Kenan Kodro

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la Pivopija » 30 mar 2018, 00:03

invincible1921 je napisao/la:U ove dvije utakmice pokazao je da se s razlogom nije snasao ni u jednom klubu
Za reprezentaciju igrao 6 utakmica do sada, postigao 2 gola i imao 1 asistenciju. Kad mu saberes ukupnu minutazu to bi bilo oko 4 cijele utakmice, jos je vecinu igrao na krilu, tako da je statistika odlicna.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
invincible1921
Postovi: 10049
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la invincible1921 » 30 mar 2018, 00:06

Pivopija je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:U ove dvije utakmice pokazao je da se s razlogom nije snasao ni u jednom klubu
Za reprezentaciju igrao 6 utakmica do sada, postigao 2 gola i imao 1 asistenciju. Kad mu saberes ukupnu minutazu to bi bilo oko 4 cijele utakmice, jos je vecinu igrao na krilu, tako da je statistika odlicna.
Pa dao je i djuric i sta sad trebamo ga gledat kao nekoga ko ce igrat ozbiljnu ulogu mimo zadnjih 10-15 minuta...
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la Pivopija » 30 mar 2018, 00:26

invincible1921 je napisao/la: Pa dao je i djuric i sta sad trebamo ga gledat kao nekoga ko ce igrat ozbiljnu ulogu mimo zadnjih 10-15 minuta...
Ponudi rjesenje, koga da gledamo?
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
Rimes87
Postovi: 2002
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la Rimes87 » 30 mar 2018, 00:40

Pivopija je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la: Pa dao je i djuric i sta sad trebamo ga gledat kao nekoga ko ce igrat ozbiljnu ulogu mimo zadnjih 10-15 minuta...
Ponudi rjesenje, koga da gledamo?
Izvini, ali momak je u pravu i rekao je realno. Neki ovdje (ne mislim sada direknto na tebe Pivopija, pišem generalno) mu hvalospjeve sklapaju, a zapravo momak nije ništa posebno pokazao. Umjesto njega bi sigurno, barem meni lično, trebalo da igra pravo krilo, tipa Duljević. Samo je problem što Duljević nije defanzivno odgovoran za razliku od Kodre. Zapravo, to je jedino što je Kodro dobro radio u ovim utakmicama - bio defanzivno odgovoran. Sad, ja s razlogom nisam selektor, ali ipak smatram da nama Kodro na krilu/kvazipolušpicu ne treba isto kao što nam nije ni Vedo trebao tamo. Opet, svakom svoje.
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la DevilsAdvocate » 30 mar 2018, 00:49

Bolji od Bajica i Hodzica barem duplo u svakom slucaju tako da ne mozes reci da je neko 'aman zaman' rijesenje ali svakako je mozda i prva zamjena Dzeki u ovom trenutku, mada za ovaj sistem koji Robi igra bi mozda vise odgovaro igrac tipa Milan Djuric koji moze primit loptu duboko zagradit se poslati na krilo (ono sto je Bajic sve krivo radio) jer je Djuric tehnicki mnogo dobar za svoju visinu, Hodzic je recimo jednostavno presitan i mrtvi je prosjek, a Kodro recimo ima te atribute samo mora uc u formu u klubu, za naredne spiskove nekako vidim 3 napadaca Dzeko,Kodro,Djuric i u njima imas solidnu popunjenost. Naravno, na krilu ga vise ne zelim gledat .
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la Pivopija » 30 mar 2018, 00:57

Rimes87 je napisao/la:
Pivopija je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la: Pa dao je i djuric i sta sad trebamo ga gledat kao nekoga ko ce igrat ozbiljnu ulogu mimo zadnjih 10-15 minuta...
Ponudi rjesenje, koga da gledamo?
Izvini, ali momak je u pravu i rekao je realno. Neki ovdje (ne mislim sada direknto na tebe Pivopija, pišem generalno) mu hvalospjeve sklapaju, a zapravo momak nije ništa posebno pokazao. Umjesto njega bi sigurno, barem meni lično, trebalo da igra pravo krilo, tipa Duljević. Samo je problem što Duljević nije defanzivno odgovoran za razliku od Kodre. Zapravo, to je jedino što je Kodro dobro radio u ovim utakmicama - bio defanzivno odgovoran. Sad, ja s razlogom nisam selektor, ali ipak smatram da nama Kodro na krilu/kvazipolušpicu ne treba isto kao što nam nije ni Vedo trebao tamo. Opet, svakom svoje.
Promasio si poentu, nije bilo u pitanju da li Kodro treba igrati na krilu, nego da nije nista do sada pokazao.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
invincible1921
Postovi: 10049
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la invincible1921 » 30 mar 2018, 10:20

