Asmir Begović

Moderatori/ce: _dreamer_,insider,ribery,Monolog

KrajisnikBosnjak
Kontakt:

PostPostao/la KrajisnikBosnjak » 05 maj 2019, 17:40

Valjda ide u Njemačku ili Francusku. Tako se barem pričalo.
Čovjek koji svim srcem navija za Sarajevo i Bosnu i Hercegovinu.

Varg
Kontakt:

PostPostao/la Varg » 12 maj 2019, 13:57

Olympiacos i fener.... pa nije mogao makar pobuditi interes erzuma kada sehic ode

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 12 maj 2019, 14:58

Dohako mu je onaj transfer u Chelsea, nazalost
"Kod nas nije bilo tako, kod nas je bilo ozbiljno", odgovorio je Handanović.

Rokoko87
Kontakt:

PostPostao/la Rokoko87 » 20 maj 2019, 14:08

Dje je??????
Elvedine Begiću i saradnici - sjeme vam se zatrlo!
Savez napolje!

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

KrajisnikBosnjak
Kontakt:

PostPostao/la KrajisnikBosnjak » 20 maj 2019, 23:47

Definitivno dok je Robert Prosinečki selektor Begović neće biti pozvan u reprezentaciju.

jose
Kontakt:

PostPostao/la jose » 21 maj 2019, 06:53

Definitivno je logično da ne dobija poziv sve dok ne bude stalno branio u nekoj ekipi, pa makar to bio GOŠK iz Gabele.
Velež, LA Lakers, Chelsea FC, Chievo Verona, Atletico Madrid, Scuderia Ferrari

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 21 maj 2019, 07:53

Nema sada osnove da se prigovara za Begovica, nadam se da ce isti standard vaziti i za druge.

coelho41
Kontakt:

PostPostao/la coelho41 » 21 maj 2019, 09:04

Ljudi hoće od Begovića da mu repka bude menadžer i da ga nastupi u reprezentaciji prodaju u bolji klub i da mu revitaliziraju karijeru :nedam:
Moderator Sarmelino RIP
21.01.2018. - 17.07. 2019

babino
Kontakt:

PostPostao/la babino » 21 maj 2019, 11:12

vi ko da ste prespavali zadnju godinu i ne znate sta se desavalo na relaciji prosinecki-begovic.
trenutno nepozivanje nema nikakve veze sa njegovim neigranjem u klubu, ne bi bio tu ni da brani u engleskoj.

kad je klub u pitanju, ovakav kakav jeste, sutra ce glatko naci klub bolji i vrijedniji od svih zajedno u kojima nam brani trojka u repki.

da je normalna situacija, kao sto nije, begovic na ovom spisku svakako ne bi trebao biti jer igrac sa tribina ne moze biti u repki, ali...

da nije normalno stanje ukazuje i izostanak prcica u odsustvu pjanica, momak bi trebao biti medju 25 igraca i sa pjanicem na spisku kad uzmes ko nam sve igra u repki... drugi primjer je vec opjevani hajrovic, kazu ne igra dovoljno....momak je igrao svaku bitnu tekmu dinama kad je bio zdrav. Covjek je medju 2-3 najbolja igraca dinama, ako ne i najbolji uz olma i nema ga na mapi kod nas a tu su gojak i evo sada dilaver vjerovatno. Hajrovic je robben licno za poluigrace tipa zakaric ili milosevic. Posebno mi nije jasno jer je igrac koji u finisu sa klupe uvijek moze donijeti nesto novo u odnosu na viscu za kojeg se zna sta moze a sta ne moze, i bas mi je cudno da ga ne zove jer on ce uvijek nesto uraditi u 10-15 min na kraju tekme.

