Jozo Šimunović

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: Jozo Šimunović

Post Postao/la dinoze » 17 mar 2018, 10:19

Uglavnom niko nista nezna i svi pokusavaju ispasti pametni i izvuci kapital iz ove price.
Najveci nas problem je taj jer mi kao narod volimo puno da lazemo. To nam je strast,evo krenimo od ovog portala pa do foruma i upravo ove teme.
Znaci nista neznamo a sve kao znamo i imamo krivca Jozu.
Eh sada zamislite da je prica totalno drugacija i da Jozo u buducnosti zaigra za BiH, dali ce ovaj portal i drugi koji iznose lazi platiti odstetu Jozi i dali ce forumasi se pokajati. Naravno da ne, jer sto vise lazes to si bolji.
Pjanic u Barcelonu, Dzeko u Milan itd a raja se lozi pa nadoda jos koju.

mire96
Postovi: 1056
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Jozo Šimunović

Post Postao/la mire96 » 17 mar 2018, 10:54

Miske01 je napisao/la:
Pivopija je napisao/la:
Tristan10 je napisao/la: Evo ovde pise:
Nakon razgovora se selektorom BiH pokušali smo stupiti u kontakt sa Šimunovićem koji je, ne tako davno, uvijek rado govorio za ****. Ovoga puta nije bio raspoložen za razgovor, a samo je kratko odgovorio.

– Obavio sam razgovor sa Robertom (Prosinečki op.a.) i on će vam sve prenijeti – bio je odgovor stopera Celtica, a čini se kako je želio da prebaci pažnju javnosti na novog selektora BiH i svom nesuđenom selektoru prepusti ulogu kurira. Izbjegao je tako Šimunović reći prave razloge svog odbijanja dresa Bosne i Hercegovine. Na pitanje zašto bi selektor javnosti otkrivao njegove razloge Šimunović nije dao odgovor.
http://****/simunovic-za-sportske-prosineckom-sam-rekao-sve-sto-sam-imao/
Ta informacija ima samo na tom portalu, niko drugi je nije objavio, znaci da je lazna.
Cuj lazna, je li znas sta znaci IZMISLITI izjavu?
Kao da je to neki problem. Pa sam Avaz je prije nekoliko godina prenio izjavu od "povjerljivog izvora bliskom Hajrovicu" kako Izet napusta reprezentaciju jer ne zeli da ima posla sa Safetom. Kad su drugi mediji kontaktirali Izeta, i on im rekao da to nisu istine, onda Avaz odgovori clankom "Zasto se Hajrovic predomislja?" Ljudi izmislili i izvor, a kamo li izjavu. Pa i zimus su mediji fotosopirali slike kako bi odgovaralo njihovom narativu. Ovdje se moze svasta, jer je novinarstvo na stvarno niskim granama, a zakon em niko ne ganja, em ne pomaze mnogo.

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Jozo Šimunović

Post Postao/la Miske01 » 18 mar 2018, 00:12

Svaka čast Jozi, ispao je fer jer nije htio da uzima mjesto nekom kome je BiH u srcu, posteno, idemo dalje
BHF

Avatar
harden
Postovi: 23589
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Jozo Šimunović

Post Postao/la harden » 18 mar 2018, 04:06

Rokoko87 je napisao/la:
HankMoody je napisao/la:Mislim da definitivno kvalitetom zaslužuje biti starter.
Gdje Hank upliva, tu trava ne raste. :kafa:
:lol:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Sveti
Postovi: 10199
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Jozo Šimunović

Post Postao/la Sveti » 18 mar 2018, 10:44

dovidjenja prijatno
naprijed rejal

Avatar
Ferdo
Postovi: 1296
Pridružen/a: 01 sep 2017, 17:57
Kontakt:

Re: Jozo Šimunović

Post Postao/la Ferdo » 18 mar 2018, 16:55

Pošten dečko, svaka čast.

