Deni Milošević

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4747
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Deni Milošević

Post Postao/la Bazinga12345 » 23 mar 2019, 22:21

Bravo :clap:
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
soccerfan
Postovi: 8703
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Deni Milošević

Post Postao/la soccerfan » 23 mar 2019, 22:58

Bravo momcino :bih:
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24510
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Deni Milošević

Post Postao/la Goalgetter » 23 mar 2019, 22:59

Zaboravicemo ovu glupost na kraju, i cestitam mu na golu. Drago mi je licno za njega :clap:

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Deni Milošević

Post Postao/la dubrovnik » 23 mar 2019, 23:01

Dobar je ovaj malac.
Bravo Deni!

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Deni Milošević

Post Postao/la ASD » 23 mar 2019, 23:01

Na oca je Deni,

Avatar
Sveti
Postovi: 10196
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Deni Milošević

Post Postao/la Sveti » 23 mar 2019, 23:04

ASD je napisao/la:Na oca je Deni,
Ko mu je otac, slobodan?
naprijed rejal

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Deni Milošević

Post Postao/la dubrovnik » 23 mar 2019, 23:13

Ako se dobro sjecam oko Denija se i FSS vrtio dok je jos igrao u Belgiji ali momak je bio izricit u zelji da igra za BiH. Zasluzuje stvarno respect. Iz prave sportske obitelji. Muci me da se par godina nista ne dogadja sa njim. Ne napreduje onako kako se ocekivalo.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2490
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: Deni Milošević

Post Postao/la HPCompaq » 23 mar 2019, 23:13

Bravo dečko :D
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
Adnan89
Postovi: 791
Pridružen/a: 04 mar 2014, 02:18
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Deni Milošević

Post Postao/la Adnan89 » 24 mar 2019, 00:29

dubrovnik je napisao/la:Ako se dobro sjecam oko Denija se i FSS vrtio dok je jos igrao u Belgiji ali momak je bio izricit u zelji da igra za BiH. Zasluzuje stvarno respect. Iz prave sportske obitelji. Muci me da se par godina nista ne dogadja sa njim. Ne napreduje onako kako se ocekivalo.
Ja nikad.nisam bio za igrace mlade da idu u Tursku ali sta ces,.mislim da je Deni tehnicki dobar Ali guzonja i za take nema mjesta u jake.evropske.lige jer se vise trazi. Drag mi je sto je odmah htjeo igrati za BiH, sjecam se toga mislim da su on, Seferovic,Hajrovic i Arslanagic bili povezani snama I bio neki sastanak sa porodocima.
....Manchester United fan since 1993....

The truth is hard to swallow, it will leave you starved tomorrow - Talib Kwali

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5723
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Deni Milošević

Post Postao/la JohnCleese » 24 mar 2019, 00:57

Bio sam skeptican prema njemu, ali evo sad nas je zaduzio malo i neka je. Hvala mu.
Mislim da se ovog igraca isplati istrpiti odredjeno vrijeme jer ulazi u najbolje fudbalske godine i prelomni trenutak karijere. Naravno uz uslove da igra u svojoj ekipi, ako je to potrebno uopste naglasavati.
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Deni Milošević

Post Postao/la ASD » 24 mar 2019, 01:16

dubrovnik je napisao/la:Ako se dobro sjecam oko Denija se i FSS vrtio dok je jos igrao u Belgiji ali momak je bio izricit u zelji da igra za BiH. Zasluzuje stvarno respect. Iz prave sportske obitelji. Muci me da se par godina nista ne dogadja sa njim. Ne napreduje onako kako se ocekivalo.
Momak je iz mijesanog braka, njegovi su iz BiH, a i otac mu nije nesto plaho zagrijan za te prekodrinske veze.

Avatar
Konzerva
Postovi: 2232
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: Deni Milošević

Post Postao/la Konzerva » 24 mar 2019, 01:39

ASD je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:Ako se dobro sjecam oko Denija se i FSS vrtio dok je jos igrao u Belgiji ali momak je bio izricit u zelji da igra za BiH. Zasluzuje stvarno respect. Iz prave sportske obitelji. Muci me da se par godina nista ne dogadja sa njim. Ne napreduje onako kako se ocekivalo.
Momak je iz mijesanog braka, njegovi su iz BiH, a i otac mu nije nesto plaho zagrijan za te prekodrinske veze.

koliko me pamet sjeca vidio sam ga jednom njega i njegovog oca sa ljiljanima rasirenim
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

FoSte95
Postovi: 12641
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Deni Milošević

Post Postao/la FoSte95 » 24 mar 2019, 09:02

Ljudi moji momak je sin Cvijana Miloševića legende Slobode :D
Jest tada kada se lomilo za koga će igrati, mogao je birati Belgija, Srbija i BiH i momak odmah odabrao BiH
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Deni Milošević

Post Postao/la Moggi » 24 mar 2019, 09:10

cvijan je veci bosnjo od svih zajedno, sta je nasih porodica u ratu ispratio do belgije, obuko opremio
Zarathustra

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Deni Milošević

Post Postao/la DrFilgud » 24 mar 2019, 11:14

Ona glupost s dizanjem ruku i trazenjem faula u sesnaestercu, je za samara.
Krajnje neozbiljno, srecom je dao gol, pa mu se moze progledati kroz prste.

