13.11.2016. Grčka - BiH

Moderatori/ce: harden,Monolog,insider,ribery,_dreamer_,TaRgEt_

Protiv Grčke očekujem...

Pobjedu
85
43%
Remi
64
33%
Poraz
47
24%

Ukupno glasova: 196

NAJGORA_BAGRA
Kontakt:

Re: 13.11.2016. Grčka - BiH

Post Postao/la NAJGORA_BAGRA » 14 nov 2016, 16:10

Samo jedno treba dodati. Nisu svi Grci isti ;)
slika

let3
Kontakt:

Post Postao/la let3 » 14 nov 2016, 16:15

NAJGORA_BAGRA je napisao/la:Samo jedno treba dodati. Nisu svi Grci isti ;)
slika

Nisu - ima i gorih.

Kaunas
Kontakt:

Post Postao/la Kaunas » 14 nov 2016, 16:19

Edviin je napisao/la:Slusam slovence na poslu, kako su nas sinoc pokrali sudije, ljudi nemogu vjerovati sta nam je sudia radio, kazu ne navijamo za bosnu al ono sinoc je bila katastrofa, na kraju svi **** mater sudiji... To dosta kaze sta se sudilo sinoc...

Samo onaj voditelj sa Kalmana uvjeren da je sudija regularno sudio. :kafa:
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

TMovac
Kontakt:

Post Postao/la TMovac » 14 nov 2016, 16:23

PanajotPano je napisao/la:Zastava za revanš:
http://www.olx.ba/profil/Dasaev/aktivni

:nene: ma jok, ne treba nista politicko, jer bi oni za razliku od nas to znali iskoristiti. treba napraviti trans sa Afroditom, kako ga prima od Tvrtka I.
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

FoSte95
Kontakt:

Post Postao/la FoSte95 » 14 nov 2016, 16:31

Treba napisati Republika Makedonija i okaciti makedonsku zastavu.
Bolje im psuj Zeusa nego u Makedoniju dirati :p
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

https://onedrive.live.com/view.aspx?resid=53B854EA5D48DCA9!2651&ithint=file%2cxlsx&app=Excel&authkey=!ABI6BVZzPWLR510

hz1987
Kontakt:

Post Postao/la hz1987 » 14 nov 2016, 16:33

ne budite degenerirani idioti sa blagom retardacijom.
utakmicu treba docekati hladne glave, odigrati svoju igru, bez baklji, bez zastava drugih drzava i paradrzava, bez zvizdanja i uvredljivog skandiranja. samo gledati sebe, navijati i bodriti svoje do pobjede od 5:0.

grci su svjesni da nas ne mogu dobiti u zenici, svjesni su da nece biti drugi i jedino sto im preostaje je da dobiju za zelenim stolom. oni ce potencirati da ce to biti utakmica visokog rizika, ubacice provokatorske elemente, podmetnuce nam sve sto mogu. dovesce svoje da provociraju i prave probleme, ali ih treba izignorisati, jer fifa i uefa jedva cekaju da nas negdje zakinu.

Raonffa
Kontakt:

Post Postao/la Raonffa » 14 nov 2016, 16:46

hz1987 je napisao/la:ne budite degenerirani idioti sa blagom retardacijom.
utakmicu treba docekati hladne glave, odigrati svoju igru, bez baklji, bez zastava drugih drzava i paradrzava, bez zvizdanja i uvredljivog skandiranja. samo gledati sebe, navijati i bodriti svoje do pobjede od 5:0.

grci su svjesni da nas ne mogu dobiti u zenici, svjesni su da nece biti drugi i jedino sto im preostaje je da dobiju za zelenim stolom. oni ce potencirati da ce to biti utakmica visokog rizika, ubacice provokatorske elemente, podmetnuce nam sve sto mogu. dovesce svoje da provociraju i prave probleme, ali ih treba izignorisati, jer fifa i uefa jedva cekaju da nas negdje zakinu.

+1
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Ramsey16
Kontakt:

Post Postao/la Ramsey16 » 14 nov 2016, 16:55

Utakmica tek u junu sljedece godine a vi sad nesto raspravljate.

Unofficialpage
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Unofficialpage » 14 nov 2016, 17:01

Ma kakvo paljenje baklji, zviždanje i ostalo. Na terenu ih igrom ubiti, pokazati da smo gospoda, ne se spuštati na njihov primitivni nivo. Ako možemo dobiti ih 10-0, ogaditi im fudbal tako da ga zamrze. To je prava osveta a ne se ponašati kao oni.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Saurman
Kontakt:

Post Postao/la Saurman » 14 nov 2016, 17:13

Kad pogledam ovu raspalu Grčku mogu samo biti nezadovoljan rezultatom i bijesan na sljepca Šunjića da nije kasnio u blok sad bi imala tri boda na kontu i veliku šansu za 2 mjesto.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

hule_barca
Kontakt:

Post Postao/la hule_barca » 14 nov 2016, 17:43

E sad hladne glave mogu dati svoj dojam o tekmi, mada je dosta toga rečeno i što treba i što ne treba.
Krenuću prije svega od same najave utakmice s naše strane, gdje Meša kaže da utakmica nije glavna i da je zadovoljan bodom. Koliko god on to manje više realno i rekao, to jedan selektor ne može reći, jer svaka utakmica reprezentacije treba da bude poput finala, tu se gradi patriotizam na terenu koju nam većina zamjeri. Ovako su igrači manje više ostavljeni sami sebi da se motivišu. Međutim, mora se priznati da su ovaj meč što se tiče tog aspekta svi do jednog dali maksimum od sebe i tu nemam puno šta dodati osim pohvale. S druge strane, ovo što je Meša najavljivao da je zadovoljan bodom, upravo nam se to obilo o glavu. Vjerovatno bi mnogi prije meča potpisali bod na teškom gostovanju, ali zna se ona, kad igraš na bod izgubićeš, kad igraš na tri uzećeš minimalno bod. Mi smo ruku na srce dok nismo poveli igrali na pobjedu, a kasnije će se ispostaviti, igrali smo na vodstvo da bi se zatvorili i čekali kontre. Kad smo poveli, Meša je već zadovoljno trljao ruke i zatvorio se u svoju jazbinu očekujući da nećemo primiti gol, kao da je bh. repka Grenoble pa smo inferiorni u odnosu na većinu protivnika s kojima igramo. Također, nije mi jasno, ako je već "zamišljao" ovakav scenarij po kojem ćemo mi povesti i čekati kontru, zašto te kontre nisu bolje uvježbane na treninzima, a ne da izgledamo poput amatera u kontrama gdje imamo višak igrača, mi čuvamo loptu i ne znamo šta ćemo s njom. Treća stvar je uvođenje Bičakčića koji je izgleda zamišljen poput 5-og defanzivca a u stvari je više igrao kao krilni igrač.
Uglavnom, da rezimiram, sami smo sebi krivi za neriješen rezultat jer smo precijenili Grčku i unaprijed se zadovoljili bodom. Što se tiče igrača, nemam nikome posebno šta prigovoriti osim da Džeki kao jednom profesionalcu nije ono trebalo, ali vruća glava, pa mu se da oprostiti. Što se tiče Meše, ima tu pluseva, ali ima Boga mi i minusa, te mislim da je on na kraju najveći krivac što smo ispustili pobjedu.
FK "Mladost" Kikači

BitiSrcemVezan
Kontakt:

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 14 nov 2016, 17:48

slika

Tako je, čuvajmo brastvo i jedinstvo kao zjenicu oka svoga
1946

Beduin
Kontakt:

Post Postao/la Beduin » 14 nov 2016, 17:53

TMovac je napisao/la: treba napraviti trans sa Afroditom, kako ga prima od Tvrtka I.

Dobro im izvizdati himnu, a onda veliki trans u tom fazonu. Pokazati kako navijaci rade, karnuti im Afroditu ili nekoga drugog bitnog na tribini, a zatim i na terenu ih pojesti.
A treba uputiti zahtjev krovnoj kuci fudbala i zamoliti da dozivotno suspenduje onog sudiju za nasu reprezentaciju, nikad vise da nam ne sudi. Sto je puno, puno je.
075 ❤

NAJGORA_BAGRA
Kontakt:

Post Postao/la NAJGORA_BAGRA » 14 nov 2016, 17:53

BitiSrcemVezan je napisao/la:
slika

Nece slika da se pokaze. Inace je, kada je Sarajevo igralo u Grckoj, ne znam protiv koga, digli su parolu "NEVER FORGET SREBRENICA".

Edit: Evo je
slika

kastel
Kontakt:

Post Postao/la kastel » 14 nov 2016, 17:59

Jucer losa realizacija i Sudija su nas kostali dva boda.Ali imam neki osjecaj da ce grci fasovat petardu u Zenici.Same igre sto se tice,mi smo jucer sve uradili sto je potrebno da se pobjedi,ali mora nam se ovaj peh negdje vratiti u nasu korist!☺

BitiSrcemVezan
Kontakt:

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 14 nov 2016, 17:59

NAJGORA_BAGRA je napisao/la:
slika

Nece slika da se pokaze. Inace je, kada je Sarajevo igralo u Grckoj, ne znam protiv koga, digli su parolu "NEVER FORGET SREBRENICA".

Da, to su digli navijači Atromitosa, ljevičarski orijentisana grupa.
1946

Harrison
Kontakt:

Post Postao/la Harrison » 14 nov 2016, 18:17

A ta revans utakmica protiv Grka ce biti 100puta teza od ove sad. I 100 puta ce nam biti teze da ih dobijemo nego sto smo mogli u Atini.
Nek crknu dusmani, mi smo najjaci.

Zeljeznicar za zivot cijeli.

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 14 nov 2016, 18:23

NAJGORA_BAGRA je napisao/la:
slika

Edit: Evo je
slika

Atromitos, kad smo prosli u play off i kad smo izvukli Borusiju :)
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

Burundi
Kontakt:

Post Postao/la Burundi » 14 nov 2016, 18:27

Harrison je napisao/la:A ta revans utakmica protiv Grka ce biti 100puta teza od ove sad. I 100 puta ce nam biti teze da ih dobijemo nego sto smo mogli u Atini.

Ma nece biti teza, samo je potrebno da popravimo realizaciju. Ova Grcka je ljudi losa, sta vam je.
DD

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: DrFilgud, Hare1902, killafrommanilla, Maestro, Nedo, Scholl i 69 gostiju.