Haris Duljevic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Pantelija » 09 dec 2018, 22:33

Maestro je napisao/la:Gotovo svi ti navedeni klubovi su u rangu sarajeva, zelje i ostali bh klubova.
Jesu kako da nisu...odvadi malo bgt
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Vucevich » 09 dec 2018, 22:34

Znaci jedini razlog sto bi trebao igrati je zbog toga što je reprezentativac BiH (zbog nedostatka alternativa), a to što ga trener gleda svaki dan u treningu i zna sve o njemu nije važno?

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Maestro » 09 dec 2018, 22:35

Pantelija je napisao/la:
Maestro je napisao/la:Gotovo svi ti navedeni klubovi su u rangu sarajeva, zelje i ostali bh klubova.
Jesu kako da nisu...odvadi malo bgt
Taj ingoldstadt bi bio prvak u nasoj ligi.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la ASD » 09 dec 2018, 22:48

Ingolstadt je prejak klub, imaju 8 igraca koje su platili preko milion eura, plate igraca su ogromne.
Pitanje da li je Dinamo ili Crvena Zvezda u rangu njih, nasi klubovi to sigurno nisu.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Pantelija » 09 dec 2018, 22:52

Ingolstat vise nego real :ljepota:
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Maestro » 09 dec 2018, 22:58

Nije ni ingolstadt neki vele klub ali sigurno jaci nego nasi klubovi.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Unknown2 » 09 dec 2018, 23:04

Zadni u 2 ligi. oni su bili dobri kad je Audi platio sve. sada Audi boli kur.... i sada idu dole prema 3.ligi.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la ASD » 09 dec 2018, 23:05

Ma pretjerao sam, nisu kao Dinamo, jer Dinamo ima prejaku skolu fudbala odakle krpe igrace, ali su im otprilike ulaganja u igracki kadar u rangu Dinama ili su bar puno blize Dinamu, nego sto su nasi klubovi blize njima.

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la hurem » 09 dec 2018, 23:14

Vucevich je napisao/la:Znaci jedini razlog sto bi trebao igrati je zbog toga što je reprezentativac BiH (zbog nedostatka alternativa), a to što ga trener gleda svaki dan u treningu i zna sve o njemu nije važno?
Prethodni treneri a i selektor nisu i ne znaju nista o njemu pa je tako bio standardan i u Repki, i u Sarajevu i u Drezdenu dok nije dosao ovaj velestrucnjak koji zna a ostali ne znaju ili ne kontaju da Duljevic ne zna i ne treba da igra.
Cestitam svima kojima je upravo ovaj aktuelni super strucnjak na klupi Drezdena jedino mjerodavan!

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la hz1987 » 09 dec 2018, 23:30

hurem je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Znaci jedini razlog sto bi trebao igrati je zbog toga što je reprezentativac BiH (zbog nedostatka alternativa), a to što ga trener gleda svaki dan u treningu i zna sve o njemu nije važno?
Prethodni treneri a i selektor nisu i ne znaju nista o njemu pa je tako bio standardan i u Repki, i u Sarajevu i u Drezdenu dok nije dosao ovaj velestrucnjak koji zna a ostali ne znaju ili ne kontaju da Duljevic ne zna i ne treba da igra.
Cestitam svima kojima je upravo ovaj aktuelni super strucnjak na klupi Drezdena jedino mjerodavan!
Ja samo znam da je Hajrovic vise obecavao, došao u Werder kao veliko pojacanje, pa lagano ka klupi, pa nezadovoljni, pa na posudbu u Eibar, pa na tribinama, pa nakon posudbe nazad u Werder, pa hoce igrati, nece igrati, pa na tribine i zavrsi u Dinamu. Poslije pola godine igranja u Dinamu, postao glavna figura i neizostavan. Nije ni blizu repke, za sada a svi znamo da zasluzuje poziv. I onda se nadje neki strucnjak u Drezdenu i prvo krilo repke gurne na klubu osrednjeg drugoligasa. Hajmo sad realno, jel to neko misli da Duljevic ne bi bio u prvih 11 Dinama ZG? Odvadite malo zivi bili. Na proljece on mjenja sredinu, i bolje mu je da cuva noge. Pa pravac u ekipu i prvih 11 il povratnika u Bundesligu ili bundesligasa vec sada. I 100% sam ubjedjen da ako dodje u nekog bundesligasa na proljece, tj u tim koji se bori za opstanak ili ima ambicije da se odrzi u sigurnoj zoni sredine tabele, sigurno ce ga prezentirati kao pojacanje i standardnog reprezentativca BiH. I zasigurno ne zasluzuje tretman koji ima u Dresdenu, ne zbog igara, vec uvrede Prosineckog i repke BiH. I ne slazem se da smo u deficitu na toj poziciji, jer na toj poziciji alternativno moze igrati Visca, a ima i Kodro, Menalo koji je u Dinamu, i Kuzmanovic iz Muscorona.
Zadnja izmjena: hz1987, dana/u 09 dec 2018, 23:33, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Maestro » 09 dec 2018, 23:32

hurem je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Znaci jedini razlog sto bi trebao igrati je zbog toga što je reprezentativac BiH (zbog nedostatka alternativa), a to što ga trener gleda svaki dan u treningu i zna sve o njemu nije važno?
Prethodni treneri a i selektor nisu i ne znaju nista o njemu pa je tako bio standardan i u Repki, i u Sarajevu i u Drezdenu dok nije dosao ovaj velestrucnjak koji zna a ostali ne znaju ili ne kontaju da Duljevic ne zna i ne treba da igra.
Cestitam svima kojima je upravo ovaj aktuelni super strucnjak na klupi Drezdena jedino mjerodavan!
kod roberta igra zato sto su ostala krila ista karrrina il cak gori. U sarajevu ne racunam ipak je bh liga amaterska. Ostale probe gdje je bio (klautern) nije prosao. Tako da ovo sto se u dresdenu desava nije slucajnost.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Osim13 » 09 dec 2018, 23:35

