Faruk Hadžibegić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
boatenkk
Postovi: 422
Pridružen/a: 01 dec 2020, 13:01
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la boatenkk » 26 jan 2023, 14:57

Odlazi smradu

Avatar
zgembo89
Postovi: 4931
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la zgembo89 » 27 jan 2023, 19:54

Huseinbašić i Tahirović su naši igrači i nisu jedini. Ima njih više. Trenutno je, fudbalskim žargonom, lopta u njihovim nogama. Više nije do nas. Savez već duže rješava administraciju.

Sad je do ovih momaka da pokažu da li žele da budu sa nama, da se odupru drugim reprezentacijama. Mi o njima vodimo računa. Postoje kontakti i mi ih čekamo. Ne samo ja, nego cijela sportska javnost”, rekao je Faruk Hadžibegić

Avatar
StevieG8
Postovi: 13425
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la StevieG8 » 30 jan 2023, 23:50

Ekspert za obilaske :rol:

Za selektora Hadžibegića za sada ima samo riječi hvale.

- Da li smo dobili to što smo tražili, vidjet ćemo tek kad krenu kvalifikacije. Mogu reći da je selektor jako veliki profesionalac i veliki radnik, kao što je i na terenu bio i ima veliko iskustvo. Stvarno je fino s njim sarađivati i obilaziti te igrače – jasan je Misimović.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la DaVinci » 31 jan 2023, 09:21

StevieG8 je napisao/la:
30 jan 2023, 23:50
Ekspert za obilaske :rol:

Za selektora Hadžibegića za sada ima samo riječi hvale.

- Da li smo dobili to što smo tražili, vidjet ćemo tek kad krenu kvalifikacije. Mogu reći da je selektor jako veliki profesionalac i veliki radnik, kao što je i na terenu bio i ima veliko iskustvo. Stvarno je fino s njim sarađivati i obilaziti te igrače – jasan je Misimović.
Samo nek se paze stresa od tolikog silnog rada ... treba nekad znat' i stat' pa se opustit' u kafani uz rakijcu i marisanu pride ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
hurem
Postovi: 8622
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la hurem » 31 jan 2023, 10:04

Kao sto smo na početku pisali. Faruk se želi svima dodvoriti i da je najbolje rješenje za potencijalne da ih mediji stalno spominju, nameću i Faruku direktno imena spominju...kao ovaj zadnji na SportskimBa kada je pitao najprije za Hamulica a potom i Tahirovica i Huseinbašića.

Recimo ja sam siguran da nije imao u planu posjete ovoj dvojici ali je popustio pod pritiskom i posjetit će ih i zvati.
Ja sam 99% ubijeđen da on do jučer nije razmišljao o Hamulicu kao opciji, ne razmišlja ni sada jer ima Prevljaka...ali ce nadam se Hamulic zabiti koji pogodak, medijski pritisak biti veći, pa će Faruk popustiti i zvati ga...takav je tip.

Kada ovu trojicu riješimo u martu (iskreno se nadam), a to bi ujedno bio veliki plus Faruku (ni krivom ni duznom :) ), onda za juni vršiti pritisak za Jasica i ko vec iskoci i nametne se igrama u klubu.
Sada 3 imena makar...u junu nova 2 makar...a ako se uklopi kakva prijateljska utakmica, a MORALA bi, onda zovi 5+ potencijalnih.
Neće ti prvotimci igrati protiv Portugala, Luksemburga i plus tu prijateljsku u par dana.
Idealan termin da se potencijalnim, SVIM potencijalnim reprezentativcima stavi do znanja da se računa na njih.

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Unknown2 » 02 feb 2023, 15:23

- Došao sam da obiđem naše igrače koji igraju u Turskoj, ali i sve naše premijerligaške klubove koji su ovdje na pripremama, a to su Borac, Sarajevo, Velež i Tuzla City. Razgovor je sa svima prijateljski pogotovo sa trenerima koji, čini mi se, prihvataju taj moj angažman i poziv na saradnju. Obratiću pažnju i na sve kandidate iz premijerligaških klubova. Vidio sam sve ekipe, a ako me pitate konkretno za ekipu Borca, vidim da vlada veoma radna i pozitivna atmosfera, kao da je i discpilina na zavidnom nivou. To mi se sviđa, rekao je Hadžibegić za ATV.

