Rade Krunić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la FliX » 03 nov 2015, 16:47

amarildobule je napisao/la:Boze ima li i jedan da voli drzavu u kojoj je rodjen.

IGRAO BIH ZA SRBIJU
KRUNIĆ je za mladu selekciju Bosne i Hercegovine odigrao sedam mečeva. Poziv za "A" tim još nije stigao.
- Najviše bih voleo da igram za Srbiju, ali sam svestan da za to postoje male šanse. Realno je da nastavim da igram za Bosnu i Hercegovinu - kaže Krunić.
Izvor Novosti.rs
Mah, pusti to.. to njihovi mediji pokusavaju napravit pritisak na njihov savez da (barem jednom) zovnu Krunica da ga kaparisu.. kakva srbija i qrac.

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5734
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la JohnCleese » 03 nov 2015, 16:51

Samo ignorisat ovakve natpise dok se ne dokazu da su istiniti ;)
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Elegant » 03 nov 2015, 16:57

Kad bi kojim slucajem rjesili pitanje prolaska u prvoj utakmici, mozda u Dablinu mu dati pred kraj priliku ako bude rezultat u nasu korist.

Taman da odigra desetak minuta, ujedno i takmicarsku utakmicu da ga ovjerimo da je "nas". :mrgreen:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

cokara
Postovi: 408
Pridružen/a: 14 maj 2015, 21:38
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la cokara » 03 nov 2015, 16:59

Dobrodošao Rade :bih: Čekam paćenike sa izjavama da momak mrzi BIH,da mu je stric od tetke ratni zločinac,da na faceu ima sliku sa podignuta tri prsta........... :puke:

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Unofficialpage » 03 nov 2015, 17:03

Nadam se da žeš i na terenu radit, kao što ti i ime govori. :D
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

neroazzuro
Postovi: 1772
Pridružen/a: 06 apr 2011, 11:38
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la neroazzuro » 03 nov 2015, 17:27

A jes' im muka...
Dobrodoš'o momčino!!!
Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić, Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić

Momciluk
Postovi: 3855
Pridružen/a: 25 jun 2015, 22:12
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Momciluk » 03 nov 2015, 17:29

Dace njemu Mesa minute vec u barazu siguran sam. Nadam se da ce to opet biti pun pogodak, sretno Rade.
This time next year we'll be millionaires.

Avatar
zmaj348
Postovi: 1375
Pridružen/a: 21 feb 2014, 12:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la zmaj348 » 03 nov 2015, 20:02

Odličan igrač,jako brz,probojan ali sa nešto lošijom završnicom..ofanzivni vezni,kojeg trener često koristi na lijevom krilu u svakom slučaju od ovog momka očekujem za dvije-tri god.standardnog rep.naše zemlje..ogroman potencijal i od mene veliki plus za selektora...

Avatar
Greivis
Postovi: 10722
Pridružen/a: 01 jan 2013, 16:59
Lokacija: Atlanta
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Greivis » 03 nov 2015, 20:12

FliX je napisao/la:
amarildobule je napisao/la:Boze ima li i jedan da voli drzavu u kojoj je rodjen.

IGRAO BIH ZA SRBIJU
KRUNIĆ je za mladu selekciju Bosne i Hercegovine odigrao sedam mečeva. Poziv za "A" tim još nije stigao.
- Najviše bih voleo da igram za Srbiju, ali sam svestan da za to postoje male šanse. Realno je da nastavim da igram za Bosnu i Hercegovinu - kaže Krunić.
Izvor Novosti.rs
Mah, pusti to.. to njihovi mediji pokusavaju napravit pritisak na njihov savez da (barem jednom) zovnu Krunica da ga kaparisu.. kakva srbija i qrac.
A zasto ne bi bila istina? Pa i Misimovic i Vranjes bi radje igrali za Srbiju pa sta.
ESPN Top 100 Rankings
3. LeBron James
12. Kobe Bryant

PapeSusic
Postovi: 624
Pridružen/a: 08 jan 2014, 19:06
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la PapeSusic » 03 nov 2015, 20:18

Greivis je napisao/la:
FliX je napisao/la:
amarildobule je napisao/la:Boze ima li i jedan da voli drzavu u kojoj je rodjen.

IGRAO BIH ZA SRBIJU
KRUNIĆ je za mladu selekciju Bosne i Hercegovine odigrao sedam mečeva. Poziv za "A" tim još nije stigao.
- Najviše bih voleo da igram za Srbiju, ali sam svestan da za to postoje male šanse. Realno je da nastavim da igram za Bosnu i Hercegovinu - kaže Krunić.
Izvor Novosti.rs
Mah, pusti to.. to njihovi mediji pokusavaju napravit pritisak na njihov savez da (barem jednom) zovnu Krunica da ga kaparisu.. kakva srbija i qrac.
A zasto ne bi bila istina? Pa i Misimovic i Vranjes bi radje igrali za Srbiju pa sta.
Da citiram Alberta Einsteina: Nije sve sto procitas na internetu istina.

Tako pustite lika na miru, ove novine su na nivou Saffa

gazijabih
Postovi: 320
Pridružen/a: 09 okt 2013, 15:31
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la gazijabih » 03 nov 2015, 20:49

– Naravno da sam presretan zbog poziva. Nekoliko posljednjih utakmica u dresu Empolija odigrao sam dobro, što su primjetili selektor i njegovi pomoćnici i sada sam među igračima na koje će selektor računati za baraž.

