Mateo Sušić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Mateo Sušić

Post Postao/la Pivopija » 22 mar 2016, 19:21

slika

Datum i godina rođenja: 18.11.1990.
Mjesto rođenja: Mostar
Pozicija: desni bek
Visina: 171 cm
Državljanstvo: Bosna i Hercegovina

slika


slika

Novo ime na spisku Mehmeda Baždarevića je Mateo Sušić. Defanzivac Sheriffa iz Tiraspola je već neko vrijeme bio na radaru selektora bh. reprezentacije, a nakon zapaženih nastupa u trofejnom moldavskom klubu dobio je zvanično poziv i u nadolazećim prijateljskim utakmicama sa Luksemburgom i Švicarskom će pokušati opravdati ukazano povjerenje.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/susic-po ... iju/187707
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la Captain4 » 22 mar 2016, 19:29

Dobrodošao :bih:
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la HankMoody » 22 mar 2016, 22:47

Sumnjam da će se dugo zadržati...
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Bihac96
Postovi: 5497
Pridružen/a: 26 avg 2013, 17:21
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la Bihac96 » 22 mar 2016, 23:08

Jbt hocel se svakom igracu otvarati tema :roll:
Samo Jedinstvu pjevamo i za njega zivimo !

NK Jedinstvo Bihac (SN 96)

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la Pivopija » 22 mar 2016, 23:18

Bihac96 je napisao/la:Jbt hocel se svakom igracu otvarati tema :roll:
Svakom igracu nece, ali hoce svakom "A" reprezentativcu BiH, jer takva je praksa na ovom podforumu i tako bi i trebalo da bude.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
LuKaVaC
Postovi: 180
Pridružen/a: 26 sep 2014, 16:47
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la LuKaVaC » 22 mar 2016, 23:29

Dobro došao u pravu raju :D
Šest ljiljana zlatne boje, to je simbol Bosne moje !!!

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la Pivopija » 25 mar 2016, 22:24

Odigrao dobro, dosta bolje nego Vranjes. Zasluzuje da mu se pruzi prilika u narednim utakmicama, da vidimo koliko moze protiv jacih protivnika.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la bhfanatic14 » 25 mar 2016, 22:26

Pivopija je napisao/la:Odigrao dobro, dosta bolje nego Vranjes. Zasluzuje da mu se pruzi prilika u narednim utakmicama, da vidimo koliko moze protiv jacih protivnika.

e to je to, sacekajmo koga jaceg. onaj zadnji centarsut na tribini podsjeca na nekoga, tako da netreba ga jos ocjenit.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
soccerfan
Postovi: 8695
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la soccerfan » 25 mar 2016, 22:39

Dobar danas. Po meni zasluzuje da pocne i narednu tekmu il bar dobije znacajne minute! :D :D
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la Pivopija » 25 mar 2016, 22:56

bhfanatic14 je napisao/la:
Pivopija je napisao/la:Odigrao dobro, dosta bolje nego Vranjes. Zasluzuje da mu se pruzi prilika u narednim utakmicama, da vidimo koliko moze protiv jacih protivnika.

e to je to, sacekajmo koga jaceg. onaj zadnji centarsut na tribini podsjeca na nekoga, tako da netreba ga jos ocjenit.
To je bio bespotreban pokusaj centriranja, jer je bio daleko od pozicije za kvalitetno centriranje a nikog nije ni bilo u sesnaestercu. Nije najbolje zahvatio loptu i odmah se i izvinio ostalim igracima. Mislim da je pruzio dobru partiju i da zasluzuje da mu se da sansa, ako ne protiv Svicarske i Spanije, onda u Japanu. Ta pozicija nam je skroz tanka i mozda bi on mogao biti jedan od uzih kandidata za tu poziciju. Po meni Vranjes uopste nije za beka, mislim da je Bicakcic bolja opcija, ali vidit ceko koliko moze Mateo i kakva ce situacija biti sa Mujdzom.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la bhfanatic14 » 25 mar 2016, 22:59

Pivopija je napisao/la:
bhfanatic14 je napisao/la:
Pivopija je napisao/la:Odigrao dobro, dosta bolje nego Vranjes. Zasluzuje da mu se pruzi prilika u narednim utakmicama, da vidimo koliko moze protiv jacih protivnika.

e to je to, sacekajmo koga jaceg. onaj zadnji centarsut na tribini podsjeca na nekoga, tako da netreba ga jos ocjenit.
To je bio bespotreban pokusaj centriranja, jer je bio daleko od pozicije za kvalitetno centriranje a nikog nije ni bilo u sesnaestercu. Nije najbolje zahvatio loptu i odmah se i izvinio ostalim igracima. Mislim da je pruzio dobru partiju i da zasluzuje da mu se da sansa, ako ne protiv Svicarske i Spanije, onda u Japanu. Ta pozicija nam je skroz tanka i mozda bi on mogao biti jedan od uzih kandidata za tu poziciju. Po meni Vranjes uopste nije za beka, mislim da je Bicakcic bolja opcija, ali vidit ceko koliko moze Mateo i kakva ce situacija biti sa Mujdzom.
Slazem se :thumbup: ... bicakcic je definitivno bolje rijesenje i na stoperu i na beku od vranjesa !
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
ahmic
Postovi: 2664
Pridružen/a: 25 mar 2009, 18:04
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la ahmic » 25 mar 2016, 23:09

Prolaz veceras,nema sta..
Bolji od trenutnih na toj nama gutavoj poziciji..
Volio bih ga vidjet protiv Svice...

