Haris Duljevic

Moderatori/ce: ribery,_dreamer_,insider,Monolog

KrajisnikBosnjak
Kontakt:

PostPostao/la KrajisnikBosnjak » 11 apr 2019, 11:39

Harise WroteColonPo meni bi trebalo pod izganjati papire za Burnica i to pod hitnom, igra fantastićno i još kada je bio u Stuttgartu igro je slićno. Iako je tu bio problem bilo da je jedan bez vezni crveni karton zaradio i od tada ga nije trener cijenio i više veću ulogu dao. Dario Đumic je dobar, trebali ga opet pozvati. Mada da je Dino Arslanagic bolja opcija. Igra sjajno u Belgiji, vredi više od 2 miliona eura i ekipa koji igra, je među najboli u odbranu. Šteta što naš savez nesposoban i pozove i dalje kreteni igraći koji igraju mrtvom Partizanu, katastrofalnog Zeljo ili neki Koreansku ekipu. Haris Duljevic nakon dolaska novog trenera ima više morala za igrati. Više prostor dobi, igra napadacki nogomet. Sve u svemu navijaći iz Dresdena voli i cijeni Bosanace i Hercegovce (Bošnjaci). Imaju dosta od nas tamo i imaju dobar odnos za navijaćima iz Fk Sarajevo... Drag mi je inaće Dynamo Dresden pogotovo zbog masovno navijaći koji imaju! :bih:

Realno u pravu si.
Čovjek koji svim srcem navija za Sarajevo i Bosnu i Hercegovinu.

Bazinga12345
Kontakt:

PostPostao/la Bazinga12345 » 21 apr 2019, 13:53

Druga asistencija ove sezone.

Bazinga12345
Kontakt:

PostPostao/la Bazinga12345 » 21 apr 2019, 14:06

Zabi ga Dulja

bhsport
Kontakt:

PostPostao/la bhsport » 21 apr 2019, 14:14

KrajisnikBosnjak WroteColon
Harise WroteColonPo meni bi trebalo pod izganjati papire za Burnica i to pod hitnom, igra fantastićno i još kada je bio u Stuttgartu igro je slićno. Iako je tu bio problem bilo da je jedan bez vezni crveni karton zaradio i od tada ga nije trener cijenio i više veću ulogu dao. Dario Đumic je dobar, trebali ga opet pozvati. Mada da je Dino Arslanagic bolja opcija. Igra sjajno u Belgiji, vredi više od 2 miliona eura i ekipa koji igra, je među najboli u odbranu. Šteta što naš savez nesposoban i pozove i dalje kreteni igraći koji igraju mrtvom Partizanu, katastrofalnog Zeljo ili neki Koreansku ekipu. Haris Duljevic nakon dolaska novog trenera ima više morala za igrati. Više prostor dobi, igra napadacki nogomet. Sve u svemu navijaći iz Dresdena voli i cijeni Bosanace i Hercegovce (Bošnjaci). Imaju dosta od nas tamo i imaju dobar odnos za navijaćima iz Fk Sarajevo... Drag mi je inaće Dynamo Dresden pogotovo zbog masovno navijaći koji imaju! :bih:

Realno u pravu si.

Taj mrtvi partizan bi raspalom drezdenu slozio tricu.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

HIV = Haris Internet Virus

Corinne Diacre - prof. fudbala

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 21 apr 2019, 14:18

Uff kakav gol :shock:

Prvi ove sezone
"Kod nas je reprezentacija kao da dođeš malo na odmor. Jedeš kolače, porodica, pokloni... onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas", rekao je Lulić.

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 21 apr 2019, 14:19

Aj valjda u ovakvoj formi bude do kraja sezone
1971-72, 1997–98, 2000–01, 2001–02, 2009–10, 2011–12, 2012–13
----
1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2010–11, 2011–12, 2017-18
----
1998, 2000, 2001
-----
Rome - London - Paris - Rome - Istanbul - MADRID
-----
20.0 CLUB

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 21 apr 2019, 16:00

Mišovi STFU :shhh: :shhh:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 21 apr 2019, 16:06

Raonffa WroteColonMišovi STFU :shhh: :shhh:

Da, ovaj prvi gol u sezoni koji je dosao krajem Aprila, mora znaciti da je prije igrao dobro? Ako pruza dobru partiju, kao sto je danas, onda se to treba pohvaliti, ali kada odigra kriminalno kao sto je znao vise puta, onda i to treba reci. Ovo 'misevi', 'jesam vam rekao' i slicne nebuloze su bezveze.

Tek je poceo pruzati solidne partije prije par sedmica, prije toga je bio ispod svakog nivoa.
"Kod nas je reprezentacija kao da dođeš malo na odmor. Jedeš kolače, porodica, pokloni... onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas", rekao je Lulić.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 21 apr 2019, 16:18

Vucevich WroteColon

Da, ovaj prvi gol u sezoni koji je dosao krajem Aprila, mora znaciti da je prije igrao dobro? Ako pruza dobru partiju, kao sto je danas, onda se to treba pohvaliti, ali kada odigra kriminalno kao sto je znao vise puta, onda i to treba reci. Ovo 'misevi', 'jesam vam rekao' i slicne nebuloze su bezveze.

