Haris Duljevic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la jasmin10 » 16 mar 2016, 13:00

Lulic ti nije igrac iako covjek igra redovno u Laziu o kojem Duljevic moze samo mastati :rol:

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la bagrcavi » 16 mar 2016, 13:03

HankMoody je napisao/la:
bagrcavi je napisao/la::rol:

Slažem se porediti Duljevića koji u PLBiH ima očajnu statistiku i ne odskače kvalitetom od ostalih igrača, sa Lulićem koji ima 47 nastupa za A tim, kup Italije sa Laziom koji je on donio svojim golom i koji ima skoro 200 nastupa za Lazio u zvaničnim utakmicama.
Takođe, ni sa Višćom ne može u istu rečenicu. Višća je ove sezone u 25 nastupa postigao 12 golova i 4 asistencije u 50 puta kvalitetnijoj ligi od one u kojoj igra Duljević. A da ne spominjem da Višća ima 55 nastupa za sve državne selekcije, od čega 22 za A tim i 2 gola.

Duljević :rol:
Možeš li rasporediti te nastupe Višće za sve naše reprezentacije? :D
19 Bosnia-H. Dec 10, 2010 22 2
7 Bosnia-H. U21 Apr 27, 2010 16 3
2 Bosnia-H. U19 Sep 24, 2007 17 1
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la pinoglavi » 16 mar 2016, 13:06

Uredu je što je dobio poziv jer su mu konkurencija, pored Višće i Lulića koji su klasa iznad Harisa, skaut Hajrović i madjar Suljić. Najgore je što se stvorila atmosfera da mora dobiti poziv, ukoliko ga nije dobio to bi bilo samo zato jer je Meša plav i mrzi pitare. 2 gola i 2 asistencije, ne krasi ga dobar šut, niti odlične lopte u 16, a igra u formaciji gdje bi mogao doći do izražaja jer ima 2 napadača, od toga je jedan Leon Benko, najbolji napadač lige. Mislim da je malo rano dobio poziv, i stvarno nek mu je sa srećom.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Tracy3McGrady » 16 mar 2016, 13:10

jasmin10 je napisao/la:Lulic ti nije igrac iako covjek igra redovno u Laziu o kojem Duljevic moze samo mastati :rol:
Tako si ti i takvi kao ti govorili za Cimirota a sad svrsavate na istog. Realno dosta mi je likova koji ne vide dalje od nosa.
Lulic igra u Laciu, ok to stoji, ali to mu je i vrh, a Hare ce dogurati dalje od toga ako samo nastavi da radi kako treba, jer talenat sigurno ima. A ni Lacio nije Real pa da to sad djeluje nedostizno za igraca kakav je Haris.

Lulic je zahvalan igrac koji trci 90 minuta bez stajanja, ali de mi eto vi recite kad je izdominirao iole boljeg beka??? Isto tako i Visca, protiv Izraela je dao 2 gola, a kad je krenuo 1 na 1 sa likom koji je visok skoro 2m ne moze da ga pretrci, 2-3m brzi od njeg i onda tapija, lik ga strpa u dzep, mozda se to na TVu ne vidi, ali uzivo itekako se da uociti da je nemocan u duelu 1 na 1.

Eto citiraj me nakon ove dvije tekme pa cemo vidjeti ko je upravu.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
PipiDugaCarapa
Postovi: 1869
Pridružen/a: 20 jan 2016, 00:31
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la PipiDugaCarapa » 16 mar 2016, 13:12

Tracy3McGrady je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Lulic ti nije igrac iako covjek igra redovno u Laziu o kojem Duljevic moze samo mastati :rol:
Tako si ti i takvi kao ti govorili za Cimirota a sad svrsavate na istog. Realno dosta mi je likova koji ne vide dalje od nosa.
Lulic igra u Laciu, ok to stoji, ali to mu je i vrh, a Hare ce dogurati dalje od toga ako samo nastavi da radi kako treba, jer talenat sigurno ima. A ni Lacio nije Real pa da to sad djeluje nedostizno za igraca kakav je Haris.

