Asmir Begović

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Vucevich » 11 mar 2018, 19:29

Uzasan danas, kao i prosle sedmice. Prema sofascoreu najgori igrac na terenu.

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Pivopija » 11 mar 2018, 19:54

Gledao sam prvo poluvrijeme, iako nije imao puno posla lose je izgledao, dosta nesigurnosti.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3491
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Alminjo99 » 11 mar 2018, 20:57

Jako los danas..
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6418
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la JavierBosnia » 11 mar 2018, 22:28

Los a opet duplo bolji od Sehica i kompanije
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Pivopija » 11 mar 2018, 22:51

JavierBosnia je napisao/la:Los a opet duplo bolji od Sehica i kompanije
Istina, ali je nevjerovatno koliko je pao. Vjerovatno mu treba vremena pa ce se od naredne sezone dignuti? Bar se nadam.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6418
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la JavierBosnia » 11 mar 2018, 22:55

Pivopija je napisao/la:
JavierBosnia je napisao/la:Los a opet duplo bolji od Sehica i kompanije
Istina, ali je nevjerovatno koliko je pao. Vjerovatno mu treba vremena pa ce se od naredne sezone dignuti? Bar se nadam.
Nije on katastrofalan uopste. Treba shvatiti da nastupa za Bournemouth koji ima ocajnu odbranu, al fakat ljudi se u liniji ne znaju drzati.
Ima on svojih gresaka, da je supalj ovo ono, seljacke price strucnjaka sto se nadovezuju jedan na drugog.
To su isti oni sto su plakali sto se Mahmutovic ne zove u repku, isti oni sto kazu da se Pjanic ne trudi i sto prizeljkuju da Djuric igra sa Dzekom u tandemu jer je strasan
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Raonffa » 11 mar 2018, 23:06

O kakvom dozivanju govorimo? Pa momak je standardan na golu Premierligaša koji se nalazi na sredini tabele Premiershipa, ima kontinuitet, ima sve.

Bournemouth je dobra ekipa, nisu ona klasična mala engleska ekipa koja je fizički napucana i koja se brani i igra 'teškaški' fudbal. Ljudi igraju otvoreno protiv svakog tima i sasvim prirodno je da ponekad primi 2+ gola na temi, pogotovo kad je protivnik jedna od najboljih ekipa u Europi. Yebiga, ljudi su ostali u nekom period od prije 4 ili 5 godina dok je on branio za Stoke, koji je poznat kao pravo tvrda ekipa, nije primao puno golova jer je Stoke igrao takav fudbal.

Kako je branio u Stokeu, tako brani i u Bournemouthu, samo je razlika u filozofiji fudbala te dvije ekipe, mislim gledao sam ga u bar 10ak utakmica ove sezone i vidio sam neke odlične intervencije kao i neke njegove standardne boljke koje ga prate kroz cijelu karijeru.

Najbitnije, za reprezentaciju, je da on brani i da ima kontinuitet, a u ovom trenutku ima sve što mu treba u ovom klubu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Pivopija » 11 mar 2018, 23:49

Raonffa je napisao/la:O kakvom dozivanju govorimo? Pa momak je standardan na golu Premierligaša koji se nalazi na sredini tabele Premiershipa, ima kontinuitet, ima sve.

Bournemouth je dobra ekipa, nisu ona klasična mala engleska ekipa koja je fizički napucana i koja se brani i igra 'teškaški' fudbal. Ljudi igraju otvoreno protiv svakog tima i sasvim prirodno je da ponekad primi 2+ gola na temi, pogotovo kad je protivnik jedna od najboljih ekipa u Europi. Yebiga, ljudi su ostali u nekom period od prije 4 ili 5 godina dok je on branio za Stoke, koji je poznat kao pravo tvrda ekipa, nije primao puno golova jer je Stoke igrao takav fudbal.

Kako je branio u Stokeu, tako brani i u Bournemouthu, samo je razlika u filozofiji fudbala te dvije ekipe, mislim gledao sam ga u bar 10ak utakmica ove sezone i vidio sam neke odlične intervencije kao i neke njegove standardne boljke koje ga prate kroz cijelu karijeru.

