Rade Krunić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
BiHSportman
Postovi: 537
Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la BiHSportman » 25 okt 2022, 22:42

Zamalo da dadne gol. Trčao je 15. metara sam na golmana i opet mu odbrani.
1921!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la prisonbreak » 02 nov 2022, 22:05

Raaaaaaadeee Kruniccccc
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8091
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la baboedindzeko09 » 02 nov 2022, 22:08

odličnu utakmicu igra
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la prisonbreak » 02 nov 2022, 22:37

Odlican veceras, jedna od najboljih partija od kako je u Milanu.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4477
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la MoodyHank » 03 nov 2022, 08:49

Još jednom pokazao da mu Pioli ne vjeruje bez razloga.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la prisonbreak » 05 nov 2022, 20:48

Opet Kruna u prvih 11, danas na zadnjem veznom
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la prisonbreak » 05 nov 2022, 21:02

Steta, odlicna precka

Izvodi prekide, i to odlicno.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Maestro » 06 nov 2022, 10:02

90 minuta sinoc. Jel ovo fakat igra zadnjeg veznog ili je to neka greska?
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la prisonbreak » 06 nov 2022, 10:21

Maestro je napisao/la:
06 nov 2022, 10:02
90 minuta sinoc. Jel ovo fakat igra zadnjeg veznog ili je to neka greska?
Nije greska. Resovno igra zadnjeg veznog u Milanu.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la babino » 06 nov 2022, 10:35

ma kakvi redovno, igra covjek sta mu trener kaze da igra.
Neku noc u ligi sampiona je igrao 'desetku', vraga bi zabio onaj gol glavom da je bio defanzivni vezni.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la prisonbreak » 06 nov 2022, 11:01

babino je napisao/la:
06 nov 2022, 10:35
ma kakvi redovno, igra covjek sta mu trener kaze da igra.
Neku noc u ligi sampiona je igrao 'desetku', vraga bi zabio onaj gol glavom da je bio defanzivni vezni.
Nisam rekao da ne igra sve, igra i krilo i 10-tku i zadnjeg veznog...
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Raonffa » 06 nov 2022, 12:01

Igra sve i svašta osim tamo gdje je najbolji :)
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la hurem » 06 nov 2022, 13:02

Sinoć prečka i ona situacija kada mu je igrač na liniji odbranio sut...zapravo je Krunic loše sutirao. Šteta jer je drugu utakmicu zaredom mogao biti upisan u listu strijelaca.
...
Ne znam, igra on sve i svašta ali ja stičem dojam, pogotovo kada igra DM-a kao sinoć, da se krije od lopte. On se ne vraća po nju...tek kad je lopta vec na protivničkoj polovini on se prikljucujuje i nudi saigracima.
Mislim da moze i zna lijepo stati na loptu...ali to ne čini.

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la hurem » 14 nov 2022, 09:27

Ne znam sta bih rekao za Krunica.
Više utakmica odigra slabo nego dobro. Ne vidim neki napredak u njegovoj igri a već je dugo u Seriji A, Milanu.
...
Mozda glupo zvuci ali volio bih ga vidjeti u timovima poput Torina, Fiorentine i sl.. gdje bi nadam se bio starter, igrao tu neku svoju poziciju redovno i imao malo vise slobode u igri, da zadrži loptu u nogama, pokuša nesto pa nek i pogriješi. Mislim da bi reprezentacija profitirala.
Mislim da ima znanja da pruži više nego što to radi u Milanu ali je tu pod strahom da ne pogriješi ili sta vec.

Avatar
Beduin
Postovi: 16351
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Beduin » 14 nov 2022, 18:15

Milan kao klub i ambicije koje Milan ima ovih sezona su krupan zalogaj za Radeta i kvalitete koje posjeduje taj igrac.

Odigra jednu solidnu utakmicu i onda ne postoji na terenu narednih nekoliko. Krije se iza lopte, ne zna ni sam kud bi prije i sta mu sve trener savjetuje i dadne kao zadatak. Sinoc za 75 minuta ne sjecam se je li 3 puta sutnuo loptu i dodao suigracu.
Nema on kvalitet i taj mentalitet za veci nivo. I ono sto dobro radi iz nekog razloga ne pokazuje, fin dribling i tehnika, postavljanje u gol sansu u protivnickom sesnaestercu, sve ono sto je u pretprosloj utakmici demonstrirao je sinoc zaboravio, kao i u prethodnim utakmicama.

Iz samo Piolijevog razloga i neobjasnjivog fetisa prema Krunicu on dobija ovoliko minuta, a bez bitnog ucinka. Trebao je otici pred pocetak ove sezone kao sampion italije, sto je odlicna referenca za pronalazak dobrog kluba po mjeri. Ovako vise stete, nego koristi i sebi i klubu.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

dinodino2019
Postovi: 2447
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la dinodino2019 » 15 nov 2022, 08:23

Veze vi nemate, Pioli je neznalica, a vi sve znate 😀
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Sport90
Postovi: 1169
Pridružen/a: 13 feb 2022, 09:50
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Sport90 » 15 nov 2022, 08:42

