Muhamed Bešić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la hurem » 29 okt 2021, 07:03

Ne branim uopće Peteva ali objektivno Besic nije zaslužio poziv ispred gore nabrojanih veznjaka...iako takodjer ne bih ništa imao protiv da ga pozove ali mi je to nerealno ako su ostali zdravi:
Pjanic, Krunic, Hadziahmetovic, Cimirot, Prcic, Vrancic, Nalic pa čak i Gojak...to je čak 8 veznjaka.
Ja stvarno ne vidim gdje bi tu Besic mogao upasti?!
Pogotovo sto je takmičarski nespreman...i to sto je igrao uopće nije bilo na nivou...naprotiv. On ima tek 4 starta od kojih je 2x zamijenjen na poluvremenu a treći put u 62.minuti, zar to nije malo simptomatično?! I pitanje je koliko bi zapravo minuta igrao da Ferencvaros ne rotira igrace zbog LE.
I kada je bivao spremniji i igrao redovno u Championshipu mnogi su ga kritikovali zbog meljanja lopte i jako loših odluka na terenu u repr.dresu.
Često se vodimo emocijama.
Objektivno, ne zaslužuje poziv trenutno pored nabrojanih.
Eh jedino u slučaju nekih povreda da ga se pozove...

Slažem se za Cipetica i on ce vrlo brzo biti bivsi.. Nabrojao si 4,5 bekova ali zaboravljaš da su stalno povrijeđeni, te Gazibegovic, te Todorović, te Susic. Sto se tice Dedica za njega je bolje bilo igrati protiv Italije nego 100% presjediti na klupi. Jusuf nije igrao pa kako bi on.
Ali Dedic ce vrlo brzo dobiti svoju priliku.

Sto se tice Sarica (igraca Gorice) ja ga uopće ne spominjem u kontekstu Besica. Sumnjam da ce dobiti ovaj put poziv ali eto nikad se ne zna...a i dva totalno različita igraca. Opet je iznenada dobio poziv i donekle ga iskoristio u trenucima kada smo bili osakaceni povredama.

Meni je lično drago sto je Besic počeo igrati i faktički ima bolji status od Loncara a sto ce podrazumijevati da će u martu dobiti poziv prije nego dotični.
Loncar neka napreduje za novi poziv.

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Harise » 29 okt 2021, 08:00

hurem je napisao/la:
29 okt 2021, 07:03
Ne branim uopće Peteva ali objektivno Besic nije zaslužio poziv ispred gore nabrojanih veznjaka...iako takodjer ne bih ništa imao protiv da ga pozove ali mi je to nerealno ako su ostali zdravi:
Pjanic, Krunic, Hadziahmetovic, Cimirot, Prcic, Vrancic, Nalic pa čak i Gojak...to je čak 8 veznjaka.
Ja stvarno ne vidim gdje bi tu Besic mogao upasti?!
Pogotovo sto je takmičarski nespreman...i to sto je igrao uopće nije bilo na nivou...naprotiv. On ima tek 4 starta od kojih je 2x zamijenjen na poluvremenu a treći put u 62.minuti, zar to nije malo simptomatično?! I pitanje je koliko bi zapravo minuta igrao da Ferencvaros ne rotira igrace zbog LE.
I kada je bivao spremniji i igrao redovno u Championshipu mnogi su ga kritikovali zbog meljanja lopte i jako loših odluka na terenu u repr.dresu.
Često se vodimo emocijama.
Objektivno, ne zaslužuje poziv trenutno pored nabrojanih.
Eh jedino u slučaju nekih povreda da ga se pozove...

Slažem se za Cipetica i on ce vrlo brzo biti bivsi.. Nabrojao si 4,5 bekova ali zaboravljaš da su stalno povrijeđeni, te Gazibegovic, te Todorović, te Susic. Sto se tice Dedica za njega je bolje bilo igrati protiv Italije nego 100% presjediti na klupi. Jusuf nije igrao pa kako bi on.
Ali Dedic ce vrlo brzo dobiti svoju priliku.

