Amer Gojak

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Cartman
Postovi: 29463
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Cartman » 01 avg 2018, 19:01

Gurnut ga u A-repku,i to vrlo blizu prvih 11.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Moggi » 01 avg 2018, 19:05

Cartman je napisao/la:Gurnut ga u A-repku,i to vrlo blizu prvih 11.
da, odma do aut linije
Zarathustra

Avatar
Cartman
Postovi: 29463
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Cartman » 07 avg 2018, 17:53

Volim sto svaku igra 90 minuta. Spreman je. :bih:
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
invincible1921
Postovi: 10026
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la invincible1921 » 07 avg 2018, 17:58

Da smo normalna drzava ko sto nismo Gojak bi vec sad bio kandidat za prvih 11...a po obicaju on ce bit na rubnom dijelu spiska makar jos dvije godine..

I onda ce opet prica joj nemamo igraca..
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Vucevich
Postovi: 11217
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Vucevich » 07 avg 2018, 18:00

invincible1921 je napisao/la:Da smo normalna drzava ko sto nismo Gojak bi vec sad bio kandidat za prvih 11...a po obicaju on ce bit na rubnom dijelu spiska makar jos dvije godine..

I onda ce opet prica joj nemamo igraca..
Zasto? Sigurno prosle sezone nije zasluzio biti ni blizu prvih XI. Svakako igramo 4-3-3 formaciju a tesko da bi upao umjesto Pjanica, Besica ili Krunica.

Avatar
Cartman
Postovi: 29463
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Cartman » 07 avg 2018, 18:01

invincible1921 je napisao/la:Da smo normalna drzava ko sto nismo Gojak bi vec sad bio kandidat za prvih 11...a po obicaju on ce bit na rubnom dijelu spiska makar jos dvije godine..

I onda ce opet prica joj nemamo igraca..
Zasluzuje priliku hitno, jer je talenat za najvece stvari.

Zadatak mlade repke je da stvara igrace za A-reprezentaciju. Ako je neko dovoljno dobar za A-repku treba tamo odma, a ne nesto zrtvovat zbog mlade koja na kraju opet nece nista napravit rezultatski.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
invincible1921
Postovi: 10026
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la invincible1921 » 07 avg 2018, 18:01

Vucevich je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:Da smo normalna drzava ko sto nismo Gojak bi vec sad bio kandidat za prvih 11...a po obicaju on ce bit na rubnom dijelu spiska makar jos dvije godine..

I onda ce opet prica joj nemamo igraca..
Zasto? Sigurno prosle sezone nije zasluzio biti ni blizu prvih XI. Svakako igramo 4-3-3 formaciju a tesko da bi upao umjesto Pjanica, Besica ili Krunica.
Rekao sam kandidat za prvih 11...sto znaci da treba pocet ako nista ove neke sklj tekme kad smo bas favoriti. Zato sto ce to pomoc i njemu da se razvije i da dobije iskustvo. Izgleda nama uslov za debitovanje u repci da imas makar 25 godina...osim ako nisi kakv dijasporac.

Ja ruku u vatru smijem da bi Duljevic do sad bio makar u prvoj Bundesligi da ga se malo proguralo kroz repku,,,a vidjelo se da je talent. Al jok nek igraj vedo, medunjanin, dok im se igra nemoj da se ko kome zahaturi...daj i salihovica iz penzije vrati...pa sto da ne i salihamidzica gledo sam neki dan pogodio precku na treningu bayerna... :crazy:
Zadnja izmjena: invincible1921, dana/u 07 avg 2018, 18:04, ukupno mijenjano 2 puta.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la DevilsAdvocate » 07 avg 2018, 18:02

Iskreno meni je Gojak whole another level u odnosu na proslu godinu i pravo mi se svidja kako radi na terenu i u odbrani i u napadu, ove sezone bi mogao napraviti boom..
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Avatar
Vucevich
Postovi: 11217
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Vucevich » 07 avg 2018, 18:05

invincible1921 je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:Da smo normalna drzava ko sto nismo Gojak bi vec sad bio kandidat za prvih 11...a po obicaju on ce bit na rubnom dijelu spiska makar jos dvije godine..

