Asmir Begović

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61391
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?

Post Postao/la Virtu4l » 23 maj 2009, 13:28

emchoz je napisao/la: hehe onaj drugi sportski sajt cenzucirsan je ovdje s p o r t i n . b a
Zamisli kad bi engleski Daily Mirror cenzurisao The Sun, ili slicno... :D
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3348
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?

Post Postao/la newton_heath_lyr » 07 jun 2009, 03:41

Eto napokon ovom momku su se otskrinula vrata repke.Realno da li zasluzuje da brani i ima li kvalitet ne znam .Ali ako brani u jednoj ,zapravo najjacoj ligi na svijetu,onda mu je to definitvno karta za reprezentaciju.Samo s nadam da Ciro nece sada odugovlacitri sa pozivom.Budemo li imali provjeru u avgustu a ndam se da hocemo momka treba zvati i dati mu sansu.Ako moz4e Supic zassto ne i Begovic.
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

Avatar
miralem444
Postovi: 1770
Pridružen/a: 10 mar 2009, 19:15
Kontakt:

Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?

Post Postao/la miralem444 » 07 jun 2009, 08:44

apsolutno se slazem sa tobom.J sam ga gledo u 3 ili 4 utakmice i stvarno je po meni za jednog 22 godisnjaka super branio.ma sta reci vidit cete ga za godinu ili dvije dana bit ce jedan od najboljiih golmmana u englaskoj.
newton_heath_lyr je napisao/la:Eto napokon ovom momku su se otskrinula vrata repke.Realno da li zasluzuje da brani i ima li kvalitet ne znam .Ali ako brani u jednoj ,zapravo najjacoj ligi na svijetu,onda mu je to definitvno karta za reprezentaciju.Samo s nadam da Ciro nece sada odugovlacitri sa pozivom.Budemo li imali provjeru u avgustu a ndam se da hocemo momka treba zvati i dati mu sansu.Ako moz4e Supic zassto ne i Begovic.
>..,.-I DUSU SVOJU ZA BOSNU MOJU.:<.,.

Avatar
miralem444
Postovi: 1770
Pridružen/a: 10 mar 2009, 19:15
Kontakt:

Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?

Post Postao/la miralem444 » 07 jun 2009, 08:59

slazem se sa tobom ,ja sam ga nekoliko puta gledo i po mom misljenju super je branio..ma momak brani super.
newton_heath_lyr je napisao/la:Eto napokon ovom momku su se otskrinula vrata repke.Realno da li zasluzuje da brani i ima li kvalitet ne znam .Ali ako brani u jednoj ,zapravo najjacoj ligi na svijetu,onda mu je to definitvno karta za reprezentaciju.Samo s nadam da Ciro nece sada odugovlacitri sa pozivom.Budemo li imali provjeru u avgustu a ndam se da hocemo momka treba zvati i dati mu sansu.Ako moz4e Supic zassto ne i Begovic.
>..,.-I DUSU SVOJU ZA BOSNU MOJU.:<.,.

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 07 jun 2009, 10:48

ovo treba rijesiti sto se prije moze, jer znate da u engleskoj ne mozes igrati ako ne igras za svoj reprezntaciju...

pa sta treba da covjek zbog Bosne (odnosno oni sto ga nece u reprezntaciji) da pokvari svoju karijeru, ili nedo Bog da igra za kanadu, jer ga niko nece da zove...
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
miralem444
Postovi: 1770
Pridružen/a: 10 mar 2009, 19:15
Kontakt:

Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?

Post Postao/la miralem444 » 07 jun 2009, 10:51

daj ciro zovi BEGOVICA podhitno...
>..,.-I DUSU SVOJU ZA BOSNU MOJU.:<.,.

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?

Post Postao/la calcio » 07 jun 2009, 10:54

on ce se sigurno odazvati na poziv, imate na drugoj stranici intervju gdje kaze:
Vi ima­te bh., ali i ka­nad­ski pa­soš?

- Ta­ko je, ja sam srcem i du­šom Bo­sa­nac i Her­ce­go­vac, ali imam ka­nad­ski pa­soš, jer sam pro­šao sve mla­đe se­le­kci­je Ka­na­de. U Ka­na­di ra­ču­na­ju na me­ne na du­ži rok, že­le me u naj­bo­ljoj re­pre­zen­ta­ci­ji.

A, vi?

- Ja sam sil­no že­lio bra­ni­ti za re­pre­zen­ta­ci­ju svo­je ze­mlje. Za svo­ju BiH, ali me ni­kad ni­ko iz NS BiH ni­je zvao. Ne znam za­što.
a osim toga za Kanadu ga malo toga veze, familija mu zivi u Njemackoj, on u Engleskoj, tako da samo treba provjeriti ima li pravo braniti za nas i pozvati ga

Avatar
miralem444
Postovi: 1770
Pridružen/a: 10 mar 2009, 19:15
Kontakt:

Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?

Post Postao/la miralem444 » 07 jun 2009, 10:57

pa ima pravo samo nasi treba da ga zovnu.
calcio je napisao/la:on ce se sigurno odazvati na poziv, imate na drugoj stranici intervju gdje kaze:
Vi ima­te bh., ali i ka­nad­ski pa­soš?