Sto se tice Sarica (igraca Gorice) ja ga uopće ne spominjem u kontekstu Besica. Sumnjam da ce dobiti ovaj put poziv ali eto nikad se ne zna...a i dva totalno različita igraca. Opet je iznenada dobio poziv i donekle ga iskoristio u trenucima kada smo bili osakaceni povredama.

Meni je lično drago sto je Besic počeo igrati i faktički ima bolji status od Loncara a sto ce podrazumijevati da će u martu dobiti poziv prije nego dotični.
Loncar neka napreduje za novi poziv.
Gojak nije zaslužio poziv. Prvo je qrezerva u Dinamo i nekad ulazi sa klupe. Drugo, se on i Nalic jako loše dokazali protiv Ukraijne. Kada su ušli Prcic i Saric preukrenili su igru dok se Nalic ispromašivo sa 100% prilike. Slažem se da moraju biti Pjanic, Krunic, Cimirot, Prcic, Hadziahmetovic na spisku. Što se Vrancica tiće zaslužio biti na spisku zbog statusa svog u klubu. Mada da je prošle put simulirao na povredu samo da ne dolazi na raspolaganje i šta se desilo odma je bio među prvi jedanest u Stoke City kada je reprezentativna pauza bila završena tako da ne zaslužuje biti pozvan. Bio sam prvi put za njegov poziv, ali oćigledno ne želi više igrati za našu reprezentaciju. Razumjem, ima 32 godine i kakvu promjenio može on napravit za našu reprezentaciju? Nalic je zaslužio poziv jer igra redovno u Malmö dok jedan Lončar na klupi sijedi umjesto Besica. Po meni je Besic zaslužio poziv. Ako jedan Saric iz Gorice dobiva poziv nakon dvje utakmice koja je rangu Zrinjskog. Onda naravno i Besic zaslužio biti pozvan, jer je veći kvalitet od sporog Sarića koji jedva zna kako treba trćati.

amkeivke
Postovi: 180
Pridružen/a: 22 nov 2020, 01:20
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la amkeivke » 29 okt 2021, 09:33

Bio sam neki dan poslovno u Madzarskoj i otidzem da pogledam tekmu Ferencvaros Budapest...Igrali od početka sve trojica. Kovacevic odigrao citavu tekmu (nit smrdi nit miriše), Civica i Besica zamjenio na poluvremenu, Civica radi povrede a Besica radi katastrofalne igre, mora se osjetit manjak utakmica toliki period, uz to onako sa tribine izgleda kao da ima i neki kilogram viška itd...Uglavnom uz trenutnu sredu definitivno nam nije potreban, još pogotov dok ovako igra.

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la hurem » 29 okt 2021, 09:41

amkeivke je napisao/la:
29 okt 2021, 09:33
Bio sam neki dan poslovno u Madzarskoj i otidzem da pogledam tekmu Ferencvaros Budapest...Igrali od početka sve trojica. Kovacevic odigrao citavu tekmu (nit smrdi nit miriše), Civica i Besica zamjenio na poluvremenu, Civica radi povrede a Besica radi katastrofalne igre, mora se osjetit manjak utakmica toliki period, uz to onako sa tribine izgleda kao da ima i neki kilogram viška itd...Uglavnom uz trenutnu sredu definitivno nam nije potreban, još pogotov dok ovako igra.
Hahaha...
Nek si podijelio i na ovoj temi.
Neće ljudi da razumiju...možemo mi njega voljeti koliko god hoćemo ali cinjenica je da za ove utakmice ne zaslužuje poziv.
Pa frajer skoro 2 pune godine nije igrao nikako fudbal, na tribinama spavao i sad kao zbog par poluvremena daj zovi ga...
Zadnja izmjena: hurem, dana/u 29 okt 2021, 10:07, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Maestro » 29 okt 2021, 09:45

Besic definitivno ne treba biti na spisku. Nema formu jos za to niti utakmice. Neka se dovede u red i bice iduce godine poziv ako zasluzi igrama.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 29 okt 2021, 09:48

Ma i da je u najjačoj formi, sjećam se psovki i negodovanja jer pelja loptu na sredini. Često moraš strepiti nekih njegovih gluposti.

Nemam ništa protiv da neki prizivaju igrače za koji misle da mogu napraviti doprinos, ali po mom mišljenju je zaista nepotreban.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Neutral » 29 okt 2021, 16:34

Bešić, kao i Gojak će moći raji govoriti kako su imali talenta, ali im trener nije dao napredovati.

