo bili smo na dnu dna i od ničega je uspio napraviti da to na nesto liči. Zapravo ga nesreća prati od prve utakmice (povrede najvažnijih igraca: Dzeko, Pjanic, Kolasinac, Krunic)
Boljim se pokazao od Bajevica, Robija pa i Mese ako se uzme sve u obzir a ne samo bodovi.
Također, nemam ništa protiv ni da se dovede neko novo ime ali pod uslovom da to ne bude smjena selektora samo zato da bi se nešto mijenjalo i onda dovedeš novog čovjeka koji ništa ne obećava...a većina imena koja su se ovdje spominjala ništa ne obećavaju i Petev je, gle čuda, bolji, dokazaniji i iskusniji trener.
...
Zaboravio si naglasiti njegove odlicne ili vrlo dobre rezultate:
- Ludogorets (2 titule i udario temelje kasnije redovnom prvaku),
- AEL s kojim je bio prvi u regularnoj sezoni a kasnije izgubio u playoffu od snažnog APOELa samo zbog gol-razlike, treba reći da AELa prije toga a i sezonu kasnije nije bilo ni na mapi.
- Dinamo, tu je imao veći procenat osvojenih bodova po utakmici nego recimo Mamic koji je u 3 navrata s manjim procentom i manje osvojenih bodova osvajao HNL, ali konstatovali smo već da je Petev tu dosao nakon 10 kola i da je odradio sto je do njega te da je Rijeka te sezone bila fantastična s Kekom na klupi, 88 bodova i samo 1 poraz u 37 kola, drugi poraz bio onaj nebitan u 38.kolu upravo protiv Dinama.

Sto se tice rezultata koje ti apostrofiras, gledajući na prvu djelovalo je mnogo strašnije nego što jeste...ali ti to lijepo upakujes da tako izgleda, mada nisi ni blizu Filgudu koji je majstor u preuvelicavanju a uz to i mnogo izmislja, laže.

* Qadisiye, prvi put čujem za taj klub i ako sam uspio upratiti u nekih minut, dva surfajuci po internetu, to je rang GOSK-a u našoj ligi. Besmisleno je uopće uzimati u obzir tim koji je osuđen na propast i gdje je Petev otišao isključivo zbog novca.
Sto se tice ostalih timova, takodjer sam brzinski bacio oko na statistiku i to uopće ne izgleda tako strasno kako si predstavio:

* Omonia
8-1-3 skor i 25 bodova, 2.08 bodova po mecu,
Njegov prethodnik u toj sezoni 1.35 bodova (19 u 14 tekmi).
U playoffu je podbacio prve 3 utakmice, došao neko umjesto njega i osvojio tek 3 boda u 7 utakmica ili 0.42 po utakmici.
Osvajao je mnogo više bodova po utakmici nego treneri sezone prije i sezonu poslije Peteva.
Možemo slobodno reći da je tada izvlačio maksimum iz postojeće ekipe jer su mnogo vise podbacili oni poslije njega koji su došli, a i oni prije njega.

*Jagiellonia,
Došao pred kraj sezone gdje je imao učinak ništa slabiji od prethodnika, čak i bolji ako uzmemo u obzir da je igrao i playoff za prvaka gdje je u kratkom periodu igrao 2x protiv prvaka Legie, 2x protiv viceprvaka Lecha, 2x protiv treceplasiranog Piasta...zatim Lechie, Wisle.
Dakle, raspored mu je bio neumoljiv i ne može biti mjerilo bilo čega s limitiranom ekipom kao sto je tada Jagiellonia bila, i sezonu ranije, a pogotovo narednih sezona kada su nakon Peteva još više grohnuli.

*Bugarska,
Porazi u kvalifikacijama u gostima od Italije i Hrvatske su očekivani (ne znam kako je to smio sebi dopustiti), poraz protiv Norveške 0:1 jeste minus ali nimalo strašan jer je ta Norveška pobijedila i Hrvatsku. Pobijedio je Azerbejdzan, Maltu te uzeo bod Italiji a potom u kvalifikacijama za SP pobijedio Luksemburg.
Dakle, jedini kiks u kvalifikacijama jeste taj protiv Norveške.
Prijateljske i Kirin kup su mjerilo ničega a to smo najbolje pokazali mi koji smo osvojili Kirin kup. Recimo prije Kirina je pobijedio Portugal s Ronaldom i najjačim sastavom te Makedoniju.

Poenta je da to uopće ni izbliza ne izgleda tako strasno kako si ti predstavio. Iz tada limitiranih ekipa Omonie i Jagiellonie izvlačio vise nego njegovi prethodnici i nasljednici.
Ti kao i mnogi drugi uglavnom zanemarujes kontekst, a tada priča bude sasvim drugačija.
Od svega mi je najviše zao sto na kraju izgubih sat vremena na guglanje i tipkanje.
de ba bola ne znas jednog igraca iz tih ekipa a kao analize pises,oj majko i sveti oče
Za tvoj glup komentar je trebalo čitavih 15 sekundi a ja sam prostudirao za pola sata sve...možda sam negdje nesto malo fulio u brzini i to sam naglasio ali moje se zove "analiza" pa makar bila u pokušaju a tvoj komentar je glup jer ne želiš da prihvatiš činjenice.

