Amer Gojak

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

zure99
Postovi: 203
Pridružen/a: 09 mar 2018, 15:50
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la zure99 » 23 dec 2018, 18:11

Mozda i neki Bundesligas tipa:M'Gladbach,Hoffenheim,Bayer,Eintracht :hmmmmm:

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Moggi » 23 dec 2018, 18:14

Maestro je napisao/la:
Moggi je napisao/la:Sevilja ko stvorena, krunic ce u florenz
Modzi znas? Il nagadzas kao uvjek? :D
pamtite sta vam pripovijedam, imacemo vezni red na klupi fiorentina, Sevilja, levante
Zarathustra

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Maestro » 23 dec 2018, 18:16

Modzi vidovita dzemila...
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la dubrovnik » 23 dec 2018, 19:26

Ako ovako nastavi za Amera je rezervirano mjesto u nekom velikom klubu. Ne vjerujem da ce Svabe ili Francuzi izbrojati 15 miliona. Spanjolska, Engleska i par klubova iz Italije.

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Cartman » 24 dec 2018, 14:48

Super bi bio klub poput Seville. Znaci ovi malo iza najvecih klubova. I onda za 2-4 godine u neki top klub. Potencijal sigurno ima.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la DrFilgud » 24 dec 2018, 15:32

Standardno mjesto u nekom pristojnom klubu liga 5, bi bilo odlicna stvar.
Mislim da ce tesko dogurati do gornjeg doma velikih liga.

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4752
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la LlullSergio » 24 dec 2018, 17:59

Sabura ljudi.

Neka ga, nek ide sve postepeno. Odmah dižete sve do nebesa. Odmah me podsjeti na slučaj Muse od kojeg se očekivalo da radi ovo sto radi Dončić iako je ovo i za Doncica vjerovatno iznad nekih normalnih očekivanja.

I onda kad nije išlo po tim nerealnim očekivanjima drvlje i kamenje na momka čija karijera realno teče sasvim normalno i koji se postepeno razvija svake godine. Al eto nije došao do tih neslućenih visina i kod nas je odmah propalitet.

Elem tako i kod Gojaka, ne mislim ja da on ne može otići u neku Sevillu. Ali realno bi bilo očekivati da i ako ode da prvih pola godine dobija neku minutažu na kapaljku al to ne bi bio kraj svijeta i ne bi propao momak.

Jer veliki je to kvalitativni skok doći iz Dinama u Sevillu i fakat neke bas top partije bi ga mogle gurnuti kao prvotimca odmah ili tog nekog rubnog igrača prvih 11.

Ali sama činjenica da ga jedna Sevilla npr dovede i to iz Dinama koji je neko ime u Europi bi nešto značila, da imaju neke planove ozbiljne sa njim kao i Netsi sa Musom.

Samo ono polako, ne možeš mu sa 20-21 projicirati nivo Pjanica,Dzeke i slicnih i onda kad ne bude odmah i sada pricat da je kurcina.

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Bassha » 01 jan 2019, 12:07

“Ne znam je li Inter prati naše igrače. Ono što ja znam je za Olmo postoji interes Barcelone, Reala i Borussije Dortmund, a za Gojak se zanima Sevilla. Ipak, do danas nismo dobili nijednu konkretnu ponudu”, istakao je Bjelica.
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

helemnejse11
Postovi: 79
Pridružen/a: 07 jul 2018, 22:02
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la helemnejse11 » 01 jan 2019, 14:02

Kakva je igračina Amer, možda nije još vrijeme za Sevillu, možda prvo treba u neki slabiji klub.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la dubrovnik » 01 jan 2019, 22:33

Amerova cijena ja taman tolika da mali klub ne dolazi u obzir. Takvi ne davaju 15 miliona za relativno nedokazanog igraca.

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la ElCartel11 » 02 jan 2019, 16:03

Najbolje bi mu bilu otici u neki klub gdje vec igra neki nas, da se sto lakse uklopi i navikne, tipa Hoffenheim (Bicakcic) ili Hertha (Ibisevic). Vjerujem, da bi mu pomogli dosta, jer to dosta znaci pogotovo mladom igracu, jer ipak so tu lige 5, skroz drugi svijet. Sto se tice malo jacih klubova, ali ipak ne toliko jak da bi bio u drugom planu, moze proci i Roma, da ga Dzeko ufura u sistem :D mislim i tako u Rominom veznom redu su vecinoma levati, pa vjerujem da bi se brzo izborio za prvih 11 ili bi bio uvijek tu medju 13-14 glavnih igraca na pocetku. A i od ova 3 kluba Roma je ta koja bi najlakse iskesirala 15mil.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Drape » 09 jan 2019, 21:39

U Maksimiru još nema nikakvih transfera, no “modri” će u proljeće ući snažniji za četiri igrača (Moro, Majer, Leovac i Šitum), koji su zbog ozljeda propustili veći dio sezone.

Svlačionicu hrvatskog prvaka među prvima bi mogao napustiti Mario Budimir, koji bi se trebao skrasiti kod Branka Ivankovića u iranskom Persepolisu, dok su oni najvažniji aduti Nenada Bjelice (Olmo, Gojak, Ademi...) i dalje u Maksimiru. I tako će biti sve dok u Dinamo ne stigne neka ozbiljna višemilijunska ponuda koja će sve u klubu “izbiti iz cipela”.