Ne djelu je vidio i fudbalere Borce.

- U svakom klubu ima dobrih igrača, pa tako i u Borcu. Ne želim da govorim o imenima, suviše je rano, ali moja je želja da svima otvorim vrata. Ipak, poziv u reprezentaciju mora da se zasluži igrama na terenu, ali smatram da u svim klubovima postoji kvalitet, kaže Hadžibegić za ATV.

:rol:

Avatar
DamirT
Postovi: 13978
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la DamirT » 02 feb 2023, 16:20

Zukanovic je napisao/la:
02 feb 2023, 15:23
- Došao sam da obiđem naše igrače koji igraju u Turskoj, ali i sve naše premijerligaške klubove koji su ovdje na pripremama, a to su Borac, Sarajevo, Velež i Tuzla City. Razgovor je sa svima prijateljski pogotovo sa trenerima koji, čini mi se, prihvataju taj moj angažman i poziv na saradnju. Obratiću pažnju i na sve kandidate iz premijerligaških klubova. Vidio sam sve ekipe, a ako me pitate konkretno za ekipu Borca, vidim da vlada veoma radna i pozitivna atmosfera, kao da je i discpilina na zavidnom nivou. To mi se sviđa, rekao je Hadžibegić za ATV.

Ne djelu je vidio i fudbalere Borce.

- U svakom klubu ima dobrih igrača, pa tako i u Borcu. Ne želim da govorim o imenima, suviše je rano, ali moja je želja da svima otvorim vrata. Ipak, poziv u reprezentaciju mora da se zasluži igrama na terenu, ali smatram da u svim klubovima postoji kvalitet, kaže Hadžibegić za ATV.

:rol:
Nije dzaba davao intervju za ATV. Koliko li su mu para dali da hvali bojac ovoliko :hmmmmm:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Alipasino
Postovi: 7895
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Alipasino » 02 feb 2023, 16:50

Daj da još malo zaradim dok mogu.Ocekujem 2 igraca Borca na uzem spisku.To Hadzija tako se uzima lova.Sta znaju levati.Uzmi nas nije za nas nista.Sjebacu kvalifikacije,uzet pare i ode frajer laganini u Evropu gdje zivi a mi cemo i dalje govorit.E da je a da nije a moglo je sto nije.Svi vidimo svi znamo sta će bit i onda ide famozna.Sta ces **** ga.Dzeko napustaj ovo budi dingospo.Nedaj da te ovaj ući fudbalu nije zasluzio.

izdzezveubrazil
Postovi: 2356
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la izdzezveubrazil » 02 feb 2023, 17:46

Ne bih ja ove izjave uzimao za sto posto relevantne, on će se svakako svima dodvoravati.

Avatar
hurem
Postovi: 8622
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la hurem » 02 feb 2023, 18:02

izdzezveubrazil je napisao/la:
02 feb 2023, 17:46
Ne bih ja ove izjave uzimao za sto posto relevantne, on će se svakako svima DODVORAVATI.
Ključna riječ!!!!!!!!!!

Avatar
zgembo89
Postovi: 4931
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la zgembo89 » 02 feb 2023, 18:40

Moze li mi neko objasnit izjavu Misimovica kako kada bi pozvali sve nove igrace da bi to bilo harakiri ravno samoubistvu

19vendetta87
Postovi: 4595
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la 19vendetta87 » 02 feb 2023, 18:48

zgembo89 je napisao/la:
02 feb 2023, 18:40
Moze li mi neko objasnit izjavu Misimovica kako kada bi pozvali sve nove igrace da bi to bilo harakiri ravno samoubistvu
Zato sto je nerealno pozvati 7-8 novih igraca u reprezentaciju koji se uopste i ne poznaju, a nit kvalitetom nesto odudaraju od ostalih, pogotovo pred dvije najbitnije utakmice u kvalama. A s obzirom kako igraju u klubovima, kreni od Tahirovica kojeg smo toliko najhajpovali, cisto sumnjam da ce i dvojica dobiti poziv, mozda Huseinbasic ako se odluci za nas, i Hamulic ako ubrzo debituje za Toulouse
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
Sheyi
Postovi: 12160
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Sheyi » 02 feb 2023, 19:20

