Amer Gojak

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Osim13 » 21 apr 2020, 12:22

Salih1984 je napisao/la:
21 apr 2020, 12:21
Osim13 je napisao/la:
21 apr 2020, 12:07
Da ne govorimo o uticaju politike kao i u svakoj grani društva.

Doduše to se u zadnje vrijeme olabavilo, ali u početku nekad je to baš bilo izraženo. A početak je najvažniji.
Haha bas se je "olabavilo"
Evo npr Covic predsjednik BIH od 2014 do 2018 u te 4 godine Zrinjski uzima 3 titule
Slucajnost?
Pa evo sad i dodik ima privatni klub +mu sestric najvjerovatnije postaje predsjednik saveza krajem godine.
Kažem u odnosu na početke fudbala u BiH. Tad se otvoreno dolazilo u klubove da se uzmu pare. Sad se to malo sofisticiranije radi, upravo kako si naveo.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la ASD » 21 apr 2020, 13:28

DrFilgud je napisao/la:
21 apr 2020, 11:33
Salih1984 je napisao/la:
21 apr 2020, 11:26
DrFilgud je napisao/la:
21 apr 2020, 11:16

Ne mislim ja na neke fundamentalne promjene u sistemu. Dovoljno je da bojkotuju utakmice pola godine i dosta toga će se promijeniti.
Problem je što navijači ne pokazuju nikakvu ambiciju, a uhljebima u klubovima, savezu, sitnim menadžerima je dobro.
Ako bojkutuju utakmice pola godine desit ce se samo jedna stvar-bez novca od ulaznica klub ce propasti
pa i kad bi dosla neka sposobna uprava da li bi to od kluba napravilo uspjesan evropski klub?pa naravno da nebi.
Sposobna uprava moze dovesti do toga da je klub uspjesan u nasoj ligi,ali nema te uprave koja bez ogromne novcane pomoci drzave/investitora moze stvoriti uspjesan evropski klub u bih.
A yebi ga, samo nalazimo razloge da se ništa ne može promijeniti. Ok onda, bićemo vječno najgori.
Lično sam navijač reprezentacije, jer jer ova liga ispod svakog nivo, ali i reprezentaciji se piše isto.
Šteta, mislim da malo volje treba da stvari krenu naprijed, s ovkvim stavovima ništa od toga.
Reprezentacija je isto ispod svakog nivoa.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la DrFilgud » 21 apr 2020, 13:40

Salih1984 je napisao/la:
21 apr 2020, 11:43
Pa jarane ti ko da si rođen usred Berlina i tamo zivis citav zivot,pa se cudis kako se ne pokrene BIH liga.
Jednostavno nije moguce pokrenuti niti jedan klub bez ogromne svote novca od drzave/investitora
To je jednostvano tako nema te uprave,bojkota i slicno koja to moze promjeniti
Slazem se ja da sistem u fudbalu ne valja,ali ne valja nijedan drzavna ustanova tako ni fudbal nije izuzetak,cak sta vise fudbal je u boljoj poziciji kao sto sam vec prije napisao.
Sponzori će doći, kada se neko izbori za promjenu zakona o sportu, kad se iz uprava istjeraju paraziti kojima ovo odgovara...to mogu uraditi samo navijači. Svi ostali su u talu. Savez, klubovi, mediji...svako uzima svoj kokošarski tal, a fudbal propada.

Šta bi ti? Da ti dođe sponzor koji će napraviti zakone, otjerat ološ, uložit6 pare i još ti dat džaba kartu? A da vi qurcem ne mrdate, nego guslate o "svetinji, ljubavi, bla, bla", daćet krv za klub..pa dajte malo mozga.
Kako ne shvatate da ste vi glavni? Dođe sponzor, uloži 100 miliona, pa ga opet navijači otjeraju.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la ASD » 21 apr 2020, 13:51

S obzirom da pišeš o pobunama.
Očekujem video prenos kako rušiš Bakira ili si samo još jedan od Bošnji koji smatra kako drugi trebaju da se bune.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Vucevich » 21 apr 2020, 13:53

DrFilgud je napisao/la:
21 apr 2020, 08:06
Nenormalno je da se jedna reprezentacija 90% oslanja na dijasporu, barem kada su u pitanju kvalitetni igrači.
Ne može nam sadaka biti strategija. S kadrom koji nam je na raspolaganju i u perspektivi, MOŽDA se možemo, korz D ligu nacija, nadati nekom "humanitarnom" plasmanu n a EP, gdje igra bukvalno pola Europe i kapak. Bez pristojne domaće lige, nema ozbiljne reprezentacije.