dinodino2019 je napisao/la:
15 nov 2022, 08:23
Veze vi nemate, Pioli je neznalica, a vi sve znate 😀
Normalno da mi znamo. Zato mi komentarisemo na forumu, a neznalica Pioli vodi neki tamo Milan. Krunic je **** koja steti klubu, a i sebi i da mu je stalo do samog sebe - rekao bi treneru nemojte mene stavljati da igram stetim i klubu i sebi - bolje ponudite me Torinu, Veroni i takvim ekipama nisam ti ja za Milana i to da budem sampion i osvajam titule.
Covjek je standardan u Milanu - ili igra u prvih 11 ili je medju prvim izborima da udje sa klupe, u Sampionskoj sezoni odigrao 28 utakmica u seri A, ima svoje zadatke i zaduzenja koja obavlja korektno i kako trener zahtjeva - to sto mu zaduzenja nisu driblinzi, golovi i sl a mi na forumu samo to brojimo to je nas problem. A on da nema kvalitet, i da nema mjesto u ovom Milanu ne bi ni igrao - a trebala mu je jedna dobra godina vjerovatno velikog truda i zalaganja na treninzima da pocne dobijati prilike da igra.
Krunic je dio ekipe i dio slagalice koja se uklapa u jedan sistem koji je bio prvak jedne Serie A -ali ima nas uvijek koji cemo popljuvati, jer Krunic nema individualni kvalitet kao sto ima recimo R. Leao pa cemo reci da je on viska i da steti klubu, nema veze sto Milan redovno pobjedjuje sa njim u ekipi.

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Maestro » 15 nov 2022, 08:45

Sport90 je napisao/la:
15 nov 2022, 08:42
dinodino2019 je napisao/la:
15 nov 2022, 08:23
Veze vi nemate, Pioli je neznalica, a vi sve znate 😀
Normalno da mi znamo. Zato mi komentarisemo na forumu, a neznalica Pioli vodi neki tamo Milan. Krunic je **** koja steti klubu, a i sebi i da mu je stalo do samog sebe - rekao bi treneru nemojte mene stavljati da igram stetim i klubu i sebi - bolje ponudite me Torinu, Veroni i takvim ekipama nisam ti ja za Milana i to da budem sampion i osvajam titule.
Covjek je standardan u Milanu - ili igra u prvih 11 ili je medju prvim izborima da udje sa klupe, u Sampionskoj sezoni odigrao 28 utakmica u seri A, ima svoje zadatke i zaduzenja koja obavlja korektno i kako trener zahtjeva - to sto mu zaduzenja nisu driblinzi, golovi i sl a mi na forumu samo to brojimo to je nas problem. A on da nema kvalitet, i da nema mjesto u ovom Milanu ne bi ni igrao - a trebala mu je jedna dobra godina vjerovatno velikog truda i zalaganja na treninzima da pocne dobijati prilike da igra.
Krunic je dio ekipe i dio slagalice koja se uklapa u jedan sistem koji je bio prvak jedne Serie A -ali ima nas uvijek koji cemo popljuvati, jer Krunic nema individualni kvalitet kao sto ima recimo R. Leao pa cemo reci da je on viska i da steti klubu, nema veze sto Milan redovno pobjedjuje sa njim u ekipi.
To je to. I kada naucimo sta je njegov posao bice nam lakse. A to sigurno nije dribling 4-5 protivnika. Sad sto njega selektor stavlja na krilo i mi ocekujemo da ce on sam se prosetati kroz protivnika, to je do nas.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
Beduin
Postovi: 16351
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Beduin » 16 nov 2022, 12:11

Maestro je napisao/la:
15 nov 2022, 08:45
Sport90 je napisao/la:
15 nov 2022, 08:42
dinodino2019 je napisao/la:
15 nov 2022, 08:23
Veze vi nemate, Pioli je neznalica, a vi sve znate 😀
Normalno da mi znamo. Zato mi komentarisemo na forumu, a neznalica Pioli vodi neki tamo Milan. Krunic je **** koja steti klubu, a i sebi i da mu je stalo do samog sebe - rekao bi treneru nemojte mene stavljati da igram stetim i klubu i sebi - bolje ponudite me Torinu, Veroni i takvim ekipama nisam ti ja za Milana i to da budem sampion i osvajam titule.
Covjek je standardan u Milanu - ili igra u prvih 11 ili je medju prvim izborima da udje sa klupe, u Sampionskoj sezoni odigrao 28 utakmica u seri A, ima svoje zadatke i zaduzenja koja obavlja korektno i kako trener zahtjeva - to sto mu zaduzenja nisu driblinzi, golovi i sl a mi na forumu samo to brojimo to je nas problem. A on da nema kvalitet, i da nema mjesto u ovom Milanu ne bi ni igrao - a trebala mu je jedna dobra godina vjerovatno velikog truda i zalaganja na treninzima da pocne dobijati prilike da igra.
Krunic je dio ekipe i dio slagalice koja se uklapa u jedan sistem koji je bio prvak jedne Serie A -ali ima nas uvijek koji cemo popljuvati, jer Krunic nema individualni kvalitet kao sto ima recimo R. Leao pa cemo reci da je on viska i da steti klubu, nema veze sto Milan redovno pobjedjuje sa njim u ekipi.
To je to. I kada naucimo sta je njegov posao bice nam lakse. A to sigurno nije dribling 4-5 protivnika. Sad sto njega selektor stavlja na krilo i mi ocekujemo da ce on sam se prosetati kroz protivnika, to je do nas.
A dobro, znaci pratite sve utakmice Milana i Krunica. Zadovoljni ste njegovim partijama i ucinkom na terenu te doprinosom za Milan?

Ja ga prvenstveno gledam kroz prizmu ucinka za Milan, jer navijam za taj klub. Koliko je nama/vama drago da on nastupa za tako velik klub i ima svoju dobru minutazu, toliko skoro pa nikako ne doprinosi rezultatu Milana.
Imao je onih par odlicnih sansi u zadnje vrijeme i mogao je popraviti ucinak i utisak, steta za njega ponajvise.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

mrAdislic
Postovi: 1048
Pridružen/a: 31 avg 2020, 21:48
Lokacija: Bilinopoljska izjava
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la mrAdislic » 05 feb 2023, 20:12

Della Madonnina, Rade i Dzeko od prve :bih:
ČEtrdeset pet🖤❤️

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 43 gosta.