Lulic je zahvalan igrac koji trci 90 minuta bez stajanja, ali de mi eto vi recite kad je izdominirao iole boljeg beka??? Isto tako i Visca, protiv Izraela je dao 2 gola, a kad je krenuo 1 na 1 sa likom koji je visok skoro 2m ne moze da ga pretrci, 2-3m brzi od njeg i onda tapija, lik ga strpa u dzep, mozda se to na TVu ne vidi, ali uzivo itekako se da uociti da je nemocan u duelu 1 na 1.

Eto citiraj me nakon ove dvije tekme pa cemo vidjeti ko je upravu.
Neka Višća svaku utakmicu zabije 2 gola, ne mora ništa više uraditi. Gdje da potpišem?
GRADI ZELJO, BOLI TE **** !

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la jasmin10 » 16 mar 2016, 13:14

Sta kazes Duljevic ima centarsut, zna odluciti utakmici pa zato ima dva gola i dvije asistencije haha
Pa Cimirot je barem dominirao ligom i Evropskim utakmica a gdje ovak dominira ?
Turska liga mu je maksimum.

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la bagrcavi » 16 mar 2016, 13:14

Tracy3McGrady je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Lulic ti nije igrac iako covjek igra redovno u Laziu o kojem Duljevic moze samo mastati :rol:
Tako si ti i takvi kao ti govorili za Cimirota a sad svrsavate na istog. Realno dosta mi je likova koji ne vide dalje od nosa.
Lulic igra u Laciu, ok to stoji, ali to mu je i vrh, a Hare ce dogurati dalje od toga ako samo nastavi da radi kako treba, jer talenat sigurno ima. A ni Lacio nije Real pa da to sad djeluje nedostizno za igraca kakav je Haris.

Lulic je zahvalan igrac koji trci 90 minuta bez stajanja, ali de mi eto vi recite kad je izdominirao iole boljeg beka??? Isto tako i Visca, protiv Izraela je dao 2 gola, a kad je krenuo 1 na 1 sa likom koji je visok skoro 2m ne moze da ga pretrci, 2-3m brzi od njeg i onda tapija, lik ga strpa u dzep, mozda se to na TVu ne vidi, ali uzivo itekako se da uociti da je nemocan u duelu 1 na 1.

Eto citiraj me nakon ove dvije tekme pa cemo vidjeti ko je upravu.
Jesi li ti svjestan da porediš bekove iz Serie A, prve lige Turske, bekove Izraela sa bekovima iz PLBiH. Budi realan. Protiv Rudara se nije isticao a kamoli protiv Slobode. O većem nivou da ne pričamo.
Može njemu cijena na transfermarktu biti i 20 miliona, ali džaba.
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
Omark
Postovi: 2663
Pridružen/a: 15 jun 2015, 15:32
Lokacija: Dolina
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Omark » 16 mar 2016, 15:13

Šta sve nećeš pročitati.

siljevac
Postovi: 173
Pridružen/a: 04 jun 2014, 20:23
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la siljevac » 16 mar 2016, 18:20

jasmin 10 /// svaka cast na realnoj prici bez pristrasnosti . u potpunosti se slazem sa vama . nije dulja zreo za repku daj boze da me demantuje . protiv momka nemam nista licno ali govorim istinu .

Avatar
emir79
Postovi: 8759
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la emir79 » 16 mar 2016, 19:12

jasmin10 je napisao/la:Sta kazes Duljevic ima centarsut, zna odluciti utakmici pa zato ima dva gola i dvije asistencije haha
Pa Cimirot je barem dominirao ligom i Evropskim utakmica a gdje ovak dominira ?
Turska liga mu je maksimum.
Ovo uopste nije tacno, upravo je Duljevic taj koji je harao u Evropskim utakmicama. Ne treba da ti spominjem utakmicu sa Gladbachom i kako je momak igrao.

Trenutno je u krizi kao i sam klub, pa se cini sve to losim, ali Cimirot mu nije mogao ni blizu prici u njegovim najboljim danima.

