Asmir Begović

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la ASD » 01 jun 2019, 20:17

bhfanatic14 je napisao/la:
Kako je Ovo zalosno procitat, kakav odnos prema Nasem najboljem golmanu :puke: sta je stoka uradila to je nevjerovatno ...prava momcina uvjek bio i veliki profesionalac..kad vidis na treningu trener golmana kojem je kruna karijere bila turska i to klubovi u donjem dijelu tabele, prvi golman ispao iz turske kupus lige , a vamo golman koji brani godinama u najboljoj ligi svijeta, branio za jedan chelsea. On im svima skupa moze da bude ucitelj i trener sto se tice golmanske pozicije, onda vidis ovo amatersko ponasanje prema njemu, sve ti bude jasno o kakvim ljudima i o kakvoj amaterskoj repki se ovdje radi. Ali sve se vraca , onaj gore sve gleda ... pravda uvijek na kraju pobjedi ! Nedaj se asmire mi znamo ko nas je odveo na svjetsko i mi znamo ko ovdje laze i manipulira. Asmir Begovic ministar odbrane :bih: :bih: :bih:
Tesko se onda Asmiru jer je ozenio cafirku, valja mu i na onom svijetu ostati bez mjesta.

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la TheChief » 01 jun 2019, 20:18

Gost na Novoj.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Unofficialpage » 01 jun 2019, 20:30

DrFilgud je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:Robi je nakon deugog Begovicevog poziva i pitanja za preskakanje poziva ostao zatecen. Sa takvim stvarima se nikad u karijeri nije susretao.
Asmir je svojim bezobrazlukom zam sebe zakopao.
I nakon svega je opet bio pozvan da bi njegova sljedeca glupost bila sazeta u komentarima na drustvenim mrezama. Ponasao se kao Vranjes i tako i zavrsio. Makar za sada.
Valjda ce se dozvati u dogledno vrijeme.
To je tvoja slobodna interpretacija, cinjenice govore drugacije.
Asmiru je dozvoljen izostanak, da bi ga selektor kaznio nakon tri mjeseca.
Obrazlozenje je bio lakonski komentar, da misli da razlozi nisu bili opravdani i da Begovic bira utakmice.
Ako je neko imao razloga da ostane zatecen, to je bio Begovic kada mu je saopsteno da je kaznjen nakon tri mjeseca.
Bez da je kontaktiran, da mu je javljeno i obrazlozeno nepozivanje.
Cjelokupno ponasanje selektora govori da se ovdje, izgleda, radi o onom "losem" i kontraverznom Prosineckom, o kom smo imali priliku citati posljednjih decenija.
Nema ni primisli o nekom karakternom selektoru, koji uvodi red i utjeruje u suru nestasne Bosance. On je, cini mi se, poprimio ono nase najgore.
Selektor ne može da misli i da barata pretpostavkama. To možemo ti i ja ali ne i selektor. On mora da ima jasne dokaze i da govori činjenice.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

aqarius
Postovi: 3901
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la aqarius » 01 jun 2019, 21:39

bhfanatic14 je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Asmire moras sarajevskim sugama dati koji dinar da te pozovu, ovako cekaju transfer Ibrahima i nadaju se nekoj pari.
Tako je ! Danas sam sazno da su trazili pare od izeta i Sanjina za ove dvije utakmice ! 100% Info od naseg bivseg igraca ...i radi se na transferu celavca hijene iz koreje, u mls hoce da ga uguraju. Igra obje utakmice sada... sve ce se vratit ovim ciganima ! Zato nas i nema nigdje vec 20 godina!
I ti drug saznao takvu informiciju,i to još 100% tačnu.Pa druže ti si onaj što je i Tegeltiju otkrio.Zezam se naravno...i ja sam za to da Izet treba biti tu i to u startnoj postavi,ali brate to su ozbiljne stvari da bi bilo ko od nas forumaša tako nešto iznio.I hajde reci direktno VELIKIM slovima ,od kojeg bivšeg reprezentativca,ovako su to sve naši dosijei x..

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la DevilsAdvocate » 01 jun 2019, 23:27

aqarius je napisao/la:
bhfanatic14 je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Asmire moras sarajevskim sugama dati koji dinar da te pozovu, ovako cekaju transfer Ibrahima i nadaju se nekoj pari.
Tako je ! Danas sam sazno da su trazili pare od izeta i Sanjina za ove dvije utakmice ! 100% Info od naseg bivseg igraca ...i radi se na transferu celavca hijene iz koreje, u mls hoce da ga uguraju. Igra obje utakmice sada... sve ce se vratit ovim ciganima ! Zato nas i nema nigdje vec 20 godina!
I ti drug saznao takvu informiciju,i to još 100% tačnu.Pa druže ti si onaj što je i Tegeltiju otkrio.Zezam se naravno...i ja sam za to da Izet treba biti tu i to u startnoj postavi,ali brate to su ozbiljne stvari da bi bilo ko od nas forumaša tako nešto iznio.I hajde reci direktno VELIKIM slovima ,od kojeg bivšeg reprezentativca,ovako su to sve naši dosijei x..
Ti momak ocito ne citas bas forum pa ne znas ko je fanatic :rol:
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la dubrovnik » 02 jun 2019, 01:14

