SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,insider,ribery,Monolog

BenjooJutub
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la BenjooJutub » 10 okt 2017, 12:43

DzemoVoliMarmeladu je napisao/la:Vec je pocelo. Hadžibegić vec na svakom portalu daje neke izjave. Vrti se ime po javnosti. Kao gledam sledeci selektor, opet ko Pape i Mesa sto se vrti po 2 francuskoj liki po angazmanima sto se broje u mjesecima a ne godinama. Nema nista od nas kad smo sami sebi najveci ne prijatelj

Boljeg od njega nemamo, tu je negdje sa Kodrom. Ko nam je kriv što Barbarez, Bolić, Baljić, Bajramović, Hibić nisu talentovani za trenerski posao ili se uopšte nisu potrudili da nešto postanu.

Stranac nikad nije bio opcija, a treneri iz regiona bi vjerovatno odbili ponudu jer znaju u kakvom je stanju nogomet u BiH.
Crna lista za kladioničare: Wolfsburg, Salzburg, Atletico Madrid, Manchester United, Celta Vigo.

Merhaba
Kontakt:

Post Postao/la Merhaba » 10 okt 2017, 13:22

A Bajevic Dusan??? ili Sir Amar Osim?
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

sljivo
Kontakt:

Post Postao/la sljivo » 10 okt 2017, 14:38

Ja bih dao Bajramovići da vodi jer u ovim ostalim osim Vahe ne vidim ništa specijalno. Kakav Hadžija i bakrači, to je Meša sa nabildanim jezikom.

dinoze
Kontakt:

Post Postao/la dinoze » 10 okt 2017, 14:48

Kakva je ovo tisina ovdije?????
Gdje je ta poznata bosanska euforija :bih:
Hocemo li uzeti Estoniju, koji sastav, koliko komada cemo im uvaliti.
Neigra repka svaki dan, jos danas pa zadugo nema nista.
Hebemu misa, veca euforija vladala pred tekmu sa Belgijom za koju se znalo da cemo sto posto izgubiti.
Hajde razdrmajte se malo, repka igra, nas zivot su kvalifikacione utakmice nemamo mi reprezentaciju koja ce biti cesto ucesnik prenstava. Mi treba da uzivamo u kvalifikacionim mecevima
Mi smo u rangu sa Skotskom, Irskom, Welsom, Maltom, Kiprom pogledajte te navijace vazda uzivaju na tekmama repke.
Uzivajmo i mi u onome sto imamo a to su kvalifikacione tekme.

DevilsAdvocate
Kontakt:

Post Postao/la DevilsAdvocate » 10 okt 2017, 14:52

sljivo je napisao/la:Ja bih dao Bajramovići da vodi jer u ovim ostalim osim Vahe ne vidim ništa specijalno. Kakav Hadžija i bakrači, to je Meša sa nabildanim jezikom.

Kakav ba Bajramovic budite ozbiljni covjek je imao priliku u Njemackim cetveroligasima kao i u treceligasu Karsluheru ali se nigdje nije zadrzao na funkciji trenera, nama treba neko jako ime, ima ih po komsiluku sigurno ce se javit neki iz Srbije, Hrvatske, kad vec mi nemamo domaceg kadra...
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

sljivo
Kontakt:

Post Postao/la sljivo » 10 okt 2017, 14:58

Ko je to jako ime? Ima ih dva-tri i koji čekaju jače klubove il bolje repke a ostalo sve ublehe ala Meša. Ispast će na kraju da ćemo biti zadovoljni i sa Hadžijom.

gaston
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la gaston » 10 okt 2017, 15:20

dinoze je napisao/la:Kakva je ovo tisina ovdije?????
Hebemu misa, veca euforija vladala pred tekmu sa Belgijom za koju se znalo da cemo sto posto izgubiti.
Hajde razdrmajte se malo, repka igra, nas zivot su kvalifikacione utakmice nemamo mi reprezentaciju koja ce biti cesto ucesnik prenstava. Mi treba da uzivamo u kvalifikacionim mecevima
Mi smo u rangu sa Skotskom, Irskom, Welsom, Maltom, Kiprom pogledajte te navijace vazda uzivaju na tekmama repke.

Boli te qrc, najjači si. :lol:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikada ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!
YNWA !

Be Water My Friend :)

dinoze
Kontakt:

Post Postao/la dinoze » 10 okt 2017, 15:33

gaston je napisao/la:
dinoze je napisao/la:Kakva je ovo tisina ovdije?????

