Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ReX » 06 dec 2021, 15:12

DrFilgud je napisao/la:
06 dec 2021, 13:57
Miske toliko ganja potencijalne, da je meniskus povrijedio.
slika
:urnebes: :urnebes:
@igrajlopte 🐦


Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Tristan10 » 08 dec 2021, 14:56

Već se spominje novi klub Besima Šerbečića: "U Rosenburgu nije bilo kako su mi rekli da će biti"

E jesu ovi Norvezani, bas vole da zavaravaju, lazu i petljaju. Reality: Dobio priliku u vise utakmica, a Åge Hareide uvidio da nema kvalitet. Hajde ti sinko nazad u Premijerku.

OnakoBa
Postovi: 581
Pridružen/a: 05 dec 2020, 18:28
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la OnakoBa » 08 dec 2021, 15:17

Tristan10 je napisao/la:
08 dec 2021, 14:56
Već se spominje novi klub Besima Šerbečića: "U Rosenburgu nije bilo kako su mi rekli da će biti"

E jesu ovi Norvezani, bas vole da zavaravaju, lazu i petljaju. Reality: Dobio priliku u vise utakmica, a Åge Hareide uvidio da nema kvalitet. Hajde ti sinko nazad u Premijerku.
Naravno, i druga osoba je kriva nama uvijek.
Mi smo porodica i svi ćemo za BiH na terenu ostaviti srce. Meni državni dres sve znači. Tri smo nacije, ali jedna duša. Svi smo rođeni u jednoj državi i mislim da je konačno došlo vrijeme da shvatimo to.
- Dejan Malinović

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 08 dec 2021, 17:22

Tristan10 je napisao/la:
08 dec 2021, 14:56
Već se spominje novi klub Besima Šerbečića: "U Rosenburgu nije bilo kako su mi rekli da će biti"

E jesu ovi Norvezani, bas vole da zavaravaju, lazu i petljaju. Reality: Dobio priliku u vise utakmica, a Åge Hareide uvidio da nema kvalitet. Hajde ti sinko nazad u Premijerku.
Smiješno da ovaj lik za 4 godine se nije mogao izboriti za mjesto u mrtvom Rosenborgu, i to je bio starter u U21 reprezentaciji i među našim najvećim talentima. PLBiH :bih:

OnakoBa
Postovi: 581
Pridružen/a: 05 dec 2020, 18:28
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la OnakoBa » 08 dec 2021, 18:32

Vucevich je napisao/la:
08 dec 2021, 17:22
Tristan10 je napisao/la:
08 dec 2021, 14:56
Već se spominje novi klub Besima Šerbečića: "U Rosenburgu nije bilo kako su mi rekli da će biti"

E jesu ovi Norvezani, bas vole da zavaravaju, lazu i petljaju. Reality: Dobio priliku u vise utakmica, a Åge Hareide uvidio da nema kvalitet. Hajde ti sinko nazad u Premijerku.
Smiješno da ovaj lik za 4 godine se nije mogao izboriti za mjesto u mrtvom Rosenborgu, i to je bio starter u U21 reprezentaciji i među našim najvećim talentima. PLBiH :bih:
Nije to do PLBiH, bio je dobar zar ne? Ne bi ga Rosenborg uzeo na slijepo, nego jednostavno on se opusti. Konta može i gore kafanski da se živi i trenira i da igraš. I nema tu napretka kad ti je mentalitet da si neko i nešto dok si još ništa, samo u drugoj državi.
Mi smo porodica i svi ćemo za BiH na terenu ostaviti srce. Meni državni dres sve znači. Tri smo nacije, ali jedna duša. Svi smo rođeni u jednoj državi i mislim da je konačno došlo vrijeme da shvatimo to.
- Dejan Malinović

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 09 dec 2021, 00:51

Wanderson je napisao/la:
06 dec 2021, 12:11
Smiju li prodani novinarcici i vlasnici portala napisati neki clanak o Masovicu? Momak ima bh. pasos i za 7 dana se sve moze rijesiti.
Nema. Opovrgao je te navode. Za sada nema.
Ocekuje se poziv od strane FSS za martovsko okupljanje (ako bude zdrav naravno). Danas se bas u srpskom savezu i medijima dosta govorilo o njemu.

