Haris Duljevic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la ASD » 27 mar 2019, 13:38

Kad bi recimo se na njihovoj polovici brze oslobodjao lopte i ne puno pametovao onim pasovima koje je pokusavao bio bi puno korisniji igrac. Opet ja ne vidim kod nas bolje lijevo krilo od njeg.

Avatar
King_James
Postovi: 462
Pridružen/a: 08 okt 2008, 17:19
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la King_James » 27 mar 2019, 14:10

Motorika i dribling su mu odlični, al džaba kad slabo mozak koristi u more situacija. Sinoć je jedno 5-6 puta upropastio odlična ubacivanja Kolašinca zato što je imao potez viška i nije se riješio lopte. Mislim da nam je po lijevoj strani potrebniji igrač koji će se bolje razumjeti sa Seom, jer njegova utrčavanja i centaršutevi koje upućuje su među najboljima u Europi.
“Sometimes you have a noisy neighbour. You cannot do anything about that. They will always be noisy. You just have to get on with your life, put your television on and turn it up a bit louder.”
On the challenge of City and their newfound wealth - 2009

Avatar
GoRaN
Postovi: 1139
Pridružen/a: 01 jul 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la GoRaN » 27 mar 2019, 14:12

Bio je loš i nema kondicije, istina. Svejedno mi je puno draže gledati njega jer vidim da čovjek "zna lopte" i mogu se nadati nekom potezu koji će riješiti utakmicu, za razliku od naših ostalih krila koje krase osobine poput: centaršut nalik NFL field goalu sa 50 yardi, brzina štopera, nedostatak šuta, nemogućnost prolaska igrača 1 na 1.

Mislim da se isplati istrpiti ga i pogurati mu karijeru jer mu malo fali da bude jako koristan igrač. Nekad me podsjeća na Sammira iz Dinama. Brz, jak, ima dribling, dobar šut, ali cvrčak u glavi. :problem:

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Maestro » 27 mar 2019, 14:17

GoRaN je napisao/la:Bio je loš i nema kondicije, istina. Svejedno mi je puno draže gledati njega jer vidim da čovjek "zna lopte" i mogu se nadati nekom potezu koji će riješiti utakmicu, za razliku od naših ostalih krila koje krase osobine poput: centaršut nalik NFL field goalu sa 50 yardi, brzina štopera, nedostatak šuta, nemogućnost prolaska igrača 1 na 1.

Mislim da se isplati istrpiti ga i pogurati mu karijeru jer mu malo fali da bude jako koristan igrač. Nekad me podsjeća na Sammira iz Dinama. Brz, jak, ima dribling, dobar šut, ali cvrčak u glavi. :problem:
Nije to cvrcak u glavi nego nedostatak kvaliteta. Spassva ga jedino da su ostala krila jednako losa odnosno vecina losija od njega.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
invincible1921
Postovi: 10120
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la invincible1921 » 27 mar 2019, 14:32

Duljevic da zna kapitalizovat driblinge i prodore igro bi makar u Dortmundu.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2486
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la HPCompaq » 27 mar 2019, 15:39

Korektan,borio se dao svoj maksimum...
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la TheChief » 27 mar 2019, 15:54

On igra koliko moze. Druga je stvar sto neki ocekuju da on prati jednog od TOP 3 lijeva beka najjace lige svijeta.

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la gruezi » 27 mar 2019, 16:10

Bogom dat dragulj kojeg amateri u bih klubovima nisu znali isklesat i imamo to sto imamo...kakvu tehniku i fintu ima i svidza mi se sto ima muda...ali nazalost prekasno je otisao iz nase lige...da je bogdom najurio jos iz olimpika makar u 4tu ligu njemacke sad bi siguran sam bio standardan u bundesu...ovako ostaje nam da se patimo gledajuci ga kako igra na nekih 30 posto svog potencijala...

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la hurem » 27 mar 2019, 17:36

Nisu mi jasni toliki negativni komentari a frajer sasvim korektan bio sinoc.
I defanzivno je bio poprilicno odgovoran.
Istina je da mu u pojedinim trenucima fali brze razmisljanje i bolji pas, ali to stoga sto ne igra na najvecem nivou valjda...ili recimo stoji na krilu pored Kolasinca umjesto da udje unutra i povuce igraca sa sobom a oslobodi prostor Kolasincu - par puta mu je to Pjanic pokazivao...ali dobro, to je ipak veci nivo...
Odlican trk prije slobodnjaka i gola Pjanica, pa ona perfekt asistencija Visci koji je nazalost bio u offsideu, imao par finih poteza, finti, trkova, nekada kada pomislis da ce izgubiti loptu jer ga dvojica pritiscu, on iznadje rjesenje i oslobodi se obojice.
Ono sto je najbitnije, zna stati na loptu i smireno ucestvovati u pas igri, za razliku od Visce..zato bih na desnom krilu volio gledati Hajrovica...zasigurno bismo imali bolju kontrolu lopte.
Ako Bog da na ljeto da predje u neki klub u Bundesligi recimo pa da se isprofilise napokon u ozbiljnog i fizicki spremnog igraca.
Vidi se da nema snage i da treba skinuti koju kilu.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la jasmin10 » 27 mar 2019, 17:40