DrFilgud je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:Robi je nakon deugog Begovicevog poziva i pitanja za preskakanje poziva ostao zatecen. Sa takvim stvarima se nikad u karijeri nije susretao.
Asmir je svojim bezobrazlukom zam sebe zakopao.
I nakon svega je opet bio pozvan da bi njegova sljedeca glupost bila sazeta u komentarima na drustvenim mrezama. Ponasao se kao Vranjes i tako i zavrsio. Makar za sada.
Valjda ce se dozvati u dogledno vrijeme.
To je tvoja slobodna interpretacija, cinjenice govore drugacije.
Asmiru je dozvoljen izostanak, da bi ga selektor kaznio nakon tri mjeseca.
Obrazlozenje je bio lakonski komentar, da misli da razlozi nisu bili opravdani i da Begovic bira utakmice.
Ako je neko imao razloga da ostane zatecen, to je bio Begovic kada mu je saopsteno da je kaznjen nakon tri mjeseca.
Bez da je kontaktiran, da mu je javljeno i obrazlozeno nepozivanje.
Cjelokupno ponasanje selektora govori da se ovdje, izgleda, radi o onom "losem" i kontraverznom Prosineckom, o kom smo imali priliku citati posljednjih decenija.
Nema ni primisli o nekom karakternom selektoru, koji uvodi red i utjeruje u suru nestasne Bosance. On je, cini mi se, poprimio ono nase najgore.
Nije moja slobodna interpretacija nego cista istina.
Izbjegavam o ovom pisati ali je to istiina.
Jedina Robijeva greska do sada je Hajrovic a sve ostalo su reakcije pravog profesionalca.
Asmir mi je daljnja rodbina ali je ovo na zalost istina.

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la DeeWa » 03 jun 2019, 10:31

Bega je klasični primjer kako ti želja za parama naoravi kontra efekat i ustvari jos i oduzme love. Da nije nikad otisao u celzi za parama, mogao je imati bolju karijeru. Ko zna gdje bi sada branio. U boljem klubu bi bio jedinica nego sto ce to moci iduce sezone. Samim tim imao bi mozda manju platu nego sto je tada imao u Celziju ali imao bi konstantniju i kad sve saberes opet bi viseo zaradio, igrao bi sigurno u ekipi koja je solidna a on bi bio u mnogo boljoj formi. Tako da to je ocit primjer kad ipak ne trebas ići za lovom jer na kraju i manje zaradis
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la DrFilgud » 03 jun 2019, 11:00

DeeWa je napisao/la:Bega je klasični primjer kako ti želja za parama naoravi kontra efekat i ustvari jos i oduzme love. Da nije nikad otisao u celzi za parama, mogao je imati bolju karijeru. Ko zna gdje bi sada branio. U boljem klubu bi bio jedinica nego sto ce to moci iduce sezone. Samim tim imao bi mozda manju platu nego sto je tada imao u Celziju ali imao bi konstantniju i kad sve saberes opet bi viseo zaradio, igrao bi sigurno u ekipi koja je solidna a on bi bio u mnogo boljoj formi. Tako da to je ocit primjer kad ipak ne trebas ići za lovom jer na kraju i manje zaradis
To sam i ja govorio kada je potpisao za Chelsea.
Vecina ga je branila argumentima kako ce uzeti puno para, kako ima ambiciju, kako nije jadni Bosnjo...
U stvari, bilo je jasno ko dan da su sanse da skine Courtoisa 2%. Znalo se da Begovic nije top kvalitet, uz duzno postovanje.
Na ovom i proslom ugovoru, izgubice puno vise nego sto je uzeo u Chelseau.
Uz ruiniranu karijeru, pad u kontinuitetu i kvalitetu.

Avatar
xavi26
Postovi: 1462
Pridružen/a: 21 maj 2008, 14:00
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la xavi26 » 03 jun 2019, 11:24

DrFilgud je napisao/la:
DeeWa je napisao/la:Bega je klasični primjer kako ti želja za parama naoravi kontra efekat i ustvari jos i oduzme love. Da nije nikad otisao u celzi za parama, mogao je imati bolju karijeru. Ko zna gdje bi sada branio. U boljem klubu bi bio jedinica nego sto ce to moci iduce sezone. Samim tim imao bi mozda manju platu nego sto je tada imao u Celziju ali imao bi konstantniju i kad sve saberes opet bi viseo zaradio, igrao bi sigurno u ekipi koja je solidna a on bi bio u mnogo boljoj formi. Tako da to je ocit primjer kad ipak ne trebas ići za lovom jer na kraju i manje zaradis
To sam i ja govorio kada je potpisao za Chelsea.
Vecina ga je branila argumentima kako ce uzeti puno para, kako ima ambiciju, kako nije jadni Bosnjo...
U stvari, bilo je jasno ko dan da su sanse da skine Courtoisa 2%. Znalo se da Begovic nije top kvalitet, uz duzno postovanje.
Na ovom i proslom ugovoru, izgubice puno vise nego sto je uzeo u Chelseau.
Uz ruiniranu karijeru, pad u kontinuitetu i kvalitetu.
:crazy: :crazy:
Volim te Bosno!!!

