Rade Krunić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la DaVinci » 13 jun 2019, 15:50

marconato je napisao/la:Bravo Rade! :tokralju:

Jos u Sremu si nagovijestio da ces imati lijepu karijeru...
Kako to da vam je promako ... :?:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 7971
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la *p!p!t@* » 13 jun 2019, 16:18

Iskrene čestitke, samo naprijed!
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Osim13 » 13 jun 2019, 16:18

Danas Milan sutra Suwon Blue Wings
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3527
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Alminjo99 » 13 jun 2019, 17:14

Kakav transfer :tokralju: Čestitke Rade!
Rezultat je trend, ideal je vječan!

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la babino » 13 jun 2019, 17:58

cestitke za krunica, zasluzeno, vec duze vrijeme se vidjelo da momak zasluzuje puno vise od empolia.

ali shvati clanka na portalu, trener nije prihvatio poziv milana dok mu nisu krunica doveli...
zasto mi onda brinemo hoce li rade igrati u prvih 11 milana hihi

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la marconato » 13 jun 2019, 18:10

DaVinci je napisao/la:
marconato je napisao/la:Bravo Rade! :tokralju:

Jos u Sremu si nagovijestio da ces imati lijepu karijeru...
Kako to da vam je promako ... :?:
http://moz.zartsport.com/fudbal/vesti/r ... ana/329775


Izbaci tacku izmedju dva Z.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Osim13 » 13 jun 2019, 18:14

Čuj nadimak mu bio "menadžerski igrač", zanimljivo.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Osim13 » 13 jun 2019, 18:17

marconato je napisao/la:
DaVinci je napisao/la:
marconato je napisao/la:Bravo Rade! :tokralju:

Jos u Sremu si nagovijestio da ces imati lijepu karijeru...
Kako to da vam je promako ... :?:
http://moz.zartsport.com/fudbal/vesti/r ... ana/329775


Izbaci tacku izmedju dva Z.
Btj glava me zaboli dok sam sve povezao :urnebes:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la marconato » 13 jun 2019, 18:18

Ja se sjecam da smo ga bas ganjali i da se par prelaznih rokova pominjao kao moguce pojacanje... :)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la DaVinci » 13 jun 2019, 18:23

marconato je napisao/la:
DaVinci je napisao/la:
marconato je napisao/la:Bravo Rade! :tokralju:

Jos u Sremu si nagovijestio da ces imati lijepu karijeru...
Kako to da vam je promako ... :?:
http://moz.zartsport.com/fudbal/vesti/r ... ana/329775


Izbaci tacku izmedju dva Z.
Mislio sam na repku ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la marconato » 13 jun 2019, 18:27

DaVinci je napisao/la: Mislio sam na repku ...
Pa vjerovatno mu menadzeri nisu bili usko povezani sa FSS, a i objektivno, tada nije imao mjesta u reprezentaciji..
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la japa » 13 jun 2019, 18:42

rope11 je napisao/la:Pa sad koliko mu je dobro grijati klupu u Milanu umjesto igrati u drugom klubu, to već ne znam, nisam siguran da mu je to pametan potez sa fudbalske strane iako razumijem da mu je bilo teško odbiti veliki klub. A sasvim sigurno neće biti prvotimac, dovodi se kao backup jer dosta veznjaka će otići ovog ljeta, a on je uletio kao relativno jeftina opcija.

Drago mi je da Milan konačno ima nekog bosanca, osim ako ne računamo Modića. :mrgreen:
Ma ko uopste igra u tom Milanu? Pa nije presao u City ili Real pa da kazes da je zabetoniran na klupu, nisu to neke pljacke od igraca tamo daleko od svjetske klase, i ja mislim da ce pocinjati na klupi ali ne bi me cudilo da se u nekom momentu i izbori u prvih 11, realno Milan je daleko od neke top ekipe ako ne gledamo samo ime i historiju kluba to se i ne moze smatrati velikim klubom u ovom trenutku tako da mislim da moze imati minute. Iskreno nisam pratio Krunica izvan reprezentacije dje se i nije mnogo nadigrao tako da ne mogu pricati puno o njemu ali po onome sto cujem mislim da bi se mogao izboriti za svoje mjesto tamo.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Raonffa » 13 jun 2019, 18:48

Krunić je igrač za svakog veznjaka Milana u zadnje dvije godine, izuzev možda Pakete.

