Rade Krunić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

babino
Postovi: 7190
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la babino » 27 okt 2021, 13:13

Mokes je napisao/la:
27 okt 2021, 12:48
MoodyHank je napisao/la:
27 okt 2021, 10:40
Mora li se svaki put potezati ista priča za reprezentativca koji se ne zove Ibrahim ili Muhamed?! Uvijek se stavlja pod znak pitanja da li voli BiH, da li je BiH rezervna opcija i slično... Može li ijedan od Neibrahima i Nemuhameda zaista željeti igrati za nas, hoće li forumski puk ikad doći do takvog zaključka?
Begović se dvoumio između BiH i Kanade, ne dovodi se pod znak pitanja da li voli BIiH
Hajrović odigrao utakmicu Švicarsku, ne dovodi se pod znak pitanja da li voli BiH.
Medunjanin se nadao pozivu Holandije, kad je vidio da neće doći, odlučio se za BiH, ne dovodi se pod znak pitanja da li voli BiH.

Da se ovakvi kao @babino pitaju, protjerali bi sve Srbe i Hrvate iz reprezentacije. Ali hvala Bogu pa se ne pitaju i neće se nikada ni pitati.
haha..boli istina?
jesam li rekao nesto pogresno?
dajte mi samo jedan primjer srbina ili hrvata koji je izabrao BiH a u isto vrijeme imao poziv za komsije..samo jedan za ovih 25 godina i ja vam se lijepo ispricam:-)

babino bi protjerao srbe i hrvate a kaze u istom postu da prati milan radi krunica:-)

srbin-bosanac da, ali srbin-chetnik, citaj sranjes, nikada.
ili hrvat koji BiH javno nazove shugava drzava, naravno NE...sve kada bi bili najbolji igraci na svijetu.

i bezveze se ova sranja pisu na radetovoj temi, momak igra za nas, nisam nikad cuo nesto lose od njega, jedan nam od boljih igraca i nadam se da ce ostati zdrav do tekmi, treba nam itekako.

e sad sto bi ovakvi kao @mokes, slusalko, john..radije gledali cimirota nego pjanica, nek oni sa tim zive:-)
hey, neko moli Boga da nam najbolji igrac ne igra:-)

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Maestro » 27 okt 2021, 15:47

babino je napisao/la:
27 okt 2021, 10:56
zatucani i ograniceni bosnjo:-)
nadji mi srbina ili hrvata koji ce dobiti istovremeni poziv za BiH i Srb/Hrv i izabrati BiH, meni ce odmah postati drazi od pjanica i dzeke zajedno:-)

Mozda se i desi neki slucaj iz federalnih gradova sa bosnjackom vecinom, ali iz sumske ili zapadne hercegovine, no way.

ali yebi ga, bosnjo je zatucan:-)

ovo nema veze sa krunicen, momak igra, bodrim ga, pratim milan radi njega, kao sto gledam inter radi dzeke.
Pa pogledaj samo ko je najglasniji s podrskom stanivukovicu, davoru dragicevicu i sve ce ti biti jasno. :thumbup:
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la prisonbreak » 27 okt 2021, 22:47

Sindikat12 je napisao/la:
27 okt 2021, 09:42
Zali sto nije izabrao Srbiju.... ne vidim ga kao nekog patriotu, nije nikad neko odusevljenje pokazao kad je igrao za nas.

A to da je medju nasa 3 najbolja igraca to svakako stoji.
Otkud to da zali sto nije izabrao Srbiju?
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Rimes87
Postovi: 2001
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Rimes87 » 27 okt 2021, 22:49

prisonbreak je napisao/la:
27 okt 2021, 22:47
Sindikat12 je napisao/la:
27 okt 2021, 09:42
Zali sto nije izabrao Srbiju.... ne vidim ga kao nekog patriotu, nije nikad neko odusevljenje pokazao kad je igrao za nas.

A to da je medju nasa 3 najbolja igraca to svakako stoji.
Otkud to da zali sto nije izabrao Srbiju?
I ja bih volio vidjeti tu njegovu izjavu negdje. I jos vise ove neke slike i gluposti. Svasta narodu na pamet padne.
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la prisonbreak » 27 okt 2021, 22:53

Rimes87 je napisao/la:
27 okt 2021, 22:49
prisonbreak je napisao/la:
27 okt 2021, 22:47
Sindikat12 je napisao/la:
27 okt 2021, 09:42
Zali sto nije izabrao Srbiju.... ne vidim ga kao nekog patriotu, nije nikad neko odusevljenje pokazao kad je igrao za nas.

