Jozo Šimunović

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Jozo Šimunović

Post Postao/la Tristan10 » 16 mar 2018, 23:39

Pivopija je napisao/la:
Tristan10 je napisao/la: Rekao je za nase medije, da je sve rekao selektoru, i nije htjeo vise da komentarise. U tome i lezi najveci problem, sto se nikako ne nosi sa situacijom i kako ljudi dozivljavaju sa druge strane. Meni je sasvim ok da ne zeli da igra, ali nije korektno dolaziti na okupljanje, i onda da ispadnes papak. Isti stav bi imao i da je neki drugi igrac, bilo koje nacionalnosti.
Ne znam za bilo kakvu njegovu izjavu za medije. Hajde posalji linkove.
Evo ovde pise:
Nakon razgovora se selektorom BiH pokušali smo stupiti u kontakt sa Šimunovićem koji je, ne tako davno, uvijek rado govorio za ****. Ovoga puta nije bio raspoložen za razgovor, a samo je kratko odgovorio.

– Obavio sam razgovor sa Robertom (Prosinečki op.a.) i on će vam sve prenijeti – bio je odgovor stopera Celtica, a čini se kako je želio da prebaci pažnju javnosti na novog selektora BiH i svom nesuđenom selektoru prepusti ulogu kurira. Izbjegao je tako Šimunović reći prave razloge svog odbijanja dresa Bosne i Hercegovine. Na pitanje zašto bi selektor javnosti otkrivao njegove razloge Šimunović nije dao odgovor.
http://****/simunovic-za-sportsk ... -sam-imao/

Avatar
Vucevich
Postovi: 11217
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Kontakt:

Re: Jozo Šimunović

Post Postao/la Vucevich » 16 mar 2018, 23:42

A Robi je rekao da ne zna nista?

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Jozo Šimunović

Post Postao/la Pivopija » 16 mar 2018, 23:45

Tristan10 je napisao/la: Evo ovde pise:
Nakon razgovora se selektorom BiH pokušali smo stupiti u kontakt sa Šimunovićem koji je, ne tako davno, uvijek rado govorio za ****. Ovoga puta nije bio raspoložen za razgovor, a samo je kratko odgovorio.

– Obavio sam razgovor sa Robertom (Prosinečki op.a.) i on će vam sve prenijeti – bio je odgovor stopera Celtica, a čini se kako je želio da prebaci pažnju javnosti na novog selektora BiH i svom nesuđenom selektoru prepusti ulogu kurira. Izbjegao je tako Šimunović reći prave razloge svog odbijanja dresa Bosne i Hercegovine. Na pitanje zašto bi selektor javnosti otkrivao njegove razloge Šimunović nije dao odgovor.
http://****/simunovic-za-sportske-prosineckom-sam-rekao-sve-sto-sam-imao/
Ta informacija ima samo na tom portalu, niko drugi je nije objavio, znaci da je lazna.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
Miske01
Postovi: 1075
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Jozo Šimunović

Post Postao/la Miske01 » 16 mar 2018, 23:50

Pivopija je napisao/la:
Tristan10 je napisao/la: Evo ovde pise:
Nakon razgovora se selektorom BiH pokušali smo stupiti u kontakt sa Šimunovićem koji je, ne tako davno, uvijek rado govorio za ****. Ovoga puta nije bio raspoložen za razgovor, a samo je kratko odgovorio.

– Obavio sam razgovor sa Robertom (Prosinečki op.a.) i on će vam sve prenijeti – bio je odgovor stopera Celtica, a čini se kako je želio da prebaci pažnju javnosti na novog selektora BiH i svom nesuđenom selektoru prepusti ulogu kurira. Izbjegao je tako Šimunović reći prave razloge svog odbijanja dresa Bosne i Hercegovine. Na pitanje zašto bi selektor javnosti otkrivao njegove razloge Šimunović nije dao odgovor.
http://****/simunovic-za-sportske-prosineckom-sam-rekao-sve-sto-sam-imao/
Ta informacija ima samo na tom portalu, niko drugi je nije objavio, znaci da je lazna.
Pa nece ss.ba prenijeti sta je on govorio za Sinanovicev portal covjece... Cuj lazna, je li znas sta znaci IZMISLITI izjavu?
BHF

Avatar
Vucevich
Postovi: 11217
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Kontakt:

Re: Jozo Šimunović

Post Postao/la Vucevich » 16 mar 2018, 23:52

Pivopija je napisao/la:
Tristan10 je napisao/la: Evo ovde pise:
Nakon razgovora se selektorom BiH pokušali smo stupiti u kontakt sa Šimunovićem koji je, ne tako davno, uvijek rado govorio za ****. Ovoga puta nije bio raspoložen za razgovor, a samo je kratko odgovorio.