Tek je poceo pruzati solidne partije prije par sedmica, prije toga je bio ispod svakog nivoa.

Ma zajebajem se Vučeviću, znaš da ja ne vadim stare postove niti prozivam forumaše zbog prijašnjih statova i pisanja, ako šta imam za replicirati, repliciram u datom trenutku, nije mi nikakav fazon napisati "jesam ti rekao" i sl, a to nažalost radi velika većina forumaša na ovom pdfu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 21 apr 2019, 16:27

Raonffa WroteColon
Vucevich WroteColon

Ma zajebajem se Vučeviću, znaš da ja ne vadim stare postove niti prozivam forumaše zbog prijašnjih statova i pisanja, ako šta imam za replicirati, repliciram u datom trenutku, nije mi nikakav fazon napisati "jesam ti rekao" i sl, a to nažalost radi velika većina forumaša na ovom pdfu.

Najvaznije je sad da uhvati formu pred utakmicu sa Finskom, izgleda da mu dobro lezi ovaj novi trener Dresdena Fiél, pa da bude potpuno spreman za utakmicu. Sigurno ce nam trebati raspolozeni Duljevic protiv Finske s obzirom da cemo biti bez Pjanica :problem: :eh:

KrajisnikBosnjak
Kontakt:

PostPostao/la KrajisnikBosnjak » 21 apr 2019, 17:15

Babuka :bih: hahahha
Čovjek koji svim srcem navija za Sarajevo i Bosnu i Hercegovinu.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 21 apr 2019, 17:17

Vucevich WroteColonNajvaznije je sad da uhvati formu pred utakmicu sa Finskom, izgleda da mu dobro lezi ovaj novi trener Dresdena Fiél, pa da bude potpuno spreman za utakmicu. Sigurno ce nam trebati raspolozeni Duljevic protiv Finske s obzirom da cemo biti bez Pjanica :problem: :eh:

:thumbup:

bhfanatic14
Kontakt:

PostPostao/la bhfanatic14 » 03 maj 2019, 17:44

Danas se vratio na klupu Dresdena.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 03 maj 2019, 17:51

Sutra Dortmund ima vaznu utakmicu.
Neko: Šta je razlog propadanja BHPL?
Ja: Iracionalna, ničim izazvana mržnja prema Bošnjacima, u kombinaciji sa snažnom islamofobijom.

TheChief
Kontakt:

PostPostao/la TheChief » 03 maj 2019, 18:55

DrFilgud WroteColonSutra Dortmund ima vaznu utakmicu.

+ Reus dobio crveni proslo kolo. Navijaci ocekuju dosta od njega.

babino
Kontakt:

PostPostao/la babino » 03 maj 2019, 21:44

gledaj naslova na portalu...duljevicev dresden ostaje u cvajti...kao da su u najmanju ruku izborili opstanak u bundeski.
'najbolje' krilo repke, produkt bhpl, rezerva u ekipi koja se bori za goli zivot u cvajti.
jadni mi kad nam ovakvi imaju zagarantovano mjesto u prvih 11 repke.

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 03 maj 2019, 22:02

babino WroteColongledaj naslova na portalu...duljevicev dresden ostaje u cvajti...kao da su u najmanju ruku izborili opstanak u bundeski.
'najbolje' krilo repke, produkt bhpl, rezerva u ekipi koja se bori za goli zivot u cvajti.

Ovaj kod svakog trenera nakon par utakmica završi na klupi

A portali su ga selili prošle godine u Werder i Šalke ako se dobro sjećam :lol:

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 03 maj 2019, 22:04

Vucevich WroteColon
babino WroteColongledaj naslova na portalu...duljevicev dresden ostaje u cvajti...kao da su u najmanju ruku izborili opstanak u bundeski.

To je zato sto vas dvojica nemate minimum postovanja za nasu ligu i igrace.
Sve hrvatsko i srpsko vam je draze :stop:
Neko: Šta je razlog propadanja BHPL?
Ja: Iracionalna, ničim izazvana mržnja prema Bošnjacima, u kombinaciji sa snažnom islamofobijom.

DaVinci
Kontakt:

PostPostao/la DaVinci » 03 maj 2019, 23:02

DrFilgud WroteColon
Vucevich WroteColon

Tako je ... da imaju trunke postovanja Haris bi letio terenom ko Khaleesijev zmaj i przio protivnike po Cvajti ko White Walkere ... :opaopa:

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 03 maj 2019, 23:22

DrFilgud WroteColon
Vucevich WroteColon

Ne bi bilo Ibrahimovića da nema bosanske Premijer Lige

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: fera i 11 gostiju.