Amer Gojak

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la jasmin10 » 06 okt 2019, 16:01

emir79 je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Hodzic samo moze biti zahvalan Dinamu. Niko drugi ga ne bi uspio prodati za one pare s obzirom na to koliko je limitiran.
Da bude Hodzic zahvalan Dinamu sto je uzeo klub tolike pare za njeg? :mrgreen:

Ili da Dinamo bude zahvalan "limitiranom" igracu sto je za njeg dobio tolike pare?
Da bude zahvalan jer su ga uspjeli uvaliti bilo gdje a da to nije nasa liga. Logicno je da ako je transfer jedan od najvećih u historiji kluba da ce mu i plata biti velika.

mire96
Postovi: 1055
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la mire96 » 06 okt 2019, 16:35

Nikako ne mogu da razumno pojmim to. Pored toliko stranaca koje Dinamo ima, pored toga sto su i Gojak i Hajrovic redovno pocinjali prosle sezone, i dalje postoje teorije kako njih Hrvati sabotiraju zbog toga sto su stranci/Bosanci. Sto ih sabotiraju tek od ove sezone, zasto ih nisu klupirali od pocetka? Sto su igrali evropske tekme? Sto su ih uopce uzimali? Jos sad ispade da su i Hodzica zajebali. Da je neki vanserijski talenat primjetio bi ga neki skaut pa bi napravio jak transfer iz mrskog Dinama, ne bi zavrsio u Videotonu. A i ono sto je za repku pokazao nije bas za diciti se. Razocarao je, i to kazem kao neko ko se radovao njegovom debiju i imao velika ocekivanja. Gojak mi je drag ali spustite malo loptu. Za godinu-dvije ce se poceti pricati kako mu je Bjelica stopirao transfer u Barcelonu iz prkosa.

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la AirRamiz » 06 okt 2019, 17:30

kad uzmes igraca za kikiri i prodas ga za 3-4 miliona kojom logikom igrac treba biti zahvalan kkubu sto su profitirali na njemu :rol:

hodzica su otjerali hrvatski novinari.par losih partija i zna se ko je kriv....tako ce sutra i dilaver zavrsit. ne vjerujem da hodzic ne moze igrati makar u turskoj...u madjarsku se mogao prodat i iz nase lige
Zadnja izmjena: AirRamiz, dana/u 06 okt 2019, 17:31, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Rosicky
Postovi: 8249
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Rosicky » 06 okt 2019, 17:31

Par losih partija?

Ne znam jesi li ti pratio Dinamo u tom periodu :D

Avatar
Mokes
Postovi: 14830
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Mokes » 06 okt 2019, 17:34

Našim igračima uvijek neko drugi kriv, nikada oni. Dok rezultati reprezentacije sve govore. 1 veliko takmičenje na koje smo otišli.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Vucevich
Postovi: 11217
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Vucevich » 06 okt 2019, 17:36

Otjerali ga novinari :rol:

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Drape » 06 okt 2019, 17:36

mire96 je napisao/la:Nikako ne mogu da razumno pojmim to. Pored toliko stranaca koje Dinamo ima, pored toga sto su i Gojak i Hajrovic redovno pocinjali prosle sezone, i dalje postoje teorije kako njih Hrvati sabotiraju zbog toga sto su stranci/Bosanci. Sto ih sabotiraju tek od ove sezone, zasto ih nisu klupirali od pocetka? Sto su igrali evropske tekme? Sto su ih uopce uzimali? Jos sad ispade da su i Hodzica zajebali. Da je neki vanserijski talenat primjetio bi ga neki skaut pa bi napravio jak transfer iz mrskog Dinama, ne bi zavrsio u Videotonu. A i ono sto je za repku pokazao nije bas za diciti se. Razocarao je, i to kazem kao neko ko se radovao njegovom debiju i imao velika ocekivanja. Gojak mi je drag ali spustite malo loptu. Za godinu-dvije ce se poceti pricati kako mu je Bjelica stopirao transfer u Barcelonu iz prkosa.
Nema planskog sabotiranja ali kad je Gojak bio standardan u Europi poslije svake slabije utakmice mediji bi saglasno sugerisali da u narednoj utakmici mora zaigrati Moro. On je u Manchesteru bio među najgorima, svojim pasovima je izbacivao protivničke igrače u šanse i ni jedan medij nije napisao: Vratite nam Gojaka!

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la AirRamiz » 06 okt 2019, 17:36

ujebo ih hodza tako sto im je napunio kasu
:rol:

Avatar
Saurman
Postovi: 29435
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Saurman » 06 okt 2019, 17:46



Šta kažu iz SIPE.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la jasmin10 » 06 okt 2019, 18:07

AirRamiz je napisao/la:kad uzmes igraca za kikiri i prodas ga za 3-4 miliona kojom logikom igrac treba biti zahvalan kkubu sto su profitirali na njemu :rol:

hodzica su otjerali hrvatski novinari.par losih partija i zna se ko je kriv....tako ce sutra i dilaver zavrsit. ne vjerujem da hodzic ne moze igrati makar u turskoj...u madjarsku se mogao prodat i iz nase lige
Jasta je vala.
Lik koji ne dodirne loptu po 80 minuta, je mogao napraviti neki slican transfer iz nase lige.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la DrFilgud » 06 okt 2019, 19:27

