BiH - Wales / Kipar - BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Pirke
Postovi: 3752
Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la Pirke » 28 sep 2015, 16:31

ahmic je napisao/la:Nemam pojma.sta ce Mes uradit,al.Medunjanin ceka utakmice repke da bi igrao..Drag igrac al brate ,jbg..Sejo nije onaj stari,al sta je tu je...Bez.2 od nasa 3 najbolja igraca ,tesko ...al idemo probat..nije ni Vela Spanij..sve su dobili na neke kontre i Garetove poteze....mislim da kod kuce itekako.smo.sppsobni ih dobit..

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zabio je 6 od njihovih 9 golova.
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la FaraonTM » 28 sep 2015, 16:35

Pirke je napisao/la:
ahmic je napisao/la:Nemam pojma.sta ce Mes uradit,al.Medunjanin ceka utakmice repke da bi igrao..Drag igrac al brate ,jbg..Sejo nije onaj stari,al sta je tu je...Bez.2 od nasa 3 najbolja igraca ,tesko ...al idemo probat..nije ni Vela Spanij..sve su dobili na neke kontre i Garetove poteze....mislim da kod kuce itekako.smo.sppsobni ih dobit..

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zabio je 6 od njihovih 9 golova.
Najgore je to što će oni igrati na kontre gdje je Bale najopasniji a mi nemamo igrača koji može njemu parirati u tom segmentu (da je Bešić tu bila bi druga priča) i to je ono što me je najviše strah. Mi napadamo, porađamo svaki napad i jedna izgubljena lopta na sredini može značiti kraj nadanja za Euro.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
Bolanos
Postovi: 2392
Pridružen/a: 13 sep 2015, 02:11
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la Bolanos » 28 sep 2015, 16:35

Pirke je napisao/la:
gringonjaOnajDrugi je napisao/la:GOTOVO JE momci, sta se svadjate oko toga ko ce igrati i gdje, kad svakako necemo pobjediti! utakmica sa velsom ce zavrsiti 0:0 ili 1:1........steta, nikad laksu grupu nismo imali :( :(
1. Grupa sa Grckom i Slovackom je bila prelagana.
2. Ova grupa je bila prilicno teska...

Sto se tice prve postave, Sheyi i Principatus su predlozili 4 3 3, i to mi se svidja, ali, po meni, sa malom izmjenom:

------------------Begović-------------------
---Mujdža---Šunjić---Spahić-----Zukanovic-
----------------Kolasinac-------------------
---------Pjanić---------Salihović--------
-Višća--------------------------------Lulić-
------------------Ibišević--------------------

1. Realno, Mesa nece poslati Grahovca na teren kao debitant u najvaznijoj utakmici kvalifikacija.

2. Kolasinac moze igrati plaster na Baleu, posto je prilicno brz. Ako Bale ne igra, moze igrati razbijaca za Pjanica, koji moze mirno izvesti loptu u napad.

3. Joj Mume sta si nam uradio... Da smo imali njega i Kolasinca, Bale ne bi ziv prosao po krilu.
Kolasinac nema prijatna iskustva sa Bejlom.
Sabinho

KRSTE HVALA TI ZA SVE!

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la atomac123 » 28 sep 2015, 16:35

Ma treba Seo da ga sastavi sa zemljom u drugoj minuti, lakše nam je bez igrača nego protiv Balea kompletni :D
TŽV!

Avatar
EmirTM87
Postovi: 2639
Pridružen/a: 13 dec 2009, 19:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la EmirTM87 » 28 sep 2015, 16:37

Bojim se da od nasih formacija nema nista. Hadzic ce 99% igrati u prvoj postavi, nadam se da nece jos i Medunjanin pored njega.

Sto se tice Bejla, neko je vec pisao da kada bi se proculo da ce ga Kolasinac cuvati nema sanse da bi ga Real pustio da igra ovu utakmicu. :lol:

Sjetimo se sta je uradio Jeseu.

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la Principatus » 28 sep 2015, 17:12

EmirTM87 je napisao/la:Bojim se da od nasih formacija nema nista. Hadzic ce 99% igrati u prvoj postavi, nadam se da nece jos i Medunjanin pored njega
To bi bilo ravno samoubistvu.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
ramiral
Postovi: 6437
Pridružen/a: 11 avg 2011, 23:48
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la ramiral » 28 sep 2015, 19:17

Teške dvije tekme svakako i težak izbor za selektora.

