Rade Krunić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Raonffa » 26 apr 2018, 16:46

Ne bih baš volio transfer u Napoli, imam osjećaj da Sarri koristi samo 11 igrača u rotaciji, ovaj ostatak igrača kao da i ne postoji. Poprilično sam siguran da bi sa Krunićem bila takva situacija, nešto slično kao Rog koji je došao iz Dinama, kada se pogleda njegova statistika u Napoliju, ispadne da je on odigrao preko 50 utakmica za Napoli u dvije sezone, što je odličan rezultat.

Al' kada se statistika pogleda malo dublje, vidjet ćete da od tih 50ak utakmica, on nije od početka igrao ni u pet utakmica, a 90 minuta je odradio u možda dvije tekme u dvije godine. Dobija minute na kapaljku, pred kraj tekme. Evo ove sezone odigrao je 35 utakmica, al' je na terenu proveo tek 600 i kusur minuta, što je ekvivalentno nekih sedam cijelih utakmica.

Uglavnom, Napoli mi se nikako ne sviđa, bolje je da ostane u Empoliju u tom slučaju. Maksimum u ovom trenutku bi bio transfer u timove poput Fiorentine, Atalante, Sampe ili Torina npr.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la NiftyDribbler » 26 apr 2018, 16:48

Izgleda ovo sto se kuha oko Krunića bi moglo zaista biti realno. Cim to danas Corriero dello Sport javlja, nije izmisljotina. Sve gusci su znakovi, a i to sto Sarri cesto dovodi fudbalere iz Empolija ide tome u prilog. Dobro da je odigro onu utaknicu protiv Estonije, inace bi vec orlovi oko njega letali i obrusavali se. Hvala Mesa kretenu, bar nesto si znao, a to je zvat veliki broj igraca.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la DrFilgud » 26 apr 2018, 17:09

I ja mislim da je Napoli prevelik zalogaj.
Najvaznije je da igra, a u Napoliju igraci placeni 10+ miliona, zakucani su za klupu.
Opet, uvijek moze na posudbu, u neki prosjecan klub i da trazi da igra redovno...

samoposmatram
Postovi: 5337
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la samoposmatram » 26 apr 2018, 17:22

Krunica Zvezda nije bila u stanju da dovede iz Borca zbog njegovih uslova, a momak je delija. Nebrinem ja za njega, ako ode u Napulj, to ce biti po njegovim uslovima. Najvjerovatnije da nece doci do dogovora, ali ako predje u drugi klub bit ce starter.

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4714
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Bazinga12345 » 26 apr 2018, 17:25

Najbolje mu je da ostane gdje jeste.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la NiftyDribbler » 26 apr 2018, 17:26

DrFilgud je napisao/la:I ja mislim da je Napoli prevelik zalogaj.
Najvaznije je da igra, a u Napoliju igraci placeni 10+ miliona, zakucani su za klupu.
Opet, uvijek moze na posudbu, u neki prosjecan klub i da trazi da igra redovno...
Nek se dokaze. To je velika sansa, ne treba imati straha. Naravno mozes zavrsit i ko Miroslav Stevanovic u Sevilli. Ali to je fudbal. Ako uspije uci u rotaciju, moze dosta toga naucit kod Sarrija. Nije najvaznije samo da igras, svaki dan biti na terenu sa Jorginhom, Hamsikom i Allanom moze te dignut na slijedeci level igre. To su veliki klubovi koji se ne odbijaju.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la DrFilgud » 26 apr 2018, 17:47

NiftyDribbler je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:I ja mislim da je Napoli prevelik zalogaj.
Najvaznije je da igra, a u Napoliju igraci placeni 10+ miliona, zakucani su za klupu.
Opet, uvijek moze na posudbu, u neki prosjecan klub i da trazi da igra redovno...
Nek se dokaze. To je velika sansa, ne treba imati straha. Naravno mozes zavrsit i ko Miroslav Stevanovic u Sevilli. Ali to je fudbal. Ako uspije uci u rotaciju, moze dosta toga naucit kod Sarrija. Nije najvaznije samo da igras, svaki dan biti na terenu sa Jorginhom, Hamsikom i Allanom moze te dignut na slijedeci level igre. To su veliki klubovi koji se ne odbijaju.
Ne vjerujem ja u to. Dzaba mu da trenira s Messijem, ako ne igra.
Krunic vise nije mlad, 25 godina, nisu to godine za klupu.
Za reprezentaciju je bolje da igra u Empoliju, nego da je klupiran u Napoliju.