Boli te qrc, najjači si. :lol:

Ljudi grohnuli u depresiju kao da samo redovan ucesnik prvenstava. A mi godinama ispadamo u kvalama.
Igra repka veceras, za neke igrace i oprostajna tekama treba to ispratiti fino. Nece repka za godinu vise igrati, najverovatnije nista od te prijateljske u martu, tako vecers i onda ko ziv a ko mrtav za godinu.

babino
Kontakt:

Post Postao/la babino » 10 okt 2017, 16:23

crni mehmede sta nam uradi..repka igra veceras a raju boli djon...jos strucnjak kaze da ce dati zadnji atom snage...e moj mehmede, jedino svojoj mami, koja se sekira, mozes maglu prodavati...hvataj se noge jer ovako nas niko do sada nije ubio u pojam.
kad se samo sjetim koliko sam se radovao papetovom odlasku,haha

avenija
Kontakt:

Post Postao/la avenija » 10 okt 2017, 16:25

Veceras da smo domacini Pecara bi nam bila prevelika za sve zainteresovane gledaoce
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Goalgetter
Kontakt:

Post Postao/la Goalgetter » 10 okt 2017, 17:25

Da li imamo sansi da ispanemo u 3. jakosnu skupinu lige nacija?

DzemoVoliMarmeladu
Kontakt:

Post Postao/la DzemoVoliMarmeladu » 10 okt 2017, 17:33

Goalgetter je napisao/la:Da li imamo sansi da ispanemo u 3. jakosnu skupinu lige nacija?

Nemamo

Esport
Kontakt:

Post Postao/la Esport » 10 okt 2017, 17:39

DzemoVoliMarmeladu je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Da li imamo sansi da ispanemo u 3. jakosnu skupinu lige nacija?

Nemamo

Imamo, ako ostavimo Mešu on će to nekako uspijeti.
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Vucevich
Kontakt:

Post Postao/la Vucevich » 10 okt 2017, 17:48

Ova utakmica ne sluzi ni za sta, treba dat priliku nekim drugim igracima.
Trenutni selektor reprezentacije BiH:

"BiH na žalost više nema šansi za EURO"
"Ne može se ništa promijeniti"
"Nisam uspio motivirati reprezentaciju"
"Prosinečki podvukao crtu: Nemamo više šansi u kvalifikacijama"

JavierBosnia
Kontakt:

Post Postao/la JavierBosnia » 10 okt 2017, 17:51

Vucevich je napisao/la:Ova utakmica ne sluzi ni za sta, treba dat priliku nekim drugim igracima.

Begovic-Kolasinac-Zukanovic-Coaclic-Susic-Cimirot-Medunjanin-Duljevic-Hajrovic-Ibisevic-Dzeko (moja zelja)

Uz to vidjeti Bilbiju, Kodru i Krunića

TobeYarabi
Kontakt:

Post Postao/la TobeYarabi » 10 okt 2017, 17:52

Nekad je na utakmice repke odlazilo po 20 000 navijaca, a danas svi megu stati i jedan minibus. Hvala tukcu..

Goalgetter
Kontakt:

Post Postao/la Goalgetter » 10 okt 2017, 17:53

Nemamo

Pa po nekoj logici, bolje bi bilo da idemo u 3 skupinu zar ne? :mrgreen: Ako sam dobro skontao sistem. Laksi protivnici u Grupi 3 = laksi put do EP.

JavierBosnia
Kontakt:

Post Postao/la JavierBosnia » 10 okt 2017, 17:56

Goalgetter je napisao/la:

Nemamo

Pa po nekoj logici, bolje bi bilo da idemo u 3 skupinu zar ne? :mrgreen: Ako sam dobro skontao sistem. Laksi protivnici u Grupi 3 = laksi put do EP.

Ne bi bilo lakše.. nisi skuzio sistem haha

Goalgetter
Kontakt:

Post Postao/la Goalgetter » 10 okt 2017, 17:57

JavierBosnia je napisao/la:Ne bi bilo lakše.. nisi skuzio sistem haha

Nista onda. :mrgreen: :rol: Moracu malo tacnije procitati pravila.

totasef1
Kontakt:

Post Postao/la totasef1 » 10 okt 2017, 18:24

Ma nemamo kvalitetnog naseg strucnjaka osim Vahe. Treba vidjeti sa Prosineckim koji radi dobar posao sa Azerbejdzanom.
Mozda bi se moglo pregovarati sa Matjaz Kekom iz Rijeke . Ne znam kakav mu je ugovor sa Rijekom ali je javno izrazio nezadovoljstvo transfer politikom Rijeke ljetos jer nije dobio adekvante zamjene za igrace koji su prodati.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: DrFilgud, Fudbalbr1, Husika, JonSnow, Micron, Salih1984 i 25 gostiju.