Asmir Begović

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Edo Baajka
Postovi: 52
Pridružen/a: 29 jun 2008, 11:57
Kontakt:

Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?

Post Postao/la Edo Baajka » 22 maj 2009, 19:36

Nazalost ja mislim da grijesis.

Tu pise, ako neko nemoze radi politickih razloga da igra za svoju zemlju, onda smije igrat za drugu zemlju,
ako ima njeno drzavljanstvo.

Ali nigdje ne pise da opet poslje toga smije igrat za svoju zemlju.

riro
Postovi: 8
Pridružen/a: 07 jan 2009, 10:19
Kontakt:

Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?

Post Postao/la riro » 22 maj 2009, 20:05

Edo Baajka je napisao/la:Nazalost ja mislim da grijesis.

Tu pise, ako neko nemoze radi politickih razloga da igra za svoju zemlju, onda smije igrat za drugu zemlju,
ako ima njeno drzavljanstvo.

Ali nigdje ne pise da opet poslje toga smije igrat za svoju zemlju.
on nema pravo nastupa za nasu repku

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 22 maj 2009, 21:48

i ja mislim a nema pravo nastupa, osim ako se nest za mjesec ipo ne promjeni, post ja mislim za toliko vremena puni 22...to bi trebalo podhitno rjesavati sa FIFA-om....steta sto cemo izgubiti ovakvog jednog golmana...


koliko znam igrac do 21 moze da sredi fifino drzavljanstvo, ili nesto slicno da bi mogao igrati za drugu zemlju, u ovom slucaju za nas...e sad ne znam mozda grijesim, mozda ne....to bi trebo lagano savez i ciro da rijese, al svi znamo kako rade... :cry:
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

bayer 04
Postovi: 753
Pridružen/a: 04 sep 2008, 10:17
Kontakt:

Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?

Post Postao/la bayer 04 » 23 maj 2009, 00:00

Pauk je napisao/la:mislim da on zbog nekog razloga namjerno nece da igra za nasu repku.
procitao sam kako se on fura da je veliki hercegovac iz trebinja itd a eto nece da igra za nasu repku.
Sa Hercegovcima vidiš nema problema... ;) ...

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?

Post Postao/la Pasha » 23 maj 2009, 00:09

nazalost Asmir je branio u zvanicnim utakmicama za U-21 Kanade i vise nemoze da brani za BiH.
jedna jaaaaako vazna stvar u svoj toj prici je da za njega prakticno niko nije ni cuo prije nego je napunio 21 godinu, a nemoze se bash svaki igrac pronaci. ako je bio zainteresovan da brani za BiH(patriotizam i ljubav prema BiH ne sporim), mogao je da ne brani za Kanadu i gotovo.
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

adnan_hz
Postovi: 509
Pridružen/a: 20 mar 2008, 21:10
Lokacija: Capital City
Kontakt:

Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?

Post Postao/la adnan_hz » 23 maj 2009, 00:14

Pasha je napisao/la:nazalost Asmir je branio u zvanicnim utakmicama za U-21 Kanade i vise nemoze da brani za BiH.
jedna jaaaaako vazna stvar u svoj toj prici je da za njega prakticno niko nije ni cuo prije nego je napunio 21 godinu, a nemoze se bash svaki igrac pronaci. ako je bio zainteresovan da brani za BiH(patriotizam i ljubav prema BiH ne sporim), mogao je da ne brani za Kanadu i gotovo.
znalo se za njega i kad je imao 19 godina-- bio je i u kdrinim kombinacijama...to sto ti nisi cuo tvoj problem :mrgreen:
F.K. Sarajevo - Reprezentacija BiH - Internazionale - Liverpool FC

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?

Post Postao/la Pasha » 23 maj 2009, 00:17

adnan_hz je napisao/la:
Pasha je napisao/la:nazalost Asmir je branio u zvanicnim utakmicama za U-21 Kanade i vise nemoze da brani za BiH.
jedna jaaaaako vazna stvar u svoj toj prici je da za njega prakticno niko nije ni cuo prije nego je napunio 21 godinu, a nemoze se bash svaki igrac pronaci. ako je bio zainteresovan da brani za BiH(patriotizam i ljubav prema BiH ne sporim), mogao je da ne brani za Kanadu i gotovo.
znalo se za njega i kad je imao 19 godina-- bio je i u kdrinim kombinacijama...to sto ti nisi cuo tvoj problem :mrgreen:
hajde da puno ne raspravljamo, ali ja citam sve novine i sportske i dnevne vec 10-tak godina, ali nesto se ne sjecam da je bio u Kodrinim konbinacijama, a i Kodro Bog dao pa je bio selektor jako dugo.
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
defender
Član IO SS.ba lige
Postovi: 2000
Pridružen/a: 24 dec 2008, 15:48
Kontakt:

Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?