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la NiftyDribbler » 26 apr 2018, 17:56

DrFilgud je napisao/la:
NiftyDribbler je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:I ja mislim da je Napoli prevelik zalogaj.
Najvaznije je da igra, a u Napoliju igraci placeni 10+ miliona, zakucani su za klupu.
Opet, uvijek moze na posudbu, u neki prosjecan klub i da trazi da igra redovno...
Nek se dokaze. To je velika sansa, ne treba imati straha. Naravno mozes zavrsit i ko Miroslav Stevanovic u Sevilli. Ali to je fudbal. Ako uspije uci u rotaciju, moze dosta toga naucit kod Sarrija. Nije najvaznije samo da igras, svaki dan biti na terenu sa Jorginhom, Hamsikom i Allanom moze te dignut na slijedeci level igre. To su veliki klubovi koji se ne odbijaju.
Ne vjerujem ja u to. Dzaba mu da trenira s Messijem, ako ne igra.
Krunic vise nije mlad, 25 godina, nisu to godine za klupu.
Za reprezentaciju je bolje da igra u Empoliju, nego da je klupiran u Napoliju.
Ne mora bit klupiran. Moze se dokazat. Nek uleti u rotaciju i onda polako. Uvijek mi nesto mislimo malo, ako ga Napoli zovne, on ce otic...i tako o treba. I o Özilu se govorilo kako nece uspjet u Realu pa eto covjek izraste u svijetsku klasu. Cilj je na najveci nivo izac, ako ne probas koji qrc igras onda fudbal. Za reprezentaciju bi najbolje bilo da imamo sredinu sacinjenu sa redovnim prvotimcima Juventusa, Napolija i Valencije (Prcić).

Ako ne upali, s.**** se ali jbg.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la DrFilgud » 26 apr 2018, 18:05

NiftyDribbler je napisao/la: Ne mora bit klupiran. Moze se dokazat. Nek uleti u rotaciju i onda polako. Uvijek mi nesto mislimo malo, ako ga Napoli zovne, on ce otic...i tako o treba. I o Özilu se govorilo kako nece uspjet u Realu pa eto covjek izraste u svijetsku klasu. Cilj je na najveci nivo izac, ako ne probas koji qrc igras onda fudbal. Za reprezentaciju bi najbolje bilo da imamo sredinu sacinjenu sa redovnim prvotimcima Juventusa, Napolija i Valencije (Prcić).

Ako ne upali, s.**** se ali jbg.
Slazem se, nego nisam bas siguran ima li kvalitet za Napoli.
Ipak je on igrac iz Serie B, a nije ni nesto puno igrao u Seri A prije toga.
Govorim prije svega o interesima reprezentacije, trebaju nam igraci koji su standardni u klubovima.
Nije bas da imamo neki roster standardnih igraca iz liga 5, pa da "kockamo" s transferima u velike timove.

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la NiftyDribbler » 26 apr 2018, 18:08

DrFilgud je napisao/la:
NiftyDribbler je napisao/la: Ne mora bit klupiran. Moze se dokazat. Nek uleti u rotaciju i onda polako. Uvijek mi nesto mislimo malo, ako ga Napoli zovne, on ce otic...i tako o treba. I o Özilu se govorilo kako nece uspjet u Realu pa eto covjek izraste u svijetsku klasu. Cilj je na najveci nivo izac, ako ne probas koji qrc igras onda fudbal. Za reprezentaciju bi najbolje bilo da imamo sredinu sacinjenu sa redovnim prvotimcima Juventusa, Napolija i Valencije (Prcić).

Ako ne upali, s.**** se ali jbg.
Slazem se, nego nisam bas siguran ima li kvalitet za Napoli.
Ipak je on igrac iz Serie B, a nije ni nesto puno igrao u Seri A prije toga.
Govorim prije svega o interesima reprezentacije, trebaju nam igraci koji su standardni u klubovima.
Nije bas da imamo neki roster standardnih igraca iz liga 5, pa da "kockamo" s transferima u velike timove.
Nema tu interesa reprezentacije, nema se tu sta kockat. Ako ga zovnu, on ide. Ako nista veca je plata.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la DrFilgud » 26 apr 2018, 18:12

NiftyDribbler je napisao/la: Nema tu interesa reprezentacije, nema se tu sta kockat. Ako ga zovnu, on ide. Ako nista veca je plata.
Ma mislim kad bi se ja k'o nesto pitao. A pitam se pravo :roll:

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la NiftyDribbler » 26 apr 2018, 18:13

DrFilgud je napisao/la:
NiftyDribbler je napisao/la: Nema tu interesa reprezentacije, nema se tu sta kockat. Ako ga zovnu, on ide. Ako nista veca je plata.
Ma mislim kad bi se ja k'o nesto pitao. A pitam se pravo :roll:
:D
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

IgmanskiVukovi
Postovi: 117
Pridružen/a: 05 apr 2018, 21:03
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la IgmanskiVukovi » 26 apr 2018, 19:15

DrFilgud je napisao/la:I ja mislim da je Napoli prevelik zalogaj.
Najvaznije je da igra, a u Napoliju igraci placeni 10+ miliona, zakucani su za klupu.
Opet, uvijek moze na posudbu, u neki prosjecan klub i da trazi da igra redovno...

On ako se ugrebe prve postave Napolija, nikad se na poziv u repku više neče odazvati. Prerano navijate i hvalite momka. Jedan više u nizu onih, koji su se samo pojavili zbog ličnog interesa. Govorim vam samo onako, da se nebi iznenadili na kraju

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la NiftyDribbler » 26 apr 2018, 19:48

IgmanskiVukovi je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:I ja mislim da je Napoli prevelik zalogaj.
Najvaznije je da igra, a u Napoliju igraci placeni 10+ miliona, zakucani su za klupu.
Opet, uvijek moze na posudbu, u neki prosjecan klub i da trazi da igra redovno...

On ako se ugrebe prve postave Napolija, nikad se na poziv u repku više neče odazvati. Prerano navijate i hvalite momka. Jedan više u nizu onih, koji su se samo pojavili zbog ličnog interesa. Govorim vam samo onako, da se nebi iznenadili na kraju
Sto to?
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Moggi » 26 apr 2018, 19:50

IgmanskiVukovi je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:I ja mislim da je Napoli prevelik zalogaj.
Najvaznije je da igra, a u Napoliju igraci placeni 10+ miliona, zakucani su za klupu.
Opet, uvijek moze na posudbu, u neki prosjecan klub i da trazi da igra redovno...

On ako se ugrebe prve postave Napolija, nikad se na poziv u repku više neče odazvati. Prerano navijate i hvalite momka. Jedan više u nizu onih, koji su se samo pojavili zbog ličnog interesa. Govorim vam samo onako, da se nebi iznenadili na kraju
ne se. ri
Zarathustra

IgmanskiVukovi
Postovi: 117
Pridružen/a: 05 apr 2018, 21:03
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la IgmanskiVukovi » 26 apr 2018, 20:15

Moggi je napisao/la:
IgmanskiVukovi je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:I ja mislim da je Napoli prevelik zalogaj.
Najvaznije je da igra, a u Napoliju igraci placeni 10+ miliona, zakucani su za klupu.
Opet, uvijek moze na posudbu, u neki prosjecan klub i da trazi da igra redovno...

On ako se ugrebe prve postave Napolija, nikad se na poziv u repku više neče odazvati. Prerano navijate i hvalite momka. Jedan više u nizu onih, koji su se samo pojavili zbog ličnog interesa. Govorim vam samo onako, da se nebi iznenadili na kraju
ne se. ri
A eto ti pojedi ako budem u pravu

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Moggi » 26 apr 2018, 21:24

ok
Zarathustra

Avatar
Pip
Postovi: 435
Pridružen/a: 22 mar 2018, 12:11
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Pip » 26 apr 2018, 22:13

ako stigne ponuda treba ici makar igrao samo talijanski kup i ulazio s klupe ove jace utakmice u evropi i prvenstvu...
nema on vise sta radit u Empoliu, borba za opstanak i kad udju...a na tom mjestu je bio ima 3 godine, bila bi to stagnacija

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la HankMoody » 28 apr 2018, 15:32

I danas je starter, ako pobijede, i matematički će postati prvaci.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
AndreWilliams
Postovi: 590
Pridružen/a: 22 avg 2014, 13:33
Lokacija: Guinea-Bissau
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la AndreWilliams » 28 apr 2018, 16:39

Doguro do kapitena. Inace, 1-1 trenutni rezultat.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Amazon [Bot], boatenkk, BosnianDragon2024, Cap13, Goalgetter, izdzezveubrazil, laudrop, MoKa14, Surreal i 100 gostiju.