Avatar
Micron
Postovi: 598
Pridružen/a: 16 maj 2010, 09:16
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Micron » 29 okt 2021, 20:26

Ako cemo gledati realno i da je sad u nekoj dobroj formi, opet po meni bi ispred njega trebali prednost imati Pjanic, Rade, Amir i možda čak Gojko.
Realno je da ne konkurisu svi za istu poziciju, i da dosta zavisi od protivnika ali svakako mislim da je vezni red sa Pjanicem, Krunicem i Amirom najbolje sto imamo, eventualno u slučaju potrebe za nešto defanzivnijom igrom onda tu da ide Gojko ili Besic u formi umjesto Radeta.

Avatar
zgembo89
Postovi: 4919
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la zgembo89 » 13 dec 2021, 02:03

Povrijedio se u 31minuti on izgleda ko Dembele s povredama

Avatar
NazorUso
Postovi: 3800
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la NazorUso » 13 dec 2021, 23:21

HariZa brani Besica, garant se i njegovi "kolju" za medje u nekoj pripizdini pa suosjeca krkan 🤣
Cuj "da ne dolazi na raspolaganje" krv ti yebem 🤣🤣
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4442
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la MoodyHank » 27 jan 2022, 20:17

Intelektualac je večeras u 10 minuta dobio dva žuta kartona, godine prolaze, pamet ne dolazi.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Avatar
Sveti
Postovi: 10183
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Sveti » 27 jan 2022, 20:35

MoodyHank je napisao/la:
27 jan 2022, 20:17
Intelektualac je večeras u 10 minuta dobio dva žuta kartona, godine prolaze, pamet ne dolazi.
Ali…

Vjera ga je smirila
naprijed rejal

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la hurem » 27 jan 2022, 21:39

Sveti je napisao/la:
27 jan 2022, 20:35
MoodyHank je napisao/la:
27 jan 2022, 20:17
Intelektualac je večeras u 10 minuta dobio dva žuta kartona, godine prolaze, pamet ne dolazi.
Ali…

Vjera ga je smirila
Očito da jeste. :)
Jesi li vidio kako je mirno napustio teren bez bilo kakvog prigovora i reakcije.

Swanfilter
Postovi: 849
Pridružen/a: 25 dec 2018, 12:39
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Swanfilter » 27 jan 2022, 22:42

Ovo je zbog Orbana.

Udri ga, Besa ...

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Drape » 22 mar 2022, 13:03

Meho opet priveden :(


Obaviješten je dežurni tužilac kojem je predat zbog osnova sumnje da je počinio krivično djelo nasilničko ponašanje – rekla je za Faktor Amra Kapidžić, glasnogovornica Uprave policije MUP-a Tuzlanskog kantona.

Avatar
vedranbadjun
Postovi: 358
Pridružen/a: 08 jul 2021, 01:03
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la vedranbadjun » 22 mar 2022, 14:14

Dobro je Muhamed išta napravio kakve porodične probleme ima.
bošnjanin

hroni1
Postovi: 1
Pridružen/a: 17 mar 2022, 09:03
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la hroni1 » 22 mar 2022, 14:15

Udri snahu Meho krošeom,boli te racku nije ti je mati rodila....
ima dana za megdana :roll:

Avatar
Beduin
Postovi: 16329
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Beduin » 24 mar 2022, 19:53

Ma Meho je prava bitanga i budaletina, ne plasi se nikoga, znaju to svi u Srebreniku i okolnim selima. Muhamed je jos i odlucnu karijeru napravio, sta sve trpi kroz tu cijelu karijeru.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la OldFashioned » 24 mar 2022, 20:15

vedranbadjun je napisao/la:
22 mar 2022, 14:14
Dobro je Muhamed išta napravio kakve porodične probleme ima.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4442
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la MoodyHank » 03 apr 2022, 18:41

Vidim ga danas u prvih 11, upalim da pogledam utakmicu, momčina kriv za oba gola protivnika. Nevjerovatno koliko je propao.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: boatenkk, boki86 i 39 gostiju.