DevilsAdvocate je napisao/la:Bolji od Bajica i Hodzica barem duplo u svakom slucaju tako da ne mozes reci da je neko 'aman zaman' rijesenje ali svakako je mozda i prva zamjena Dzeki u ovom trenutku, mada za ovaj sistem koji Robi igra bi mozda vise odgovaro igrac tipa Milan Djuric koji moze primit loptu duboko zagradit se poslati na krilo (ono sto je Bajic sve krivo radio) jer je Djuric tehnicki mnogo dobar za svoju visinu, Hodzic je recimo jednostavno presitan i mrtvi je prosjek, a Kodro recimo ima te atribute samo mora uc u formu u klubu, za naredne spiskove nekako vidim 3 napadaca Dzeko,Kodro,Djuric i u njima imas solidnu popunjenost. Naravno, na krilu ga vise ne zelim gledat .
Po cemu je bolji od Hodzica i Bajica? Njih dvojica su iz PL uspjela da naprave kakvu takvu karijeru i jos uvijek imaju sansu da napreduju, dok je Kodro iz spanske lige za godinu uspio da dodje do prosjecnog kluba svicarske lige.

Ne tako davno Hodzic je imao ugovor i sa Liverpoolom ima puno vise utakmica u nogama, ne kazem da je sad neko top rijesenje, ali zaista ne vidim po cemnu je kodro bolji.

@pivopija pa nikoga necemo igrat sa dva napadaca i kraj price,,,ili opet da se pravi mozda neka formacija ko sto se za vedu pravila da bi imao mjesta pa mu jos i izmisle poziciju
Zadnja izmjena: invincible1921, dana/u 30 mar 2018, 10:30, ukupno mijenjano 1 put.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

samoposmatram
Postovi: 5291
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la samoposmatram » 30 mar 2018, 10:29

Kodro polako dolazi na svoje u reprezentaciji. On razumije sta Prosinecki trazi u sistemima 4-3-3 i 4-1-4-1, jer je skolovan u ovim sistemima u Spaniji. Ima dobro kretanje, zna iznuditi faul, jak u pas igri i uzima odgovornost u oba pravca. Jedino povreda ili neigranje za klub ga moze zaustaviti u reprezentaciji. Kod obadva gola Kodro je bio pokretac akcije.

Protiv Bugarske Kodro dodaje Dzeki, Dzeko Kodri, Kodro Duljevicu, koji dodaje Kolasincu, Kolasinac centarsut, Kodro gol.

Protiv Senegala Kodro pocinje iz sredine, dodaje loptu Kolasincu i trci oko njega, Kolasinac vuce u sredinu dodaje Saricu, Saric iz prve za Kodru, Kodro centarsut, Visca gol.

Kodro nudi dimenziju vise, cak i od Ibisevica, koji nije znao iskoristiti prostor, koji protivnik nam stvara zbog Dzeke, koji vuce minimum dvojicu na sebe iz zadnje linije protivnika.

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la Miske01 » 30 mar 2018, 11:00

invincible1921 je napisao/la:
DevilsAdvocate je napisao/la:Bolji od Bajica i Hodzica barem duplo u svakom slucaju tako da ne mozes reci da je neko 'aman zaman' rijesenje ali svakako je mozda i prva zamjena Dzeki u ovom trenutku, mada za ovaj sistem koji Robi igra bi mozda vise odgovaro igrac tipa Milan Djuric koji moze primit loptu duboko zagradit se poslati na krilo (ono sto je Bajic sve krivo radio) jer je Djuric tehnicki mnogo dobar za svoju visinu, Hodzic je recimo jednostavno presitan i mrtvi je prosjek, a Kodro recimo ima te atribute samo mora uc u formu u klubu, za naredne spiskove nekako vidim 3 napadaca Dzeko,Kodro,Djuric i u njima imas solidnu popunjenost. Naravno, na krilu ga vise ne zelim gledat .


Po cemu je bolji od Hodzica i Bajica? Njih dvojica su iz PL uspjela da naprave kakvu takvu karijeru i jos uvijek imaju sansu da napreduju, dok je Kodro iz spanske lige za godinu uspio da dodje do prosjecnog kluba svicarske lige.