Post Postao/la defender » 23 maj 2009, 02:03

ovo sam procitao jedan komentar i ne znam sad koliko je tacno ali ako je... :D

"Begović je izjavio da sanja BH dres, a da još NIJE KASNO. Postoji FIFA KLAUZULA (PROVJERIO SAM I TAČNO JE) po toj klauzuli igrači rođeni na tlu neke države, ili im je jedan (oba) roditelja državljani te države, IMA PRAVO odabrati tu državu, iako je prije nastupao za U21 Kanade.
Begoviću, DOBRO NAM DOŠAO!!! "

adnan_hz
Postovi: 509
Pridružen/a: 20 mar 2008, 21:10
Lokacija: Capital City
Kontakt:

Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?

Post Postao/la adnan_hz » 23 maj 2009, 02:40

defender je napisao/la:ovo sam procitao jedan komentar i ne znam sad koliko je tacno ali ako je... :D

"Begović je izjavio da sanja BH dres, a da još NIJE KASNO. Postoji FIFA KLAUZULA (PROVJERIO SAM I TAČNO JE) po toj klauzuli igrači rođeni na tlu neke države, ili im je jedan (oba) roditelja državljani te države, IMA PRAVO odabrati tu državu, iako je prije nastupao za U21 Kanade.
Begoviću, DOBRO NAM DOŠAO!!! "
da i ja sam to procitao al nisam siguran to treba provjeriti... po tome bi i medunjanin mogao igrati i kucukovic... mada sumnjam da je tacna ta klauzula iako sam i ja procitao isto sto i ti...
F.K. Sarajevo - Reprezentacija BiH - Internazionale - Liverpool FC

Avatar
SINE
Postovi: 492
Pridružen/a: 05 mar 2009, 09:10
Kontakt:

Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?

Post Postao/la SINE » 23 maj 2009, 08:05

Ne znam, možda je glupo što ču ovo napisati i nemojte me odmah svi kritikovati, al bi možda trebali (uredništvo portala sportsport.ba ili forumaši) napisati neki dopis,molbu,zahtjev ili slično da se pokuša ovo riješiti, da se nekako urgira u FIFI, jer mi ovdje samo ''mlatimo praznu slamu'' i nagađamo, neka nam daju pravu informaciju, jer mi smo navijaći ove rep. i to zaslužujemo i da se konačno stavi tačka na ovu temu.
Eto pa sad.....
SAMO ŽELJO

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 23 maj 2009, 09:16

SINE je napisao/la:Ne znam, možda je glupo što ču ovo napisati i nemojte me odmah svi kritikovati, al bi možda trebali (uredništvo portala sportsport.ba ili forumaši) napisati neki dopis,molbu,zahtjev ili slično da se pokuša ovo riješiti, da se nekako urgira u FIFI, jer mi ovdje samo ''mlatimo praznu slamu'' i nagađamo, neka nam daju pravu informaciju, jer mi smo navijaći ove rep. i to zaslužujemo i da se konačno stavi tačka na ovu temu.
Eto pa sad.....
pa brate dragi niko te nece kritikovati na ovome...svaka cast...

a covjek je ocigledno veliki potencijal, ima tek 21 godinu sto je za golmana ko za igraca 17...jos mu je san da igra za nas usto ne sumnjam...pa eto kuces bolje...a mislim da nam je jedan ovakav golman podhitno potreban...jer nije ni Keno bas nesto previse mlad a u zadnje vrijem se cesto povrijedjuje i tu bi Begovic bio pravo rjesenje...
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

emchoz
Postovi: 391
Pridružen/a: 23 nov 2008, 23:15
Kontakt:

Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?

Post Postao/la emchoz » 23 maj 2009, 12:26

http://www.sportin.ba/tekst.aspx?id=17790

**** svim sportskim novinarima mater, koj će vam **** taj posao ako ne možete ovakvu stvar da istražite. **** IM FAMILIJU SVIMA AKO IZGUBIMO ASMIRA, ANGAŽUJTE SE ****, 10.000 KM MJESEČNO ZA ŠTA???????????????????????????????

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 23 maj 2009, 12:38

emchoz je napisao/la:http://www.****/tekst.aspx?id=17790

**** svim sportskim novinarima mater, koj će vam **** taj posao ako ne možete ovakvu stvar da istražite. **** IM FAMILIJU SVIMA AKO IZGUBIMO ASMIRA, ANGAŽUJTE SE ****, 10.000 KM MJESEČNO ZA ŠTA???????????????????????????????
koja je ovo stranica...

http://www.****/...

nece da mi otvori...
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

emchoz
Postovi: 391
Pridružen/a: 23 nov 2008, 23:15
Kontakt:

Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?

Post Postao/la emchoz » 23 maj 2009, 12:42

ZELJO DO GROBA je napisao/la:
emchoz je napisao/la:http://www.****/tekst.aspx?id=17790

**** svim sportskim novinarima mater, koj će vam **** taj posao ako ne možete ovakvu stvar da istražite. **** IM FAMILIJU SVIMA AKO IZGUBIMO ASMIRA, ANGAŽUJTE SE ****, 10.000 KM MJESEČNO ZA ŠTA???????????????????????????????
koja je ovo stranica...

http://www.****/...

nece da mi otvori...
ma ima na sportin.ba ili san.ba isti tekst, uglavnom govori izgleda da je Sinanović napravio interviju sa njim i da on MOŽE i ŽELI da zaigra ali da se moraju naši angažovati! **** im sve kuburimo sa golmanima a imamo jednog u Premier ligi i uči zanat od James-a iskusnog broja 1 Engleske reprezentacije...


hehe onaj drugi sportski sajt cenzucirsan je ovdje s p o r t i n . b a

adnan_hz
Postovi: 509
Pridružen/a: 20 mar 2008, 21:10
Lokacija: Capital City
Kontakt:

Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?