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Deni Milošević

Post Postao/la chily-rz » 24 mar 2019, 12:45

Bravo Deni, Allah te nagradio, samo u namazu dovi ko i do sad, biće nafake.

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Deni Milošević

Post Postao/la DeeWa » 24 mar 2019, 12:51

Ja sam sa deckom imao priliku pricati nekada bas davno, prije vise godina. Nakon sto je zavrsio sa u18 selekcijom belgije. Nisam ja neka poznata licnost ili nesto, ali je momak tada bio poprilicno nepoznat i odgovarao je normalno na lijepe i kulturne poruke uvijek. I sjecam se kada sam ga pitao da li postoji sansa da igra za nas, on je uvijek govorio da ne bi imao nista protiv ali da nije jos nista odluceno.
Tako da mislim da nije on nikada imao nista protiv Bosne. Mozda je eventualno vagao hoce li biti svjetski igrac i igrati za belgiju ili ako ne onda za bosnu, sumnjam da je srbija ikada bila opcija kod njega.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Deni Milošević

Post Postao/la fukaratz » 25 mar 2019, 18:23

ovaj momak je imao priliku zaigrati za Srbiju u 21 ali se uredno zahvalio i odlucio za BiH :!: njegov otac Cvijan Milosevic, legenda Slobode i uz Ademira Smajlovica najbolji igrac Slobode s pocetka devedesetih. za Slobodu je takodjer igrao i Cvijanov brat Zoran koji je takodjer bio standardan prvotimac. treceg brata Vitomira je Sloboda poslala u Zelju....... kako god prava sportska familija i pravi tuzlanski Srbi probosanski orijentisani :bih: :thumbup:
Sloboda Tuzla

Avatar
emir79
Postovi: 8763
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Deni Milošević

Post Postao/la emir79 » 25 mar 2019, 18:46

fukaratz je napisao/la:ovaj momak je imao priliku zaigrati za Srbiju u 21 ali se uredno zahvalio i odlucio za BiH :!: njegov otac Cvijan Milosevic, legenda Slobode i uz Ademira Smajlovica najbolji igrac Slobode s pocetka devedesetih. za Slobodu je takodjer igrao i Cvijanov brat Zoran koji je takodjer bio standardan prvotimac. treceg brata Vitomira je Sloboda poslala u Zelju....... kako god prava sportska familija i pravi tuzlanski Srbi probosanski orijentisani :bih: :thumbup:
Ne zelim da umanjujem njegov patriotizam, mislim na Cvijana, ima tu dosta uticaja i do majke Bosnjakinje. ;)
Znam sve kako se odvijalo 2013. godine kad je Susic nalozio da se srede papiri za Denija i Dinu Arslanagica (koji je takođe htio zaigrati za BiH, ali roditelji ga sprijecili)
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Deni Milošević

Post Postao/la ASD » 25 mar 2019, 18:51

DeeWa je napisao/la:Ja sam sa deckom imao priliku pricati nekada bas davno, prije vise godina. Nakon sto je zavrsio sa u18 selekcijom belgije. Nisam ja neka poznata licnost ili nesto, ali je momak tada bio poprilicno nepoznat i odgovarao je normalno na lijepe i kulturne poruke uvijek. I sjecam se kada sam ga pitao da li postoji sansa da igra za nas, on je uvijek govorio da ne bi imao nista protiv ali da nije jos nista odluceno.
Tako da mislim da nije on nikada imao nista protiv Bosne. Mozda je eventualno vagao hoce li biti svjetski igrac i igrati za belgiju ili ako ne onda za bosnu, sumnjam da je srbija ikada bila opcija kod njega.
Nisu Tuzlanski. :D

Oni su iz sela koje se nalazi izmedju Zivinica i Banovica, iako je to selo na opstini Zivinice to selo vise gravitira prema Banovicima pa su tako oni isli u srednju skolu u Banovice gdje su sva trojica pocela svoje karijeru u Buducnosti.
Iz Buducnosti su sva trojica presla u Slobodu, a cetvrti je mladji, malo mu je falilo da i on zaigra za Slobodu.

Denijeva majka je Muhira Saracevic, ona je iz Gorazda.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: MrPink i 10 gostiju.