Milan neće dovoditi puno bolje igrače od Krunića, tako da sam siguran da će se Rade vrlo brzo ustaliti u prvih 11.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24510
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Goalgetter » 13 jun 2019, 18:57

Raonffa je napisao/la:Krunić je igrač za svakog veznjaka Milana u zadnje dvije godine, izuzev možda Pakete.

Milan neće dovoditi puno bolje igrače od Krunića, tako da sam siguran da će se Rade vrlo brzo ustaliti u prvih 11.
Je li mu Kessie konkurencija, ili ce on igrati ipak malo ispred njega? Dobro je mislim sto moze pokriti par pozicija u sredini, pa bi mogao na pocetku uvijek upadati i u rotaciju.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la DrFilgud » 13 jun 2019, 19:07

Navodno je novi trener insistirao na njegovom dovodjenju, stigao je prije pocetka priprema.
Sve govori da bi mogao dobiti ozbiljnu priliku, iako pare za koje je doveden i nisu neke.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Raonffa » 13 jun 2019, 19:17

Goalgetter je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Krunić je igrač za svakog veznjaka Milana u zadnje dvije godine, izuzev možda Pakete.

Milan neće dovoditi puno bolje igrače od Krunića, tako da sam siguran da će se Rade vrlo brzo ustaliti u prvih 11.
Je li mu Kessie konkurencija, ili ce on igrati ipak malo ispred njega? Dobro je mislim sto moze pokriti par pozicija u sredini, pa bi mogao na pocetku uvijek upadati i u rotaciju.
Doći će trener koji ga je trenirao u Empoliju već, tako da će sigurno dobiti šansu. Forsirat će 4312 formaciju, nešto na što je Krunić već navikao i sasvim siguran sam da će itekako imati šta da kaže u dresu Milanu. Trenutna konkurencija je smiješna, praktično je i nema s obzirom da će se Bakayoko vratiti u Čelzi i da je Biglia završio sa ozbiljnim fudbalom.

Kesija ne vidim kao njegovu konkurenciju, njegova je pozicija desni vezni i Krunić nema veze sa njim, Calhanoglu je veoma loš i nema nikakvu formu već dvije sezone, vrlo je realno da ode iz Milana (kao i Kessie, mada sumnjam da će ići obojica), tako da mu je jedino Paketa nedostižan, on će se maksimalno forsirati, al' opet mislim da neće biti izravna konkurencija Kruniću jer Paketu vidim kao tog igrača iza dva napdača dok Krunića vidim negdje na lijevom veznom :)

Naravno, ljeto je dugo, Milan još uvijek može dovesti nekog kvalitetnog veznjaka, al' ovo što se povezuje sa Milanom tipa Sensii ili Veretout, mislim da ne bi trebalo previše zabrinuti Krunića.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Zra
Postovi: 333
Pridružen/a: 08 maj 2016, 14:42
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Zra » 13 jun 2019, 20:24

Odlican igrac, odlican transfer ...
Samo da ga povrede zaobidju ...

Avatar
DamirT
Postovi: 13962
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la DamirT » 13 jun 2019, 20:27

Dzaba kad ce mrtvi Saric ili Besic igrati umjesto njega
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2179
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la BenjooJutub » 14 jun 2019, 16:21

Poslije Pjanića i Misimovića on ce biti nas bolji veznjak u historiji reprezentacije. Kad sam otvarao ovu temu isto sam govorio ;)

Jedan od rijetkih koji je uspio sa radom i zalaganjem, a njegov kvalitet nikad nije dolazio u pitanje. Barem što se tiče nas kojo nesto znamo o fudbalum.

Bravo momčino!

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la jasmin10 » 14 jun 2019, 17:08

BenjooJutub je napisao/la:Poslije Pjanića i Misimovića on ce biti nas bolji veznjak u historiji reprezentacije. Kad sam otvarao ovu temu isto sam govorio ;)

Jedan od rijetkih koji je uspio sa radom i zalaganjem, a njegov kvalitet nikad nije dolazio u pitanje. Barem što se tiče nas kojo nesto znamo o fudbalum.

Bravo momčino!
De ne pretjeruj sad. :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Hansestadt, IgmanskiVukovi, Imajednabrigada i 23 gosta.