Ne tako davno Hodzic je imao ugovor i sa Liverpoolom ima puno vise utakmica u nogama, ne kazem da je sad neko top rijesenje, ali zaista ne vidim po cemnu je kodro bolji.

@pivopija pa nikoga necemo igrat sa dva napadaca i kraj price,,,ili opet da se pravi mozda neka formacija ko sto se za vedu pravila da bi imao mjesta pa mu jos i izmisle poziciju
@samoposmatram ti je evo ekstra odgovorio na pitanje po čemu je bolji.
BHF

Avatar
hurem
Postovi: 8593
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la hurem » 30 mar 2018, 11:37

Mrsko mi se stalno ponavljati, ali nevjerovatno mi je koliko neki ne zele vidjeti neke stvari i priznati sebi. Pa jeste li vi gledali ove dvije utakmice?

Kodro ima 24 godine i visok je 190 cm.
Za nekoga ko je toliko visok Kodro je izuzetno okretan napadac, okretniji od svakog naseg (Dzeko, Vedo, Hodzic, Prevljak, Bajic)...poprilicno brz za svoju visinu.

Jedna od njegovih kljucnih uloga jeste rasterecivanje Edina Dzeke na terenu i to vrlo dobro radi, odlicno se s njim nadopunjuje...bit ce to vremenom jos bolje.

Tehnicki jako potkovan, i kao sto sam vec rekao, Kodro je nas treci igrac kod kojeg je nakog Pjanica i Dzeke lopta najsigurnija u nogama!
Pas igra mu je odlicna, vidi se da igra mozgom i razumije sta Robi od njega trazi.
Kretnja po terenu vrlo dobra.
Defanzivni ucinak takodjer.

Ono sto mu nedostaje jeste kontinuitet igara u klubu i da mozda jos malo ojaca svoje tijelo.

Ja ga u vecini utakmica vidim u startnih 11.

@samoposmatram, :thumbup:

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la Moggi » 30 mar 2018, 13:07

hurem je napisao/la:Mrsko mi se stalno ponavljati, ali nevjerovatno mi je koliko neki ne zele vidjeti neke stvari i priznati sebi. Pa jeste li vi gledali ove dvije utakmice?

Kodro ima 24 godine i visok je 190 cm.
Za nekoga ko je toliko visok Kodro je izuzetno okretan napadac, okretniji od svakog naseg (Dzeko, Vedo, Hodzic, Prevljak, Bajic)...poprilicno brz za svoju visinu.

Jedna od njegovih kljucnih uloga jeste rasterecivanje Edina Dzeke na terenu i to vrlo dobro radi, odlicno se s njim nadopunjuje...bit ce to vremenom jos bolje.

Tehnicki jako potkovan, i kao sto sam vec rekao, Kodro je nas treci igrac kod kojeg je nakog Pjanica i Dzeke lopta najsigurnija u nogama!
Pas igra mu je odlicna, vidi se da igra mozgom i razumije sta Robi od njega trazi.
Kretnja po terenu vrlo dobra.
Defanzivni ucinak takodjer.

Ono sto mu nedostaje jeste kontinuitet igara u klubu i da mozda jos malo ojaca svoje tijelo.

Ja ga u vecini utakmica vidim u startnih 11.

@samoposmatram, :thumbup:
zaboravio si najvažnije, sin je havera mehe kodre zbog cega i igra
Zarathustra

samoposmatram
Postovi: 5291
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la samoposmatram » 30 mar 2018, 15:07

@hurem Prosinecki ce sigurno koristiti Kodru, jer mu dodje kao jedan igrac manje za objasnjavati. Kodro je u obadvije utakmice odigrao istu poziciju na terenu, jer zna da igra totalni fudbal bez predodredjene pozicije.

Pitanje je koliko ce brzo ostali igraci razumijeti totalni fudbal.

No4
Postovi: 24
Pridružen/a: 25 jul 2013, 04:26
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la No4 » 30 mar 2018, 15:10

Miljama ispred i Hodzica, i Bajica-koji u ovom trenutku ne bi smjeli ni konkurisati u repci-i jedan od najvecih dobitnika ovih pripremnih susreta. A to, da je “Kodrin sin” je prelijepa prica..samo naprijed, sine bosanski! :bih:

DeeWa
Postovi: 2000
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la DeeWa » 30 mar 2018, 15:13

hurem je napisao/la:Mrsko mi se stalno ponavljati, ali nevjerovatno mi je koliko neki ne zele vidjeti neke stvari i priznati sebi. Pa jeste li vi gledali ove dvije utakmice?