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la slusalica » 09 dec 2021, 10:38

EpateguiHuleteti je napisao/la:
09 dec 2021, 00:51
Wanderson je napisao/la:
06 dec 2021, 12:11
Smiju li prodani novinarcici i vlasnici portala napisati neki clanak o Masovicu? Momak ima bh. pasos i za 7 dana se sve moze rijesiti.
Nema. Opovrgao je te navode. Za sada nema.
Ocekuje se poziv od strane FSS za martovsko okupljanje (ako bude zdrav naravno). Danas se bas u srpskom savezu i medijima dosta govorilo o njemu.
Momak konkurise za nastup na svjetskom prvenstvu svoje drzave.
Sta bi se moglo zavrsiti ???? :shock:
tz tz tz tz tz tz

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 09 dec 2021, 11:39

Mašoviću neka te gdje si, možda i neko veliko takmičenje vidiš ;)

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Tristan10 » 09 dec 2021, 12:47

DrFilgud je napisao/la:
09 dec 2021, 11:39
Mašoviću neka te gdje si, možda i neko veliko takmičenje vidiš ;)
Srede se papiri Ziljkicu, a ne mogu Masovicu. To ti je ono - moze se sve kad se hoce :rol:

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 09 dec 2021, 12:59

Tristan10 je napisao/la:
09 dec 2021, 12:47
DrFilgud je napisao/la:
09 dec 2021, 11:39
Mašoviću neka te gdje si, možda i neko veliko takmičenje vidiš ;)
Srede se papiri Ziljkicu, a ne mogu Masovicu. To ti je ono - moze se sve kad se hoce :rol:
Pa nije lud Mašović da plaća poziv u Bih, kad džaba može igrat za tri puta bolju Srbiju. :D
Nije više niko budala da dolazi igrat ovdje, osim ako nema drugog izbora.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ASD » 09 dec 2021, 13:20

Tristan10 je napisao/la:
09 dec 2021, 12:47
DrFilgud je napisao/la:
09 dec 2021, 11:39
Mašoviću neka te gdje si, možda i neko veliko takmičenje vidiš ;)
Srede se papiri Ziljkicu, a ne mogu Masovicu. To ti je ono - moze se sve kad se hoce :rol:
Možda je Ziljkić bio voljan, a Mašović nije?

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Tristan10 » 09 dec 2021, 13:49

ASD je napisao/la:
09 dec 2021, 13:20
Tristan10 je napisao/la:
09 dec 2021, 12:47
DrFilgud je napisao/la:
09 dec 2021, 11:39
Mašoviću neka te gdje si, možda i neko veliko takmičenje vidiš ;)
Srede se papiri Ziljkicu, a ne mogu Masovicu. To ti je ono - moze se sve kad se hoce :rol:
Možda je Ziljkić bio voljan, a Mašović nije?
Ima i toga, ne mogu tu mogucnost izbrisati. Ali cinjenica je ta da ljudi koji su u Savezu nemaju kapacitet da se nose sa ulogom, niti znanja da unaprijede nas fudbal, i u to spada pregovaranje sa potencijalnim igracima. Nemam nista protiv da potencijalni igraci igraju za druge reprezentacije, nego samo fokusiram na ono sta se moze uraditi sa nase strane, ja tu ne vidim nikakvu strucnost, nego korupciju i kriminal.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 09 dec 2021, 14:09

Savez je uvijek u pravu, krivi su igrači i navijači.
Saće bijednik Čaušević iskopat neku Mašovićevu fotku s kokardom i flašom rakije. :D

