Asmir Begović

Moderatori/ce: Monolog,insider,ribery,_dreamer_,Monolog,insider,ribery,_dreamer_

Harise
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Harise » 04 maj 2019, 16:49

Ko kaže da će Sehicov klub ispast u drugoj lige? Za sad vodi 2-0 protiv glavnog konkurenta Bursaspor...

Yanichar
Kontakt:

Post Postao/la Yanichar » 05 maj 2019, 10:38

Sto bi se reklo propo ko
slika

DaVinci
Kontakt:

Post Postao/la DaVinci » 05 maj 2019, 12:49

Sezona mu je definitivno propast ... sad mu valja promjenit klub, resetovat se i ljetne pripreme odradit ko zmaj ....
"Nismo zrela ekipa. Mi smo osrednja reprezentacija, ako ćemo realno. Druge ekipe su puno zrelije i spremnije od nas i to je razlog. Svaka pametna osoba na forumu koja se razumije u fudbal, vidi i prepoznat će da nismo zreli.'' - M.P

KrajisnikBosnjak
Kontakt:

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 05 maj 2019, 17:40

Valjda ide u Njemačku ili Francusku. Tako se barem pričalo.

Varg
Kontakt:

Post Postao/la Varg » 12 maj 2019, 13:57

Olympiacos i fener.... pa nije mogao makar pobuditi interes erzuma kada sehic ode
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

DrFilgud
Kontakt:

Post Postao/la DrFilgud » 12 maj 2019, 14:58

Dohako mu je onaj transfer u Chelsea, nazalost

Rokoko87
Kontakt:

Post Postao/la Rokoko87 » 20 maj 2019, 14:08

Dje je??????
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

KrajisnikBosnjak
Kontakt:

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 20 maj 2019, 23:47

Definitivno dok je Robert Prosinečki selektor Begović neće biti pozvan u reprezentaciju.

jose
Kontakt:

Post Postao/la jose » 21 maj 2019, 06:53

Definitivno je logično da ne dobija poziv sve dok ne bude stalno branio u nekoj ekipi, pa makar to bio GOŠK iz Gabele.
Velež, LA Lakers, Chelsea FC, Chievo Verona, Atletico Madrid, Scuderia Ferrari

DrFilgud
Kontakt:

Post Postao/la DrFilgud » 21 maj 2019, 07:53

Nema sada osnove da se prigovara za Begovica, nadam se da ce isti standard vaziti i za druge.

coelho41
Kontakt:

Post Postao/la coelho41 » 21 maj 2019, 09:04

Ljudi hoće od Begovića da mu repka bude menadžer i da ga nastupi u reprezentaciji prodaju u bolji klub i da mu revitaliziraju karijeru :nedam:
Hans-Dieter Flick!

babino
Kontakt:

Post Postao/la babino » 21 maj 2019, 11:12

vi ko da ste prespavali zadnju godinu i ne znate sta se desavalo na relaciji prosinecki-begovic.
trenutno nepozivanje nema nikakve veze sa njegovim neigranjem u klubu, ne bi bio tu ni da brani u engleskoj.

kad je klub u pitanju, ovakav kakav jeste, sutra ce glatko naci klub bolji i vrijedniji od svih zajedno u kojima nam brani trojka u repki.

da je normalna situacija, kao sto nije, begovic na ovom spisku svakako ne bi trebao biti jer igrac sa tribina ne moze biti u repki, ali...

da nije normalno stanje ukazuje i izostanak prcica u odsustvu pjanica, momak bi trebao biti medju 25 igraca i sa pjanicem na spisku kad uzmes ko nam sve igra u repki... drugi primjer je vec opjevani hajrovic, kazu ne igra dovoljno....momak je igrao svaku bitnu tekmu dinama kad je bio zdrav. Covjek je medju 2-3 najbolja igraca dinama, ako ne i najbolji uz olma i nema ga na mapi kod nas a tu su gojak i evo sada dilaver vjerovatno. Hajrovic je robben licno za poluigrace tipa zakaric ili milosevic. Posebno mi nije jasno jer je igrac koji u finisu sa klupe uvijek moze donijeti nesto novo u odnosu na viscu za kojeg se zna sta moze a sta ne moze, i bas mi je cudno da ga ne zove jer on ce uvijek nesto uraditi u 10-15 min na kraju tekme.

DrFilgud
Kontakt:

Post Postao/la DrFilgud » 21 maj 2019, 11:34

babino je napisao/la:vi ko da ste prespavali zadnju godinu i ne znate sta se desavalo na relaciji prosinecki-begovic.
trenutno nepozivanje nema nikakve veze sa njegovim neigranjem u klubu, ne bi bio tu ni da brani u engleskoj.

kad je klub u pitanju, ovakav kakav jeste, sutra ce glatko naci klub bolji i vrijedniji od svih zajedno u kojima nam brani trojka u repki.

da je normalna situacija, kao sto nije, begovic na ovom spisku svakako ne bi trebao biti jer igrac sa tribina ne moze biti u repki, ali...

da nije normalno stanje ukazuje i izostanak prcica u odsustvu pjanica, momak bi trebao biti medju 25 igraca i sa pjanicem na spisku kad uzmes ko nam sve igra u repki... drugi primjer je vec opjevani hajrovic, kazu ne igra dovoljno....momak je igrao svaku bitnu tekmu dinama kad je bio zdrav. Covjek je medju 2-3 najbolja igraca dinama, ako ne i najbolji uz olma i nema ga na mapi kod nas a tu su gojak i evo sada dilaver vjerovatno. Hajrovic je robben licno za poluigrace tipa zakaric ili milosevic. Posebno mi nije jasno jer je igrac koji u finisu sa klupe uvijek moze donijeti nesto novo u odnosu na viscu za kojeg se zna sta moze a sta ne moze, i bas mi je cudno da ga ne zove jer on ce uvijek nesto uraditi u 10-15 min na kraju tekme.

