Rade Krunić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Raonffa » 11 okt 2018, 22:41

Ne znam, mislim da općenito naša sredina danas nije bila nešto pretjerano dobra defanzivno, igralo se otvoreno pogotovo u prvom poluvremenu, nije ovo baš prava slika defanzivnih zadataka našeg veznog reda. Protiv Irske će to sigurno biti dosta drugačije.

A ja u Kruniću vidim dobru zamjenu za Sarića, kandidata i za prvih 11 u budućnosti, pa ćemo vidjeti kako će se razvijati dalje :)
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 13 okt 2018, 23:10

Mislio sam da je brži prije ove utakmice sa Turcima. :D
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la HankMoody » 21 okt 2018, 14:30

Novih 90 minuta danas, gostujući remi protiv Frosinonea.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la DenchiNL » 23 okt 2018, 17:40

Raonffa je napisao/la:Ne znam, mislim da općenito naša sredina danas nije bila nešto pretjerano dobra defanzivno, igralo se otvoreno pogotovo u prvom poluvremenu, nije ovo baš prava slika defanzivnih zadataka našeg veznog reda. Protiv Irske će to sigurno biti dosta drugačije.

A ja u Kruniću vidim dobru zamjenu za Sarića, kandidata i za prvih 11 u budućnosti, pa ćemo vidjeti kako će se razvijati dalje :)
ne može on igrati Sarićevu poziciju jer skoro nikakve defanzivne igre nema a dueliranje da ne spominjemo...može odmjeniti Pjanketa ili po krilu ga gurnuti, eventualno ako promjenimo formaciju pa probamo sa polušpicem on bi bio prvi kandidat iza špica... pokretljiv jeste i stalno igra direktno prema golu ali često je nevidljiv tj. kad nemamo loptu....najofanzivniji od veznjaka...on i pjanke zajedno na terenu je gubitak veznog reda izuzev protiv andore i san marina npr.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Raonffa » 23 okt 2018, 19:27

DenchiNL je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Ne znam, mislim da općenito naša sredina danas nije bila nešto pretjerano dobra defanzivno, igralo se otvoreno pogotovo u prvom poluvremenu, nije ovo baš prava slika defanzivnih zadataka našeg veznog reda. Protiv Irske će to sigurno biti dosta drugačije.

A ja u Kruniću vidim dobru zamjenu za Sarića, kandidata i za prvih 11 u budućnosti, pa ćemo vidjeti kako će se razvijati dalje :)
ne može on igrati Sarićevu poziciju jer skoro nikakve defanzivne igre nema a dueliranje da ne spominjemo...može odmjeniti Pjanketa ili po krilu ga gurnuti, eventualno ako promjenimo formaciju pa probamo sa polušpicem on bi bio prvi kandidat iza špica... pokretljiv jeste i stalno igra direktno prema golu ali često je nevidljiv tj. kad nemamo loptu....najofanzivniji od veznjaka...on i pjanke zajedno na terenu je gubitak veznog reda izuzev protiv andore i san marina npr.
Dosta trči, defanziva se mpže ukomponovati, nije baš sad Misimović pa da ne igra nikako odbranu, a ofanzivno ima fin potencijal, probao bih ga svakako :)
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Shogun
Postovi: 1265
Pridružen/a: 09 maj 2010, 23:24
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Shogun » 27 okt 2018, 18:52

Rade odlican u 1. pv protiv juvea. Fizicki nadmocan. juventusovi igraci ga samo faulom uspjevaju zaustaviti. Empoli vodi 1:0.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Raonffa » 27 okt 2018, 19:04

Prejako prvo poluvrijeme, ponajbolji igrač na terenu za sada :clap:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4747
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Bazinga12345 » 27 okt 2018, 19:09

Dobar Rade skroz, dva žuta kartona je izborio :thumbup:
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Husika » 27 okt 2018, 19:46

Rade me sve vise pozitivno iznenadjuje!

Ali ovaj gol Ronalda je remek djelo:
https://vk.com/video248688211_456239032
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
chi3llo
Postovi: 1472
Pridružen/a: 03 jun 2012, 13:40
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la chi3llo » 27 okt 2018, 19:52

Mene je pozitivno iznenadio, odigro je sa celicnim mudima ovu utakmicu, svaka cast.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★★★

Avatar
bhsport
Postovi: 11287
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la bhsport » 27 okt 2018, 21:36

Odličan Rade, samo tako momcino.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la HankMoody » 27 okt 2018, 22:04

Bilo bi lijepo da mu Prosinečki da priliku da starta u sredini s Bešićem i Pjanićem.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 28 okt 2018, 02:14

Uz Pjanića i Bešića najbolji bh igrač u sredini terena.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Vucevich » 30 okt 2018, 22:27

Prvi čovjek Empolija Fabrizio Corsi potvrdio je kako Napoli želi da kupi bh. reprezentativca Radeta Krunića.

Krunić je jedan od ključnih igrača Empolija koji nastupa u Seriji A, a Krunić je igrama u dresu ovog kluba, ali i bh. reprezentacije privukao interes velikih klubova.