– Obavio sam razgovor sa Robertom (Prosinečki op.a.) i on će vam sve prenijeti – bio je odgovor stopera Celtica, a čini se kako je želio da prebaci pažnju javnosti na novog selektora BiH i svom nesuđenom selektoru prepusti ulogu kurira. Izbjegao je tako Šimunović reći prave razloge svog odbijanja dresa Bosne i Hercegovine. Na pitanje zašto bi selektor javnosti otkrivao njegove razloge Šimunović nije dao odgovor.
http://****/simunovic-za-sportske-prosineckom-sam-rekao-sve-sto-sam-imao/
Ta informacija ima samo na tom portalu, niko drugi je nije objavio, znaci da je lazna.
A cekaj, taj portal je prvi objavio da hoce igrati za nas inace... iako je smece od portala koji konstantno gura neke dijasporske talente iz cetvrte i pete divizije Njemacke.

Avatar
forgempp
Postovi: 6532
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Jozo Šimunović

Post Postao/la forgempp » 16 mar 2018, 23:56

Koji portal, stavljene zvjezdice pa ne znam(o)
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
Miske01
Postovi: 1075
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Jozo Šimunović

Post Postao/la Miske01 » 17 mar 2018, 00:02

[*]
forgempp je napisao/la:Koji portal, stavljene zvjezdice pa ne znam(o)
Sportske tacka ba
BHF

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Jozo Šimunović

Post Postao/la Pivopija » 17 mar 2018, 00:08

Miske01 je napisao/la:
Pa nece ss.ba prenijeti sta je on govorio za Sinanovicev portal covjece... Cuj lazna, je li znas sta znaci IZMISLITI izjavu?
Znaci, svi mi smo uskraceni za tu izjavu, a jedino ko prati taj portal je informisan? Ima li bilo koji portal, tv, radio ili drugi medij da je tu izjavu prenio?
Mislim da sam negdje procitao da imas neki blog, web stranicu ili se bavis nesto oko fudbala, ne znam tacno, pa ako si ga licno kontaktirao ili nesto slicno, onda reci.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24165
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Jozo Šimunović

Post Postao/la Derdiyok » 17 mar 2018, 00:16

Ako mu je razlog Hrvatska, uvijek ce mi biti drago sto ovakvi nece zaigrati za nas dres, taman da je Messi lično. Ne treba nam niko kome ce BiH biti sekundarna reprezentacija. Nije da toga nije bilo do sada.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Jozo Šimunović

Post Postao/la Rokoko87 » 17 mar 2018, 00:19

HankMoody je napisao/la:Mislim da definitivno kvalitetom zaslužuje biti starter.
Gdje Hank upliva, tu trava ne raste. :kafa:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Miske01
Postovi: 1075
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Jozo Šimunović

Post Postao/la Miske01 » 17 mar 2018, 00:38

Pivopija je napisao/la:
Miske01 je napisao/la:
Pa nece ss.ba prenijeti sta je on govorio za Sinanovicev portal covjece... Cuj lazna, je li znas sta znaci IZMISLITI izjavu?
Znaci, svi mi smo uskraceni za tu izjavu, a jedino ko prati taj portal je informisan? Ima li bilo koji portal, tv, radio ili drugi medij da je tu izjavu prenio?
Mislim da sam negdje procitao da imas neki blog, web stranicu ili se bavis nesto oko fudbala, ne znam tacno, pa ako si ga licno kontaktirao ili nesto slicno, onda reci.
Vjerovatno ima neki manji portal koji je prenio, ali ss.ba i repka ba nikad nece prenijeti od njih jer gube ugled, ali ce prenijeti od avaza i fene recimo. Pojednostavljeno kanji prenose od vecih, a od konkurencije NI SLUCAJNO.
BHF

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12629
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Jozo Šimunović

Post Postao/la Mig_Mig » 17 mar 2018, 00:39

Sta se ovdje ima naglabat. Ugasi temu.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Jozo Šimunović

