Rade Krunić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Romagnoli13 » 24 nov 2021, 21:44

On je samo beskoristan kad mora igrati AMF silom prilika. Na čim je u nekim defanzivnijim obavezama, ove sezone je uvijek bio vrlo dobar.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4441
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la MoodyHank » 24 nov 2021, 21:45

Imajednabrigada je napisao/la:
24 nov 2021, 21:42
MoodyHank je napisao/la:
24 nov 2021, 21:23
Imajednabrigada je napisao/la:
24 nov 2021, 21:13


Nije tacno bratko vec ti si i vecina vas ovdje fulali temu, smarate nas nebitnim stvarima, sta me briga kako covjek prica i pise meni je bitan da ima taj patriotski naboj kad je u pitanju repka i da covjek se trudi dati pametan prijedlog u smislu nekog igraca koji bi mogao biti naš.
Svoje frustracije i treniranje inteligencije ostavite negdje drugo jer ovdje smo za dobrobit repke, naseg nogometa i svih nas bez obzira gdje bili i kako pricali.
Napisa ti sve to a prethodno popljuvao Krunića, koji je jedan od rijetkih naših reprezentativaca koji igra Ligu prvaka, svaka čast na patriotskom naboju.
Momak ti ocito nista ne razumijes, mene Krunic ne zanima kao igrac Milana(za to mu sve cestitke) mene Krunic zannima kao igrac repke gdje ga jos cekamo posebno u nekoj bitnijoj utakmici, ono setkanje protiv Finaca ne zasluzuje uopce da se pomene.Ne impresionira me to sto igra ligu prvaka, vec me impresionira npr Anel koji je spojio i repku i ligu prva drzi neki nivo.
A ja ti pokušavam objasniti da bi pratio Radeta, reprezentativca BiH, da imaš taj patriotski naboj o kome govoriš.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

zeljovac21
Postovi: 2024
Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la zeljovac21 » 24 nov 2021, 21:50

najbolji veceras, diaz mu ne moze svezat pertle :clap:

Imajednabrigada
Postovi: 1693
Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Imajednabrigada » 24 nov 2021, 21:52

MoodyHank je napisao/la:
24 nov 2021, 21:45
Imajednabrigada je napisao/la:
24 nov 2021, 21:42
MoodyHank je napisao/la:
24 nov 2021, 21:23

Napisa ti sve to a prethodno popljuvao Krunića, koji je jedan od rijetkih naših reprezentativaca koji igra Ligu prvaka, svaka čast na patriotskom naboju.
Momak ti ocito nista ne razumijes, mene Krunic ne zanima kao igrac Milana(za to mu sve cestitke) mene Krunic zannima kao igrac repke gdje ga jos cekamo posebno u nekoj bitnijoj utakmici, ono setkanje protiv Finaca ne zasluzuje uopce da se pomene.Ne impresionira me to sto igra ligu prvaka, vec me impresionira npr Anel koji je spojio i repku i ligu prva drzi neki nivo.
A ja ti pokušavam objasniti da bi pratio Radeta, reprezentativca BiH, da imaš taj patriotski naboj o kome govoriš.

Ako ga nema on sto bi ga ja imao, ajde reci mi ima li to neke logike jer bez obzira da najbolje odigra u Milanu toliko ni pola se nece vidjet u repki. U tom slucaju nemam patriotskog naboja kao sto se moglo zakljucit na mom.prvom postu. Pogledaj gol Menala u Zenici svi skacu podigli ruke on 'mrtav ladan' sjedi na lopti i gleda. Toliko ravnodusnosti i nezainteresiranosti, vidi se da je tu samo reda radi i neke pristojnosti.
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz

izdzezveubrazil
Postovi: 2352
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la izdzezveubrazil » 24 nov 2021, 21:54

Kako napisati "Čini mi se da Rade ne voli Bosnu jer je Srbin", bez da stvarno napišeš "Čini mi se da Rade ne voli Bosnu jer je Srbin".

**** majku mu, dobro vas je Hank prepoznao.

Avatar
mahic
Postovi: 819
Pridružen/a: 20 mar 2008, 22:14
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la mahic » 24 nov 2021, 22:00

izdzezveubrazil je napisao/la:
24 nov 2021, 21:54
Kako napisati "Čini mi se da Rade ne voli Bosnu jer je Srbin", bez da stvarno napišeš "Čini mi se da Rade ne voli Bosnu jer je Srbin".

**** majku mu, dobro vas je Hank prepoznao.
Hank pogodio u srž 100%

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Harise » 24 nov 2021, 22:01

Ja ne kontam sto igra krilo ako je vezni igrac ili barem desetku, ja kako znam odgovara njemu CM. Tu je uvijek igrao dobro, valdja je razlog sto nema Leao.