Kodro ima 24 godine i visok je 190 cm.
Za nekoga ko je toliko visok Kodro je izuzetno okretan napadac, okretniji od svakog naseg (Dzeko, Vedo, Hodzic, Prevljak, Bajic)...poprilicno brz za svoju visinu.

Jedna od njegovih kljucnih uloga jeste rasterecivanje Edina Dzeke na terenu i to vrlo dobro radi, odlicno se s njim nadopunjuje...bit ce to vremenom jos bolje.

Tehnicki jako potkovan, i kao sto sam vec rekao, Kodro je nas treci igrac kod kojeg je nakog Pjanica i Dzeke lopta najsigurnija u nogama!
Pas igra mu je odlicna, vidi se da igra mozgom i razumije sta Robi od njega trazi.
Kretnja po terenu vrlo dobra.
Defanzivni ucinak takodjer.

Ono sto mu nedostaje jeste kontinuitet igara u klubu i da mozda jos malo ojaca svoje tijelo.

Ja ga u vecini utakmica vidim u startnih 11.

@samoposmatram, :thumbup:

Problem je sto ja nisam vidio nista konkretno od njega na krilu. Vecina pohvala tokom utakmice su bile istinite ali poenta price je da protiv jacih reprezentacija taktika nam je providna ko lizalo. A evo ti i primjera.
Ako budemo igrali sa ovom 4-3-3 formacijom gdje je dzeko spic a krila su recimo visca i kodro, mi cemo u sustini igrati ovako nesto:

slika


Dakle Kodro em sto je totalno bezopasan na krilu sa svojim fizickim karakteristikama em sto ga uopce i nema tamo, tako da protivnicima preostaje samo da drze tu nasu desnu stranu i cuvaju viscu i to je sve. Naletit ce i neki napad sa lijeve strane ali to kada kolasinac ostane u napadu a to sebi ne mozemo cesto priustiti protiv takvih reprezentacija.

Mozda ne bi bilo lose probati i sa nekom formacijom u kojoj bi kodro igrao ofanzivnog veznog i ulazio u sesneasterac po potrebi a da nazad budu besic i pjanic recimo. Nesto ovako:

slika


Ovo je poprilicno ofanzivna formacija ali mozda bi bilo dobro nesto ovako igrati protiv losijih reprezentacija, ako vec se kodro koristi onda bolje iza napadaca nego na krilu. Iako tu postoji i deni milosevic koji igra fino tu poziciju iza napadaca.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

samoposmatram
Postovi: 5291
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la samoposmatram » 30 mar 2018, 15:24

@deewa moras razmisljati drugacije kad je ovaj stil igre u pitanju. U njemu nema definisane pozicije pojedinog igraca. Ako se sjecas Henry-ja iz Arsenala i Henryja iz Barcelona, znat ces o cemu pricam.
Attackers could play as defenders and defenders as attackers. Everyone could play everywhere.”
Johan Cruyff.

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la DevilsAdvocate » 30 mar 2018, 15:49

invincible1921 je napisao/la:
DevilsAdvocate je napisao/la:Bolji od Bajica i Hodzica barem duplo u svakom slucaju tako da ne mozes reci da je neko 'aman zaman' rijesenje ali svakako je mozda i prva zamjena Dzeki u ovom trenutku, mada za ovaj sistem koji Robi igra bi mozda vise odgovaro igrac tipa Milan Djuric koji moze primit loptu duboko zagradit se poslati na krilo (ono sto je Bajic sve krivo radio) jer je Djuric tehnicki mnogo dobar za svoju visinu, Hodzic je recimo jednostavno presitan i mrtvi je prosjek, a Kodro recimo ima te atribute samo mora uc u formu u klubu, za naredne spiskove nekako vidim 3 napadaca Dzeko,Kodro,Djuric i u njima imas solidnu popunjenost. Naravno, na krilu ga vise ne zelim gledat .
Po cemu je bolji od Hodzica i Bajica? Njih dvojica su iz PL uspjela da naprave kakvu takvu karijeru i jos uvijek imaju sansu da napreduju, dok je Kodro iz spanske lige za godinu uspio da dodje do prosjecnog kluba svicarske lige.

Ne tako davno Hodzic je imao ugovor i sa Liverpoolom ima puno vise utakmica u nogama, ne kazem da je sad neko top rijesenje, ali zaista ne vidim po cemnu je kodro bolji.

