Mateo Sušić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la pinoglavi » 28 mar 2016, 21:02

Nije velika razlika izmedju njega i Vranjesa bar po onome sto smo vidjeli dosada. Barem je lijepo znati da sada imamo fino popunjenu poziciju desnog beka koji god od njih dvojice da bude starter. Nadam se da ce obojica dobiti priliku protiv Svicarske.
Nad tobom sunce najljepše sja

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la dubrovnik » 28 mar 2016, 21:31

samoposmatram je napisao/la:
Znas ko nije podbacio?

Memija :)

Vranjes sigurno pocinje protiv Svicarske, ali se nadam barem ulasku Susica u drugom. Kao sto se ranije pisalo Luksemborg nije pravo mjerilo za kvalifikacije.
Znam da Luxemburg nije mjerilo za Susica ali nije bogme ni za Vranjesa pa nije nista bolji bio. I ja vjerujem da ce Vranjes poceti ali bi volio da Mateo dobije nesto vremena za igru. Sto se Memije tice ima vremena za njega.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la Rokoko87 » 28 mar 2016, 21:46

Memija je nakon evropskih utakmica dosta slabiji bio, da je ostao na tome nivou, već sada bismo ga gledali u reprezentaciji.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
PipiDugaCarapa
Postovi: 1869
Pridružen/a: 20 jan 2016, 00:31
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la PipiDugaCarapa » 28 mar 2016, 22:02

Memija u ovom trenutku ne moze igrati za reprezentaciju, da je nastavio raditi na sebi i odrzao formu iz europskih takmičenja i prošle sezone, mogao bi biti i prvi izbor. Sam je kriv..
GRADI ZELJO, BOLI TE **** !

Hatuna
Postovi: 232
Pridružen/a: 21 feb 2016, 18:12

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la Hatuna » 29 mar 2016, 00:55

dubrovnik je napisao/la:
samoposmatram je napisao/la:
Znas ko nije podbacio?

Memija :)

Vranjes sigurno pocinje protiv Svicarske, ali se nadam barem ulasku Susica u drugom. Kao sto se ranije pisalo Luksemborg nije pravo mjerilo za kvalifikacije.
Znam da Luxemburg nije mjerilo za Susica ali nije bogme ni za Vranjesa pa nije nista bolji bio. I ja vjerujem da ce Vranjes poceti ali bi volio da Mateo dobije nesto vremena za igru. Sto se Memije tice ima vremena za njega.
Susic je mnogo bolji na desnom beku od Vranjesa.

Avatar
unavita
Postovi: 852
Pridružen/a: 02 nov 2011, 00:00
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la unavita » 29 mar 2016, 09:28

Jedini koji me prijatno iznenadio od novajlija.Nadam se da će dobiti dovoljnu minutažu protiv svice da ga vidimo protiv jači ekipa u defanzivnoj roli


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
"Kad je selo složno i jedna djevojka je dosta"

samoposmatram
Postovi: 5363
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la samoposmatram » 29 mar 2016, 22:56

Steta sto nije igrao svoju poziciju u drugom, pa I nije ostavio neki dojam vrijedan ocjene.

Avatar
hurem
Postovi: 8615
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la hurem » 30 mar 2016, 11:31

Nije me impresionirao...ni u prvoj ni u drugoj utakmici.
Glupa odluka Mese sto ga je pozvao kako bi ga isprobao na beku a stavlja ga na krilo.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la Rokoko87 » 30 mar 2016, 17:04

Kada nema Mujdže, zasluženo bi trebao biti tu.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
AndreWilliams
Postovi: 591
Pridružen/a: 22 avg 2014, 13:33
Lokacija: Guinea-Bissau
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la AndreWilliams » 31 mar 2016, 06:13

Tek drugi-treci izbor.

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la Pivopija » 31 mar 2016, 23:44

Protiv Luksemburga je dobro odigrao, pokazao je da je dosta dobar u napadu protiv protivnika koji se dobro brani, u defanzivi nismo imali priliku da ga vidimo.
Protiv Svicarske je igrao krilo, tako da ga opet nismo vidili u defanzivi, iako smo drugo poluvrijeme igrali dosta povuceno, i nismo puno napravili prem naprijed, opet je pokazao da je ofanzivno dobar. Upravo on je presjekao napad Svicarske i ubacio u sredinu, gdje smo izborili faul za Pjanicev gol. Isto tako je imao i odlicnu akciju za Dzeku, ali nazalost nije zabio. U svakom slucaju vidi se da je tehnicki dobar, da mu se lopta ne odbija od nogu kao Avdiji, i dobro cita igru, mislim da bi mogao biti dobro osvjezenje za ekipu. Najgore je sto ga nismo mogli viditi kakav je u defanzivi, ali ocekujem da jasniju sliku dobijemo nakon Spanije i turnira u Japanu.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la zizu1991 » 01 apr 2016, 00:02

Čudno mi je to što ga je bacio na krilo u onakvoj utakmici. Ok, Vranješ je davao kakvu-takvu sigurnost pozadi, i ekipa se poznaje, ali daj ga malo pozadi da vidimo kakav je, i koliko je dobar u oba smjera. Baciš čovjeka na krilo, a poslije uvodiš Duljevića koji igra tu poziciju.