A to da je medju nasa 3 najbolja igraca to svakako stoji.
Otkud to da zali sto nije izabrao Srbiju?
I ja bih volio vidjeti tu njegovu izjavu negdje. I jos vise ove neke slike i gluposti. Svasta narodu na pamet padne.
Ma izvali se glupost da se malo momak ocrni. Realno cijelo vrijeme momak je jako korektan, ja koliko sam vidio svaki njegov nastup za repku je i vise nego dobar.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Madal
Postovi: 3584
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Madal » 27 okt 2021, 23:35

Poslije Dzeke i Pjanica nas najbolji igrač sto i pokazuje u reprezentaciji. Ogromno pojačanje za ovaj dvomec, samo da ga dočeka zdrav i spreman
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
milanist
Postovi: 11929
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la milanist » 31 okt 2021, 18:56

I Veceras ce da starta u prvi 11, Diaz je se tek oporavio tako da nije ni cudno.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

babino
Postovi: 7190
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la babino » 31 okt 2021, 22:15

taman htio da napisem kako svi grizu a rade trckara, laganica, on nonsalantno izgubi ovu loptu, poslije cega crveni za hernandeza i slobodnjak...
kako god zavrsi, tanak je veceras, ali svakako bolje za njega da se odbrane do kraja.

Avatar
TopRemove
Postovi: 1354
Pridružen/a: 08 sep 2020, 00:19
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la TopRemove » 31 okt 2021, 22:23

babino je napisao/la:
31 okt 2021, 22:15
taman htio da napisem kako svi grizu a rade trckara, laganica, on nonsalantno izgubi ovu loptu, poslije cega crveni za hernandeza i slobodnjak...
kako god zavrsi, tanak je veceras, ali svakako bolje za njega da se odbrane do kraja.
Rade tanak? Ja na koji god portal odem momak je jedan od najbolje ocijenjenih igrača utakmice. Zamalo asistencija danas.

Avatar
arelinho
Postovi: 16398
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la arelinho » 31 okt 2021, 22:27

babino je napisao/la:
31 okt 2021, 22:15
taman htio da napisem kako svi grizu a rade trckara, laganica, on nonsalantno izgubi ovu loptu, poslije cega crveni za hernandeza i slobodnjak...
kako god zavrsi, tanak je veceras, ali svakako bolje za njega da se odbrane do kraja.
Odličnu utakmicu odigrao. Ono što je bio njegov zadatak večeras to je i uradio.

Avatar
Karambeu
Postovi: 391
Pridružen/a: 11 dec 2017, 23:32
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Karambeu » 31 okt 2021, 22:35

Treba biti realan, pustite portale...Ko gleda večeras utakmicu, jasno mu je da jedan od lošijih u Milanu večeras. Koliko puta je pao samo kad je imao loptu, indirektan krivac za crveni karton Hernandeza...Ništa konkretno nije napravio, imam osjećaj da baš igra sa velikim respektom u Milanu, prebrzo se rješava lopte, u situaciji i kad je može povući on dodaje Kessiju koji je pola metra od njega udaljen....Ja ga volim, ali večeras baš ispod niova realno.

Avatar
hurem
Postovi: 8592
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la hurem » 31 okt 2021, 22:56

Pokušao je iznuditi faul ali sudija nije nasjeo iako bar u 80% situacija uvijek sviraju.
Korektno je odradio svoj zadatak...ništa specijalno, taman spram mogućnosti na poziciji 10-ke za koju se pokazalo da mu ne lezi, bar za sada sto je imao prilike da igra tu.

