Kenan Kodro

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la DrFilgud » 31 jan 2019, 21:20

MortemHz je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:Lijepo je mastati, ali Athletic ne moze biti u tolikoj krizi da dovede napadaca koji je rezerva u Kopenhagenu.
:kafa:
E taj je :thumbup:
Lete pljuske.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la Penaltiky » 31 jan 2019, 23:48

Interista je napisao/la:
Drape je napisao/la:Koljić se rodio u Valladolidu blizu Baskije :facepalm:

slika
Isto da se rodio u Solinu a hoce da trci Alku :D
Gazda? :mrgreen:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la hurem » 31 jan 2019, 23:53

Ja i dalje vjerujem u njega :mrgreen:

Ima finu tehniku, vise je nego okretan za svoju visinu, ima nevjerovatan trzaj desno lijevo - promjenu smjera kretanja. Fali mu snage u gradjenju i duel igri, a najvise mu fali KONTINUITETA...njegov sut mi je jos uvijek nepoznanica.
Nek izgura ovu polusezonu, a onda nek se nametne preko ljeta i u novoj sezoni, nek daje 150% svojih mogucnosti.
Dobio je priliku koju nije mogao ni sanjati, realno, sada nek se na pravi nacin zahvali, do njega je.

Avatar
samocelik
Postovi: 6036
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la samocelik » 31 jan 2019, 23:59

emir79 je napisao/la:Kodro dijeli pljuske :mrgreen:

Jedini stranac Baskijac koji igra za Bilbao :mrgreen:
Mislim da nije. Laporte izgra za Francuze.
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la Raonffa » 01 feb 2019, 00:01

hurem je napisao/la:Ja i dalje vjerujem u njega :mrgreen:

Ima finu tehniku, vise je nego okretan za svoju visinu, ima nevjerovatan trzaj desno lijevo - promjenu smjera kretanja. Fali mu snage u gradjenju i duel igri, a najvise mu fali KONTINUITETA...njegov sut mi je jos uvijek nepoznanica.
Nek izgura ovu polusezonu, a onda nek se nametne preko ljeta i u novoj sezoni, nek daje 150% svojih mogucnosti.
Dobio je priliku koju nije mogao ni sanjati, realno, sada nek se na pravi nacin zahvali, do njega je.
A i moguće je da će mu goditi okruženje, konačno "na svome", vjerujem da je i to igralo ulogu kod njega. Kao rođeni Španac, garant mu je najljepše kod kuće :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la Raonffa » 01 feb 2019, 00:04

samocelik je napisao/la:
emir79 je napisao/la:Kodro dijeli pljuske :mrgreen:

Jedini stranac Baskijac koji igra za Bilbao :mrgreen:
Mislim da nije. Laporte izgra za Francuze.
Imao je pravo da igra za obje reprezentacije, dok je nastupao za Bilbao bio je još uvijek Španac, kasnije je izabrao Francuze.

Mislim da je Kodro prvi igrač koji je došao u Bilbao, a da je prije nastupao za seniorsku reprezentaciju neke države koja se ne zove Španija :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
samocelik
Postovi: 6036
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la samocelik » 01 feb 2019, 00:06

Eh to je već moguće. Gotovo sam siguran sa je Laporte za Francuze zaigrao kao igrač Atletika ali vjerovatno je prije igrao za mlađe Špance kako ti tvrdiš. Sve u svemu,zanimljivo iskustvo i za nas navijače :D
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la Osim13 » 01 feb 2019, 00:07

Bošnjačko Baskijski Thomas Muller
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la DaVinci » 01 feb 2019, 00:13

Kako god sad ispadne, ne moze nikako gore nego u Kopenhagenu ... bio sam skeptican sto se daljnje Maksumiceve karijere tice ali bogumi sad opet vidim potencijal za nesto vise ... opet ima nade za naseg Kenu ... :bih:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la Raonffa » 01 feb 2019, 00:13

samocelik je napisao/la:Eh to je već moguće. Gotovo sam siguran sa je Laporte za Francuze zaigrao kao igrač Atletika ali vjerovatno je prije igrao za mlađe Špance kako ti tvrdiš. Sve u svemu,zanimljivo iskustvo i za nas navijače :D
Ne ne, uvijek je Laporte igrao za Francuze, za njihove mlađe selekcije, al' nije odigrao za seniorski tim nijedan meč dok je bio igrač Bilbaoa, doduše mislim da još uvijek ni dan danas nije odigrao meč za seniorsku reprezentaciju Francuske.

Nejse, uglavnom nije Kodro prvi igrač koji ne nastupa za Španiju, a igra za Bilbao, al' je definitivno prvi igrač koji je došao u klub kao seniorski reprezentativac neke druge zemlje.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la Osim13 » 01 feb 2019, 00:14

Raonffa je napisao/la:
samocelik je napisao/la:Eh to je već moguće. Gotovo sam siguran sa je Laporte za Francuze zaigrao kao igrač Atletika ali vjerovatno je prije igrao za mlađe Špance kako ti tvrdiš. Sve u svemu,zanimljivo iskustvo i za nas navijače :D
Ne ne, uvijek je Laporte igrao za Francuze, za njihove mlađe selekcije, al' nije odigrao za seniorski tim nijedan meč dok je bio igrač Bilbaoa, doduše mislim da još uvijek ni dan danas nije odigrao meč za seniorsku reprezentaciju Francuske.

