Kenan Kodro

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

HeraklitMracni
Postovi: 5342
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la HeraklitMracni » 19 dec 2020, 23:19

BeHighirly je napisao/la:
19 dec 2020, 22:59
Ironija da za ovog covjeka nije bilo mjesta, pa on je uz Dzeku, Demirovica i Duljevica jedini napadac iz liga 5ice :?:
Bajic nije mogao izdrzati treninge Udinese-a a redovan bio, ovaj momak igrao ne igrao treba biti pozvan , mislim ako je zdrav , jel Athletic nije mala stvar ... Dok Menalo i kompanija ne bi mogli drugu Spansku igrat ..

Avatar
hurem
Postovi: 8624
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la hurem » 19 dec 2020, 23:26

Daj ba malo pratite nogomet pa ce vam biti jasno zasto je Kodro nekada ranije dobijao pozive a u zadnje vrijeme opravdano nije?!
Naravno da ce Kodro dobiti poziv ako nastavi dobijati redovno minute u Atleticu. Ako je na tribinama ili povrijeđen, naravno da nece dobiti poziv.

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la babino » 19 dec 2020, 23:28

ne treba preuvelicavati stvari kad znamo da ima jedna jako bitna okolnost koja mu je pomogla da bude u bilbau.
kroz cijelu karijeru, momak je jedino ok bio u svicarakoj.
Svi spanski klubovi, njemacka, danska, sve promasaji, slucajnost nije sigurno.
Trenutno je zadnja opcija u svom klubu, hajmo se nadati da ce ga ovaj penal vratiti u rotaciju i da ce do marta zabiti jos koji gol i u tom slucaju, zasluzeno biti na spisku.
Zadnji izostanci su bili i vise nego zasluzeni.

BeHighirly
Postovi: 484
Pridružen/a: 04 avg 2020, 16:15
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la BeHighirly » 19 dec 2020, 23:37

hurem je napisao/la:
19 dec 2020, 23:26
Daj ba malo pratite nogomet pa ce vam biti jasno zasto je Kodro nekada ranije dobijao pozive a u zadnje vrijeme opravdano nije?!
Naravno da ce Kodro dobiti poziv ako nastavi dobijati redovno minute u Atleticu. Ako je na tribinama ili povrijeđen, naravno da nece dobiti poziv.
Bolje na tribinama Athletica, nego turske lige, rumunjske, i ove balkanske.

Vise utakmica na "najvisem" nivou ima, stoga mora biti opcija. Vidjeli smo kako su se Loncar i Hotic "izgubili" ulaskom protiv S.Irske :kafa:
“Ultra culture is a way of life, a subculture, that goes far beyond the match day.
Punks were punk, and ultras are ultra.“

NEW PRIMITIVES ALL OVER BAŠČARŠIJA

NO NZS. NO CPS.

Avatar
Rimes87
Postovi: 2012
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la Rimes87 » 20 dec 2020, 13:42

Neki ovdje zaboravljaju predstave Kodre u repci.
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
TheClown
Postovi: 385
Pridružen/a: 03 okt 2020, 19:38
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la TheClown » 20 dec 2020, 14:59

Rimes87 je napisao/la:
20 dec 2020, 13:42
Neki ovdje zaboravljaju predstave Kodre u repci.
koje predstave :hmmmmm:

:kafa:
"Kod nas je reprezentacija kao da dođeš na odmor.
Kolači,porodica,pokloni a onda idu utakmice i tu si mrtav."

"Imamo malo preveliko mišljenje o nama.
Moje mišljenje o ekipi koja se plasirala na Svjetsko je da smo tada bili prosječni."

Avatar
hurem
Postovi: 8624
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la hurem » 22 dec 2020, 23:54

Veceras je trener pokazao kako se napadac ubija u pojam.
Naravno da nisam ocekivao da bude starter ali jesam nekih 10,15 posljednjih minuta.

Avatar
Beduin
Postovi: 16356
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la Beduin » 23 dec 2020, 00:00

hurem je napisao/la:
22 dec 2020, 23:54
Veceras je trener pokazao kako se napadac ubija u pojam.
Naravno da nisam ocekivao da bude starter ali jesam nekih 10,15 posljednjih minuta.
I mene je bas negativno iznenadio, ako nista zasluzio je zbog donesene pobjede i voljnog momenta igraca da ga se nagradi. Nekad treneri tacno ubiju u pojam igraca, nadam se da ce Kodro na vrijeme traziti transfer u neki osrednji klub u Spaniji gdje ce imati minutazu.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la Raonffa » 23 dec 2020, 12:18

babino je napisao/la:
19 dec 2020, 23:28
ne treba preuvelicavati stvari kad znamo da ima jedna jako bitna okolnost koja mu je pomogla da bude u bilbau.
kroz cijelu karijeru, momak je jedino ok bio u svicarakoj.
Svi spanski klubovi, njemacka, danska, sve promasaji, slucajnost nije sigurno.
Trenutno je zadnja opcija u svom klubu, hajmo se nadati da ce ga ovaj penal vratiti u rotaciju i da ce do marta zabiti jos koji gol i u tom slucaju, zasluzeno biti na spisku.
Zadnji izostanci su bili i vise nego zasluzeni.
Nije loš bio u Osasuni, nemoj zezati.