Najbitnije, za reprezentaciju, je da on brani i da ima kontinuitet, a u ovom trenutku ima sve što mu treba u ovom klubu.
Niko ne spori da je standardan i da igra u jakoj ligi, ali nije na bas nekom nivou. Dosta je nesiguran i grijesi, nije ni blizu onih partija iz Stokea, ali i dalje je nas najbolji golman.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Raonffa » 11 mar 2018, 23:56

Pivopija je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:O kakvom dozivanju govorimo? Pa momak je standardan na golu Premierligaša koji se nalazi na sredini tabele Premiershipa, ima kontinuitet, ima sve.

Bournemouth je dobra ekipa, nisu ona klasična mala engleska ekipa koja je fizički napucana i koja se brani i igra 'teškaški' fudbal. Ljudi igraju otvoreno protiv svakog tima i sasvim prirodno je da ponekad primi 2+ gola na temi, pogotovo kad je protivnik jedna od najboljih ekipa u Europi. Yebiga, ljudi su ostali u nekom period od prije 4 ili 5 godina dok je on branio za Stoke, koji je poznat kao pravo tvrda ekipa, nije primao puno golova jer je Stoke igrao takav fudbal.

Kako je branio u Stokeu, tako brani i u Bournemouthu, samo je razlika u filozofiji fudbala te dvije ekipe, mislim gledao sam ga u bar 10ak utakmica ove sezone i vidio sam neke odlične intervencije kao i neke njegove standardne boljke koje ga prate kroz cijelu karijeru.

Najbitnije, za reprezentaciju, je da on brani i da ima kontinuitet, a u ovom trenutku ima sve što mu treba u ovom klubu.
Niko ne spori da je standardan i da igra u jakoj ligi, ali nije na bas nekom nivou. Dosta je nesiguran i grijesi, nije ni blizu onih partija iz Stokea, ali i dalje je nas najbolji golman.
Pa napisao sam već u postu, Stoke i Bournemouth su različite ekipe po stilu igre, neće se nijedan golman "nabraniti" u B'mouthu jer jednostavno ljudi tako igraju.

A kiksevi su sastavni dio golmanske karijere, ima ih naravno, al' nije to sad u nekoj aman mjeri, svakako bi ovo na kraju trebala biti jedna dobra sezona za njega.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Vucevich » 11 mar 2018, 23:58

To sto imaju 'razliciti stil igre' ne znaci da bi Begovic trebao zaboraviti kako da uhvati loptu. On nije u Stokeu ni blizu ovoliko kiksao kao sto to radi sad.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Raonffa » 12 mar 2018, 00:08

Jah eto, kao da svaku utakmicu napravi po dva kiksa, tako bi se dalo zaključiti iz pisanja pojedinaca ovdje.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13431
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la QUARTERBACK » 12 mar 2018, 00:14

pa jest mu danas ispadala lopta par puta nesiguran bio al kakve to veze ima s ukupnim dojmom, faraon je upravu, pa eto de gea protiv arsenala 13 odbrana protiv liverpoola neki dan ispala mu lopta 3 puta sigurno jel treba reci da nije na nivou glupa prica jednostavno desi se golmanu takav dan ko i igracu ne moze lopte da primi kako treba i slicno..

sve sto je faraon rekao stoji, do stila je koji furaju ove dvije ekipe za koje je branio, jer sigurno da se i golman osjeca sigurnije i ima vece samopouzdanje sto utice na cijelokupnu igru kad ima odbranu ko sto je stoke imao tad nego kakvu ima sad u bournemouthu
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Vucevich » 12 mar 2018, 00:16

Raonffa je napisao/la:Jah eto, kao da svaku utakmicu napravi po dva kiksa, tako bi se dalo zaključiti iz pisanja pojedinaca ovdje.
Procitaj sta sami navijaci Bournemoutha kazu. U zadnjih par utakmica je bio katastrofalan i mogao je raditi bolje na skoro svakom golu koji je primio Bournemouth. Naravno je jos uvijek nas najbolji golman ali ne treba se braniti bezuslovno. Da mora bolje, mora. Navijaci Bournemoutha vec traze da se Boruc stavi na gol umjesto Begovica.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Raonffa » 12 mar 2018, 00:23