Avatar
forgempp
Postovi: 6543
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la forgempp » 31 okt 2021, 22:58

Karambeu je napisao/la:
31 okt 2021, 22:35
Treba biti realan, pustite portale...Ko gleda večeras utakmicu, jasno mu je da jedan od lošijih u Milanu večeras. Koliko puta je pao samo kad je imao loptu, indirektan krivac za crveni karton Hernandeza...Ništa konkretno nije napravio, imam osjećaj da baš igra sa velikim respektom u Milanu, prebrzo se rješava lopte, u situaciji i kad je može povući on dodaje Kessiju koji je pola metra od njega udaljen....Ja ga volim, ali večeras baš ispod niova realno.
Vjerovatno su mu takve upute, ne peglati loptu i sto brze se rjesavati iste, njegovo je da radi prljave stvari, presijeca napade, ukradene lopte i prekidanje napada su njegov forte u igri, to se vidi naročito protiv slabijih timova.
Danas je solidno odigrao izuzev one izgubljene lopte koja je prethodila crvenom, ali i tu je pokusao iznuditi faul kao milion puta dosad i nije uspjelo jbg.
Sve u svemu zahvalan igrač, mi kao prosječni neki pratioci fudbala tesko da mozemo da primjetimo sve njegove vrline u igri, inače ne bi igrao u Milanu i imao ovakvu, po meni, impozantnu minutažu. A sad nekakvi dugi pasovi, asistencije, sutevi, brzina...to od njega necemo vidjeti jer u ovom Milanu ima i previše igrača koji su zaduženi za to.
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
meepo
Postovi: 4094
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la meepo » 31 okt 2021, 23:02

arelinho je napisao/la:
31 okt 2021, 22:27
babino je napisao/la:
31 okt 2021, 22:15
taman htio da napisem kako svi grizu a rade trckara, laganica, on nonsalantno izgubi ovu loptu, poslije cega crveni za hernandeza i slobodnjak...
kako god zavrsi, tanak je veceras, ali svakako bolje za njega da se odbrane do kraja.
Odličnu utakmicu odigrao. Ono što je bio njegov zadatak večeras to je i uradio.
Druže sta si ti gledao da mi je znati ? Lik se nije vidio skoro cijelu utakmicu. Uletio je umjesto Diaza na poziciju ofanzivnog veznog i sta je tu uradio ?

I jos glupo izgubio loptu zbog koje je Hernandez napravio faul i dobio isključenje.

Avatar
TopRemove
Postovi: 1354
Pridružen/a: 08 sep 2020, 00:19
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la TopRemove » 31 okt 2021, 23:05

Karambeu je napisao/la:
31 okt 2021, 22:35
Treba biti realan, pustite portale...Ko gleda večeras utakmicu, jasno mu je da jedan od lošijih u Milanu večeras. Koliko puta je pao samo kad je imao loptu, indirektan krivac za crveni karton Hernandeza...Ništa konkretno nije napravio, imam osjećaj da baš igra sa velikim respektom u Milanu, prebrzo se rješava lopte, u situaciji i kad je može povući on dodaje Kessiju koji je pola metra od njega udaljen....Ja ga volim, ali večeras baš ispod niova realno.
Znači pustite vi portale, vjerujte mom subjektivnom doživljaju. :D Ocjena se kreira na osnovu svega, tačnost dodavanja, ključna dodavanja, kreirane velike šanse, osvojeni dueli itd. znači čista matematika. Nije to poklonjena ocjena ni subjektivni doživljaj nekoga na portalu. Ti posebno pratiš njega i fokusiraš se na njega pa puno slabije vidiš mane drugih na terenu.

Avatar
hurem
Postovi: 8592
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la hurem » 31 okt 2021, 23:11

TopRemove je napisao/la:
31 okt 2021, 23:05
Karambeu je napisao/la:
31 okt 2021, 22:35
Treba biti realan, pustite portale...Ko gleda večeras utakmicu, jasno mu je da jedan od lošijih u Milanu večeras. Koliko puta je pao samo kad je imao loptu, indirektan krivac za crveni karton Hernandeza...Ništa konkretno nije napravio, imam osjećaj da baš igra sa velikim respektom u Milanu, prebrzo se rješava lopte, u situaciji i kad je može povući on dodaje Kessiju koji je pola metra od njega udaljen....Ja ga volim, ali večeras baš ispod niova realno.
Znači pustite vi portale, vjerujte mom subjektivnom doživljaju. :D Ocjena se kreira na osnovu svega, tačnost dodavanja, ključna dodavanja, kreirane velike šanse, osvojeni dueli itd. znači čista matematika. Nije to poklonjena ocjena ni subjektivni doživljaj nekoga na portalu. Ti posebno pratiš njega i fokusiraš se na njega pa puno slabije vidiš mane drugih na terenu.
Bravo.
To sam milion puta napisao za Dzeku i Pjanica, ali džaba...ne mogu to ljudi razumjeti.