Nejse, uglavnom nije Kodro prvi igrač koji ne nastupa za Španiju, a igra za Bilbao, al' je definitivno prvi igrač koji je došao u klub kao seniorski reprezentativac neke druge zemlje.
Upravu si, nije upisao nastupa za A repku Francuske, što mi je malo čudno.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la Raonffa » 01 feb 2019, 00:22

Osim13 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
samocelik je napisao/la:Eh to je već moguće. Gotovo sam siguran sa je Laporte za Francuze zaigrao kao igrač Atletika ali vjerovatno je prije igrao za mlađe Špance kako ti tvrdiš. Sve u svemu,zanimljivo iskustvo i za nas navijače :D
Ne ne, uvijek je Laporte igrao za Francuze, za njihove mlađe selekcije, al' nije odigrao za seniorski tim nijedan meč dok je bio igrač Bilbaoa, doduše mislim da još uvijek ni dan danas nije odigrao meč za seniorsku reprezentaciju Francuske.

Nejse, uglavnom nije Kodro prvi igrač koji ne nastupa za Španiju, a igra za Bilbao, al' je definitivno prvi igrač koji je došao u klub kao seniorski reprezentativac neke druge zemlje.
Upravu si, nije upisao nastupa za A repku Francuske, što mi je malo čudno.
Vjerovatno je prije SP-a Dešamp imao tu ekipu koji je mislio voditi u Rusiju, njega nije bilo tu, kasnije su osvojili, pa je onda u Ligi nacija isto zvao te igrače iz Rusije, što bi rekao Pape "teško se ulazi, al' teško se i ispada iz reprezentacije" :mrgreen:

Možda nema mjesta u prvih 11 pored Umtitija i Varana, al' je vjerovatno poslije njih najbolji francuski stoper.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la Osim13 » 01 feb 2019, 00:23

Čini mi se da je zvao Mamadou Sakhoa na prošlo okupljanje...što mi je.. :D
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la ASD » 01 feb 2019, 00:24

Raonffa je napisao/la:
samocelik je napisao/la:Eh to je već moguće. Gotovo sam siguran sa je Laporte za Francuze zaigrao kao igrač Atletika ali vjerovatno je prije igrao za mlađe Špance kako ti tvrdiš. Sve u svemu,zanimljivo iskustvo i za nas navijače :D
Ne ne, uvijek je Laporte igrao za Francuze, za njihove mlađe selekcije, al' nije odigrao za seniorski tim nijedan meč dok je bio igrač Bilbaoa, doduše mislim da još uvijek ni dan danas nije odigrao meč za seniorsku reprezentaciju Francuske.

Nejse, uglavnom nije Kodro prvi igrač koji ne nastupa za Španiju, a igra za Bilbao, al' je definitivno prvi igrač koji je došao u klub kao seniorski reprezentativac neke druge zemlje.
Nije ni to.
Bixente Lizarazu je dosao u Athletic kao Reprezentativac Francuske.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la Raonffa » 01 feb 2019, 00:27

ASD je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
samocelik je napisao/la:Eh to je već moguće. Gotovo sam siguran sa je Laporte za Francuze zaigrao kao igrač Atletika ali vjerovatno je prije igrao za mlađe Špance kako ti tvrdiš. Sve u svemu,zanimljivo iskustvo i za nas navijače :D
Ne ne, uvijek je Laporte igrao za Francuze, za njihove mlađe selekcije, al' nije odigrao za seniorski tim nijedan meč dok je bio igrač Bilbaoa, doduše mislim da još uvijek ni dan danas nije odigrao meč za seniorsku reprezentaciju Francuske.

Nejse, uglavnom nije Kodro prvi igrač koji ne nastupa za Španiju, a igra za Bilbao, al' je definitivno prvi igrač koji je došao u klub kao seniorski reprezentativac neke druge zemlje.
Nije ni to.
Bixente Lizarazu je dosao u Athletic kao Reprezentativac Francuske.
Eto, ni u čemu ne možemo biti prvi :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

gruezi
Postovi: 3894
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la gruezi » 01 feb 2019, 00:51

Halo ba ljudi...lizerazu i laporte su iz dijela baskije koji je pid francuskom okupacijom...tj nekih 20 posto teritorija historijske baskije...oni su etnicki baski samo rodzeni u tom dijelu...ocigledno da izgleda i athletic popusta sa brojanjem krvnih zrnaca jer otvara vrata igracima koji nisu baskijske krvi da igraju pod uslovom da su rodzeni tu...valjda moderno doba otvorene granice i sloboda kretanja je ucinilo svoje...a kodro ce mislim u b ekipu prvo dok nevrati formu...b ekipa dobro stoji u segundi b sa velikim sansama za plasman u segundu...kako god gorra kenan gorra athletik i gorra euskal herria

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la Osim13 » 01 feb 2019, 00:55

Znači taj francuski dio nije Bošnjački
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
chi3llo
Postovi: 1472
Pridružen/a: 03 jun 2012, 13:40
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la chi3llo » 01 feb 2019, 07:36

Bio je i onaj Amorebieta, mescini za Venecuelu igro.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★★★

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la DrFilgud » 01 feb 2019, 08:45

Ako ne bude imao dobru minutazu, to je zato sto mrze Bosnjake.
Zadnja izmjena: DrFilgud, dana/u 02 feb 2019, 16:12, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la Penaltiky » 01 feb 2019, 09:06

chi3llo je napisao/la:Bio je i onaj Amorebieta, mescini za Venecuelu igro.
Jeste, ugl ko što gore lik napisa dio Baskonije je i u Francuskoj.

Mada Amorebietini roditelji su Baski, odrastao je u Baskiji, prezime mu je Baskijsko
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 52 gosta.