– Svjestan sam da je ovo nezgodan trenutak, da reprezentaciju očekuju dvije važne utakmice baraža, ali ako dobijem priliku potrudit ću se da se odužim.

– Imao sam informaciju da će me selektor pratiti. Poslije utakmice protiv Sampdorije nazvao me i rekao mi šta planira sa mnom i da na mene računa. Iz razgovora sam shvatio da će me pozvati i očekivao sam poziv – otkrio nam je Krunić.

– Nedavno sam igrao protiv Zukanovića, prije toga protiv Rome u kojoj su Džeko i Pjanić. Istina, u tom duelu Džeko nije nastupio zbog povrede. U mladoj reprezentaciji bio sam sa Srđanom Grahovcem i vjerujem da neću imati problema da se uklopim – istakao je Krunić.

Protiv Irske, ali i protiv svih ostalih reprezentacija koje će igrati baraž favoriti smo. Po svemu smo najbolja ekipa od svih ostalih. Možda nismo imali sreće u baražu, jer su i Irci kvalitetni, i u dvije utakmice sve je moguće. Ipak, favoriti smo i uz igru koju su momci prikazivali u proteklim utakmicama, te uz pomoć navijača možemo ih proći i izboriti plasman na EURO.

Njegova izjava nakon pristiglog poziva u A-reprezentaciju.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61427
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Virtu4l » 03 nov 2015, 21:09

Zlatan Alani Muslimovic
7 hrs ·
Bravo Bazda ... Odavno nisam vidio boljeg mladog igraca sa nasih prostora od Krunica. Momak ima sve da bude top level igrac u evropi ! Bravo Bazda a bravo i Krunicu !
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
BozePetra
Postovi: 824
Pridružen/a: 23 nov 2014, 20:47
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la BozePetra » 03 nov 2015, 21:12

cokara je napisao/la:Dobrodošao Rade :bih: Čekam paćenike sa izjavama da momak mrzi BIH,da mu je stric od tetke ratni zločinac,da na faceu ima sliku sa podignuta tri prsta........... :puke:
i da mu preberu tetovaže
#Salihović

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Captain4 » 03 nov 2015, 21:13

Virtu4l je napisao/la:
Zlatan Alani Muslimovic
7 hrs ·
Bravo Bazda ... Odavno nisam vidio boljeg mladog igraca sa nasih prostora od Krunica. Momak ima sve da bude top level igrac u evropi ! Bravo Bazda a bravo i Krunicu !
Malo je pretjerao haha :rol:
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61427
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Virtu4l » 03 nov 2015, 21:16

BozePetra je napisao/la:
cokara je napisao/la:Dobrodošao Rade :bih: Čekam paćenike sa izjavama da momak mrzi BIH,da mu je stric od tetke ratni zločinac,da na faceu ima sliku sa podignuta tri prsta........... :puke:
i da mu preberu tetovaže
Naravno, ako ima bila šta od toga, marš iz svetinje!
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
emir79
Postovi: 8764
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la emir79 » 03 nov 2015, 21:32

Dobar je Rade Krunic (jos jedan u nizu keceva iz rukava Vlade Jagodica) , kad se sjetim da smo se sprdali , tipa sta ovaj iz Donjeg Srema trazi :).

Momak je brz i rastrcan po terenu, borben. Steta sto nije mogao prije koju da odigra jer bi on bas godio protiv Iraca sa svojom trkom. Jedina mana mu je kontrola lopte, na tome jos mora malo poraditi, mlad je tek 22 godine. Dobili smo super igraca. Bravo Mehmede!

I ne znam zasto se plasite da bi zaigrao za Srbiju. Proslo je to vrijeme, Srbija je rinaka od reprezentacije , godinama nam ta reprezentacija gleda u ledja. Koji ono bjese na FIFA rnag listi ? Tamo negdje na 70. mjesto. Pa ko bi igrao za reprezentaciju ranga Litvanije :mrgreen:
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
Sheyi
Postovi: 12160
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Sheyi » 03 nov 2015, 21:44

BozePetra je napisao/la:
cokara je napisao/la:Dobrodošao Rade :bih: Čekam paćenike sa izjavama da momak mrzi BIH,da mu je stric od tetke ratni zločinac,da na faceu ima sliku sa podignuta tri prsta........... :puke:
i da mu preberu tetovaže
slika
Čekaj dok se prostudira ovaj tekst :P

Avatar
ibrakadabra
Postovi: 1399
Pridružen/a: 30 mar 2009, 22:13
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la ibrakadabra » 03 nov 2015, 21:47

Nek Haris Seferović više voli Bosnu od Krunića.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24512
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Goalgetter » 03 nov 2015, 21:50

slika

slika

Pritisak je ogroman na njega, ali ne daj se Rade. ;)

Sretno, i dobrodosao u reprezentaciju BiH. :bih:

Avatar
ibrakadabra
Postovi: 1399
Pridružen/a: 30 mar 2009, 22:13
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la ibrakadabra » 03 nov 2015, 21:53

Ima Foča da gori kad ga Rade zavuče.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 42 gosta.