Njemu je karijeru syebao Mainz, odnosno zato što se tamo nije pokazao, onda je imao fin period u Švici pa onda opet vrlo čudan i nelogičan transfer u Kopenhagen gdje se opet nije naigrao, pa onda bum k'o grom iz vedra neba prelazak u daleko najbolji klub u karijeri (dobro, zbog čudnih pravila u Bilbau, inače nikad ne bi zaigrao tamo) gdje onako šanse dobija na kapaljku.

On po meni treba ganjati manje španske klubove, vjerujem da bi mogao standardan u timu iz donjeg dijela tabele i ne znam zašto to odmah nije uradio, bezveze je potrošio godine u Njemačkoj, Švici i Danskoj.

A u repci je Kodro uvijek bio korektan, mada je uvijek igrao neke hibrid pozicije polunapadača, lijevog krila, ne znam ni ja šta je tačno izigravao na terenu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 25 dec 2020, 02:27

Dok god bude mislio da može igrati u jačim klubovima imat će ovakvu karijeru, nedefinisanu, godine će ići, a on neće ni 20 nastupa za reprezentaciju ostvariti.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la babino » 25 dec 2020, 07:03

nisu sad mainz i kopenhagen krema euro fudbala:-)
probao i ne ide, ne slazem se da je i u osasuni bio dobar, osim u onom barazu, gdje ga je krenulo sa nekoliko kljucnih golova.
ovo u bilbau je lose do sada, doduse i nije dobio neku aman sansu u kontinuitetu.
Sada za vikend je bas bezobrazluk sta mu trener uradi nakon sto im je 'donio' tri boda.
Uglavnom, strah me je da nije reprezentativni kalibar, godine lete a ne ostvaruje nista. Morao bi probati barem u jos jednom, malo losijem klubu od bilbaa(opet nisu ni oni neka krema u spaniji).
steta jer dzeki sat otkucava a za sada smo dobili samo demirovica, mada je i pred njim jos dosta posla da dokaze kako moze biti 1. napadac repke.
Prevljak, koljic i turkes sa ovim povredama tesko da mogu isplivati daleko.
Hodzic je dokazao i pokazao da nije neki top nivo.
Za Lukica cemo vidjeti od cega je kad izadje vani.

Doduse, nabrojani napadaci su sasvim ok za 4. sesir i haos u savezu i drzavi, sa dodikovim malim cemo tesko naprijed... in petev we trust:-)

Avatar
TopRemove
Postovi: 1354
Pridružen/a: 08 sep 2020, 00:19
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la TopRemove » 25 dec 2020, 07:35

babino je napisao/la:
25 dec 2020, 07:03
nisu sad mainz i kopenhagen krema euro fudbala:-)
probao i ne ide, ne slazem se da je i u osasuni bio dobar, osim u onom barazu, gdje ga je krenulo sa nekoliko kljucnih golova.
ovo u bilbau je lose do sada, doduse i nije dobio neku aman sansu u kontinuitetu.
Sada za vikend je bas bezobrazluk sta mu trener uradi nakon sto im je 'donio' tri boda.
Uglavnom, strah me je da nije reprezentativni kalibar, godine lete a ne ostvaruje nista. Morao bi probati barem u jos jednom, malo losijem klubu od bilbaa(opet nisu ni oni neka krema u spaniji).
steta jer dzeki sat otkucava a za sada smo dobili samo demirovica, mada je i pred njim jos dosta posla da dokaze kako moze biti 1. napadac repke.
Prevljak, koljic i turkes sa ovim povredama tesko da mogu isplivati daleko.
Hodzic je dokazao i pokazao da nije neki top nivo.
Za Lukica cemo vidjeti od cega je kad izadje vani.

Doduse, nabrojani napadaci su sasvim ok za 4. sesir i haos u savezu i drzavi, sa dodikovim malim cemo tesko naprijed... in petev we trust:-)
Još jedan dodatan razlog zašto ćemo dugo žaliti kad Džeko ode, ja ne znam čovjeka u historiji repke koji je bio spremniji od njega ili kao on, mislim da je propustio samo 5% utakmica repke zbog povrede, nevjerovatno spreman. Nakon onakve povrede ni Vedo više nije bio Vedo, a da budemo iskreni ova trojica nisu ni taj nivo. Želim im svoj trojici puno uspjeha u nastavku karijere i ako samo jedan bude bar blizu Vede bit će mi "dovoljno".