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 09 dec 2021, 17:51

Ja sam samo preneo tacnu informaciju.
Odluka je na Masovicu, tj. procena. U sustini igrao za nas (Srbiju) ili vas (Bosnu i Hercegovinu) na dobitku je. Cak mislim da ova paznja odgovara najvise upravo njemu. Ove sezone je postao standardan u BL, a do juce je nosio oreol neostvarenog talenta.
Na strani Srbije je plasman na prvenstvo, perspektiva u istom segmentu, Masovicev staz u mladjim srpskim selekcijama (prosao sve selekcije, bio redovan na okupljanjima, 60+ nastupa).
Na strani Bosne i Hercegovine je cinjenica da bi u njoj Masovic imao sigurnije mesto u postavi, posto BiH i podmladjuje selekciju, izvrsila je fakticki vec smenu generacija.
Obe reprezentacije trebaju dobre stopere, to im je zajednicko. Srpski savez je vec u kontaktu sa Masovicem (taj kontakt nije ni prekidan nesto previse, s obzirom da je relativno skoro izasao iz mlade reprezentacije), za bosanskohercegovacki nemam informacije, ne znam.
Sve mi se cini da ce odluku doneti selektor Srbije. Ako ga Piksi pozove, odazvace se, ako proceni da mu nije potreban, Masovic ce se na leto/jesen opredeliti za Bosnu.

Wanderson
Postovi: 2685
Pridružen/a: 25 mar 2021, 09:25
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Wanderson » 09 dec 2021, 18:18

Savez mora probati i objasniti javnosti, to rade normalni ljudi.

Naravno kod nas nece biti nista jer dolaskom Masovica mjesto gube Jovicic i Sanicanin koji nikad nisu ni trebali biti u reprezentaciji.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 09 dec 2021, 19:13

Ljudi zaboravite Mašovića i sve potencijalne, ne treba nam niko. Koncentrisat se na BHPL i domaće snage.
Šteta za Ahmedhodžića i Dedića, ako ne promijeni reprezentaciju. Dečki imaju potencijal za više, a služiće ko manekeni da se uz njih prodaju antitalenti.

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Harise » 09 dec 2021, 19:15

Wanderson je napisao/la:
09 dec 2021, 18:18
Savez mora probati i objasniti javnosti, to rade normalni ljudi.

Naravno kod nas nece biti nista jer dolaskom Masovica mjesto gube Jovicic i Sanicanin koji nikad nisu ni trebali biti u reprezentaciji.
Mi mozemo ovdje napisati kolko hocemo, neke ljudi iz foruma ne kontaju da nece nikakav napredak biti sa ovakvom Savezom. Na kraju ce @Hurem opet traziti svaku sitnicu zasto smo izgubili utakmice, a ne konta da smo vec pali u 4 šešir i da nemaš sta trazit oko sitni stvari. Za dvje godine ce imati Kosovo jacu reprezentacija od naše, a mi cemo tu nekako sa Crnom Gorom biti. Savez od Kosove je tri puta ambicijozni od naših, jer nemaju neke fašiste i nacionliste iz HDZ i SNSD stranke koji vladaju Savez. Ljudi su sasvim dovolnji da zaradzuje pare preko menadzeri nego da stvaraju neki uspjeh. Svakako mrzi oni našu drzavu i naš uspjeh dokaz ti je situacija u našoj drzavi da su cak naši vlastiti Bosnjaci iz SDA stranka dušmani. Naši ljude nemaju motivaciju, zelju i snagu da nešto ovdje preokrene. Sve ce ovo biti dok se ne mješa UEFA da nas suspendova, a dok se to dešava traja ce godinama. Cinjenica je da nemoze više situacija bolja biti nego gorja.

Avatar
NazorUso
Postovi: 3846
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la NazorUso » 09 dec 2021, 19:28

Banujte nepismenog fasistu i sovinistu koji zbog svog bolesnog uma sve ljude stavlja u isti tor, etiketurajuci ih na ovaj ili onaj nacin !!!
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC


Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Sveti i 37 gostiju.