Post Postao/la adnan_hz » 23 maj 2009, 13:03

ma treba poslati mail urednistvu sportsport.ba i drugim jacim medijima da pocnu bombardirati o asmiru... da se ukaze na to.. zar je bolji mitrovic, baotic, nurkovic od jednog golmana i to prvog golmana u portshmutu??? jer ljudi moji hasagicu prolazi lagano vrijeme, nemanja supic iako mi je drag mislim da nije golman za velike domete...

treba sve provjeriti mogucnosto koje postoje da on zaigra za nas.. jer znate kako je nas narod neinformisan i sklon dezinformacijama raznim... kod nas je sve rekla kazala...

P.S. Ma mislim da bi Fifa u ovom slucaju dopustila Asmiru promjenu drzavljanstva jer ne mozes nekog tjerati da igra za nekog za koga nece u ovom slucaju kanadu... mislim da je ovdje to olaksavajuce.. momak nema zelju da igra, spletom okolnosti nije promjeni drz prije 21 gdoine... a igrao je samo jednu tekmu za mladu u21...
Zadnja izmjena: adnan_hz, dana/u 23 maj 2009, 13:10, ukupno mijenjano 1 put.
F.K. Sarajevo - Reprezentacija BiH - Internazionale - Liverpool FC

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?

Post Postao/la Cartman » 23 maj 2009, 13:09

Dobro vise, smirite se. Covjek je odigrao jednu utakmicu, nije Buffon. Ne zavisi buducnost reprezentacije o njemu. Zar niste naucili od Kucukovica, Jakupovica, Tahirovica i Medunjanina? Tolika se frka digla, i na kraju karine od igraca.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

adnan_hz
Postovi: 509
Pridružen/a: 20 mar 2008, 21:10
Lokacija: Capital City
Kontakt:

Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?

Post Postao/la adnan_hz » 23 maj 2009, 13:12

Cartman je napisao/la:Dobro vise, smirite se. Covjek je odigrao jednu utakmicu, nije Buffon. Ne zavisi buducnost reprezentacije o njemu. Zar niste naucili od Kucukovica, Jakupovica, Tahirovica i Medunjanina? Tolika se frka digla, i na kraju karine od igraca.
od viska igraca glava ne boli... ne treba se ni jednog odreci igraca koji moze ima mogucnost da igra za nas... njegov problem ocel biti **** sutra...
F.K. Sarajevo - Reprezentacija BiH - Internazionale - Liverpool FC

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 23 maj 2009, 13:12

Cartman je napisao/la:Dobro vise, smirite se. Covjek je odigrao jednu utakmicu, nije Buffon. Ne zavisi buducnost reprezentacije o njemu. Zar niste naucili od Kucukovica, Jakupovica, Tahirovica i Medunjanina? Tolika se frka digla, i na kraju karine od igraca.
ma majstore ovome je zagarantovano mjesto sljedece sezone u portsmauthu...
a ogroman je talenat, a i dobar je golman...
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

emchoz
Postovi: 391
Pridružen/a: 23 nov 2008, 23:15
Kontakt:

Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?

Post Postao/la emchoz » 23 maj 2009, 13:13

Cartman je napisao/la:Dobro vise, smirite se. Covjek je odigrao jednu utakmicu, nije Buffon. Ne zavisi buducnost reprezentacije o njemu. Zar niste naucili od Kucukovica, Jakupovica, Tahirovica i Medunjanina? Tolika se frka digla, i na kraju karine od igraca.
Možda da su igrali za reprezentaciju sve bi krenulo drugim smjerom. Na ovako deficitarnoj poziciji ne smijemo apsolutno izgubiti nijednog igrača, ne smijemo generalno a posebno u ovakvim situacijama!

Jakupović će možda u Englesku.

Medunjanin igra za Valladolid.

A Kučuković je povrijeđen kod Meše, kaže Meša da ipak nije nešto...

Uglavnom Porsmouth > Istanbul + Javor + Travnik + Sloboda + Lech Poznan
Zadnja izmjena: emchoz, dana/u 23 maj 2009, 13:15, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
SINE
Postovi: 492
Pridružen/a: 05 mar 2009, 09:10
Kontakt:

Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?

Post Postao/la SINE » 23 maj 2009, 13:14

EVO JOŠ JEDAN MLADI GOLMAN:

Jasmin Fejzic (23) wird am Saisonende seine zweijährige Leihe bei Drittligist Eintracht Braunschweig beenden und zu Zweitligist SpVgg Greuther Fürth zurückkehren. Der Torhüter hat in Fürth noch bis 2011 Vertrag.

http://www.transfermarkt.de

IMA SAMO NAŠE DRŽAVLJANSTVO ;)
SAMO ŽELJO

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.