Nenad Bjelica, za razliku od mnogih mu prethodnika, “ne kuka” niti traži “dva nova igrača” nego je potpuno fokusiran na momčad koja je uspješno iznjedrila jesen. A Dinamo će se osnažiti i iz unutarnjih rezervi, pogotovo kad pravu formu dohvate modri znalci - Majer i Moro. Trener Dinama tijekom jeseni nije mogao previše rotirati u sredini terena, Olmo i Gojak su se maksimalno trošili, pa je svaki od njih tijekom jeseni sakupio gotovo 2000 odigranih minuta. Što je za pola sezone - previše.

Povratkom More i Majera zaoštrit će se konkurencija u veznoj liniji, dva mlada 20-godišnjaka u proljeće ulaze prepuni motiva, obojica kraj sezone žele dočekati na Europskom prvenstvu do 21 godine.

Nikola Moro bio je standardni prvotimac Dinama prošle sezone, imao ozbiljnu ponudu Šahtara, a onda su mu u utakmici U-21 reprezentacije nastradali križni ligamenti.

Lovro Majer je ovo ljeto u Maksimir stigao kao najskuplje pojačanje, iza njega su sjajne partije u Lokomotivi, no on se jesenas mučio s gležnjem.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Drape » 27 jan 2019, 13:15

Bjelica
Je li se na ovim pripremama nametnuo netko tko na jesen nije bio u prvom planu?

- Da, Nikola Moro! Vidjeli ste i sami kako je on napravio dva koraka prema naprijed, već je i one minute krajem jeseni odigrao na dobrom nivou, no sada je napravio korak više. Mislim kako će on na proljeće biti naše veliko pojačanje. Svi su dobro radili, moram pohvaliti sve igrače, ali ako baš inzistirate onda je Moro taj igrač koji je u odnosu na jesen napravio najveći iskorak.

Nikola Moro se za mjesto u momčadi bori s Olmom i Gojakom koji također igraju na visokoj razini, tko onda ispada iz momčadi?

- Nitko ne ispada, vidjeli ste da su svi igrači kod mene imali veliku minutažu. Tako će biti i na proljeće iako ćemo sada imati malo manje utakmica. Svi će dobiti minute, svi biti važni za momčad. Pojačava su konkurencija na svim pozicijama, baš za svako mjesto u momčadi žestoko se bore dva-tri igrača. Nikome neće biti lako izboriti mjesto u momčadi, ali to smo i htjeli. Jaku konkurenciju i ozbiljan kadar da se možemo boriti na tri fronta.

Kakva je situacija s Lovrom Majerom?

- Nije mu lagano kao i drugim igračima, dugo je bio ozlijeđen, a on ima veliki potencijal. Njegove lopte imaju 'oči', on može provući loptu gdje to nitko ne vidi, fizički se još mora dizati. Ali, opravdano sada nije bio fizički nivou Olma ili Gojaka koji iza sebe imaju jako dobru jesen. No, i on će se poboljšavati iz dana u dan.

Amer Gojak i dalje napreduje velikim koracima...

- U njemu vidim idealnu 'osmicu', pravog 'box to box' veznjaka koji ima odlične nogometne i trkačke kvalitete. Dobar je u obje faze igre, a za nas je na jesen bio izuzetno važan igrač. Za tu 'osmicu' također konkurira i Moro, on može odraditi sve tri pozicije u sredini terena. Ima izuzetnu nogometnu inteligenciju, dobro čita igru, motoričan je, dolazi u suparnički šesnaesterac, zna zabiti gol. Stvarno imamo veliku konkurenciju u sredini, baš me zanima kako će proći to proljeće, tko će se od njih svojim igrama najviše nametnuti.

Avatar
hurem
Postovi: 8616
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la hurem » 27 jan 2019, 13:48

Prema svemu sudeci bilo bi dobro da ode negdje iz Dinama (koliko je to pametno u polusezoni mladom igracu?), ili da kojim slucajem transfer napravi Olmo (idealan scenario) a na njegovo mjesto uleti Moro, a Gojak ostane nedodirljiv na svojoj poziciji... u slucaju da niko od veznjaka iz Dinama ne ode, bojim se da ce Gojak najvise ispastati.
Vidjet cemo.

Mada vjerujem da bi opet imao solidnih minuta...nekako mi Bjelica nije tip koji tako lahko zaboravlja jesenju borbenost igraca i doprinos timu.

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la babino » 27 jan 2019, 13:53

dva losa rezultata ekipe i siguran sam da ce gojak biti prvi koji ce platiti cijenu.
nas igrac mora biti duplo bolji od hrvata da bi tu igrao, a tog moru furaju samo tako.
vaha je bio veca faca od bjelice pa su mu se nametale opcije:-)

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la AirRamiz » 27 jan 2019, 20:03

nije mamic glup da obara cijenu svom igracu...moro je projekat za sljedecu godinu
u istom intevjuu si trebao ostavit pohvale za dilavera kao jednog od vodja dinama kako rece bjelica

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la JackTheStripper » 28 jan 2019, 20:03

Volio bi ga vidjeti u AC Milanu.
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4747
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Bazinga12345 » 02 feb 2019, 15:41

Bravo Amere!
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Drape » 02 feb 2019, 16:02

Bolje bi mu bilo da je upropastio ovu asistenciju :kafa:

slika

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Drape » 02 feb 2019, 16:15

Evo i asistencije.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.