Amer Gojak

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
emir79
Postovi: 8763
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la emir79 » 07 avg 2018, 18:39

Moggi je napisao/la:
emir79 je napisao/la:Gojak mora da bjezi iz Dinama ako misli napraviti dobru karijeru.
U Dinamu prave transfere samo Hrvati, pa i oni koji nisu kvalitet recimo Gojaka.

Jos od Mujcina se tamo ponasaju "krvnicki" prema nasim igracima kada su transferi u pitanju.
jesil ozbiljan :lol: ko je nama kriv sto nikad nismo imali igraca da ga se proda za velike pare, a do skoro ni igraca koji je lvl dinama, sada je tu cak 5 nasih (jos uvijek na papiru), trojica su standardni

gojak ide za 7+ miliona ako ovako nastavi
Mujcina je svim silama htio da dovede Marseille, momak koji je bio glavna violina mozda i najjaceg Dinama.

Kad su ga iscjedili koliko je moglo, pustili ga na zalasku karijere da uzme koju paru u Japanu. Sve ostale je Dinamo rasprodao pored Edina.

Nasim igracima se ne daje tolika paznja, niti medijski prostor da se izreklamira. Gojak samo neka digne sidro na vrijeme.
Sto nisu pustili Hodzica kada je imao odlicnu sezonu iza sebe, zabijao skoro svako kolo?
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Raonffa » 07 avg 2018, 18:55

Nema veze nacionalnost sa fudbalom i biznisom, prodat će oni bilo koga za koga im dođe dobra ponuda, kao da oni gledaju odakle je ko, milioni su milioni.

Što se tiče Hodžića, njegova je nesreća što je on napadač u Dinamu, a realno Dinamo je zadnjih 10 godina prodavao sve i svašta, al' napadača samo jednog koliko me sjećanje služi, u pitanju je Mandžo naravno.

Valjda ne cijene toliko strani klubovi golove u HNL-u, jedino se Krama uspio pravo prodati i probiti kao napadač iz HNL-a u zadnjih 7-8 sezona. Imao je Ara dvije solidne sezone u Dinamu (15/16 i 16/17), u prvoj je ukupno dao 18, u drugoj 21 gol (sva takmičenja). Poređenja radi, Kramarić je u 1,5 sezoni zabio skoro 60 golova za Rijeku u svim takmičenja i tek je tada napravio dobar transfer.

Niko ne kaže da nije bilo ponuda za Hodžića, al' vjerovatno nešto što nije zadovoljavalo Dinamo u tim okolnostima.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Drape » 07 avg 2018, 19:13

slika

soko
Postovi: 3764
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la soko » 07 avg 2018, 19:24

Neka Gojaka u U21. Gojak i Loncar na sredinu, ispred njim Hamza. Napadac Demirovic, krila Jukic i Menalo. Odbrana nam je tanka.
Todorovic treba ostati u U21. U Red bullu slabo dobija sanse.
Ja ipak mislim da trebaju svi ostati i probati otici na to EP. Korak po korak, bolje je to nego da sjede na klupi u klubu i u A repci.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24510
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Goalgetter » 07 avg 2018, 19:28

Vrhunsku utakmicu je danas odigrao, bravo.

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5723
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la JohnCleese » 08 avg 2018, 09:29

Nastup odlican sve pet, ali ova promjena pozicije mi se ne svidja.
Hajmo svi biti playmaker / centralni vezni :lol:
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Raonffa » 08 avg 2018, 13:24

JohnCleese je napisao/la:Nastup odlican sve pet, ali ova promjena pozicije mi se ne svidja.
Hajmo svi biti playmaker / centralni vezni :lol:
Ma klinac brate, ima ogroman radijus kretanja, stvarno puno trči i pokriva ogroman prostor, to je najbitnije, a ta njegova tehnika je samo bonus.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la japa » 08 avg 2018, 14:11

emir79 je napisao/la:
Moggi je napisao/la:
emir79 je napisao/la:Gojak mora da bjezi iz Dinama ako misli napraviti dobru karijeru.
U Dinamu prave transfere samo Hrvati, pa i oni koji nisu kvalitet recimo Gojaka.

Jos od Mujcina se tamo ponasaju "krvnicki" prema nasim igracima kada su transferi u pitanju.
jesil ozbiljan :lol: ko je nama kriv sto nikad nismo imali igraca da ga se proda za velike pare, a do skoro ni igraca koji je lvl dinama, sada je tu cak 5 nasih (jos uvijek na papiru), trojica su standardni

gojak ide za 7+ miliona ako ovako nastavi
Mujcina je svim silama htio da dovede Marseille, momak koji je bio glavna violina mozda i najjaceg Dinama.

Kad su ga iscjedili koliko je moglo, pustili ga na zalasku karijere da uzme koju paru u Japanu. Sve ostale je Dinamo rasprodao pored Edina.