Gojak je tamo gdje kvalitetom zasluzuje da bude, kao i Hodzic, a nama izgleda preostaje da i to prenesemo na polje politike i nacionalizma.
Svi nas mrze, a mi eto sposobni, posteni, merhametli. :lol:

Avatar
DamirT
Postovi: 13409
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la DamirT » 06 okt 2019, 19:33

Ma Hodzic je los igrac.Njega je proslavio samo onaj gol Interu,one makazice.Nista vise.Lik ni u Videotonu nije standardan
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la jasmin10 » 06 okt 2019, 20:44

Gojak ima kvalitet za i vise od Dinama a to ce i pokazati.

soko
Postovi: 3706
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la soko » 07 okt 2019, 15:23

jasmin10 je napisao/la:Gojak ima kvalitet za i vise od Dinama a to ce i pokazati.
Gojak je veoma dobar igrac, samo u Dinamu trenutno ima Olmo koji ce za koju godinu igrati u timovima poput Reala, Barce itd.
A i Moro ce igrati u top klubovima Europe.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10026
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la invincible1921 » 07 okt 2019, 20:26

jasmin10 je napisao/la:
AirRamiz je napisao/la:kad uzmes igraca za kikiri i prodas ga za 3-4 miliona kojom logikom igrac treba biti zahvalan kkubu sto su profitirali na njemu :rol:

hodzica su otjerali hrvatski novinari.par losih partija i zna se ko je kriv....tako ce sutra i dilaver zavrsit. ne vjerujem da hodzic ne moze igrati makar u turskoj...u madjarsku se mogao prodat i iz nase lige
Jasta je vala.
Lik koji ne dodirne loptu po 80 minuta, je mogao napraviti neki slican transfer iz nase lige.
Armin Hodzic nije ostvario potencijal, ali....Armin Hodzic je u juniorima privukao paznju jednog LIVERPOOLA mislim skontaj kolko moras bit dobar da jedan liverpool cuje za tebe a kamol te kupi, sto su i uradili. Slobodno upali YT i vidi kako je igrao u zelji. Svaku utakmicu neki ekstra potez ili go. Radio na dnevnoj osnovi ono sto u nasoj ligi vidis svako 10 kola.... Kao sto rekoh nije ostvario potencijal, ali necemo ni pretjerivat, sigurno je bio jedan od najvecih talenata poslijeratnog perioda u BiH. Naravno ne racunajuci dijasporce.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la DrFilgud » 07 okt 2019, 20:41

Hodzic je, uz Ermina Zeca, najvece razocarenje u posljednjih desetak godina. Brzina, tehnika, sut...igraci za koje sam vjerovao da mogu da dobace do jakih timova liga 5.
Gojak nema te predispozicije, ali je u glavi bolji od obojice i zavrsice bolje (sto i nije posebno tesko).

Avatar
invincible1921
Postovi: 10026
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la invincible1921 » 07 okt 2019, 20:46

DrFilgud je napisao/la:Hodzic je, uz Ermina Zeca, najvece razocarenje u posljednjih desetak godina. Brzina, tehnika, sut...igraci za koje sam vjerovao da mogu da dobace do jakih timova liga 5.
Gojak nema te predispozicije, ali je u glavi bolji od obojice i zavrsice bolje (sto i nije posebno tesko).
Nisam ja reko da nije razocarao, ali da je imao veliki potencijal...imao je svakako. Gotovo nestvarna tehnika i sut za igrace sa naseg podneblja. Pa sjeti se onog prvog gola u dinamo one skarice Interu... :crazy:
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la DrFilgud » 07 okt 2019, 20:50

invincible1921 je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:Hodzic je, uz Ermina Zeca, najvece razocarenje u posljednjih desetak godina. Brzina, tehnika, sut...igraci za koje sam vjerovao da mogu da dobace do jakih timova liga 5.
Gojak nema te predispozicije, ali je u glavi bolji od obojice i zavrsice bolje (sto i nije posebno tesko).
Nisam ja reko da nije razocarao, ali da je imao veliki potencijal...imao je svakako. Gotovo nestvarna tehnika i sut za igrace sa naseg podneblja. Pa sjeti se onog prvog gola u dinamo one skarice Interu... :crazy:
To i govorim, uz taj potencijal nije napravio ni 10% koliko je mogao.
Mozda su u Liverpoolu vidjeli nesto sto mi nismo?

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la jasmin10 » 07 okt 2019, 23:02

Svaka njemu cast sto je sa ovih livada dosao do Liverpoola. Ali i u Liverpoolu ima bruku djece sa svih strana svijeta.
Momak je razvaljivao u mladjim kategorijama. Ali umjesto da napreduje, da poradi na losim stvarima, on je mislio da ce vjecno igrati zbog toga jer u juniorima zabijao po 5 golova po utakmici.
Za razliku od njega, Gojak je mnogo veci radnik i imat ce mnogo vecu karijeru.

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2230
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la h1a2s3o4 » 08 okt 2019, 02:56

Hodžić zaslužuje pravu šansu u reprezentaciji, prije Bajica svakako zbog forme. Pored Džeke se mnogi nisu naigrali, evo im prilike da se dokažu.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.