Jel ono Dulja iz nekog od Potoka, Buća?
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la babino » 09 dec 2018, 23:54

dragi @hz1987, sta ti sve nabaca u taj post, gluho bilo..
- duljevic kao rezerva jednog dresdena da na proljece predje u bundesligasa ili nekog ko ce uci, a to su sigurno hamburg i keln???
- ko ti garantuje da bi duljevic bio u prvih 11 dinama? ko moze garantovati da je bolji od hajrovica, orsica, ili kadziora?
- na sve ovo gore spominjes da nismo toliko tanki na toj poziciji i tu spominjes kodru, menala i kuzmanovica??

jel ti nas malo trehas u ovom gore postu?:-)

da sam ocekivao vise od duljevica i da prekuca cvajtu, jesam, ali dajte malo odvadite, nije messi yebo te.
da je toliko dobar i cijenjen u klubu, valjda bi onaj glupi trener-zuco bio pod vecim pritiskom jer drzi na klupi igraca ozbiljne repke.
nadam se da ce ga vratiti u prvih 11 vec od naredne tekme jer losije od ovoga trenutno, klub tesko da moze.

amel989
Postovi: 570
Pridružen/a: 17 jan 2018, 08:25
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la amel989 » 09 dec 2018, 23:58

Najveci problem nasih igraca je sto nakon par odigranih utakmica umisle da su na vrhuncu karijere i da se nakon toga mogu ponasati kako zele. Pricali su mi neki njegovi bivsi suigraci, da je Dulja itekako zadnjih mjeseci umislio da je zvijezda, samim tim na treninzima i utakmicama ne dajes 100%, a to se kod svaba ne prasta taman da si Messi.

Da je nasim igracima po tom pitanju bilo kakav drugi mentalitet, mislim da bi imali 10 vrhunskih igraca u top klubovima Evrope

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Vucevich » 10 dec 2018, 00:00

Kuzmanović? :rol:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Raonffa » 10 dec 2018, 00:06

Nemamo mi nijednog pravog lijevog krila osim Duljevića trenutno. Mislim, imamo Menala i Jukića, al' ovaj prvi već pola godine dobija minute na kapaljku u Dinamu, dok je ovaj drugi u zadnje vrijeme u drugom planu prosječnog poljskog prvoligaša.

Ovo ostalo, Kodro, Višća, Zakarić, Milošević, Bajić, Hajrović, Krunić, sve što je defilovalo ili može prodefilovati na toj poziciji, to nisu pravi lijevokrilni igrači. Nekada su možda bili primarno lijevo krilo, al' to već ili godinama ne igraju (Višća) ili im prosto nije prirodna pozicija (Kodro, Bajić...).
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Denchi » 10 dec 2018, 08:06

Maestro je napisao/la:kod roberta igra zato sto su ostala krila ista karrrina il cak gori. U sarajevu ne racunam ipak je bh liga amaterska. Ostale probe gdje je bio (klautern) nije prosao. Tako da ovo sto se u dresdenu desava nije slucajnost.
Robert je za njega rekao da mu je cudno da ovakav igrac ne igra u boljem timu - a sta zna robi sigurno nije vidio puno dobrih igraca u zivotu? Forumasi znaju bolje procjenit

Bh liga amaterska ima dobitnika zlatne lopte, ima po repke koja je na nekom top 50 najboljih repki svijeta(oko 30) , neki prije svega par godina bili u plbih a neki bgm lani, neka sa skrpljenom ekipom osvoji neki kirin kup gdje neki dodju sa prvom postavom pa cundas...

Imamo mi finih igraca samo I gladnih pa potpisu I za drezdene I turske **** klubove samo da bi uzeo bmw... daj sta das...svabama nije valjao ni miske, ni barbarez, ni sejo,ni vedo, ni said, ni hajrovic, ali ima I drugih liga ako svabe puno kake...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Yanichar
Postovi: 269
Pridružen/a: 31 avg 2018, 12:28
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Yanichar » 10 dec 2018, 09:40

Tako je uvijek ima HNL, Dinamo i Rijeka cekaju ko zapeta puska. Vazda nase igrace neopravdano klupiraju i sistemski unistavaju, a oni prekucali ovu igru...how yes no...

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la robertkosar » 10 dec 2018, 09:56

Osim13 je napisao/la:Jel ono Dulja iz nekog od Potoka, Buća?
Jest iz sandzaka :mrgreen:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
osobaodpovjerenja
Postovi: 398
Pridružen/a: 11 avg 2018, 13:41
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la osobaodpovjerenja » 10 dec 2018, 11:12

Ako mu ne daju da igra u Dresdenu neka predje u Dortmund ha ja bolje igrati u Bundesligi nego sjedit na klupi u cvajti pajel
Srdjan Stanic pitarski ker

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87 i 51 gost.