Nasim igracima se ne daje tolika paznja, niti medijski prostor da se izreklamira. Gojak samo neka digne sidro na vrijeme.
Sto nisu pustili Hodzica kada je imao odlicnu sezonu iza sebe, zabijao skoro svako kolo?
Ne pricaj gluposti, uvijek je neko drugi kriv kad se ne uspije, kakvo kmecanje nije ni cudo sto smo neuspjesniji od Islanda u fudbalu...STvari su jasne pokazi kvalitet igraj konstantno dobro i iz Dinama ces se sigurno prodati taman da si ne znam ti odakle dosao. Hodzic nije imao nijednu punu dobru sezonu iza sebe, onu jednu dobru je takodjer oscilirao tako da ne pricaj gluposti kao da se pola evrope otimalo za nejga a Dinamo mu nije dao da ode. Dinamo je klub koji ima love za balkanske uslove i oni nece pustiti igraca za bagatelu oni su ulozili velike pare u Hodzica i tamo ima finu platu pa nece ga za milion dva pustiti nisu oni Zeljo i Sarajevo. Da je neko Hodzica stvarno htio on bi davno otisao.


Dobro je iznad napisao neko Kramaric je morao zabiti 60 golova u jednu i po sezonu da bi se prodao iz HNLa. Kad igras za Dinamo ubjedljivo najbolju ekipu i kad si napadac u ligi kakva je HNL Hodzicec ucinak od 18 ili 23 gola u svim takmicenjima i nije neki ucinak za kojim ce se bogatiji klubovi od Dinama okrenuti i zavuci ruke u djep.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la DrFilgud » 08 avg 2018, 14:25

Mi i ne mozemo ici naprijed , dok za svoj neuspjeh, ljenost, korumpiranost itd, optuzujemo druge.
Te Srbi, te Hrvati, te menaddzeri, te EU pasosi....svis u krivi , samo ne mi. Vala da nije zalosno bilo bi pravo smijesno.
Nema nikakve sumnje da zasluzujemo da budemo tu gdje jesmo.
Nasi timovi su u razvoj igraca ulozili dvije fosne, kantu vode, kilo pite i kao cudimo se sto igrace ne prodajemo za milione.
Najgore je sto navijaci podrzavaju politiku nazadka do propasti.
Kriticari su neprijatelji, luzeri, mrze sve sto je domace, nadje se pokoji jadni izuzetak, da se tvrdi kako smo u 5 deka sa komsijama. :thumbdown:

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la DrFilgud » 08 avg 2018, 14:45

Sto se Hodzica tice, @japa je u pravu. Treba pogledati koliko golova su davali napadaci iz HNL-a, vise sezona u kontinuitetu, prije nego sto su napravili dobre transfere.
Jasno je da Hodzic nije ni blizu tog ucinka. Imao je dvije dobre polusezone i kapak.

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 08 avg 2018, 15:21

Nije mi jasno zašto navijači Dinama (Hrvati) non stop kritikuju Gojaka, pa i Hodžića, a vi ih ovdje vječno hvalite.
Ne pratim Dinamo, ali mi takvi komentari na FB idu na živce.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Moggi » 08 avg 2018, 15:23

KrajisnikBosnjak je napisao/la:Nije mi jasno zašto navijači Dinama (Hrvati) non stop kritikuju Gojaka, pa i Hodžića, a vi ih ovdje vječno hvalite.
Ne pratim Dinamo, ali mi takvi komentari na FB idu na živce.
ne znam sta ovde citas ali i mi smo ih kritikovali, amer ovu sezonu tek poceo da igra kako bog zapovijeda, a armina podjebajemo jer je realno propo žestoko
Zarathustra

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 08 avg 2018, 15:35

Moggi je napisao/la:
KrajisnikBosnjak je napisao/la:Nije mi jasno zašto navijači Dinama (Hrvati) non stop kritikuju Gojaka, pa i Hodžića, a vi ih ovdje vječno hvalite.
Ne pratim Dinamo, ali mi takvi komentari na FB idu na živce.
ne znam sta ovde citas ali i mi smo ih kritikovali, amer ovu sezonu tek poceo da igra kako bog zapovijeda, a armina podjebajemo jer je realno propo žestoko
Evidentno je da ARMIN Hodžić ne napreduje, niti će napraviti neki veliki transfer u budućnosti.
Nemamo mi napadača koji će dostojno zamijeniti Džeku, barem za sad' ga ne vidim! :crazy:
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2249
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la h1a2s3o4 » 08 avg 2018, 15:47

Armin neće biti nasljednik Edina, i to ako mu se stavljalo na leđa mogao je samo da "izgori". Ali bi mogao da bude sasvim pristojan napadac za timove sredine tabele u ligama petice.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Drape » 10 avg 2018, 15:37

slika

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la JackTheStripper » 11 avg 2018, 15:46

Vrijeme mu je da ode u neki bolji klub.
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Drape » 11 avg 2018, 17:22

Goal.com(Hr) je objavio kako oni vide 1., 2. i 3. postavu Dinama, Gojaka postavili u treću :kralj:

Ipak su napomenuli: :rol:
Borba za pozicije je ogromna, Gojak je, primjerice, odigrao jako dobro neke utakmice, te će se Moro i Majer kad se oporave morati i te kako potruditi da ga maknu.
slika

slika

slika

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Vucevich » 11 avg 2018, 17:23

Hvali mu trener kako je bio najbolji igrač a ipak je po Goal-u u trećoj postavi :rol: :tokralju:

How yes no

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la JackTheStripper » 14 avg 2018, 19:11

Danas od prve. Kao i Dilaver i Hajrovic. Hodzic na klupi.
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la sajo10 » 14 avg 2018, 19:13

Bjelica mu vjeruje. A sad je na njemu da da se dokaze ove godine i iduce ljeto napravi veliki transfer.
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.