Sve si u pravu, sumnjive odluke Prosineckog su donekle opravdavali rezultati, iako za slucaju Begovica nema opravdanja.
Danas se taj rezultataski kapital topi i polako ostaju samo pogresne odluke.
Ovaj put mu nepozivanje Begovice nece zamjeriti, cak ni Hajrovic nije u formi koja zasluzuje obavezan poziv, ali ako kiksamo sve ce mu doci na naplatu.
Iskreno, nemam vise ono povjerenje u Robija koje sam imao na pocetku. Pokazuje suvise sujete, a malo struke. Rezultati pocinju da izostaju, a igru nemamo i nismo ni imali. Ove dvije tekme ce dosta reci. Nadam se da cemo uspjeti svezati glavu i rep, jer to je mozda i vaznije od rezultata protiv Italije u ovom trenutku (pobjeda protiv Finske je imperativ).

babino
Kontakt:

Post Postao/la babino » 21 maj 2019, 12:39

razumijemo se filgude.
kamo srece da mi otresemo fince i talijane,niko sretniji od mene.
sto se mene tice, ovdje ako ne uzmemo 3-4 boda, pisi propalo...jos mi je gorak ukus od onog sra nja iz drugog pol sa grcima, nije problem kad te neko otrese,belaj je kad se sam otreses:-)
mi ako ovdje ne budemo medju dvije ekipe, komotno onaj baraz lige nacije ne moramo ni igrati:-)

Vucevich
Kontakt:

Post Postao/la Vucevich » 21 maj 2019, 12:48

Sada bih potpisao 3 boda u 2 utakmice, ne znam odakle vam taj optimizam da ćemo Talijanima okinut bod(ove), ljudi nisu poraženi na domaćem terenu u kvalifikacijama u 21om vijeku :lol: a mi ne možemo dominirati ni protiv Armenije
https://i.imgur.com/NLK7ZBr.png ; https://i.imgur.com/DgObErc.png ; https://i.imgur.com/3KXJjmk.png

babino
Kontakt:

Post Postao/la babino » 21 maj 2019, 12:54

Vucevich je napisao/la:Sada bih potpisao 3 boda u 2 utakmice, ne znam odakle vam taj optimizam da ćemo Talijanima okinut bod(ove), ljudi nisu poraženi na domaćem terenu u kvalifikacijama u 21om vijeku :lol: a mi ne možemo dominirati ni protiv Armenije

tri bobe iz finske su imperativ,nema dalje...
a mi kakvi smo,uopste me poslije pobjede gore, ne bi iznenadio bod u torinu.
sve ispod tri boda je kriminalan start kvalifikacija.

DaVinci
Kontakt:

Post Postao/la DaVinci » 21 maj 2019, 23:47

babino je napisao/la:a mi kakvi smo,uopste me poslije pobjede gore, ne bi iznenadio bod u torinu.

Poslije remija u Zenici uopste me nebi iznenadila 2 poraza, jedan na guzove a drugi glat ... :kafa:
"Nismo zrela ekipa. Mi smo osrednja reprezentacija, ako ćemo realno. Druge ekipe su puno zrelije i spremnije od nas i to je razlog. Svaka pametna osoba na forumu koja se razumije u fudbal, vidi i prepoznat će da nismo zreli.'' - M.P

babino
Kontakt:

Post Postao/la babino » 21 maj 2019, 23:49

DaVinci je napisao/la:
babino je napisao/la:a mi kakvi smo,uopste me poslije pobjede gore, ne bi iznenadio bod u torinu.

Poslije remija u Zenici uopste me nebi iznenadila 2 poraza, jedan na guzove a drugi glat ... :kafa:

ni mene:-)
samo kazem sta bi moglo biti u slucaju pobjede kod ski skakaca.

KrajisnikBosnjak
Kontakt:

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 22 maj 2019, 03:21

U zadnjih 10 godina mislim da nikad losije nismo igrali kao sad pod palicom Roberta Prosineckog. Pozitivne rezultate ostvarujemo na srecu, a uskoro ce nam se desiti fijasko koji ce probuditi uljuljanu javnost.

Dok god ima pozitivne rezultate neka ostane, ali ovo nije znanje vec sreca i individualni kvalitet par igraca. Ni sa jednim segmentom me Robert nije odusevio.

vest
Kontakt:

Post Postao/la vest » 28 maj 2019, 17:07

KrajisnikBosnjak je napisao/la:U zadnjih 10 godina mislim da nikad losije nismo igrali kao sad pod palicom Roberta Prosineckog. Pozitivne rezultate ostvarujemo na srecu, a uskoro ce nam se desiti fijasko koji ce probuditi uljuljanu javnost.

Dok god ima pozitivne rezultate neka ostane, ali ovo nije znanje vec sreca i individualni kvalitet par igraca. Ni sa jednim segmentom me Robert nije odusevio.

Nisam ljubitelj robija ali za mesu bazdarevica rijec neznalica je kompliment.
Polako neka pokaze protiv finske i talijana, kad bi uzeli 4 boda bila bi opet prica da je robi car, padisah, aga..
Nad Banja Lukom svice sudnja zora, s rusima se ratovati mora!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.