I onda ce opet prica joj nemamo igraca..
Zasto? Sigurno prosle sezone nije zasluzio biti ni blizu prvih XI. Svakako igramo 4-3-3 formaciju a tesko da bi upao umjesto Pjanica, Besica ili Krunica.
Rekao sam kandidat za prvih 11...sto znaci da treba pocet ako nista ove neke sklj tekme kad smo bas favoriti. Zato sto ce to pomoc i njemu da se razvije i da dobije iskustvo. Izgleda nama uslov za debitovanje u repci da imas makar 25 godina...osim ako nisi kakv dijasporac.

Ja ruku u vatru smijem da bi Duljevic do sad bio makar u prvoj Bundesligi da ga se malo proguralo kroz repku,,,a vidjelo se da je talent.
Pa sad se i vjerovatno hoce naci na spisku, ali nismo odigrali utakmicu od prosle sezone kada je bio stvarno ispodprosjecan, pa ne mozemo sad pricati da nismo normalna drzava sto ga nismo pozvali :D

Avatar
invincible1921
Postovi: 10026
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la invincible1921 » 07 avg 2018, 18:06

@Vucevich naravno nnisam ni reko da je trebo prosle godine :D Al je.bo ti to kad ce on vjrovatno dobiti ove godine u repci nekih 11 minuta ....isto bgm ko da imamo 50 igraca pa ne mozemo da se odlucimo kojeg cemo prije.

Sta on ima od spiska kad je tu samo da se popuni broj...
Zadnja izmjena: invincible1921, dana/u 07 avg 2018, 18:10, ukupno mijenjano 1 put.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

ovisnik
Postovi: 1099
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la ovisnik » 07 avg 2018, 18:06

Već sada ima mjesta prije Cimirota, Bešić-Pjanić-Gojak,svi znaju lopte,Bešić i Amer da rasterete Pjanića,al najprije da završi posao sa U21,jer kad bi izborili plasman na EP imali bi šansu da veliki broj igrača dođe do dobrih ugovora a nakon toga značajan broj njih pređu u A repku ko što je bio slučaj sa džekinom generacijom .

Avatar
Vucevich
Postovi: 11217
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Vucevich » 07 avg 2018, 18:11

od Dzekine generacije su samo Ibisevic, Dzeko i Salihovic (i Vrsajevic :D) uspjeli doci do reprezentacije, trenutni je potencijal mnogo veci kod U21

Avatar
invincible1921
Postovi: 10026
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la invincible1921 » 07 avg 2018, 18:15

Vucevich je napisao/la:od Dzekine generacije su samo Ibisevic, Dzeko i Salihovic (i Vrsajevic :D) uspjeli doci do reprezentacije, trenutni je potencijal mnogo veci kod U21
Dzab opet kazem ti ...nece to nista samo moramo i mi malo ih pogurat istrpit, ako nista imace vecu sansu da se prodaju, a samim tim i napreduju u boljem klubu. Ako bude ko i da sada mi cemo cekat da se gojak proda recimo u Romu pa da tamo stekne status korisnog igraca, pa dok napuni 25, pa kad ode po cipsovu prijavnicu,..e onda ce uc u 70oj minuti kad budemo gubili...
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Raonffa » 07 avg 2018, 18:20

I meni se sviđa ovaj novi Gojak, znali smo da ima talenta i da je dobar tehničar, al' ovo što sam ga gledao u par tekmi ove sezone vidi se da je dosta napredovao fizički i taktički.

Što se tiče poziva u reprezentaciju, ne vjerujem da će Robi dirati ove U21 igrače, bar dok imaju šanse za plasman. Jedini igrač kojeg očekujem na spisku (a da može igrati za U21) je Todorović, i to očekujem da bude startni desni bek. Jer ako neće biti prva, onda ga nema smisla zvati, bolje je da pomogne mladoj reprezentaciji, isto važi i za ostale igrače.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
emir79
Postovi: 8746
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la emir79 » 07 avg 2018, 18:23

Gojak mora da bjezi iz Dinama ako misli napraviti dobru karijeru.
U Dinamu prave transfere samo Hrvati, pa i oni koji nisu kvalitet recimo Gojaka.

Jos od Mujcina se tamo ponasaju "krvnicki" prema nasim igracima kada su transferi u pitanju.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
Cartman
Postovi: 29463
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Cartman » 07 avg 2018, 18:26

Vucevich je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:Da smo normalna drzava ko sto nismo Gojak bi vec sad bio kandidat za prvih 11...a po obicaju on ce bit na rubnom dijelu spiska makar jos dvije godine..