- Ta­ko je, ja sam srcem i du­šom Bo­sa­nac i Her­ce­go­vac, ali imam ka­nad­ski pa­soš, jer sam pro­šao sve mla­đe se­le­kci­je Ka­na­de. U Ka­na­di ra­ču­na­ju na me­ne na du­ži rok, že­le me u naj­bo­ljoj re­pre­zen­ta­ci­ji.

A, vi?

- Ja sam sil­no že­lio bra­ni­ti za re­pre­zen­ta­ci­ju svo­je ze­mlje. Za svo­ju BiH, ali me ni­kad ni­ko iz NS BiH ni­je zvao. Ne znam za­što.
a osim toga za Kanadu ga malo toga veze, familija mu zivi u Njemackoj, on u Engleskoj, tako da samo treba provjeriti ima li pravo braniti za nas i pozvati ga
>..,.-I DUSU SVOJU ZA BOSNU MOJU.:<.,.

bayern_7
Postovi: 4
Pridružen/a: 06 jun 2009, 21:14
Kontakt:

Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?

Post Postao/la bayern_7 » 07 jun 2009, 11:16

MOMAK JE MASINA BIT CE ON NAJBOLI GOLMAN SVIJETA TEK SU MU 22 GODINE NJEGOVO VRIJEME DOLAZI SAMO GA TREBA POZVATI

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61391
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?

Post Postao/la Virtu4l » 07 jun 2009, 11:18

bayern_7 je napisao/la:MOMAK JE MASINA BIT CE ON NAJBOLI GOLMAN SVIJETA TEK SU MU 22 GODINE NJEGOVO VRIJEME DOLAZI SAMO GA TREBA POZVATI
Ma ne mora, nek' bude u top 5 ;)
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Armin10
Postovi: 65
Pridružen/a: 24 maj 2009, 11:40
Kontakt:

Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?

Post Postao/la Armin10 » 07 jun 2009, 11:32

Evo nasao sam na youtube pricu o Begovicu

PS: Da napomenem ovu reklamu su snimili mnogi All-STAR igraci......(Messi,Bekam,Arenas,Begovic :D ........)

Avatar
partibrejker1921
Postovi: 572
Pridružen/a: 08 jul 2008, 20:11
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?

Post Postao/la partibrejker1921 » 08 jun 2009, 10:32

Begović ne može igrati za reprezentaciju BiH, jer je upisao jedan nastup za najbolju selekciju Kanade, slično kao i Jakupović za Švicarce. Podatak sam našao na transfermarkt.de, ali nije ni njima svaku vjerovati (oni pišu da Stanić iz Želje vrijedi 800.000 eura:))

Avatar
Cartman
Postovi: 29469
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?

Post Postao/la Cartman » 08 jun 2009, 11:18

Jao ljud citaju taj transfermark ko da je Kuran. Ima tu mnooogo gresaka. Covjek nikad nije igro za A-repku Kanade. To je i sam izjavio.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?

Post Postao/la el-fighter » 08 jun 2009, 11:27

partibrejker1921 je napisao/la:Begović ne može igrati za reprezentaciju BiH, jer je upisao jedan nastup za najbolju selekciju Kanade, slično kao i Jakupović za Švicarce. Podatak sam našao na transfermarkt.de, ali nije ni njima svaku vjerovati (oni pišu da Stanić iz Želje vrijedi 800.000 eura:))
Tim ljudima netreba vjerovati. Koliko ja znam kad je se uveo ovaj novi zakon FIFA-e o igračima, znam da Begović ima pravo nastupa za našu zemlju.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
partibrejker1921
Postovi: 572
Pridružen/a: 08 jul 2008, 20:11
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?

Post Postao/la partibrejker1921 » 08 jun 2009, 14:31

Ne znam, samo tako piše...Ni ja ne vjerujem, niti želim da vjerujem jer je dečko nevjerovatna perspektiva, dugogodišnje rješenje za objektivno najslabije mjesto u bh.timu...Evo link:
http://www.transfermarkt.de/de/spieler/ ... rofil.html

Avatar
Padovan
Postovi: 12641
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?

Post Postao/la Padovan » 08 jun 2009, 14:47

partibrejker1921 je napisao/la:Begović ne može igrati za reprezentaciju BiH, jer je upisao jedan nastup za najbolju selekciju Kanade, slično kao i Jakupović za Švicarce. Podatak sam našao na transfermarkt.de, ali nije ni njima svaku vjerovati (oni pišu da Stanić iz Želje vrijedi 800.000 eura:))
ja sam negdje gledao interviju sa njim i on je rekao da je igrao za mlađe selekcije kanade ali da nije zabilježio nastup za A selekciju (ili da je igrao ali neku utakmicu koja se negleda koja nije u fifinom kalendaru).
to znači da on sam kaže da može i hoće da igra za svoju zemlju i sad je na redu ćiro i mafija iz saveza da ga pozovu...
šta bi sad trebali vjerovati nekom transfermarkt.de, ako je on sam rekao nema tu šta pričati...
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

ra1981
Postovi: 1329
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?