OnakoBa
Postovi: 581
Pridružen/a: 05 dec 2020, 18:28
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la OnakoBa » 27 dec 2020, 13:14

Demirovic samo izgleda kao priblizan njima
Mi smo porodica i svi ćemo za BiH na terenu ostaviti srce. Meni državni dres sve znači. Tri smo nacije, ali jedna duša. Svi smo rođeni u jednoj državi i mislim da je konačno došlo vrijeme da shvatimo to.
- Dejan Malinović

Avatar
Beduin
Postovi: 16356
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la Beduin » 27 dec 2020, 14:22

babino je napisao/la:
25 dec 2020, 07:03

Uglavnom, strah me je da nije reprezentativni kalibar, godine lete a ne ostvaruje nista. Morao bi probati barem u jos jednom, malo losijem klubu od bilbaa(opet nisu ni oni neka krema u spaniji).
Treba biti realan, ko je to i sta je to kalibar za nasu reprezentaciju? U poziciji u kakvoj jesmo bez rezultata, na rang listi sve losiji (4. sesir), totalno neuredjeni i razjedinjeni mi smo velika nula u svijetu reprezentativnog fudbala i u kao takvoj cak i ovakav Kodro je materijal za naredna okupljanja pa ako se dokaze i nametne selektoru. Do nekih boljih vremena i jace i spremnije konkurencije.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la DeeWa » 27 dec 2020, 16:08

Njemu je super u bilbau. Realnost je ta da se nije mogao pokazati u Kopenhagenu koji je losiji od Bilbao-a.
Nije Bilbao nikad u njemu vidio nista spektakularno osim jeftine opcije C.
Ne mogu se sjetiti detalja i mrsko mi je sad tražiti, ali toliko je dobro mu islo u Kopenhagenu da mislim da je znao biti i izvan sastava.

Tada je mozda shvatio da nece od njega biti nista posebno i ugrabio priliku u Athleticu.
Tu je kod kuce, udaljen sat vremena voznje od mjesta gdje se rodio. Mama mu spanjolka ako se ne varam.

Sto bi se covjek zamarao i isao u Kazahstan ili neku takvu ligu gdje bi moooooozda mogao igrati vise? Ne isplati se.
Ovako ubire pare a ne radi mnogo. Kako sam vidio na jednoj stranici koja se bavi platama profesionalnih igraca, plata mu je skoro 800 hiljada eura godisnje.

Poredjenja radi, Demirović zaradjuje u Freiburgu nešto manje od 300 hiljada godisnje (prema toj istoj stranici).

Bejl svjetski igrac pa ga se ne može puškom otjerati sa platnog spiska real madrida, a kamoli losiji igraci.
Da se razumijemo razlika u primanjima je velika, ali poenta je da zbog para igraci su spremni na sve.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la invincible1921 » 28 dec 2020, 19:36

Ako gledamo omjer ocekivanja i pokazanog mozda i najgori igrac koji je igrao u rep..ajd da ne pretjram kad kazem najgori al top 5 sigurno
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
hurem
Postovi: 8624
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la hurem » 28 dec 2020, 20:56

invincible1921 je napisao/la:
28 dec 2020, 19:36
Ako gledamo omjer ocekivanja i pokazanog mozda i najgori igrac koji je igrao u rep..ajd da ne pretjram kad kazem najgori al top 5 sigurno
Pa ne moze se uopce donositi sud o tome...odigrao je samo 500 minuta za reprezentaciju, od toga upisao minute u 6 prijateljskih - nebitne utakmice, te u 3 kvalifikacione.
Za to vrijeme postigao 2 gola i upisao 1 asistenciju.
...
Eh jedino ako mislis na očekivanja i prikazano na klupskom nivou...

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la invincible1921 » 28 dec 2020, 22:35

hurem je napisao/la:
28 dec 2020, 20:56
invincible1921 je napisao/la:
28 dec 2020, 19:36
Ako gledamo omjer ocekivanja i pokazanog mozda i najgori igrac koji je igrao u rep..ajd da ne pretjram kad kazem najgori al top 5 sigurno
Pa ne moze se uopce donositi sud o tome...odigrao je samo 500 minuta za reprezentaciju, od toga upisao minute u 6 prijateljskih - nebitne utakmice, te u 3 kvalifikacione.
Za to vrijeme postigao 2 gola i upisao 1 asistenciju.
...
Eh jedino ako mislis na očekivanja i prikazano na klupskom nivou...
Ne znam mozda sam subjektivan, ali zadnja tekma ne znam s kim smo igrali ..uso sa klupe i tacno vidis na njemu da je priuceni fudbaler
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Swanfilter
Postovi: 849
Pridružen/a: 25 dec 2018, 12:39
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la Swanfilter » 28 dec 2020, 23:28

Koliko me sjecanje sluzi, i njega ubise na krilu ...

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la DrFilgud » 29 dec 2020, 09:04

Čuj Kodro priučen igrač, a prošo sve mlade kategorije R. Sosiedada. Skupa s Griezmannom. :roll:
Nije on priučen, nego nema kapacitet za bolje od ovoga. Mada i to što je postigo je uspjeh u poređenju s mnogim bh reprezentativcima.
Osasuna, Mainz, Grasshoppers, vrlo pristojno. Ni Athletic ga ne bi uzeo da je tolka taraba, bez obzira na papire.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: EdinjoBos, nextterrain, samirr i 59 gostiju.