Post Postao/la Pivopija » 17 mar 2018, 00:42

Miske01 je napisao/la:
Vjerovatno ima neki manji portal koji je prenio, ali ss.ba i repka ba nikad nece prenijeti od njih jer gube ugled, ali ce prenijeti od avaza i fene recimo. Pojednostavljeno kanji prenose od vecih, a od konkurencije NI SLUCAJNO.
Daj bilo koji portal, koji je imalo vrijedan, da je prenio tu informaciju. SS.ba prenese i kad je necija zena pisnula u tange, a da ne prenese ovo, nebitno koji medij je objavio.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
Vucevich
Postovi: 11217
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Kontakt:

Re: Jozo Šimunović

Post Postao/la Vucevich » 17 mar 2018, 00:48

Gasi temu i posalji ovog **** u historiju!

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Jozo Šimunović

Post Postao/la Pivopija » 17 mar 2018, 00:58

Vucevich je napisao/la:Gasi temu i posalji ovog **** u historiju!
Cemu tako burne reakcije? Ja bih licno volio cuti njegovu izjavu, ali sa kvalitetnim pitanjima novinara.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
Vucevich
Postovi: 11217
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Kontakt:

Re: Jozo Šimunović

Post Postao/la Vucevich » 17 mar 2018, 01:01

Pivopija je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Gasi temu i posalji ovog **** u historiju!
Cemu tako burne reakcije? Ja bih licno volio cuti njegovu izjavu, ali sa kvalitetnim pitanjima novinara.
Sta mislis cemu takve reakcije? Iz "inata" prihvatio poziv nase reprezentacije, mi ga onako primili rasirenih ruku iako je samo dosao kod nas jer je interesdzija, oportunista i nula od covjeka. Nije odigrao ni minute, izmislio neke povrede i kako se "ne osjeca dobro", a sad odbio poziv i zeli da se vrati u Hrvatsku jer mu je bilo "neugodno na okupljanima reprezentacije" i da je "samo Hrvat". Trosio nase vrijeme i uzimao je mjesto na spisku nekom drugom igracu. Inace kako sam vec napisao mozes procitati njegovu stranu price na zvanicnoj veb stranici Celtica.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24165
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Jozo Šimunović

Post Postao/la Derdiyok » 17 mar 2018, 01:36

Sta se tu ima slusati koji djavo? Nisi dijete jbt.

Taman i da izmisli neki alibi nema toga sto ga moze oprati. I bolje je sto je ovako zavrsilo, na vakat.

@admin komotno moze ovaj pdf poslati u kantu za smece, pri tome ne mislim na virtu.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Jozo Šimunović

Post Postao/la dubrovnik » 17 mar 2018, 01:46

Zasto bi nas trebala zanimati njegova strana price?
Da je odigrao i minut imao bih potrebu da saslusam razloge, ovako ja osobno i ne zelim cuti nista vise od njega. Daleko mu lijepa kuca.
Ipak povodom ove situacije(ne slucaja) zelio bih napisati nesto drugo. Ne postoji razlog niti potreba da se propali igraci iz PL tipa ove dvojice koji su sada na popisu pretpostavljaju igracima kakvi su Prcic ili Krunic. Tko got to radio ili zahtijevao je totalno u krivu. Naravno da se to ne bi odnosilo na Menala npr. ali ovako bih se i ja zapitao da sam na mjestu ove dvojice po kojem je standardu poziv upucen Saricu a ne njima.
I oni su ljudi pa bi ih mogao razumjeti da ih takve stvari uvrijede. Jos jednom, u pitanju je Reprezentacija BiH a promocija PL se moze praviti samo kroz kvalitetne igrace. Samo pro forma poziv ne moze donijeti nikakvu korist a steta je itekako moguca.

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Jozo Šimunović

Post Postao/la HankMoody » 17 mar 2018, 09:14

Rokoko87 je napisao/la:
HankMoody je napisao/la:Mislim da definitivno kvalitetom zaslužuje biti starter.
Gdje Hank upliva, tu trava ne raste. :kafa:
Nije tad zasluživao biti starter? Čak i sad, gledajući strogo fudbalske kvalitete, trebao bi biti u prvih 11.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Jozo Šimunović

Post Postao/la bhfanatic14 » 17 mar 2018, 09:46

Rokoko87 je napisao/la:
HankMoody je napisao/la:Mislim da definitivno kvalitetom zaslužuje biti starter.
Gdje Hank upliva, tu trava ne raste. :kafa:
:rol: :rol: :rol:
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 38 gostiju.