Čudim se klupskim navijačima, kako nemaju ambiciju, stav da kažu nešto? Kako mogu prihvatiti da smo najgora liga u Europi?
Yebi ga, za njih je podrška korupciji, javašluku, amaterizmu... ljubav prema klubu. kad neko kaže da treba napraviti opšti bojkot, taj je neprijatelj.
Očigledno mentalitetom domaćeg fucbala vladaju ti kokošari, koji imaju interes u opštoj propasti.
Dovoljno je pogledati samo kako su reagovali navijači Željezničara i Sarajeva kada su se na ovom zadnjom spisku našli Kjosevski i Rahmanović, da ti sve bude jasno...

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la DrFilgud » 21 apr 2020, 13:57

Ne govorim o pobuni, nego o bojkotu. Bojkot je najlegitimniji i najdjelotvorniji način koumunikacije sa takvim stvarima.
Trebalo bi i tebe bojkotovati, kad već ne možemo banovati, kao provjerenu štetočinu i advokata korupcije i propadanja bh fudbala.
Ili da skupimo ovdje 50KM mjesečno?

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Salih1984 » 21 apr 2020, 14:00

DrFilgud je napisao/la:
21 apr 2020, 13:40
Salih1984 je napisao/la:
21 apr 2020, 11:43
Pa jarane ti ko da si rođen usred Berlina i tamo zivis citav zivot,pa se cudis kako se ne pokrene BIH liga.
Jednostavno nije moguce pokrenuti niti jedan klub bez ogromne svote novca od drzave/investitora
To je jednostvano tako nema te uprave,bojkota i slicno koja to moze promjeniti
Slazem se ja da sistem u fudbalu ne valja,ali ne valja nijedan drzavna ustanova tako ni fudbal nije izuzetak,cak sta vise fudbal je u boljoj poziciji kao sto sam vec prije napisao.
Sponzori će doći, kada se neko izbori za promjenu zakona o sportu, kad se iz uprava istjeraju paraziti kojima ovo odgovara...to mogu uraditi samo navijači. Svi ostali su u talu. Savez, klubovi, mediji...svako uzima svoj kokošarski tal, a fudbal propada.

Šta bi ti? Da ti dođe sponzor koji će napraviti zakone, otjerat ološ, uložit6 pare i još ti dat džaba kartu? A da vi qurcem ne mrdate, nego guslate o "svetinji, ljubavi, bla, bla", daćet krv za klub..pa dajte malo mozga.
Kako ne shvatate da ste vi glavni? Dođe sponzor, uloži 100 miliona, pa ga opet navijači otjeraju.
Pa ti pricas o tome tako jednostavno kao da je to maciji kasalj,100 posto si rođen negdje na zapadu
25 godina se ne moze "esdea" skinuti sa vlasti ,
Pa protesti 2014 nisu donijeli nista a bili su jaki protesti,i ti mi onda pricas da navijaci trebaju istjerat uprave ovo ono hahahah,eto sad ce navijaci i zakone pocet praviti
Fudbal nam je u kandzama politike ne znam jel to toliko tesko za skontati
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la DrFilgud » 21 apr 2020, 14:09

Salih1984 je napisao/la:
21 apr 2020, 14:00
Pa ti pricas o tome tako jednostavno kao da je to maciji kasalj,100 posto si rođen negdje na zapadu
25 godina se ne moze "esdea" skinuti sa vlasti ,
Pa protesti 2014 nisu donijeli nista a bili su jaki protesti,i ti mi onda pricas da navijaci trebaju istjerat uprave ovo ono hahahah,eto sad ce navijaci i zakone pocet praviti
Fudbal nam je u kandzama politike ne znam jel to toliko tesko za skontati
Živim u zapadnom dijelu opštine Stari grad Sarajevo.
Ko tebi i jaranu brani da kažete - neću ići na tekmu pola godine.
SDA je skinut svake izbore, nego je poenta u razjedin jenoj, korumpiranoj opoziciji. Razjebu onu većinu koja je protiv SDA. To znaš.
Svijest se može promijeniti i nešto naučiti, nego nas ubjeđuju da ništa ne možemo napravit.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Wandelanoite » 21 apr 2020, 14:10

Protesti 2014te godine koji su poceli u Tuzli su placeni od Radoncica i SDA da se srusi vlada SDP u TK i da se pokusa zavladati TK. Poslije se to otelo kontroli i zacas je to uguseno od strane organizatora Radoncica i SDA stranke.