Avatar
AmirBvB
Postovi: 1070
Pridružen/a: 13 maj 2013, 19:38
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la AmirBvB » 26 mar 2016, 09:54

S obzirom da na poziciji desnog beka, faktički nemamo nikog (po mom mišljenju Vranješ je potpuno beskoristan na toj poziciji), i više je nego dobar.
Nadam se da će mu Meša dati barem 45 minuta protiv Švicarske da dobijemo malo realniju sliku o njegovim sposobnostima na terenu.

Hatuna
Postovi: 232
Pridružen/a: 21 feb 2016, 18:12

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la Hatuna » 26 mar 2016, 16:02

Nista kontra ovoga momka iako je malo vremena i slab protivnik za detaljniju ocjenu. Ipak iskreno receno, jedini je koji me prijatno iznenadio u jucerasnjoj utkamici. Stavio bih ga sa najboljim timom protiv Svicarske, pa da vidimo koliko moze.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la dubrovnik » 28 mar 2016, 19:43

Ja sam Matea dosta gledao u HNL-u i stvarno mi se u Istri ucinio kao dobar igrac. Prodaja u drugu Njemacku ligu me stvarno negativno iznenadila. Ocekivam od njega solidnog igraca za klupe u reprezentaciji. Probao bih i Dilavera u prvom narednom okupljanju i izabrao boljeg. Smatram da ni Ognjen nije puno bolji igrac od Matea. Ako je i bolji uopce. Solidan debi, upisao je i asistenciju sto samo po sebi potvrdjiva dobru ocjenu. Puno bolji i odgovorniji igrac od Vrsajevica.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la Rokoko87 » 28 mar 2016, 20:02

dubrovnik je napisao/la: Probao bih i Dilavera u prvom narednom okupljanju i izabrao boljeg.
Dilaver je bio dosta medijski nabrijan i vidjelo se u dvomeču protiv nas da nije ništa specijalno, šta više, nije pokazao ništa što bi ga i približilo reprezentaciji.(+ vjerovatno nema sređene papire)
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la dubrovnik » 28 mar 2016, 20:11

Rokoko87 je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la: Probao bih i Dilavera u prvom narednom okupljanju i izabrao boljeg.
Dilaver je bio dosta medijski nabrijan i vidjelo se u dvomeču protiv nas da nije ništa specijalno, šta više, nije pokazao ništa što bi ga i približilo reprezentaciji.(+ vjerovatno nema sređene papire)
Dilaver je mlad igrac kojeg navijaci njegovog kluba cijene a da je podbacio u 2 utakmice protiv Zeljeznicara to je istina. Mi smo tanki na poziciji desnog beka i moramo probati svaku mogucu alternativu pa ga zato i spominjem u kontekstu isprobavanja. Mislim da je sredio BiH papire.
Ipak da dodam da je i sam poziv Susicu pozitivno iznenadjenje i dobar potez Bazdarevica. U utakmici protiv
Luxemburga nije bio losiji od Vranjesa i to puno govori.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la Rokoko87 » 28 mar 2016, 20:16

Za cirka dva mjeseca će napuniti 25 godina, tako da to o mladosti već otpada.
Ja ga ne bih volio vidjeti u reprezentaciji, radije bih pozvao Martića ili nekog beka iz naše lige.

Sušić je pokazao dosta u utakmici protiv Luksemburga, bio je bolji, kao što ti kažeš, od Vranješa, pogotovo prema naprijed i volio bih ga vidjeti protiv Švicarske sutra da vidimo možemo li računati u potpunosti na njega.
Dobro pa ga je Meša pozvao, očito da njegova putovanja i praćenja igrača nisu uzaludna i da zna šta radi.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
ahmic
Postovi: 2664
Pridružen/a: 25 mar 2009, 18:04
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la ahmic » 28 mar 2016, 20:46

Mlad i nada nije..trenutno je potreban,to je to..

samoposmatram
Postovi: 5337
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la samoposmatram » 28 mar 2016, 21:01

dubrovnik je napisao/la:
Rokoko87 je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la: Probao bih i Dilavera u prvom narednom okupljanju i izabrao boljeg.
Dilaver je bio dosta medijski nabrijan i vidjelo se u dvomeču protiv nas da nije ništa specijalno, šta više, nije pokazao ništa što bi ga i približilo reprezentaciji.(+ vjerovatno nema sređene papire)
Dilaver je mlad igrac kojeg navijaci njegovog kluba cijene a da je podbacio u 2 utakmice protiv Zeljeznicara to je istina. Mi smo tanki na poziciji desnog beka i moramo probati svaku mogucu alternativu pa ga zato i spominjem u kontekstu isprobavanja. Mislim da je sredio BiH papire.
Ipak da dodam da je i sam poziv Susicu pozitivno iznenadjenje i dobar potez Bazdarevica. U utakmici protiv
Luxemburga nije bio losiji od Vranjesa i to puno govori.
Znas ko nije podbacio?

Memija :)

Vranjes sigurno pocinje protiv Svicarske, ali se nadam barem ulasku Susica u drugom. Kao sto se ranije pisalo Luksemborg nije pravo mjerilo za kvalifikacije.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.