I onda ce opet prica joj nemamo igraca..
Zasto? Sigurno prosle sezone nije zasluzio biti ni blizu prvih XI. Svakako igramo 4-3-3 formaciju a tesko da bi upao umjesto Pjanica, Besica ili Krunica.
Svaka cast Krunicu, ali to je u najboljem slucaju igrac srednje kvalitete i tako ce i ostat. Gojak je igrac za najvece klubove u buducnosti. Odavno govorim nas najveci talenat od Pjanica i igra u najboljem mogucem klubu za mlade igrace. Takav igrac se mora forsirat. Siguran sam da nas nece izdat i da ce se isplatit.

Ako Gojak bude isao u Serie A, to nece biti ni u Empoli ni Torino, nego nivo Intera i Rome.
Zadnja izmjena: Cartman, dana/u 07 avg 2018, 18:31, ukupno mijenjano 1 put.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Moggi » 07 avg 2018, 18:29

emir79 je napisao/la:Gojak mora da bjezi iz Dinama ako misli napraviti dobru karijeru.
U Dinamu prave transfere samo Hrvati, pa i oni koji nisu kvalitet recimo Gojaka.

Jos od Mujcina se tamo ponasaju "krvnicki" prema nasim igracima kada su transferi u pitanju.
jesil ozbiljan :lol: ko je nama kriv sto nikad nismo imali igraca da ga se proda za velike pare, a do skoro ni igraca koji je lvl dinama, sada je tu cak 5 nasih (jos uvijek na papiru), trojica su standardni

gojak ide za 7+ miliona ako ovako nastavi
Zarathustra

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Drape » 07 avg 2018, 18:31

Poprilično je ignorisan u medijima Hrvatske. Medijima su puno interesantniji veznjaci Majer kojeg neki nazivaju i "novim Modrićem" i Moro kojeg smatraju čak i talentovanijim od Majera, a obojica su na početku sezonu iz različitih razloga u drugom planu u Dinamu.

Možda bi se moglo reći da se o njima više priča jer su domaći igrači, ali i Olma se u hrvatskim medijima puno prati i analizira.

I o Šunjiću se govori i puno očekuje, ali njega ipak vide kao defanzivnog veznog i zamjenu za Ademia.

Tu je Gojak, bar za sada, najmanja priča. Zna se i zašto ona dvojica sad za sad ne igraju: Moro je bio povrijeđen i tek je počeo trenirati, a Majer je kasno došao u klub i propustio je značajan dio Dinamovih priprema.

Amer je prošao cjelokupne pripreme, zdrav je i spreman, i uz sve ostale faktore koji su se poklopili startao je u sezonu u prvih 11, pa dokle potraje. Prema onome što je rekao još tokom priprema, barem djeluje da ima dobar odnos sa Bjelicom i da mu ovaj vjeruje:
"Naši ciljevi su potpuno jasni, kao i svake sezone želimo osvojiti duplu krunu i proći u Ligu prvaka. Imamo stvarno odličnog trenera, sada smo se još bolje upoznali, a ako budemo ispunjavali njegove zahtjeve i radili ono što on traži od nas onda ćemo daleko dogurati" rekao je u razgovoru za Goal Amer Gojak koji bi ove sezone u sustavu 4-1-4-1 koji najčešće koristi Nenad Bjelica mogao imati ozbiljnu ulogu:

"Odradio sam dobre pripreme, sigurno da dobro radim na treninzima, a s trenerom Bjelicom i puno razgovaram. To me sve jako veseli, ali mi i daje još veće samopouzdanje, pa se onda dobrim igrama želim zahvaliti treneru na ukazanom povjerenju."

Kako vam se čini ovaj novi Dinamo?

"Imamo dosta novih, ali sigurno kvalitetnih igrača. Među nama vlada zdrava konkurencija, svi rade maksimalno, rekao bih i preko svojih mogućnosti, jer vas ovakva konkurencija uvijek tjera na nešto više. Vidjet ćemo kako će do izgledati, vjerujem da možemo daleko."

Sezonu otvarate domaćim ogledom s Hapeol Beer Shevom...

"Hapoel Beer Sheva? Dobro, sigurno da mi poštujemo i respektiramo svakog suparnika, ali uvijek prvo gledamo sebe. I razmišljamo o našoj igri. Ako budemo pravi, puni želje, volje i htijenja, te odigramo kako znamo onda ni rezultat u toj utakmici neće izostati."

Dinamo ove sezone u svom kadru ima čak pet igrača (Dilaver, Hajrović, Hodžić, Menalo i vi) koji se nadaju mjestu u reprezentaciji BiH...