Na kraju je SDA dobila to da u TK danas ima 3 nacelnika u opstinama Doboj-Istok, Teocak i Celic gdje sva 3 nacelnika nemaju 5 hiljada glasova zajedno.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Salih1984 » 21 apr 2020, 14:13

DrFilgud je napisao/la:
21 apr 2020, 14:09
Salih1984 je napisao/la:
21 apr 2020, 14:00
Pa ti pricas o tome tako jednostavno kao da je to maciji kasalj,100 posto si rođen negdje na zapadu
25 godina se ne moze "esdea" skinuti sa vlasti ,
Pa protesti 2014 nisu donijeli nista a bili su jaki protesti,i ti mi onda pricas da navijaci trebaju istjerat uprave ovo ono hahahah,eto sad ce navijaci i zakone pocet praviti
Fudbal nam je u kandzama politike ne znam jel to toliko tesko za skontati
Živim u zapadnom dijelu opštine Stari grad Sarajevo.
Ko tebi i jaranu brani da kažete - neću ići na tekmu pola godine.
SDA je skinut svake izbore, nego je poenta u razjedin jenoj, korumpiranoj opoziciji. Razjebu onu većinu koja je protiv SDA. To znaš.
Svijest se može promijeniti i nešto naučiti, nego nas ubjeđuju da ništa ne možemo napravit.
Ako je tako kako ti kazes, super.
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2249
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la h1a2s3o4 » 21 apr 2020, 14:20

Wandelanoite je napisao/la:
21 apr 2020, 14:10
Protesti 2014te godine koji su poceli u Tuzli su placeni od Radoncica i SDA da se srusi vlada SDP u TK i da se pokusa zavladati TK. Poslije se to otelo kontroli i zacas je to uguseno od strane organizatora Radoncica i SDA stranke.

Na kraju je SDA dobila to da u TK danas ima 3 nacelnika u opstinama Doboj-Istok, Teocak i Celic gdje sva 3 nacelnika nemaju 5 hiljada glasova zajedno.
SDA kontrolise sve živo u TK, možda jedino Grad Tuzlu ne. Nemoj da te zavarava broj nacelnika, tu su i vijeca.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la DrFilgud » 21 apr 2020, 14:20

Salih1984 je napisao/la:
21 apr 2020, 14:13
Ako je tako kako ti kazes, super.
Pa eto, uzmite samo u razmatranje opciju bojkota. Počnite pričati o tome, šta bi tu moglo bit dobro , šta loše.
Naravno da će advokati propadanja reći da je to izdaja, da će biti gore...Meni se čini da gore ne može biti.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la DrFilgud » 21 apr 2020, 14:23

Nebitno ko je organizovao proteste 2014. i u koju svrhu, ali strah, posipanje pepelom, sakrivanje u mišiju rupu Bakira, Zlatka i ekipe, je bilo neprocjenjivo.
Agenti MUPa su se krili u žbunju po Poljinama, čuvali smradove.
Zadnja izmjena: DrFilgud, dana/u 21 apr 2020, 14:24, ukupno mijenjano 1 put.

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Salih1984 » 21 apr 2020, 14:23

DrFilgud je napisao/la:
21 apr 2020, 14:20
Salih1984 je napisao/la:
21 apr 2020, 14:13
Ako je tako kako ti kazes, super.
Pa eto, uzmite samo u razmatranje opciju bojkota. Počnite pričati o tome, šta bi tu moglo bit dobro , šta loše.
Naravno da će advokati propadanja reći da je to izdaja, da će biti gore...Meni se čini da gore ne može biti.
Bome vidjet cemo sad poslije korone da moze biti gore,sve zavisi od trajanje korone kako ce biti
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Wandelanoite » 21 apr 2020, 14:54

h1a2s3o4 je napisao/la:
21 apr 2020, 14:20
Wandelanoite je napisao/la:
21 apr 2020, 14:10
Protesti 2014te godine koji su poceli u Tuzli su placeni od Radoncica i SDA da se srusi vlada SDP u TK i da se pokusa zavladati TK. Poslije se to otelo kontroli i zacas je to uguseno od strane organizatora Radoncica i SDA stranke.