@pivopija pa nikoga necemo igrat sa dva napadaca i kraj price,,,ili opet da se pravi mozda neka formacija ko sto se za vedu pravila da bi imao mjesta pa mu jos i izmisle poziciju
Bolji po prikazanoj igri na terenu generalno, konkretno duel igra, tehnika, nogometna inteligencija, kretanje bez lopte, pas igra, zatvaranje igraca kod presinga i pomaganje odbrani jel trebam jos nabrajat? Samo sam realan ne mrzim ja nikog i Hodzic mi je najdrazi nas 'mladi' napadac i volio bih konacno da se trgne i ostvari potencijal al sta da se radi..
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

soko
Postovi: 3718
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la soko » 30 mar 2018, 16:13

DevilsAdvocate je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:
DevilsAdvocate je napisao/la:Bolji od Bajica i Hodzica barem duplo u svakom slucaju tako da ne mozes reci da je neko 'aman zaman' rijesenje ali svakako je mozda i prva zamjena Dzeki u ovom trenutku, mada za ovaj sistem koji Robi igra bi mozda vise odgovaro igrac tipa Milan Djuric koji moze primit loptu duboko zagradit se poslati na krilo (ono sto je Bajic sve krivo radio) jer je Djuric tehnicki mnogo dobar za svoju visinu, Hodzic je recimo jednostavno presitan i mrtvi je prosjek, a Kodro recimo ima te atribute samo mora uc u formu u klubu, za naredne spiskove nekako vidim 3 napadaca Dzeko,Kodro,Djuric i u njima imas solidnu popunjenost. Naravno, na krilu ga vise ne zelim gledat .
Po cemu je bolji od Hodzica i Bajica? Njih dvojica su iz PL uspjela da naprave kakvu takvu karijeru i jos uvijek imaju sansu da napreduju, dok je Kodro iz spanske lige za godinu uspio da dodje do prosjecnog kluba svicarske lige.

Ne tako davno Hodzic je imao ugovor i sa Liverpoolom ima puno vise utakmica u nogama, ne kazem da je sad neko top rijesenje, ali zaista ne vidim po cemnu je kodro bolji.

@pivopija pa nikoga necemo igrat sa dva napadaca i kraj price,,,ili opet da se pravi mozda neka formacija ko sto se za vedu pravila da bi imao mjesta pa mu jos i izmisle poziciju
Bolji po prikazanoj igri na terenu generalno, konkretno duel igra, tehnika, nogometna inteligencija, kretanje bez lopte, pas igra, zatvaranje igraca kod presinga i pomaganje odbrani jel trebam jos nabrajat? Samo sam realan ne mrzim ja nikog i Hodzic mi je najdrazi nas 'mladi' napadac i volio bih konacno da se trgne i ostvari potencijal al sta da se radi..
Njemu nije bolji zato sto je navijac Zelje.
Kodro je dobar za klupe. Ja mislim da je Dzeko prvi napadac, Prevljak ako ovako nastavi drugi pa onda Kodro.
Djuric, Bajic i Hodzic ako udju u formu mogu uletiti.
Dosta je tri napadaca.
Duljevic, Visca, Hajrovic, Menalo pa cak i Stevanovic trebaju igrati na krilima.
Vidilo se je koliko znaci kad imas sredinu, koliko je Visca svojom brzinom uletio u prostor za sansu. Ono sto je promasio vise puta to je druga stvar. Onakve stvari on ne masi u klubu.

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la Pivopija » 30 mar 2018, 21:56

invincible1921 je napisao/la: @pivopija pa nikoga necemo igrat sa dva napadaca i kraj price,,,ili opet da se pravi mozda neka formacija ko sto se za vedu pravila da bi imao mjesta pa mu jos i izmisle poziciju
Igrat cemo sa jednim i ako se on povrijedi ko ce ga zamijeniti? Nisi ponudio rjesenje ili cemo ko protiv Izraela sa 0 napadaca?
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 31 mar 2018, 01:52

Pivopija je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la: @pivopija pa nikoga necemo igrat sa dva napadaca i kraj price,,,ili opet da se pravi mozda neka formacija ko sto se za vedu pravila da bi imao mjesta pa mu jos i izmisle poziciju
Igrat cemo sa jednim i ako se on povrijedi ko ce ga zamijeniti? Nisi ponudio rjesenje ili cemo ko protiv Izraela sa 0 napadaca?
Zovi Kvržića! :wave:
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la HankMoody » 31 mar 2018, 18:44

Od prve minute večeras za Grasshopper.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: GG3, zaostrog i 27 gostiju.