Armin Hodžić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la hurem » 11 feb 2020, 20:49

Ja sam ga i ocekivao na klupi jer je rijec o prvoj kup utakmici a igrao je zadnje dvije.
A moguce da je i do glave :) vidjet cemo za vikend.

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 11 feb 2020, 21:47

Čitajući Mađarski forum, uglavnom ovaj Carrillo forsira Futacsa jer ima bolju hold-up igru od Hodzica, Zato je bio klupiran par mjeseci, uglavnom hvale ga navijači Videoton-a.

To ti je kad ne odgovaraš profilu igrača koji trener traži, možeš biti bolji od njega 2X ali džaba uvijek će taj biti ispred tebe. Ali uvidio je ovaj Carillo da ne moze nastaviti dalje sa Futacsom.

Zašto od naših napadača samo Džeko ima hold up igru a to je esencijalno za napadača u današnjem fudbalu, zato Džeko opstaje sve ove godine.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 17 feb 2020, 07:32

Civicev Ferencvaros savladao Hodzicev Videoton.

Gdje su Arini branioci ? Pa vise ja gledam njegove utakmice nego ovi njegovi sto me napadaju?

Edit: Civica najvise blate a covjek imao vise izglednih prilika za gol od Are Hodzica.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Osim13 » 17 feb 2020, 09:50

Ne treba blatiti ni jednog.

Inače ne razumijem što se Čivić pljuje konstantno, ok jeste imao vatreno krštenje na debiju ali je kasnije bio sasvim pristojan. Nije Andy Robertson ali je sasvim ok igrač.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 17 feb 2020, 10:04

Civic je imao najgoru utakmicu protiv Sjeverne Irske ali razumljivo je, mlad je i neiskusan. Vjerovatno ga trema uhvati kad igra za Repku.

Trebamo se nadati da ce za godinu dvije izrasti u pristojnog beka jer Kolasinac je do nebesa nepouzdan.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Marciano87
Postovi: 28
Pridružen/a: 09 jan 2020, 23:49
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Marciano87 » 17 feb 2020, 17:43

Civic sasvim ok boljeg nemamo,naprijed je tanak a pozadi je u nekim situacijama i sigurniji od kolasinca

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la slusalica » 17 feb 2020, 17:51

Marciano87 je napisao/la:
17 feb 2020, 17:43
Civic sasvim ok boljeg nemamo,naprijed je tanak a pozadi je u nekim situacijama i sigurniji od kolasinca
Slazem se.
Naprijed je tanak, a nazad je los.
:mrgreen:
tz tz tz tz tz tz

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la hurem » 17 feb 2020, 18:06

Nikada neki nece pohvaliti Civica vec ce uvijek cekati neku gresku ili losiju utakmicu pa da drvlje i kamenje po njemu.
Ista situacija je i s Hodzicem...stvarno ne pratim Videoton, nisam ni onda Dinamo nesto...ali meni je Hodzic sasvim pristojan u reprezentaciji bio i smatram da treba biti dio nje i u baražu ako nastavi igrati za klub, zajedno s Djuricem....
Dakle, Dzeko, Djuric i Hodzic za baraz...i ako hoce cetvrtog onda izabrati jednog od potencijalnih.
Ako ne pozove Djurica onda ce to sigurno biti Dzeko, Hodzic i vjerovatno Demirovic...mozda i Prevljak ako rasturi do kraja sezone.
Uglavnom ja sam ubijeđen 90% da ce Hodzic biti tu ako bude pristojan (kao i do sada) i u klubu...

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Wandelanoite » 17 feb 2020, 19:04

**** je Ferenc zabit ce ga Ara protiv Kisvarde pa ce opet biti top napadac :rol:

Jacih igraca ima na Bozicnom turniru u Derventi nego u toj buraniji od lige. Jedino Ferenc valja (i to vrlo diskutabilno), a znamo svi kakvi su oni u Evropi.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la JavierBosnia » 17 feb 2020, 19:08

Wandelanoite je napisao/la:
17 feb 2020, 19:04
**** je Ferenc zabit ce ga Ara protiv Kisvarde pa ce opet biti top napadac :rol:

Jacih igraca ima na Bozicnom turniru u Derventi nego u toj buraniji od lige. Jedino Ferenc valja (i to vrlo diskutabilno), a znamo svi kakvi su oni u Evropi.
Imamo li neke bolje mozda? Ako ne onda psst
Ti zamjenski napadaci nam igraju po Rumuniji, Belgiji, Svicarskoj, Madjarskoj, 2.italija

Svi bi mi srerni bili da ih imamo u bundesligi, engleskoj, italiji
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Wandelanoite » 17 feb 2020, 19:09

Demirovic, Djuric, Prevljak mnogo mnogo bolji od ovog smetonjaka.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.


Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la jasmin10 » 18 feb 2020, 18:21

hurem je napisao/la:
17 feb 2020, 18:06
Nikada neki nece pohvaliti Civica vec ce uvijek cekati neku gresku ili losiju utakmicu pa da drvlje i kamenje po njemu.
Ista situacija je i s Hodzicem...stvarno ne pratim Videoton, nisam ni onda Dinamo nesto...ali meni je Hodzic sasvim pristojan u reprezentaciji bio i smatram da treba biti dio nje i u baražu ako nastavi igrati za klub, zajedno s Djuricem....
Dakle, Dzeko, Djuric i Hodzic za baraz...i ako hoce cetvrtog onda izabrati jednog od potencijalnih.
Ako ne pozove Djurica onda ce to sigurno biti Dzeko, Hodzic i vjerovatno Demirovic...mozda i Prevljak ako rasturi do kraja sezone.
Uglavnom ja sam ubijeđen 90% da ce Hodzic biti tu ako bude pristojan (kao i do sada) i u klubu...
Na osnovu cega Hodzic ispred Demirovica ?

soko
Postovi: 3744
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la soko » 18 feb 2020, 19:09

jasmin10 je napisao/la:
18 feb 2020, 18:21
hurem je napisao/la:
17 feb 2020, 18:06
Nikada neki nece pohvaliti Civica vec ce uvijek cekati neku gresku ili losiju utakmicu pa da drvlje i kamenje po njemu.
Ista situacija je i s Hodzicem...stvarno ne pratim Videoton, nisam ni onda Dinamo nesto...ali meni je Hodzic sasvim pristojan u reprezentaciji bio i smatram da treba biti dio nje i u baražu ako nastavi igrati za klub, zajedno s Djuricem....
Dakle, Dzeko, Djuric i Hodzic za baraz...i ako hoce cetvrtog onda izabrati jednog od potencijalnih.
Ako ne pozove Djurica onda ce to sigurno biti Dzeko, Hodzic i vjerovatno Demirovic...mozda i Prevljak ako rasturi do kraja sezone.
Uglavnom ja sam ubijeđen 90% da ce Hodzic biti tu ako bude pristojan (kao i do sada) i u klubu...
Na osnovu cega Hodzic ispred Demirovica ?
Pa valjda zato sto je stariji, igra u slabijoj ligi i dao isto golova u vise utakmica. I jednu manje asistenciju ako cemo po tome gledati

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 18 feb 2020, 21:48

Kao već zreliji igrač koji je došao u Mađarsku ligu 13 golova u 43 utakmice je sramotna statistika.

Demirović je sa 19 godina dao gol u La Ligi, nešto što Armin neće nikad u životu uraditi.

Smail ima kvalitetnije utakmice u nogama i igrao je u Austrijskom Real Madridu gdje imaj dvije lošije utakmice i ispadaš iz ekipe, uostalom hajmo da vidimo Armina hoćel prismrditi transferu rangu Belgijske lige, a Smail je tamo otišao kao otpadak iz ekipe.

Savez će dobro popušiti foru što su se povjerili Hodžiću a ne alternativima, jer će napraviti jedno veliko ništa, ali eto neka napravi, bit će mi draže ukoliko Bosna profitira.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Vucevich » 18 feb 2020, 22:08

O Hodžiću je dovoljno reći da je iz Dinama otišao u Mađarsku :zviz:

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Maestro » 18 feb 2020, 22:12

Ono autolackierer je bio najaci komentar u vezi ovog igraca. :rol:
Mislim da je Haraldo bio postavio.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la kerimatomic1921 » 19 feb 2020, 09:44

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
18 feb 2020, 21:48
Kao već zreliji igrač koji je došao u Mađarsku ligu 13 golova u 43 utakmice je sramotna statistika.

Demirović je sa 19 godina dao gol u La Ligi, nešto što Armin neće nikad u životu uraditi.

Smail ima kvalitetnije utakmice u nogama i igrao je u Austrijskom Real Madridu gdje imaj dvije lošije utakmice i ispadaš iz ekipe, uostalom hajmo da vidimo Armina hoćel prismrditi transferu rangu Belgijske lige, a Smail je tamo otišao kao otpadak iz ekipe.

Savez će dobro popušiti foru što su se povjerili Hodžiću a ne alternativima, jer će napraviti jedno veliko ništa, ali eto neka napravi, bit će mi draže ukoliko Bosna profitira.

Ako vec gledas iz te perspektive, Armin je zabijao u ligi prvaka, nesto sto ostala 4 mogu samo na PlayStationu.
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15837
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la svrakino1921 » 19 feb 2020, 09:47

Ako vec gledas iz te perspektive, Armin je zabijao u ligi prvaka, nesto sto ostala 4 mogu samo na PlayStationu.
[/quote]
:thumbup: :bow:

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15837
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la svrakino1921 » 19 feb 2020, 09:51

Wandelanoite je napisao/la:
17 feb 2020, 19:04
**** je Ferenc zabit ce ga Ara protiv Kisvarde pa ce opet biti top napadac :rol:

Jacih igraca ima na Bozicnom turniru u Derventi nego u toj buraniji od lige. Jedino Ferenc valja (i to vrlo diskutabilno), a znamo svi kakvi su oni u Evropi.
Tako
Jedino Ferenc. valja
I jedino je Ferenc izbacio iz Euro takmicenja Zeljo iz nase voljene drzave BiH

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Goalgetter i 29 gostiju.