Avatar
forgempp
Postovi: 6554
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Jozo Šimunović

Post Postao/la forgempp » 18 mar 2018, 17:30

Povlacim sto sam na njegov racun rekao pogrdne riječi, i više nego pošten potez od Joze! :thumbup:
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Jozo Šimunović

Post Postao/la babino » 18 mar 2018, 17:39

pitao bih vas ja da li bi bio posten da smo u rusiji...naivni bosnjo ko i u svemu haha

a i ovako je veliki ? da li on zna da nema povratka u sarene.

stvarno bi bio red da ovu temu neko sutne tamo gdje joj je mjesto, pun mi klinac njegovog imena na ovom mjestu.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Jozo Šimunović

Post Postao/la Unofficialpage » 18 mar 2018, 17:54

Znači ne želi uzimati mjesto sad kad nismo na SP ali htjet će kad budemo na EP a njemu karijera ne bude baš dobra. :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
harden
Postovi: 23589
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Jozo Šimunović

Post Postao/la harden » 18 mar 2018, 17:56

babino je napisao/la:pitao bih vas ja da li bi bio posten da smo u rusiji...naivni bosnjo ko i u svemu haha

a i ovako je veliki ? da li on zna da nema povratka u sarene.

stvarno bi bio red da ovu temu neko sutne tamo gdje joj je mjesto, pun mi klinac njegovog imena na ovom mjestu.
Fakat, čuj pošten. Bošnju nije naguzio samo ko nije probao.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Jozo Šimunović

Post Postao/la DrFilgud » 18 mar 2018, 18:44

E stvarno, cuj posten? :roll:

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Jozo Šimunović

Post Postao/la Rokoko87 » 18 mar 2018, 18:46

Pošten ko Šeus, Bulenta, Čović & co.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Jozo Šimunović

Post Postao/la COYS » 18 mar 2018, 19:22

Kljucaj ovo smece :kafa:

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Jozo Šimunović

Post Postao/la DaVinci » 18 mar 2018, 22:58

dinoze je napisao/la:Uglavnom niko nista nezna i svi pokusavaju ispasti pametni i izvuci kapital iz ove price.
Najveci nas problem je taj jer mi kao narod volimo puno da lazemo. To nam je strast,evo krenimo od ovog portala pa do foruma i upravo ove teme.
Znaci nista neznamo a sve kao znamo i imamo krivca Jozu.
Jozi je nesto dobro zasmetalo tokom njegovog prvog okupljanja ... i to toliko da je se odlucio odreci reprezentativne karijere totalke ... go figure ... a steta, jer nam fali Krvata u repci ... :hmmmmm:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6426
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Jozo Šimunović

Post Postao/la JavierBosnia » 18 mar 2018, 23:10

Postujem, ne igra ti se, ne volis tu zemlju. Ali ovo je cisto htio da iskoristi eventualnog puta u Rusiju.

Ako je ne volis danas, nisi je volio ni prije 10 dana, a neces ni za 10
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

klikker79
Postovi: 53
Pridružen/a: 29 dec 2017, 08:40
Kontakt:

Re: Jozo Šimunović

Post Postao/la klikker79 » 18 mar 2018, 23:16

Ne znam zašto se ovom čovjeku daje ovoliki značaj pa i samo ovo moje pisanje!

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Jozo Šimunović

Post Postao/la Moggi » 18 mar 2018, 23:28

zamjenit ce ga hrvat pavlovic koji je bio kod nas, pa kad ga nismo zvali otisao kod hrvata iz osvete, ali tamo mu se jadniku nije svidjelo i skonto da mu je samo bosna u srcu i sad ceka poziv prosineckog
Zarathustra

Avatar
SafetSajo
Postovi: 993
Pridružen/a: 13 okt 2013, 13:38
Kontakt:

Re: Jozo Šimunović

Post Postao/la SafetSajo » 19 mar 2018, 09:12

Vucevich je napisao/la:
Pivopija je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Gasi temu i posalji ovog **** u historiju!
Cemu tako burne reakcije? Ja bih licno volio cuti njegovu izjavu, ali sa kvalitetnim pitanjima novinara.
Sta mislis cemu takve reakcije? Iz "inata" prihvatio poziv nase reprezentacije, mi ga onako primili rasirenih ruku iako je samo dosao kod nas jer je interesdzija, oportunista i nula od covjeka. Nije odigrao ni minute, izmislio neke povrede i kako se "ne osjeca dobro", a sad odbio poziv i zeli da se vrati u Hrvatsku jer mu je bilo "neugodno na okupljanima reprezentacije" i da je "samo Hrvat". Trosio nase vrijeme i uzimao je mjesto na spisku nekom drugom igracu. Inace kako sam vec napisao mozes procitati njegovu stranu price na zvanicnoj veb stranici Celtica.
pa momak sam sebe zaje-bo da valja sa promjenom sportskog drzavljanstva, i nije kao neki igraci u proslosti preko BiH dobio poziv u drugu reprezentaciju (npr. Gudelj, Halilovic, Tankovic itd. ) ... sad mu nema nazad
ipak mislim da je ispao na kraju fer i iskreno rekao kako ne zeli da uzima nekom drugom igracu mjesto

on ako zeli igrat za neku reprezentaciju to sad samo moze biti BiH zato sto FIFA statuti igracu samo jednom dozvoljavaju promjenu sportskog drzavljanstva ... tako da nema tu vise polemike velike

hoces / neces ---> biraj jarane nema ti druge sad il ces igrat za BiH il ne

mozda se predomisli
.....::::::::::::::::iHala Madrid…y nada más::::::::::::::::.....

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Jozo Šimunović

Post Postao/la Miske01 » 19 mar 2018, 09:35

Cemu tako burne reakcije? Ja bih licno volio cuti njegovu izjavu, ali sa kvalitetnim pitanjima novinara.[/quote]

Sta mislis cemu takve reakcije? Iz "inata" prihvatio poziv nase reprezentacije, mi ga onako primili rasirenih ruku iako je samo dosao kod nas jer je interesdzija, oportunista i nula od covjeka. Nije odigrao ni minute, izmislio neke povrede i kako se "ne osjeca dobro", a sad odbio poziv i zeli da se vrati u Hrvatsku jer mu je bilo "neugodno na okupljanima reprezentacije" i da je "samo Hrvat". Trosio nase vrijeme i uzimao je mjesto na spisku nekom drugom igracu. Inace kako sam vec napisao mozes procitati njegovu stranu price na zvanicnoj veb stranici Celtica.[/quote]

pa momak sam sebe zaje-bo da valja sa promjenom sportskog drzavljanstva, i nije kao neki igraci u proslosti preko BiH dobio poziv u drugu reprezentaciju (npr. Gudelj, Halilovic, Tankovic itd. ) ... sad mu nema nazad
ipak mislim da je ispao na kraju fer i iskreno rekao kako ne zeli da uzima nekom drugom igracu mjesto

on ako zeli igrat za neku reprezentaciju to sad samo moze biti BiH zato sto FIFA statuti igracu samo jednom dozvoljavaju promjenu sportskog drzavljanstva ... tako da nema tu vise polemike velike

hoces / neces ---> biraj jarane nema ti druge sad il ces igrat za BiH il ne

mozda se predomisli[/quote]

Šta sad i da se predomisli? Ti bi ga primio u repku?
BHF

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Jozo Šimunović

Post Postao/la dubrovnik » 19 mar 2018, 18:20

Ne, Joza ne treba vracati ni po cijenu da u Realu zaigra i postane im kapetan. Iz jednostavnog razloga sto reprezentaciju ne dozivljava kao svoju.
Iako on izbjegava ista reci o ovome pa se citira njegov trener i nas selektor. Mislim da je to u svrhu moguceg reteriranja u buducnosti. Hebi ga valja imat rezervu ako mu svi brodovi u karijeri potonu.
Zato se po pitanju ovog momka nema sta dodati osim da je prica o njemu zavrsena i stvarno ne razumijem razlog daljnjeg postojanja njegove teme na ovom dijelu foruma.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 43 gosta.