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4441
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la MoodyHank » 24 nov 2021, 22:03

Harise je napisao/la:
24 nov 2021, 22:01
Ja ne kontam sto igra krilo ako je vezni igrac ili barem desetku, ja kako znam odgovara njemu CM. Tu je uvijek igrao dobro, valdja je razlog sto nema Leao.
Jer si glup, nema na čemu.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Imajednabrigada
Postovi: 1693
Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Imajednabrigada » 24 nov 2021, 22:03

izdzezveubrazil je napisao/la:
24 nov 2021, 21:54
Kako napisati "Čini mi se da Rade ne voli Bosnu jer je Srbin", bez da stvarno napišeš "Čini mi se da Rade ne voli Bosnu jer je Srbin".

**** majku mu, dobro vas je Hank prepoznao.
Ne interesuje me voli li Bosnu ili ne nit me interesuje jel Srbin ili Kinez...mene interesuje sta je i ko je i sta pokazuje na terenu.
Ne znam ili nas zajebavate ili vam je stvarno tesko to skontati.
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Harise » 24 nov 2021, 22:04

MoodyHank je napisao/la:
24 nov 2021, 22:03
Harise je napisao/la:
24 nov 2021, 22:01
Ja ne kontam sto igra krilo ako je vezni igrac ili barem desetku, ja kako znam odgovara njemu CM. Tu je uvijek igrao dobro, valdja je razlog sto nema Leao.
Jer si glup, nema na čemu.
Ko tebi drma kavez?

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4441
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la MoodyHank » 24 nov 2021, 22:53

.
Zadnja izmjena: MoodyHank, dana/u 25 nov 2021, 12:58, ukupno mijenjano 1 put.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Avatar
meepo
Postovi: 4105
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la meepo » 24 nov 2021, 23:14

Ma Krunić je imao dobrih partija za repku, zadnje dvije nije bio na nivou a tome bi se mogao pripisati umor jer je igao mnogo utakmica za Milan prije reprezentativne pauze jer je morao da pokrije nedostatke nekih igrača koji su bili ozlijeđeni.

Krunić veceras niti je bio los niti je bio nesto dobar, solidna partija i to je to.

@jasmin10 Messias drugoligaski igrač ? Nakon sto je usao nastimao je zicer i zabio gol koji je odlučio ishod utakmice, a osim toga pokazao je zavidnu tehniku iako je imao veliku tremu.

Avatar
hurem
Postovi: 8609
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la hurem » 25 nov 2021, 11:22

@meepo, ako je ono sinoć bila solidna partija Krunica na super teškom gostovanju u Madridu onda možemo zaključiti da su sve ostale njegove utakmice ove sezone bile katastrofalne.
Ako se uzme u obzir protivnik i gostovanje, težina utakmice, pritisak, on je sinoć odigrao mozda i najbolju utakmicu ove sezone u dresu Milana - bukvalno bez greške.
Druga stvar je sto ti sudiš po golovima i asistencijama. Milan svakako do S.dana ne bi zabio sa samim Giroudom u napadu.
Evo recimo u onih 65 minuta je bio 5x bolji od Diaza a 10x od Girouda. Pogotovo prvo poluvrijeme.
Svoj posao odradio kako treba.
Pioli fantastično iskontrolisao prvih 70-ak minuta i onda krenuo ofanzivnije, na sve ili ništa sa svježim snagama.
Takticki je odradio odlično utakmicu i svaka mu čast, mada mu se protivnik i ubio za takvo sto. :)

Avatar
Sveti
Postovi: 10178
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Sveti » 25 nov 2021, 11:47

prema sofascore bio drugi najgori u milanu (Treci ako brojimo ibru)
naprijed rejal

Avatar
hurem
Postovi: 8609
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la hurem » 25 nov 2021, 11:52

Gledao sam ma whoscored poslije utakmice i ista je situacija...stanje na terenu pokazuje drugačije.
Partija je sigurno bila više od solidne a ni u snu nije bio medju 2 najgorih.

Avatar
milanist
Postovi: 11986
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la milanist » 25 nov 2021, 12:36

Nas je brate ali ne znam sta vidite. Sinoc onako vala, nije mogao Diazu kopacke vezati a ovdje se pise da je bio bolji.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
meepo
Postovi: 4105
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la meepo » 25 nov 2021, 14:40