Avatar
Karambeu
Postovi: 391
Pridružen/a: 11 dec 2017, 23:32
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Karambeu » 31 okt 2021, 23:13

TopRemove je napisao/la:
31 okt 2021, 23:05
Karambeu je napisao/la:
31 okt 2021, 22:35
Treba biti realan, pustite portale...Ko gleda večeras utakmicu, jasno mu je da jedan od lošijih u Milanu večeras. Koliko puta je pao samo kad je imao loptu, indirektan krivac za crveni karton Hernandeza...Ništa konkretno nije napravio, imam osjećaj da baš igra sa velikim respektom u Milanu, prebrzo se rješava lopte, u situaciji i kad je može povući on dodaje Kessiju koji je pola metra od njega udaljen....Ja ga volim, ali večeras baš ispod niova realno.
Znači pustite vi portale, vjerujte mom subjektivnom doživljaju. :D Ocjena se kreira na osnovu svega, tačnost dodavanja, ključna dodavanja, kreirane velike šanse, osvojeni dueli itd. znači čista matematika. Nije to poklonjena ocjena ni subjektivni doživljaj nekoga na portalu. Ti posebno pratiš njega i fokusiraš se na njega pa puno slabije vidiš mane drugih na terenu.
Jesam, fokusirao sam se na njega i svaki put kad je dobio loptu, to je izgledalo loše. Toliko. On je u Empoiju igrao AMF, ali kao što neko gore napisa, očito je da mu više leži pozicija centralnog veznog, jer večeras nije napravio apsolutno ništa.

Avatar
milanist
Postovi: 11929
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la milanist » 31 okt 2021, 23:14

Pisite sta hocete, ali Krunic veceras jedan od losiji igraca Milana, i plus indirektno je kriv za crveni Thea. Uskoro ce on i na klupu tako da....
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
Ado86
Postovi: 72
Pridružen/a: 16 jul 2012, 21:13
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Ado86 » 31 okt 2021, 23:20

Da ce nam biti od neke koristi u narednim utakmicama, nevjerujem.

Ako iko prati Milan zna da je jedan ako ne najkritikovaniji igrac od strane navijaca. Jednostavno nema sta da trazi tamo. Izgleda ko muha bez glave.

Stvarno lose igra u Milanu. Nimalo da preuzme odgovornost, stane na loptu itd. Samo dodaje najblizem dosebe, najcesce vraca loptu unazad i krije se medju protivnike.

Stvarno bi volio da nije tako ali ocito je da jeste. Upitnik je i dali uopste treba da bude starter u reprezentaciji.

babino
Postovi: 7190
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la babino » 31 okt 2021, 23:26

kome je krunic veceras bio dobar, taj blage veze o fudbalu nema, tj. ne razumije ga, da se posluzim sve ucestalijim @huremovim rjecnikom:-)
Da tekma traje 20 min, moglo bi se i pricati o dobrom ucinku zbog dodavanja ibrahimovicu, bio je i kasnije jedan dobar dupli pas uz desnu out liniju, mislim cak ktoz noge protivniku.

Tekme milana gledam radi njega i naravno da cu se fokusirati na njega, hebe mi se sto je npr. belgijanac bio losiji od njega.
Svi su mi nekako grizli u max brzini a on je bio pod rucnom, lezerno trckarao, izvlacio neke prekrsaje gradjenjem, desio se i taj kobni, koji nije sviran.

Sve u svemu, cinjenica je da ga trener cijeni i da ce kod njega uvijek imati minute, da li u prvih 11, kada mijenja nekoga kao sada diaza ili ce biti medju prvima sa klupe.
Moj je neki utisak da u ovih nekoliko tekmi nije kupio navijace milana, koji mu nisu naklonjeni, nazalost, mozda i sa razlogom. Morao je malo bolje iskoristiti ukazanu sansu. Sad vjerovatno ide period kada ce malo na klupu.

Kako god, nadam se nasem veznom redu pjanic, amir i rade. Uz kolasinca i miru, gore dzeku i jos jednog (nebitno kojeg od dvojice), ima da se poigramo sa fincima. Problem je sto nismo sigurni ni u jednog od tri veznjaka, svi su skloni manjim povredicama, a vec je pocelo sa ovim vikendom, slicno kao i pred zadnje tekme repke.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], minimalist, TheClown i 22 gosta.