Avatar
donDondon
Postovi: 3406
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la donDondon » 08 dec 2021, 10:14

eee jadi moji,cinjenica je da smo imali najgore kvalifikacije i da smo predzadnji,ne znam sta drugo da gledam
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

admirrx
Postovi: 1135
Pridružen/a: 07 feb 2021, 11:46
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la admirrx » 08 dec 2021, 10:19

donDondon je napisao/la:
08 dec 2021, 10:14
eee jadi moji,cinjenica je da smo imali najgore kvalifikacije i da smo predzadnji,ne znam sta drugo da gledam
treba bit realan
Cijenica da smo odigrali solidno osim ove protiv Finske(ne racunam zadnju sa Ukrainom) nemas srece sa Kazakstanom tu primis iz slobodnjaka iako si nadigrao protivnika,tamo kod njih solidna prestavaka,takodje I kod Ukrainaca, isto vazi i za utakmice protiv Francuza.

HarisZe
Postovi: 1959
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la HarisZe » 08 dec 2021, 10:32

Sam je Petrov rekao da mu sudimo u novembru.Najlosije kvalifikacije u istoriji= Hajmo sljedeci!!
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
donDondon
Postovi: 3406
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la donDondon » 08 dec 2021, 10:37

kakva sreca,jel ko od vas ikad imao dodira sa nekom organizacijom ili sportom
placen si za rezultate ,rezultate nemas i noga,dolazi drugi da se proba s njim i tako dok ne potrefis.

Dzeko juce igrao protiv Reala,Krunic protiv Liverpula,Vrancic igrac utakmice proslo kolo,Begovic klupa Evertona,Prevljak igrac utakmice u Belgiji,Rahmanovic igrao u Turskoj,Pjanic je malo izvan forme,Stevanovic najbolji asistent evrope,Nalic Ahmedhodzic prvaci Svedske,Mislim da je i Kodro zabio,Jajalo ne bas standardan ali igrac Udinea

i ja ne mogu shvatit da neko brani ovog Tutu ,taj je glup,hendikepiran ili trola
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Avatar
hurem
Postovi: 8609
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la hurem » 08 dec 2021, 10:57

donDondon je napisao/la:
08 dec 2021, 10:37
kakva sreca,jel ko od vas ikad imao dodira sa nekom organizacijom ili sportom
placen si za rezultate ,rezultate nemas i noga,dolazi drugi da se proba s njim i tako dok ne potrefis.

Dzeko juce igrao protiv Reala,Krunic protiv Liverpula,Vrancic igrac utakmice proslo kolo,Begovic klupa Evertona,Prevljak igrac utakmice u Belgiji,Rahmanovic igrao u Turskoj,Pjanic je malo izvan forme,Stevanovic najbolji asistent evrope,Nalic Ahmedhodzic prvaci Svedske,Mislim da je i Kodro zabio,Jajalo ne bas standardan ali igrac Udinea

i ja ne mogu shvatit da neko brani ovog Tutu ,taj je glup,hendikepiran ili trola
Vidi se da si površan.
Dzeko povrijeđen u 2 najbitnije utakmice.
Krunic povrijeđen u 4 utakmice kvalifikacija.
Pjanic povrijeđen 2 utakmice.
Vrancic povrijeđen I otkazao poziv za Kazahstan i Ukrajinu.
Jajalo nije igrao godinu dana fudbala itd.
...
Prestani pisati živ bio ili napisi nesto realno!!!

Avatar
donDondon
Postovi: 3406
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la donDondon » 08 dec 2021, 11:23

nisu igrali 4 utakmice nego vise od 10 a od toga jednu dobio
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la ReX » 08 dec 2021, 12:57



Krema bh. lige i bosanski/sandzacki Salah. :cool:
@igrajlopte 🐦

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la babino » 08 dec 2021, 12:59

rezultat je vazan, uvijek idemo na pobjedu..kaze lik koji je do sada dobio kuvajt i kazahstan:-)
pleme ti bugarsko, tebi i onima koji su te doveli.

PatriceKwedi
Postovi: 1317
Pridružen/a: 03 avg 2021, 08:06
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la PatriceKwedi » 08 dec 2021, 13:00

Zrinjski 48 bodova
Vrapcici 21 bod

Zrinjski 3 igraca
Vrapcici 2 igraca

Ovo je sramota. Ivajlo ovo mora objasniti! Po kojoj logici se guraju igraci buduceg federalnog prvoligasa? Ko njih gura? Znamo da politika stoji iza njih, ali ovo je previse.
🔹

admirrx
Postovi: 1135
Pridružen/a: 07 feb 2021, 11:46
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la admirrx » 08 dec 2021, 13:03

Gdje je zukanovic da kaze kako su kurdic I pidro zasluzili poziv

Avatar
holyman
Postovi: 8165
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la holyman » 08 dec 2021, 13:15

Kakav sunovrat nekada 13. reprezentacije svijeta, **** li vam uginule ko od je ucestvovao u ovome.
NEMA NAZAD

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Maestro » 08 dec 2021, 13:18

Jel ovo @hurem i dalje trazi alibi za Tutu. Hej od 10 utakmica jedna pobjeda protiv ekipe iz petog sesira. :urnebes:
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: aimar21 i 13 gostiju.