hurem je napisao/la:
25 nov 2021, 11:22
@meepo, ako je ono sinoć bila solidna partija Krunica na super teškom gostovanju u Madridu onda možemo zaključiti da su sve ostale njegove utakmice ove sezone bile katastrofalne.
Ako se uzme u obzir protivnik i gostovanje, težina utakmice, pritisak, on je sinoć odigrao mozda i najbolju utakmicu ove sezone u dresu Milana - bukvalno bez greške.
Druga stvar je sto ti sudiš po golovima i asistencijama. Milan svakako do S.dana ne bi zabio sa samim Giroudom u napadu.
Evo recimo u onih 65 minuta je bio 5x bolji od Diaza a 10x od Girouda. Pogotovo prvo poluvrijeme.
Svoj posao odradio kako treba.
Pioli fantastično iskontrolisao prvih 70-ak minuta i onda krenuo ofanzivnije, na sve ili ništa sa svježim snagama.
Takticki je odradio odlično utakmicu i svaka mu čast, mada mu se protivnik i ubio za takvo sto. :)
Solidna partija i nista vise. Nije griješio kod dodavanja, nije gubio loptu, bio je siguran , ali druže igraš krilnog i potreban je nekakav doprinos u napadu da iskreiras nesto, da ostvariš kakav doprinos , a on je uradio šta ?

Krunić jeste bio bolji od Girouda , ali nemoj da se brukaš ne moze on kopačke vezati Diazu. Momka su konstantno udvajali.

I ne sudim samo po golovima i asistencijama. Od ulaska u igru Messias je iskreirao 2 situacije za gol , ostvario par driblinga, osvojio par faulova i na kraju krajeva lijepo započeo akciju iz koje je i postigao gol i sve to u nekih 20-ak minuta u LP.

Krunić ofanzivno nista i da je uradio sta u tom segmentu e onda bi se moglo pricati kako je odigrao odličnu utakmicu.

Avatar
hurem
Postovi: 8609
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la hurem » 25 nov 2021, 14:42

Ne interesuje me je li Diaz bolji ili ne.
Da mogu birati izabrao bih u svojoj reprezentaciji Diaza ispred Krunica ali je Diaz sinoć izgubio i upropastio šezdeset lopti.
Doviđenja i prijatno.

Avatar
meepo
Postovi: 4105
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la meepo » 25 nov 2021, 14:52

hurem je napisao/la:
25 nov 2021, 14:42
Ne interesuje me je li Diaz bolji ili ne.
Da mogu birati izabrao bih u svojoj reprezentaciji Diaza ispred Krunica ali je Diaz sinoć izgubio i upropastio šezdeset lopti.
Doviđenja i prijatno.
Jeste Diaz imao izgubljenih lopti, ali sinoć je bio udvojen , napravili su bruku faulova na njemu (6) i imao je jako malo prostora. Diaz je ove sezone jedan od najboljih igrača Milana u LP. Prošlu utakmicu Cholu je pravio dosta problema pa je sinoc odlučio flasterom da ga neturališe, ali opet ih je pravio samo u manjoj mjeri nego u prvoj utakmici.

Avatar
Beduin
Postovi: 16309
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Beduin » 26 nov 2021, 15:24

MoodyHank je napisao/la:
24 nov 2021, 21:42
Romagnoli13 je napisao/la:
24 nov 2021, 21:38
Rade Boga mi noćas više nego solidan.
De to objasni ostatku Milanista. :mrgreen:
Nemoj tako, kad odigra dobro onda mu se nema sta zamjeriti. Protiv Atletica je odigrao sasvim solidno, par puta uz lijevu aut liniju vrhunski isfintirao par protivnika i iznjeo loptu do suigraca. Ima on onaj svoj karakteristican dribling kad prebaci loptu s jedne na drugu nogu i gurne naprijed, skoro uvijek mu prodje, kao i onaj faul kad nerijetko izbori kad se ubaci ispod protivnika i padne (tako je nedavno izgubio loptu pa Theo dobi crveni radi njega). :mrgreen:
Definitivno mu vise lezi igrati lijevo, najvise tog lijevog veznog iako Milan ne igra vec 2 godine u toj formaciji, ali zato na lijevom krilu ili defanzivnije lijevo s jos jednim veznjakom mu dosta bolje sjedne. Prema naprijed je limitiran, bezopasan i bez ikakvog samopouzdanja, ali moze pomoci da u nekoj tranziciji da iznese loptu i gurne u kontru.

Cak bih i u reprezentaciji probao njega i Pjanica (ili nekog drugog, Prcica, Cimija) jer ima solidnu tehniku, radilica je, defanzivno zahvalan ako ga podredis toj ulozi, a uvijek moze povuci loptu u neku kontru. Da li u 3412 da igra sa Pjanicem (ispred njih nek trener vidi koga ce, Gojaka, Nalica ili nekog drugog da bude ta desetka iza 2 napadaca) ili u 352 ako bismo igrali protiv jaceg protivnika pa malo defanzivnije gdje bi sa ta dodatna 2 vezna on igrao lijevo blize Kolasincu i ubacivao se lijevo na krilo po potrebi ili ulazio u sredinu.
Mislim da bi on ovdje funkcionisao dobro.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Sveti i 29 gostiju.