"Haha, evo ja sam tu već 3,5 godine, naravno da mi je drago što nas danas u Maksimiru ima tako puno. Uostalom, da nismo kvalitetni ne bi ni došli do Dinama, zar ne? Vjerujte, nitko ne može doći ovdje da nema određenu kvalitetu" završio je Gojak.

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la NiftyDribbler » 07 avg 2018, 18:38

Drape je napisao/la:Poprilično je ignorisan u medijima Hrvatske. Medijima su puno interesantniji veznjaci Majer kojeg neki nazivaju i "novim Modrićem" i Moro kojeg smatraju čak i talentovanijim od Majera, a obojica su na početku sezonu iz različitih razloga u drugom planu u Dinamu.

Možda bi se moglo reći da se o njima više priča jer su domaći igrači, ali i Olma se u hrvatskim medijima puno prati i analizira.

I o Šunjiću se govori i puno očekuje, ali njega ipak vide kao defanzivnog veznog i zamjenu za Ademia.

Tu je Gojak, bar za sada, najmanja priča. Zna se i zašto ona dvojica sad za sad ne igraju: Moro je bio povrijeđen i tek je počeo trenirati, a Majer je kasno došao u klub i propustio je značajan dio Dinamovih priprema.

Amer je prošao cjelokupne pripreme, zdrav je i spreman, i uz sve ostale faktore koji su se poklopili startao je u sezonu u prvih 11, pa dokle potraje. Prema onome što je rekao još tokom priprema, barem djeluje da ima dobar odnos sa Bjelicom i da mu ovaj vjeruje:
"Naši ciljevi su potpuno jasni, kao i svake sezone želimo osvojiti duplu krunu i proći u Ligu prvaka. Imamo stvarno odličnog trenera, sada smo se još bolje upoznali, a ako budemo ispunjavali njegove zahtjeve i radili ono što on traži od nas onda ćemo daleko dogurati" rekao je u razgovoru za Goal Amer Gojak koji bi ove sezone u sustavu 4-1-4-1 koji najčešće koristi Nenad Bjelica mogao imati ozbiljnu ulogu:

"Odradio sam dobre pripreme, sigurno da dobro radim na treninzima, a s trenerom Bjelicom i puno razgovaram. To me sve jako veseli, ali mi i daje još veće samopouzdanje, pa se onda dobrim igrama želim zahvaliti treneru na ukazanom povjerenju."

Kako vam se čini ovaj novi Dinamo?

"Imamo dosta novih, ali sigurno kvalitetnih igrača. Među nama vlada zdrava konkurencija, svi rade maksimalno, rekao bih i preko svojih mogućnosti, jer vas ovakva konkurencija uvijek tjera na nešto više. Vidjet ćemo kako će do izgledati, vjerujem da možemo daleko."

Sezonu otvarate domaćim ogledom s Hapeol Beer Shevom...

"Hapoel Beer Sheva? Dobro, sigurno da mi poštujemo i respektiramo svakog suparnika, ali uvijek prvo gledamo sebe. I razmišljamo o našoj igri. Ako budemo pravi, puni želje, volje i htijenja, te odigramo kako znamo onda ni rezultat u toj utakmici neće izostati."

Dinamo ove sezone u svom kadru ima čak pet igrača (Dilaver, Hajrović, Hodžić, Menalo i vi) koji se nadaju mjestu u reprezentaciji BiH...

"Haha, evo ja sam tu već 3,5 godine, naravno da mi je drago što nas danas u Maksimiru ima tako puno. Uostalom, da nismo kvalitetni ne bi ni došli do Dinama, zar ne? Vjerujte, nitko ne može doći ovdje da nema određenu kvalitetu" završio je Gojak.
Pustite se supljih. Koga boli qrac koje igrace hrvatske medije dizu, trener odlucuje ko ce igrat, a ako neko ima kvaliteta da ga mogu talnut dobro, to ce i uraditi...hrvat, bosanac, spanac, cigan, crnac, kinez ili pingvin...
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Avatar
Cartman
Postovi: 29463
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Cartman » 07 avg 2018, 18:38

Mamic ga je uvijek dizao i cijenio. :bih:

"Gojak me oduševio. Tako je moćan, odlično kontroliše loptu i sjajno izgleda na terenu, a tek mu je 18 godina. On je najprijatnije iznenađenje dosadašnjih priprema“, kazao je Mamić u izjavi za hrvatske medije.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.