Vrati malo film, dosta si toga pobrkao.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la jasmin10 » 16 mar 2016, 20:01

Da nisi ti sta pobrkao ? Pricalo se samo o Cimirotu i njegovoj strasnoj partiji.

totasef1
Postovi: 1157
Pridružen/a: 03 mar 2012, 14:22
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la totasef1 » 16 mar 2016, 20:43

Tracy3McGrady je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Lulic ti nije igrac iako covjek igra redovno u Laziu o kojem Duljevic moze samo mastati :rol:
Tako si ti i takvi kao ti govorili za Cimirota a sad svrsavate na istog. Realno dosta mi je likova koji ne vide dalje od nosa.
Lulic igra u Laciu, ok to stoji, ali to mu je i vrh, a Hare ce dogurati dalje od toga ako samo nastavi da radi kako treba, jer talenat sigurno ima. A ni Lacio nije Real pa da to sad djeluje nedostizno za igraca kakav je Haris.


Lulic je zahvalan igrac koji trci 90 minuta bez stajanja, ali de mi eto vi recite kad je izdominirao iole boljeg beka??? Isto tako i Visca, protiv Izraela je dao 2 gola, a kad je krenuo 1 na 1 sa likom koji je visok skoro 2m ne moze da ga pretrci, 2-3m brzi od njeg i onda tapija, lik ga strpa u dzep, mozda se to na TVu ne vidi, ali uzivo itekako se da uociti da je nemocan u duelu 1 na 1.

Eto citiraj me nakon ove dvije tekme pa cemo vidjeti ko je upravu.


Prijateljski ti govorim... Jbg, zajebo si se,malo nebuloze pricao al sta ces, svi znamo ustati na lijevu nogu.... Al dosta je... Nemoj se jos vise ukopavati....

Nemoj da ti izjave kao ove boldirane idu na signature pa da te progone do kraja forumskog zivota

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Mozambik » 16 mar 2016, 20:59

Jedini razlog zasto je isforsiran ovaj poziv njemu je pokusaj da mu Tan sto vise podigne cjenu za prodaju sljedece ljeto, lakse je prodat reprezentativca (osim ako se ne zoves Tino :mrgreen: )

Neko iz saveza ce hajrovat koju paru za ovo guranje, Mesa svakako nema ni mrvicu integriteta i slusa sve sto mu narede, a sad su mu naredili da Duljevica stavi u izlog.

zenica159
Postovi: 1049
Pridružen/a: 06 jan 2016, 21:41
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la zenica159 » 16 mar 2016, 21:05

Samo u BiH momak koji ima 23 godine igra i dalje u PLBiH smatra se velikim talentom i potencijalom haha pitam se sta su onda Kovacic(21), Mitrovic(21) i slovenac Sporar (21) :D

Avatar
Omark
Postovi: 2663
Pridružen/a: 15 jun 2015, 15:32
Lokacija: Dolina
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Omark » 16 mar 2016, 21:32

zenica159 je napisao/la:Samo u BiH momak koji ima 23 godine igra i dalje u PLBiH smatra se velikim talentom i potencijalom haha pitam se sta su onda Kovacic(21), Mitrovic(21) i slovenac Sporar (21) :D
:tokralju: :tokralju:

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Tracy3McGrady » 16 mar 2016, 23:09

totasef1 je napisao/la:
Tracy3McGrady je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Lulic ti nije igrac iako covjek igra redovno u Laziu o kojem Duljevic moze samo mastati :rol:
Tako si ti i takvi kao ti govorili za Cimirota a sad svrsavate na istog. Realno dosta mi je likova koji ne vide dalje od nosa.
Lulic igra u Laciu, ok to stoji, ali to mu je i vrh, a Hare ce dogurati dalje od toga ako samo nastavi da radi kako treba, jer talenat sigurno ima. A ni Lacio nije Real pa da to sad djeluje nedostizno za igraca kakav je Haris.


Lulic je zahvalan igrac koji trci 90 minuta bez stajanja, ali de mi eto vi recite kad je izdominirao iole boljeg beka??? Isto tako i Visca, protiv Izraela je dao 2 gola, a kad je krenuo 1 na 1 sa likom koji je visok skoro 2m ne moze da ga pretrci, 2-3m brzi od njeg i onda tapija, lik ga strpa u dzep, mozda se to na TVu ne vidi, ali uzivo itekako se da uociti da je nemocan u duelu 1 na 1.

Eto citiraj me nakon ove dvije tekme pa cemo vidjeti ko je upravu.