Na kraju je SDA dobila to da u TK danas ima 3 nacelnika u opstinama Doboj-Istok, Teocak i Celic gdje sva 3 nacelnika nemaju 5 hiljada glasova zajedno.
SDA kontrolise sve živo u TK, možda jedino Grad Tuzlu ne. Nemoj da te zavarava broj nacelnika, tu su i vijeca.
Kontrolise sada kad su kupili Enku Bijedica i njegov SD BiH i napravili vladu kantona. Lukavac, Gracanica, Tuzla, Gradacac, Srebrenik, Banovici, Sapna, Kalesija tu mogu samo suplje bacati,ne znam kakva je situacija u Kladnju. Jedino sto kontrolisusu Zivinice, a i tu su kupili ovog SDPovog nacelnika.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2249
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la h1a2s3o4 » 21 apr 2020, 15:42

Wandelanoite je napisao/la:
21 apr 2020, 14:54
h1a2s3o4 je napisao/la:
21 apr 2020, 14:20
Wandelanoite je napisao/la:
21 apr 2020, 14:10
Protesti 2014te godine koji su poceli u Tuzli su placeni od Radoncica i SDA da se srusi vlada SDP u TK i da se pokusa zavladati TK. Poslije se to otelo kontroli i zacas je to uguseno od strane organizatora Radoncica i SDA stranke.

Na kraju je SDA dobila to da u TK danas ima 3 nacelnika u opstinama Doboj-Istok, Teocak i Celic gdje sva 3 nacelnika nemaju 5 hiljada glasova zajedno.
SDA kontrolise sve živo u TK, možda jedino Grad Tuzlu ne. Nemoj da te zavarava broj nacelnika, tu su i vijeca.
Kontrolise sada kad su kupili Enku Bijedica i njegov SD BiH i napravili vladu kantona. Lukavac, Gracanica, Tuzla, Gradacac, Srebrenik, Banovici, Sapna, Kalesija tu mogu samo suplje bacati,ne znam kakva je situacija u Kladnju. Jedino sto kontrolisusu Zivinice, a i tu su kupili ovog SDPovog nacelnika.

Fudbalskim rjecnikom rečeno stameni Bijedić je pojačanje sezone. :D
Srebrenik je njihov(SDA) nacelnik, samo sto je Kukin, pa je izasao kad i on. U svim gradovima imaju najvise mandata ili su jednaki.
A ako su do sada bili SDP-ovci na vlasti, sto je do 2016 bilo tako loše ?? :D :D :D
Nije bitno koja je stranka, bitno je kakvi su ljudi u njima i kakvi su oni koji glasaju. :bih:

Ne bih vise da spamam temu jednog od najboljih igraca reprezentacije. :bih:

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Wandelanoite » 21 apr 2020, 17:17

h1a2s3o4 je napisao/la:
21 apr 2020, 15:42

Fudbalskim rjecnikom rečeno stameni Bijedić je pojačanje sezone. :D
Srebrenik je njihov(SDA) nacelnik, samo sto je Kukin, pa je izasao kad i on. U svim gradovima imaju najvise mandata ili su jednaki.
A ako su do sada bili SDP-ovci na vlasti, sto je do 2016 bilo tako loše ?? :D :D :D
Nije bitno koja je stranka, bitno je kakvi su ljudi u njima i kakvi su oni koji glasaju. :bih:

Ne bih vise da spamam temu jednog od najboljih igraca reprezentacije. :bih:
Nisi upucen za Srebrenik, ja sam iz Srebrenika, Nihad je napustio SDA ima godina i po, posten covjek ne spada u tu gamad i napustio je to smece od stranke, osnovao svoj Pokret za bolji Srebrenik, a nakon sljedecih izbora taj pokret ide u NiP.

Udji na SDA Srebrenik pa vidi kmecanja i smicalica koje prave covjeku, SDA se u Srebreniku raspala dolaskom Ibrahima Zukica na celo opstinskog odbora.

Nihad i SDA su trenutno najveci moguci protivnici i aBd, Nihad ce ih zakopati na sljedecim izborima.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.


Avatar
harden
Postovi: 23565
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la harden » 22 apr 2020, 16:52

Gledaj rasprave, ja se syebo kad sam vidio koja je tema :rol:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la marconato » 29 apr 2020, 21:26

Sta ovo na SK igra Gojak playstation vs Milenkovića.

Neki turnir organizuje mozzart :mrgreen:

Uceatvuju jos i Musa, Jović, Šaponjić...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.