Ko ce ga bolan profilisat s 26 godina ? Frajer nije pasa normalnog dao, centarsut ocajan. Umro nakon 17 minuta. 7 klasa ispod Kolasinca, nije ga mogao pratiti u igri naprijed, a nazad ga Kolasinac 10 puta zvao.
Kakva Bundesliga. Nek bude redovan u cvajti prvo .

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Vucevich » 27 mar 2019, 17:43

Bez gola ili asistencije u jednom od najgorih Cvajtaša, eto ga odmah u Bundesligu nego šta...

Avatar
lisander
Postovi: 3091
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la lisander » 27 mar 2019, 17:52

On i Bešić glavni kočničari protoka lopte, koju god su dobili carinili su je

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Osim13 » 27 mar 2019, 17:55

Borusija Dortmund
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Raonffa » 27 mar 2019, 18:45

Iako ga dosta raje pljuje za sinoćnju partiju, meni je odigrao ok, standardna njegova utakmica, dosta trči, ima muda probiti po strani, napasti čak i dvojicu igrača al' standardno ga koči završnica i ponekad previše zadržava loptu, uglavnom ništa što već nismo znali prije ove utakmice sa Grčkom.

Najveća njegova greška je što nije više iskoristio Kolašinca koji mu se stalno ubacivao, al' opet skontaš da je ovo njima možda treća-četvrta (ako je i toliko) zajednička utakmica u reprezentaciji, pa je negdje i normalno da se ne razumiju baš najbolje na terenu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
DaVinci
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la DaVinci » 28 mar 2019, 00:05

HPCompaq je napisao/la:borio se dao svoj maksimum...
To je jedino sto od njega i mozemo ocekivati ... sve ostalo je u domenu nadanja da ce jednom 'profercerat' kako treba ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

nebeskasila
Postovi: 2411
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la nebeskasila » 28 mar 2019, 09:09

Tacno mrznja prema ovom momku. Odigrao je ok. Za mene je duplo bolji od visce ima tu gresaka zadrzi nekad loptu ali trcao je ima to nesto sto moze proci sad do njega je hoce se truditi ili ne. Svaki komentar za njega je negativan. Tacno da sam nogometas nikad zaigrao za bosnu ne bi. Svaka objava za Dzeku pise se da mu je zena ****. Ne valja nam komentator. Ne valja 5 zadnjih trenera. Ne valja nam niko

Litmanen
Postovi: 83
Pridružen/a: 18 apr 2018, 21:22
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Litmanen » 28 mar 2019, 09:31

nebeskasila je napisao/la:Tacno mrznja prema ovom momku. Odigrao je ok. Za mene je duplo bolji od visce ima tu gresaka zadrzi nekad loptu ali trcao je ima to nesto sto moze proci sad do njega je hoce se truditi ili ne. Svaki komentar za njega je negativan. Tacno da sam nogometas nikad zaigrao za bosnu ne bi. Svaka objava za Dzeku pise se da mu je zena ****. Ne valja nam komentator. Ne valja 5 zadnjih trenera. Ne valja nam niko
:clap: :clap: :clap: :clap:

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Osim13 » 28 mar 2019, 12:10

Pa ne valja
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Yanichar
Postovi: 269
Pridružen/a: 31 avg 2018, 12:28
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Yanichar » 28 mar 2019, 12:32

Cuj duplo bolji od Visce omg! Visca najbolje ocjenjen igrac protiv grka! Ovaj samo zuji bez ikakvog ucinka, nema meda od njega dok Visca bez zujanja daje med. Poteze se pitanje mrznje, a da je Visca prodao onoliko lopti kao Dulja bio bi vec na lomaci. Malo realnosti nebi skodilo...

mire96
Postovi: 1055
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la mire96 » 28 mar 2019, 13:11

Duljevic je isto bio drugi najbolje ocijenjen igrac protiv Grcke (vjerovatno bi bio treci da nije Pjanke dobio crveni). Imao je solidnu partiju. Da samo radi na kondiciji i znatno poboljsa predaju lopte, imali bismo sjajno krilo.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.