Sa ovim što ima na raspolaganju ja muj vjerujem da će pokušati sve uraditi kako bi pobijedili, da li je mogao uzeti u obzir još koga (Vrančić npr) ostaje upitno ali sada je to to. Mjesto za kritiku neka ostane poslije boja a ovako im trebamo vjerovati.
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la Captain4 » 28 sep 2015, 19:23

Stvarno ova ekipa zaslužuje EP , više bih volio da sam ja razvalio nogu nego Džeko .. Bez njega smo 0
"We need to suffer. And we need to fight."

konjicanin01
Postovi: 654
Pridružen/a: 15 jul 2011, 18:16
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la konjicanin01 » 28 sep 2015, 19:48

Sta ima strucnjaci.Pa ljudi imate li vi ista raditi nego citav dan ovdje naklapati o nekakvim formacija, Bogami isto ko da ce bas vas Mesa poslusati.Druga stvar ,ovoliko pesimizma kukanja nisam odavno vidio.Najbolje da odustanemo od ove dvije utakmice ,jelde i onako smo prezaljeni po vama?Ja takvo razmisljanje nebih imao ni kad bi izasao sastav sacinjen od igraca iz nase premier lige.Preporucio bih ljudima da necitaju ove komentare ,sacuvace te par dragocjenih minuta zivota.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24512
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la Goalgetter » 28 sep 2015, 19:59

Zukanovic treba imati prednost nad Kolasincem na poziciji lijevog beka.

Mujdza -- Sunjic -- Spahic -- Zukanovic

Ipak, trebace Vedo u ovoj utakmici podrsku sa bekovskih pozicija, a znamo dobro kakvu ljevicu i centarsut ima Ervin.

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la Ajax » 28 sep 2015, 20:19

Ako Hadzic bude cuvao Bejla kao Besic po cijelom terenu to nema ni 5% da sansi da ce uspjeti svih 90 minuta. I ovo 5% je nerealno ali eto.
Covjek uopste nije klasicni defanzivac a Bale je skoro nezaustavljiv kada igra na full.

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la Captain4 » 28 sep 2015, 21:20


Čovjek koji zabija historijske golove , zabit će ga i Velsu i Kipru i u baražu i u finalu Eura :D
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la Captain4 » 28 sep 2015, 21:24

Goalgetter je napisao/la:Zukanovic treba imati prednost nad Kolasincem na poziciji lijevog beka.

Mujdza -- Sunjic -- Spahic -- Zukanovic

Ipak, trebace Vedo u ovoj utakmici podrsku sa bekovskih pozicija, a znamo dobro kakvu ljevicu i centarsut ima Ervin.
Prije će ti RS-ovac igrati u odbrani nego Šunja .
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la Elegant » 28 sep 2015, 21:25

Dzeko ? :cry:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17812
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la akisarajevo92 » 28 sep 2015, 21:34

Ja i dalje vjerujem da ce Dzeko igrati, slicne su prognoze davali za Pjanica (3 sedmice do mjesec dana), zaigrao je u roku 10 dana.

Bez Edina nemamo ni 5% sanse.
Don't believe the hype.

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la Husika » 28 sep 2015, 21:39

akisarajevo92 je napisao/la:Ja i dalje vjerujem da ce Dzeko igrati, slicne su prognoze davali za Pjanica (3 sedmice do mjesec dana), zaigrao je u roku 10 dana.

Bez Edina nemamo ni 5% sanse.
Pa mi nekako po obicaju najbolje odigramo kada se najmanje nadamo tome !!!
Mozda bude nesto ovako u tih 5% ;)
[youtube][/youtube]
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la Nerminovic » 29 sep 2015, 03:13

Gabon je napisao/la: Posalji kartu meni da se ukrcam u avion za Kipar :kafa: mogu i brodom.
Mislis da idem zbog tekme :kafa:
slika
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
Murga
Postovi: 3115
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la Murga » 29 sep 2015, 04:33

EmirTM87 je napisao/la:Bojim se da od nasih formacija nema nista. Hadzic ce 99% igrati u prvoj postavi, nadam se da nece jos i Medunjanin pored njega.

Sto se tice Bejla, neko je vec pisao da kada bi se proculo da ce ga Kolasinac cuvati nema sanse da bi ga Real pustio da igra ovu utakmicu. :lol:

Sjetimo se sta je uradio Jeseu.
Najbolje bi bilo da Mesa izjavi da je logicno rijesenje da ce Kolasinac da bude flaster Baleu. Ipak ce se prije procuti Mesina izjava. Hajde Mesa, poslusaj nas, moramo i mi malo prgavi biti :lol:
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Avatar
arius
Postovi: 534
Pridružen/a: 21 avg 2009, 13:27
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la arius » 29 sep 2015, 08:54

...............................begovic(sehic,buric)..............................
mujdza(vranjes).......sunjic(anicic).....spahic(bicakcic).....zukanovic(cocalic)
.........................................kolasinac(grahovac,hadzic,s.vranjes)...
...................pjanic(susic,stilic)...........salihovic(medunjanin)..........
visca(hajrovic)............................................................lulic(zec)
.................................ibisevic(djuric,hodzic,bajic).....................

fino je to mesa zvao....guzva na pozicijama defanzivnog i centralnog veznog i spica gdje nema besica,dzeke i medunjanina bez utakmica

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la FliX » 29 sep 2015, 12:34

Dado je napisao/la:Da je Pape na klupi igrali bi bez napadača. Mada mislim da je ovo propala stvar. Imam 10% nade za baraz
Rece Ben Simun, inace strastveni navijac Izraela. :cool:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.