Ne kontam uopšte šta je s tim htio. Šta je Duljević igr'o kad je uš'o? Ofanzivnog veznog?
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la pinoglavi » 01 apr 2016, 00:10

zizu1991 je napisao/la:Čudno mi je to što ga je bacio na krilo u onakvoj utakmici. Ok, Vranješ je davao kakvu-takvu sigurnost pozadi, i ekipa se poznaje, ali daj ga malo pozadi da vidimo kakav je, i koliko je dobar u oba smjera. Baciš čovjeka na krilo, a poslije uvodiš Duljevića koji igra tu poziciju.

Ne kontam uopšte šta je s tim htio. Šta je Duljević igr'o kad je uš'o? Ofanzivnog veznog?
Ja mislim da Mešine izmjene nikom nisu jasne... Mislim da je htio Vranješa na beku, Sušića desnog veznog i Duljevića kao krilo. Ali eto valjda on zna najbolje koga i na koji način je najbolje provjeriti.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la zizu1991 » 01 apr 2016, 00:16

pinoglavi je napisao/la:Ja mislim da Mešine izmjene nikom nisu jasne... Mislim da je htio Vranješa na beku, Sušića desnog veznog i Duljevića kao krilo. Ali eto valjda on zna najbolje koga i na koji način je najbolje provjeriti.
Bezveze oca mi. Pa kad zatvaraš utakmicu sa izvođenjem Ibiševića, a uvođenjem Hadžića ( :lol: ), koji će ti qrac još jedan igrač u sredini, imaš trojicu, imaš jedno krilo (Lulić), logično je da krilo mijenjaš krilom u onoj postavci ako će to da ide na 4-5-1.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la Pivopija » 01 apr 2016, 00:37

Mislim da sa ovih nekoliko izmjena protiv Svicarske nije nista posebno isprobavao, nego je jednostavno zelio svima dati priliku da igraju, a istovremeno je zatvarao utakmicu.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la pinoglavi » 01 apr 2016, 01:32

zizu1991 je napisao/la:
pinoglavi je napisao/la:Ja mislim da Mešine izmjene nikom nisu jasne... Mislim da je htio Vranješa na beku, Sušića desnog veznog i Duljevića kao krilo. Ali eto valjda on zna najbolje koga i na koji način je najbolje provjeriti.
Bezveze oca mi. Pa kad zatvaraš utakmicu sa izvođenjem Ibiševića, a uvođenjem Hadžića ( :lol: ), koji će ti qrac još jedan igrač u sredini, imaš trojicu, imaš jedno krilo (Lulić), logično je da krilo mijenjaš krilom u onoj postavci ako će to da ide na 4-5-1.
Kao sto @pivopija napisa vjerovatno je samo htio svima dati priliku. Mislim da je dosta s merhametom jer imamo jos neke stvari da rijesimo do kvalifikacija.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
PrinceofVeresija
Postovi: 1006
Pridružen/a: 13 feb 2016, 12:06
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la PrinceofVeresija » 09 jan 2017, 16:00

Dobio otkaz iz Sheriffa :mrgreen:

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la Pivopija » 17 feb 2017, 19:33

Bh. reprezentativac Mateo Sušić odlučio je ostati u redovima Sheriffa iz Tiraspola.
Između dvije strane je potpisan ugovor do 2020. godine, tako da će Sušić i u narednom periodu predvoditi moldavski klub kao kapiten.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/ino_fudbal/susic-j ... ffu/225460
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la DenchiNL » 23 okt 2018, 17:56

uzeo kup i ligu kao kapiten Sheriffa vala treba ga pozvat definitivno bar sad kad je ozljeđen ovaj mali Todor
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 25 okt 2018, 00:27

DenchiNL je napisao/la:uzeo kup i ligu kao kapiten Sheriffa vala treba ga pozvat definitivno bar sad kad je ozljeđen ovaj mali Todor
Da je zadnji desni bek ja ga ne bih zvao. Igra u Moldaviji. Bježi bolan... Nikad u reprezentativnom dresu ništa pokazao nije... Da je hiljadu puta Sušić džaba mu. :crazy:
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: TefalTava i 30 gostiju.