Cepi1981
Postovi: 1041
Pridružen/a: 05 maj 2013, 00:32
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Cepi1981 » 03 jun 2019, 15:58

Mani te se tih mahalski prica. Mogao je ovo ili ono a ko mu garantuje da ce uopce zivjeti ili da nece nogu slomiti u saibracajnoj nesreci? Ne bi se trebali sekirati za Begu jer gdje god da ode uzet ce najmanje par miliona po sezoni mislim da je to dovoljno da ima sta obuci, krov nad glavom i pun frizider, mozda sta ostane i za kakvog polovnog dizela aa sta vi mislite?
"Mi Bošnjaci njekad slavni narod sad jedva da smo živi nas samo kao očenutu glavu od stabla slavjanskog gledaju priatelji naukah i žale nas.... Vrime je da se i probudimo od dugovične nemarnosti.."
Fra Ivan Franjo Jukic aka Slavoljub Bosnjak

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la DrFilgud » 03 jun 2019, 16:37

Mpze se u UK uzeti odlicno auto za 10 000 funti.
Pola on, pola hanuma.

Cepi1981
Postovi: 1041
Pridružen/a: 05 maj 2013, 00:32
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Cepi1981 » 04 jun 2019, 06:16

DrFilgud je napisao/la:Mpze se u UK uzeti odlicno auto za 10 000 funti.
Pola on, pola hanuma.
Kakav polovan Jaguar aa pa ja neka se utali sa suprugom, Mogu i uvesti kakvog dobrog passata iz Frankfurta, samo neka se raspita da mozda nemaju zakon ko u BIH za emissions, limit na godine i ti folovi.
"Mi Bošnjaci njekad slavni narod sad jedva da smo živi nas samo kao očenutu glavu od stabla slavjanskog gledaju priatelji naukah i žale nas.... Vrime je da se i probudimo od dugovične nemarnosti.."
Fra Ivan Franjo Jukic aka Slavoljub Bosnjak

Avatar
SafetSajo
Postovi: 993
Pridružen/a: 13 okt 2013, 13:38
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la SafetSajo » 07 jun 2019, 08:38

begovic pod hitno mora da mijenja klub .... mozda u jedan od novo promovisani klubova Norwich, Sheffield
a i southampton naprimer nema nekog extra golmana

u UK postoje 4 opcije
1. da ostane u Bournemouth-u sa rizikom da bude 2gi golman jer su poceli da forsiraju ovog mladog novog -> sa obzirom da Boruc vjerovatno sa 39 nece vise branit
2.Watford - ima odlicnog Golmana Fostera ali i on sa 36 godina je prilicno star
3.Soton - Forster vjerovatno napusta klub ali imaju mladog golmana Gunn-a koji je do sada
4.u jedan od novo pecenih Premijerligasa

sve ostali klubovi u UK imaju vec dobre vratare
.....::::::::::::::::iHala Madrid…y nada más::::::::::::::::.....

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la DaVinci » 07 jun 2019, 11:57

SafetSajo je napisao/la:begovic pod hitno mora da mijenja klub .... mozda u jedan od novo promovisani klubova Norwich, Sheffield e
Kako je grohno ove sezone dabogdom stigne i do Turske ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Sheyi
Postovi: 12169
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Sheyi » 10 avg 2019, 15:20

Kakav je ovo maksum na golu, a Bega ni na klupi nema, e jbt.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6426
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la JavierBosnia » 10 avg 2019, 15:25

Danas clanak, ocekuje se povratak Begovica kao jedinice, njega ni na klupi nema.. daj posudbu ako je moguce, jel traje prijelazni rok kako ide to kod njih
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Mokes
Postovi: 14895
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Mokes » 10 avg 2019, 15:32

JavierBosnia je napisao/la:Danas clanak, ocekuje se povratak Begovica kao jedinice, njega ni na klupi nema.. daj posudbu ako je moguce, jel traje prijelazni rok kako ide to kod njih
Može otići u zemlje gdje još uvijek traje prelazni rok. Dakle u neku od ostalih liga 5.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Osim13 » 10 avg 2019, 15:33

A dobro
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Sheyi
Postovi: 12169
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Sheyi » 10 avg 2019, 15:37

Moze u tursku ligu, možda se tad i vrne u repku :kafa:
slika

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la HankMoody » 10 avg 2019, 15:46

Evo fanatica da kaže kako je Robi imao svoje prste u odluci trenera da hodajućeg seksa izostavi iz protokola...
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 39 gostiju.