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 21 maj 2019, 11:34

babino WroteColonvi ko da ste prespavali zadnju godinu i ne znate sta se desavalo na relaciji prosinecki-begovic.
trenutno nepozivanje nema nikakve veze sa njegovim neigranjem u klubu, ne bi bio tu ni da brani u engleskoj.

kad je klub u pitanju, ovakav kakav jeste, sutra ce glatko naci klub bolji i vrijedniji od svih zajedno u kojima nam brani trojka u repki.

da je normalna situacija, kao sto nije, begovic na ovom spisku svakako ne bi trebao biti jer igrac sa tribina ne moze biti u repki, ali...

da nije normalno stanje ukazuje i izostanak prcica u odsustvu pjanica, momak bi trebao biti medju 25 igraca i sa pjanicem na spisku kad uzmes ko nam sve igra u repki... drugi primjer je vec opjevani hajrovic, kazu ne igra dovoljno....momak je igrao svaku bitnu tekmu dinama kad je bio zdrav. Covjek je medju 2-3 najbolja igraca dinama, ako ne i najbolji uz olma i nema ga na mapi kod nas a tu su gojak i evo sada dilaver vjerovatno. Hajrovic je robben licno za poluigrace tipa zakaric ili milosevic. Posebno mi nije jasno jer je igrac koji u finisu sa klupe uvijek moze donijeti nesto novo u odnosu na viscu za kojeg se zna sta moze a sta ne moze, i bas mi je cudno da ga ne zove jer on ce uvijek nesto uraditi u 10-15 min na kraju tekme.

Sve si u pravu, sumnjive odluke Prosineckog su donekle opravdavali rezultati, iako za slucaju Begovica nema opravdanja.
Danas se taj rezultataski kapital topi i polako ostaju samo pogresne odluke.
Ovaj put mu nepozivanje Begovice nece zamjeriti, cak ni Hajrovic nije u formi koja zasluzuje obavezan poziv, ali ako kiksamo sve ce mu doci na naplatu.
Iskreno, nemam vise ono povjerenje u Robija koje sam imao na pocetku. Pokazuje suvise sujete, a malo struke. Rezultati pocinju da izostaju, a igru nemamo i nismo ni imali. Ove dvije tekme ce dosta reci. Nadam se da cemo uspjeti svezati glavu i rep, jer to je mozda i vaznije od rezultata protiv Italije u ovom trenutku (pobjeda protiv Finske je imperativ).

babino
Kontakt:

PostPostao/la babino » 21 maj 2019, 12:39

razumijemo se filgude.
kamo srece da mi otresemo fince i talijane,niko sretniji od mene.
sto se mene tice, ovdje ako ne uzmemo 3-4 boda, pisi propalo...jos mi je gorak ukus od onog sra nja iz drugog pol sa grcima, nije problem kad te neko otrese,belaj je kad se sam otreses:-)
mi ako ovdje ne budemo medju dvije ekipe, komotno onaj baraz lige nacije ne moramo ni igrati:-)

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 21 maj 2019, 12:48

Sada bih potpisao 3 boda u 2 utakmice, ne znam odakle vam taj optimizam da ćemo Talijanima okinut bod(ove), ljudi nisu poraženi na domaćem terenu u kvalifikacijama u 21om vijeku :lol: a mi ne možemo dominirati ni protiv Armenije
"Kod nas je reprezentacija kao da dođeš malo na odmor. Jedeš kolače, porodica, pokloni... onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas", rekao je Lulić.

babino
Kontakt:

PostPostao/la babino » 21 maj 2019, 12:54

Vucevich WroteColonSada bih potpisao 3 boda u 2 utakmice, ne znam odakle vam taj optimizam da ćemo Talijanima okinut bod(ove), ljudi nisu poraženi na domaćem terenu u kvalifikacijama u 21om vijeku :lol: a mi ne možemo dominirati ni protiv Armenije

tri bobe iz finske su imperativ,nema dalje...
a mi kakvi smo,uopste me poslije pobjede gore, ne bi iznenadio bod u torinu.
sve ispod tri boda je kriminalan start kvalifikacija.

DaVinci
Kontakt:

PostPostao/la DaVinci » 21 maj 2019, 23:47

babino WroteColona mi kakvi smo,uopste me poslije pobjede gore, ne bi iznenadio bod u torinu.

Poslije remija u Zenici uopste me nebi iznenadila 2 poraza, jedan na guzove a drugi glat ... :kafa:

babino
Kontakt:

PostPostao/la babino » 21 maj 2019, 23:49

DaVinci WroteColon
babino WroteColona mi kakvi smo,uopste me poslije pobjede gore, ne bi iznenadio bod u torinu.