Vucevich je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Jah eto, kao da svaku utakmicu napravi po dva kiksa, tako bi se dalo zaključiti iz pisanja pojedinaca ovdje.
Procitaj sta sami navijaci Bournemoutha kazu. U zadnjih par utakmica je bio katastrofalan i mogao je raditi bolje na skoro svakom golu koji je primio Bournemouth. Naravno je jos uvijek nas najbolji golman ali ne treba se braniti bezuslovno. Da mora bolje, mora. Navijaci Bournemoutha vec traze da se Boruc stavi na gol umjesto Begovica.
Ma ne branim ja njega bezuslovno al' nikako se ne mogu složiti da je katastrofalan, mislim hajde par utakmica ok, al' ovdje se stiče utisak kao da je čitava sezona katastrofalna, to je ono sa čim se ja ne mogu složiti, kao "nije on više golman kakav je bio", notorna glupost, ništa bolji i ništa lošiji nego prije.

A što se tiče navijača, zayebi ti njih, malo se previše vjeruje kojekakvim navijačima i tviterašima kad su u pitanju naši reprezentativci. Navijač kao navijač, kad primiš četiri gola automatski kriviš odbranu i golmana, nećeš napadača jbg.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Vucevich » 12 mar 2018, 00:28

Ove sezone generalno nije toliko los, ali u zadnjih mjesec dana je naglo otpao.

Meni je u ovoj cijeloj prici najalarmantnija cinjenica da nemamo nijednog perspektivnog golmana na vidiku. Durakovic na klupi u drugoj Austrijskoj, Karacic nije odigrao minute u drugoj Bundesligi ove sezone, Raif Husic grije klupu u 3Ligi Njemacke, Matej Markovic vise nije taj golman od prosle godine, Piric menadzerski igrac. A nije bgm nesto bolje u omladinskim selekcijama.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Raonffa » 12 mar 2018, 00:31

Ma joj biće golmana, iskočit će već neko.

Pirić jeste Husarin pulen al' nije loš golman, Karačić je loše birao klubove, Markovića yebu katastrofalni saigrači inače je on i ove sezone na veoma visokom nivou u Čeliku, vjerovatno najbolji igrač Čelika prošle polusezone (al' ne može on nabraniti koliko odbrana može biti katastrofa).

Kjosevski bi mogao biti reprezentativni kalibar ako pametno izabere klub za nastavak karijere, ima talenat, ima radnu etiku, neke stvari treba popraviti al' sve u svemu ima perspektivu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Vucevich » 12 mar 2018, 00:35

Nama ide u korist sto golmani mogu komotno igrati do svoje 37, 38 godine, pa ima vremena da nademo nekog drugog golmana. Mozda to moze biti Elvin Kovac iz Freiburga ali ostaje da vidimo.

Piric je ispodprosjecan golman, bicu jako iznenadjen ako naprave karijeru poput jednog Jasmina Burica. Karacic mora podhitno promjeniti klub, nema nikakve logike kako je otisao na posudbu u Sandhausen a nisu mu dali ni minute da odigra - sta je bila svrha te posudbe? Mislim da je napravio veliku gresku sto je izabrao da ode u Tursku a pogotovo u taj Adanaspor.

Zaboravio sam za Vedrana, slazem se.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Raonffa » 12 mar 2018, 00:42

Ne znam, ne bih još Pirića otpisivao, on ide baš stepenicu po stepenicu, Sloboda, Zrinjski pa Maribor. Ako se ustali od ljeta u Mariboru mislim da su mu otvorena vrata za Zapad.

Puno pametnije je odradio nego Karačić ili Šehić prije 8 godina (cirka) koji su se zaletili u mrtvu Tursku, pare valjda jbg. Šehić se ipak kako tako izvukao, a vidjet ćemo šta će biti sa Goranom.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 12 mar 2018, 22:38

Asmir Begović je ljudska veličina, ali definitvno ne golmančina kako neki ovdje pišu. :D
Opravdano je što nekad napišemo da je prilično šupalj, ali boljeg nemamo, tako da... ŽIVIO ASMIR BEGOVIĆ! :bih:
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la jestamaji » 12 mar 2018, 22:44

kakav je da je izgleda da je zaradio harry kaneu slobodne dane do jula mjeseca

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Ahrefs [Bot] i 31 gost.