19vendetta87 je napisao/la:
02 feb 2023, 18:48
zgembo89 je napisao/la:
02 feb 2023, 18:40
Moze li mi neko objasnit izjavu Misimovica kako kada bi pozvali sve nove igrace da bi to bilo harakiri ravno samoubistvu
Zato sto je nerealno pozvati 7-8 novih igraca u reprezentaciju koji se uopste i ne poznaju, a nit kvalitetom nesto odudaraju od ostalih, pogotovo pred dvije najbitnije utakmice u kvalama. A s obzirom kako igraju u klubovima, kreni od Tahirovica kojeg smo toliko najhajpovali, cisto sumnjam da ce i dvojica dobiti poziv, mozda Huseinbasic ako se odluci za nas, i Hamulic ako ubrzo debituje za Toulouse
Pa kad pogledas, trenutno Hamulic i Huseinbasic bi mogli da igraju prvu postavu, mozda jos Gigovic i Kikanovic jer je krilo. Ali sigurno nije Faruk tolika neznalica da gurne u bitne dvije tekme 6 novih igraca. Nema sanse

izdzezveubrazil
Postovi: 2356
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la izdzezveubrazil » 02 feb 2023, 19:53

Teško da mogu i Hamulić ili Huseinbašić. Nema logike micati Demirovića u ovom trenutku u korist Hamulića, a to je jedino mjesto gdje može igrati. Ima doduše još roka do marta da se stvari promijene po pitanju forme njih dvojice.

Vezni red je zanimljiviji, ali i Huseinbašić je realno direktna zamjena za Krunića, tj. trebao bi biti. On sigurno nije profilom plejmejker kao Pjanić, a ne može ni defanzivniju rolu odrađivati kao Hadžiahmetović (ni njemu to nije primarno, i on je profilom sličniji Pjaniću, ali trkački pokriva dosta prostora).

Budu li svi zdravi i u normalnoj formi, teško je očekivati da iko od njih bude starter odmah.

RaZuti
Postovi: 613
Pridružen/a: 30 dec 2021, 20:05
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la RaZuti » 02 feb 2023, 21:05

Vi i dalje zovete Gigovića :rol:

Jusko00
Postovi: 596
Pridružen/a: 27 jun 2018, 16:47
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Jusko00 » 02 feb 2023, 22:42

Misimovic pretjeruje kad je rekao 10 novih igraca..ali pozvati 4 ili 5 novih je sasvim uredu.Nije reprezentacije samo prvih 11 igraca vec 24 il 25

EdinjoBos
Postovi: 1279
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la EdinjoBos » 03 feb 2023, 08:20

Pola repke nam igra u madjarskoj i turskoj…o cemu se prica ovdje?

Avatar
Sheyi
Postovi: 12160
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Sheyi » 03 feb 2023, 09:55

EdinjoBos je napisao/la:
03 feb 2023, 08:20
Pola repke nam igra u madjarskoj i turskoj…o cemu se prica ovdje?

slika
:mrgreen:

19vendetta87
Postovi: 4595
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la 19vendetta87 » 03 feb 2023, 10:04

Sheyi je napisao/la:
03 feb 2023, 09:55
EdinjoBos je napisao/la:
03 feb 2023, 08:20
Pola repke nam igra u madjarskoj i turskoj…o cemu se prica ovdje?

slika
:mrgreen:
Bar trecina igraca koje si ti naveo ovdje nece biti pozvani, a bice 6-7 igraca iz turske i madjarske lige
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
DamirT
Postovi: 13978
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la DamirT » 03 feb 2023, 10:15

Nece Tahirovic sigurno igrat ispred Pjanica
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 36 gostiju.