Poslije remija u Zenici uopste me nebi iznenadila 2 poraza, jedan na guzove a drugi glat ... :kafa:

ni mene:-)
samo kazem sta bi moglo biti u slucaju pobjede kod ski skakaca.

KrajisnikBosnjak
Kontakt:

PostPostao/la KrajisnikBosnjak » 22 maj 2019, 03:21

U zadnjih 10 godina mislim da nikad losije nismo igrali kao sad pod palicom Roberta Prosineckog. Pozitivne rezultate ostvarujemo na srecu, a uskoro ce nam se desiti fijasko koji ce probuditi uljuljanu javnost.

Dok god ima pozitivne rezultate neka ostane, ali ovo nije znanje vec sreca i individualni kvalitet par igraca. Ni sa jednim segmentom me Robert nije odusevio.

vest
Kontakt:

PostPostao/la vest » 28 maj 2019, 17:07

KrajisnikBosnjak WroteColonU zadnjih 10 godina mislim da nikad losije nismo igrali kao sad pod palicom Roberta Prosineckog. Pozitivne rezultate ostvarujemo na srecu, a uskoro ce nam se desiti fijasko koji ce probuditi uljuljanu javnost.

Dok god ima pozitivne rezultate neka ostane, ali ovo nije znanje vec sreca i individualni kvalitet par igraca. Ni sa jednim segmentom me Robert nije odusevio.

Nisam ljubitelj robija ali za mesu bazdarevica rijec neznalica je kompliment.
Polako neka pokaze protiv finske i talijana, kad bi uzeli 4 boda bila bi opet prica da je robi car, padisah, aga..
Manijak sam, al najlepsi.

Denchi
Kontakt:

PostPostao/la Denchi » 28 maj 2019, 17:30

ne možete nikako tvrditi da bi Hajrović trebao ulaziti zadnjih 10-15 min. da napravi nešto i zbog toga je greška ne pozvati ga???
to je onda samo sa luzerskog mentaliteta greška...
ako Robi razmišlja tipa vodit ćemo do 60te pa ću uvest nekoga da dobije iskustva, lako je zaključiti da bi Hajrović tu bio višak i nezadovoljan vjerovatno i negativno uticao na atmosferu....

i ne znam zašto je postalo opsesija ko je tu a ko nije tu, mene više brine to što Džeko je totalno van forme, ponaša se kao da je u penziji već...uopšte se ne trudi da uđe u formu, sigurno mjesto u Romi, sigurno u Repci...klupa bi mu godila samo tako i po 15-20 minuta...nadati se da se probudi malo u Interu gdje neće biti jedini špic vrijedan spomena...

vrijedi i razmislit o nekoj formaciji sa 3 stopera, pogotovo kad nam pogledaš bekove i njihove defanzivne osobine(nepostojeće), čak i nadolazećih stopera ima popriličan broj, a bekova i ne baš...to bi volio vidjet da se isproba u nekoj prijateljskoj, a opet to otvara novi problem kud s krilima?
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

DaVinci
Kontakt:

PostPostao/la DaVinci » 29 maj 2019, 00:26

Denchi WroteColoni ne znam zašto je postalo opsesija ko je tu a ko nije tu, mene više brine to što Džeko je totalno van forme, ponaša se kao da je u penziji već...uopšte se ne trudi da uđe u formu, sigurno mjesto u Romi, sigurno u Repci...klupa bi mu godila samo tako i po 15-20 minuta...nadati se da se probudi malo u Interu gdje neće biti jedini špic vrijedan spomena...

+1

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 01 jun 2019, 19:16

U razgovoru za N1 iskusni golman je kazao da bi i dalje želio biti član Zmajeva te da nije u nikakvom kontaktu sa Robertom Prosinečkim ili nekim od predstavnika NFSBiH.

"Što se tiče kontakta, to ne postoji. Situacija je kakva jeste, ne igram u klubu i nisam dobio poziv za reprezentaciju. Ne mogu ja to promijeniti u ovom trenutku", rekao je Begović te dodao:

"Šta će biti u budućnosti, vidjet ćemo. Kontakt treba - ako se želi, to je njihova odluka i nije problem. Želim da budem dio reprezentacije, volio bih da pomognem kada bude vrijeme. Tu sam da razgovaramo."

Gospodin i sportista.

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.