Post Postao/la ra1981 » 08 jun 2009, 15:00

partibrejker1921 je napisao/la:Ne znam, samo tako piše...Ni ja ne vjerujem, niti želim da vjerujem jer je dečko nevjerovatna perspektiva, dugogodišnje rješenje za objektivno najslabije mjesto u bh.timu...Evo link:
http://www.transfermarkt.de/de/spieler/ ... rofil.html
Ma sjedio je jednom na klupi,ali nije ušao što je najvažnije!Oni su to odmah zabiljezili kao nastup.

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 08 jun 2009, 16:16

http://www.transfermarkt.de/de/spieler/ ... ungnm.html
ja koliko vidim ovdje pise da nije odigro ni jednu utakmicu, a i covjek sam kaz da nije i zasto mu nevjerovati
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

deda
Postovi: 429
Pridružen/a: 04 apr 2008, 19:42
Kontakt:

Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?

Post Postao/la deda » 08 jun 2009, 16:31

Re: Nasi igraci u Ino Ligama
EXKLUZIVNO: Asmir Begović za http://www.bhfanaticos.com

slika

Poznato je da je zbog N/F S BiH, odnosno nesposobnosti ljudi koji samo gledaju svoje licne interese, mnogo nasih mladih fudbalskih dragulja zaigralo pod zastavama drugih zemalja.

Jedan od primjera mogao bi biti i Asmir Begovic, 21godisnji cuvar mreze Porsmunta. Ovaj, rodjeni Trebinjac, branio je u mladjim selekcijama Kanadske reprezentacije.

BHFpress: Da li ti je neobicno sto te, umjesto nekih bh. medija i novinara, kontaktira Press sluzba BHFanaticosa? Da li si cuo za BHFanaticose?

Asmir: Da naravno da sam cuo za BHFanaticose, puno ljudi mi salje poruke podrške i da igram za BH i vazda kažem da se meni igra za BH i da se sve može sredit i dogovorit, to bi za mene bilo super.

BHFpress: Kod nas u BiH proteklih godina je aktuelna prica o velikom broju telantovanih fudbalera koji zbog nemara i licnog interesa ljudi u N/F S BiH ne igraju za svoju zemlju. Da li je to slucaj i sa tobom, odnosno, da li je ikada bilo kontakta od strane bilo koga iz krovne kuce bh. fudbala?

Asmir: Nije me nikad neko kontaktirao od ljudi iz nogometnog saveza BH. Niko Krancjar mi je vazda pricao za selektora BiH da je dobar trener, da u reprezentaciji ima puno mladih igraca i da reprezentacija ima puno potencijala. Kad sam preselio u Kanadu mislio sa da nemam prava da igram za BiH ali sada mozda ima mogucnosti i to bi za mene bilo nesto super.

BHFpress: Da li bi se odazvao eventualnom pozivu u BiH nacionalni tim?

Asmir: Prije svega volio bih da obavim razgovor sa selektorom ili sa nekim ljudima iz NFSBiH, da se informisem o situaciji o BH fudbalu i reprezentaciji i nakon toga bih pricao sa svojom familijom.

BHFpress: Rekli smo da si vec branio za reprezentaciju Kanade u mladjim selekcijama. Da li bi to predstavljalo problem (mislimo na promjenu sportskog drzavljanstva) ukoliko se odlucis da zaigras za BiH.

Asmir: Ne znam sta moram da radim za papire i kako se to sredjuje ali mislim da se to moze srediti i da ce sve biti OK

BHFpress: Kako menadzeri i navijaci ocjenjuju tvoj angazman u Porsmuntu? Da li su zadovoljni?

Asmir: Svake godine napredujem i igram sve bolje, zelim da tako i nastavim, Dobio sam novi ugovor na 3 godina i zelim da ostanem ovdje i da igram sto vise mogu.

BHFpress: Obzirom da si mlad i perspektivan golman, sigurno si na meti menadzera mnogih klubova? Da li je bilo ponuda i od koga?

Asmir:Vazno mi je samo da igram, bilo ovdje ili u nekom drugom klubu. Bio sam u drugim klubovima na pozajmicu po 2 do 3 mjeseca. Igrao sam 15 utakmica za Yeovil (3 liga Engleske) i sada sam ovdje na klupi Portsmouth-a.

BHFpress: Kakve su tvoje sportske ambicije i zelje?

Asmir: Da jednog dana zaigram za Bayern i za Bosnu i Hercegovinu

BHFpress: Za kraj molimo te da porucis nesto navijacima i bh. javnosti koji citaju nasu stranicu.

Asmir: Hvala svim navijačima koji prate mene i moj rad, i hvala BHFanaticosima na interviju

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?

Post Postao/la no rules » 08 jun 2009, 16:45

Treba napomenuti da je ovaj intervju radjen prije par mjeseci , nebi bilo lose sada napraviti frišak :) poslije ovih fifinih izmjena ...

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87 i 23 gosta.