Prijateljski ti govorim... Jbg, zajebo si se,malo nebuloze pricao al sta ces, svi znamo ustati na lijevu nogu.... Al dosta je... Nemoj se jos vise ukopavati....

Nemoj da ti izjave kao ove boldirane idu na signature pa da te progone do kraja forumskog zivota
To za signature se ne bojim, jer meni ovaj forum ne služi da bi preživio. A ono što mislim to ću i reći, a mislim da je Haris veći talenat od Lulica i visce, Lulica je takođe otišao kasnije u Italiju ane sa 18-19 godina. Kao što sam već rekao, sačekajmo barem ove utakmice koje slijede pa ćemo vidjeti ko je u pravu. Isto sam govorio i za Cimirota pa su se tada takvi kao vi smijali, jer pobogu gdje će igrač iz naše lige biti pozvan itd... a danas svršavaju na istog i psuju Mesu sto nije pozvao povređenog Cimija.

U našoj ligi postoje itekako dobri igrači, to što liga nema ugled pa se teže prodaju je već druga priča
, ali to će se aBd. Od slijedeće godine promjeni ti kad se liga skrati a kvalitet poveća.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la bagrcavi » 16 mar 2016, 23:12

Lulić je u Harisovim godinama raznosio bekove Totenhema, a Duljević se pati za bekovima Rudara iz Prijedora.
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Tracy3McGrady » 16 mar 2016, 23:21

bagrcavi je napisao/la:Lulić je u Harisovim godinama raznosio bekove Totenhema, a Duljević se pati za bekovima Rudara iz Prijedora.
Pa sto kad ne raznese kojeg protivnickog beka kad igra za reprezentaciju??? Daj ne pravite sad od Lulica, Overmarsa lično. Lik je odigrao jednu odličnu partiju za repku, i par solidnih, ostale je podbacio i vi sad ovdje pišete da je on neka igracina jbt.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Bobadilla
Postovi: 2358
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:42
Kontakt:

Re: RE: Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Bobadilla » 17 mar 2016, 02:31

Tracy3McGrady je napisao/la:
bagrcavi je napisao/la:Lulić je u Harisovim godinama raznosio bekove Totenhema, a Duljević se pati za bekovima Rudara iz Prijedora.
Pa sto kad ne raznese kojeg protivnickog beka kad igra za reprezentaciju??? Daj ne pravite sad od Lulica, Overmarsa lično. Lik je odigrao jednu odličnu partiju za repku, i par solidnih, ostale je podbacio i vi sad ovdje pišete da je on neka igracina jbt.
Kao da mi ne bi imali volju da on zaigra u Juventusu,ali realno gledajući (jos uvijek) nema kvalitet za repku. Ali ako se uzme u obzir ko je sve dobijao poziv u ovu reprezentaciju prije njega mislim da i nije toliko neopravdano,sta fali,neka mu da sansu nek vidi da li moze igrat s boljim igračima od onih u FKS. Ako se pokaze dobro i nama i njemu a ako ne napravi ništa nismo vala ništa ni izgubili :)
"Krene Ronaldo u kontranapad a Nesta i ja sami u odbrani" Siniša Mihajlović
El Fenomeno <3
"Never underestimate a heart of a champion" LBJ

Avatar
bhsport
Postovi: 11282
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: RE: Re: Haris Duljevic

Post Postao/la bhsport » 17 mar 2016, 09:39

Tracy3McGrady je napisao/la:
bagrcavi je napisao/la:Lulić je u Harisovim godinama raznosio bekove Totenhema, a Duljević se pati za bekovima Rudara iz Prijedora.
Pa sto kad ne raznese kojeg protivnickog beka kad igra za reprezentaciju??? Daj ne pravite sad od Lulica, Overmarsa lično. Lik je odigrao jednu odličnu partiju za repku, i par solidnih, ostale je podbacio i vi sad ovdje pišete da je on neka igracina jbt.
Rumuniju je sam pobijedio, u Francuskoj odlican, protiv Grcke isto tako, na svjetskom odlican posebno protiv Argentine.
Ovo je samo sto mi pada na pamet da pobijem tvrdnju da je odigrao samo 1 odlicnu partiju za repku da ne spominjem L repke jer to nije relevantno.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.