"Napolijev sportski direktor Cristiano Giuntoli želi da kupi Krunića i razgovarali smo o njemu, razmijenili mišljenja", kazao je Corsi za Radio Kiss Kiss, pa je dodao:

"On zna kako valorizirati pojedinačne igrače. Također smo razgovarali o mladom Traoreu koji je rođen 2000. i već ima toliko dobrih stvari. Mislim da Ismael Bennacer i Lucas Torreira također imaju svoju vrijednost i da mogu puno toga napraviti", kazao je prvi čovjek Empolija.

Bivši igrač Borca iz Čačka, Verone, Donjeg Srema i fočanske Sutjeske je u ovoj sezoni u dresu Empolija odigroa 11 mečeva i postigao je jedan pogodak.
https://sportsport.ba/fudbal/napoli-zel ... ica/295181

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la HankMoody » 30 okt 2018, 22:32

Vucevich je napisao/la:
Prvi čovjek Empolija Fabrizio Corsi potvrdio je kako Napoli želi da kupi bh. reprezentativca Radeta Krunića.

Krunić je jedan od ključnih igrača Empolija koji nastupa u Seriji A, a Krunić je igrama u dresu ovog kluba, ali i bh. reprezentacije privukao interes velikih klubova.

"Napolijev sportski direktor Cristiano Giuntoli želi da kupi Krunića i razgovarali smo o njemu, razmijenili mišljenja", kazao je Corsi za Radio Kiss Kiss, pa je dodao:

"On zna kako valorizirati pojedinačne igrače. Također smo razgovarali o mladom Traoreu koji je rođen 2000. i već ima toliko dobrih stvari. Mislim da Ismael Bennacer i Lucas Torreira također imaju svoju vrijednost i da mogu puno toga napraviti", kazao je prvi čovjek Empolija.

Bivši igrač Borca iz Čačka, Verone, Donjeg Srema i fočanske Sutjeske je u ovoj sezoni u dresu Empolija odigroa 11 mečeva i postigao je jedan pogodak.
https://sportsport.ba/fudbal/napoli-zel ... ica/295181
Sumnjam da bi se u Napoliju naigrao, po mjeri mu je recimo Fiorentina ili Torino.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
hurem
Postovi: 8616
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la hurem » 30 okt 2018, 22:41

Mozda ne bi prvu sezonu se naigrao u Napoliju, dok se uklopi i tako to...ali vec drugu ne mozemo znati.
...kao sto ne mozemo znati koji su njegovi dometi i koliko jos moze napredovati?! - predugo se zadrzao u Empoliju gdje vec sada mozemo reci stagnira, najpozitivnije receno usporeno napreduje.
Mislim da je potreban taj iskorak u veci klub, vjerujem da ima znanje pa makar za Fiorentinu i sl.timove.

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la babino » 30 okt 2018, 22:57

da budem iskren, obradovao sam se kad sam procitao da bi great elva mogao preskociti ove tekme, kako bi krunic ili gojak poceli tekmu u austriji.
medjutim, nocas ga ne spominje medju povrijedjenim, tako da sam se dzaba ponadao:-)

Avatar
hurem
Postovi: 8616
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la hurem » 30 okt 2018, 23:29

babino je napisao/la:da budem iskren, obradovao sam se kad sam procitao da bi great elva mogao preskociti ove tekme, kako bi krunic ili gojak poceli tekmu u austriji.
medjutim, nocas ga ne spominje medju povrijedjenim, tako da sam se dzaba ponadao:-)
Haha...i ja nesto slicno razmisljam, hajd rekoh taman da odmori 20 dana i bude spreman za klupske obaveze, a sansu dobiju Gojak ili Krunic, jer znam da drugacije Saric nece ispasti iz prvih 11, a jednostavno bih volio vidjeti i dr.opcije, samo to, nista drugo. :)
Da napomenem da sam od prvog spiska bio u PRVIM REDOVIMA i branio Sarica koji je svaki put u potpunosti zasluzeno imao svoje mjesto u A-reprezentaciji.

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la rope11 » 31 okt 2018, 00:07

ma kakav napoli, pa kod njih na klupi sjede zielinski i diawara koji bi u većini klubova u italiji igrali u prvoj postavi, a ovdje ne mogu.
još je tu i onaj hrvat rog, nije ni on ništa lošiji od krunića, pa svejedno na kapaljku dobija priliku.

u prvoj postavi alan, hamsik i ruiz, čak i da prodaju jednog od njih, opet će biti teško izboriti dobru minutažu.


od empolija koji je treutno u zoni ispadanja treba postepeno skočiti u prosječan klub sredine terena, recimo nešto poput torina, sampdorie, atalante itd. pa ako se tu dokažeš onda ideš u klub napolijevog ranga, a ne da odmah ode tamo gdje bi u ovom momentu vjerovatno lizao klupu i bezveze potrošio par godina karijere.
mislim, možemo sad nabiti ružičaste naočale na glavu i misliti kako bi tamo bio bitan faktor, ali realnost je drugačija.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la HankMoody » 02 nov 2018, 19:46

Starter protiv Napolija, eto mu šanse da im se nametne.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.