SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
lisander
Postovi: 3091
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la lisander » 11 okt 2017, 11:36

Amir Hadziahmetovic je svemirski brod za pola nasih veznih, treba ga probati, jedino bolesni pitari su omalovazavali momka.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la Pantelija » 11 okt 2017, 11:45

MiiisssskeeBh je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:Tesko je u onakvoj formaciji, sa vise od pola igraca koji nisu skupa igrali, pokazati nesto. Sigurno je da niko nema ekstra kvalitete, kojim bi sam mogao nesto napraviti, ali smo to znali i prije utakmice. Kada je Dzeko uisao, vidjelo se sta je top igrac, ostali su tu da pokriju poziciju i odrade zadatke koji im se daju.
I dalje tvrdim da ovakve utakmice ne donose nista dobro, cak i ako neko odskoci, to je pitanje inspiracije , dobrog dana, a ne sistema igre u koji se igraci trebaju uklapati.
Nasa udarna jedanaestorka nije zasluzila da se odmara, trebalo ih je izvesti u punom sastavu, pokusati dostojanstveno zavrsiti kvalifikacije i poceti uigravati postavu za slijedece. Ali dzaba ova prica, kada imamo selektora kakvog imamo.
ko bi nama ugodio,prvo smo kukali zasto se protiv Gibraltara nije dala sansa mladzim igracim,sad u revijalnoj utakmici nije u redu to isto uraditi,pa kad ce dati sansu mladzima.Ovim ne pravdam Mesu,otkaz je jedna logicna stvar,ali mi je drago da smo vidjeli sinoc koliko neki mogu a neki ne mogu,i drago mi je da su mnogi vidjeli da Cimi nije ono sto misle da jeste,cijelu se utakmicu krio iza igraca,a i kad mu lopta dodze odmah je proslijedi prvom do sebe,tako mogu i ja igrati,a neki bi sad tjerali Besica,momak je sa glavom kao Dzumhur,ali je kao igrac klasa za sve ostale klasda,s njim smo se nadigra<vali sa Belgijom dok nije izasao,a sinoc...Cimirot..,koji god forumas bude pravio sastave sa ovim igracem,taj je ili neozbiljan ili lud
a sta treba da radi centralni tj zadnji vezni s loptom, kad ima ofanzivna krila, medunjanina i kodru ispred sebe? Da dribla, probacuje kroz noge?
upravo isto ovo radi pjanic u juventusu, iz prve prenosi loptu, usporava iili ubrzava igru, samo sto za razliku od pjanica cimirot nema zadnji pas u prostor i ne ide nekad malo vise naprijed nego je konstansno u zadnjem dijelu napada, sto je razlog i godina njegovih i iskustva, koje ce steci vremenom.
on je radio ono sto i treba da radi, mijenja stranu, ubrzava ili usporava igru, mogao je puno bolje, naravno, ali za zadnjeg veznog pitati sto dodaje odmah loptu je dokaz kolilko poznajes fudbalsku sustinu. Da prvi put krene driblati i izgubi loptu, priimimo gol, objesili bi ga , a to nije njegov posao, on je tu da povezuiuje odbranu i CM i 10-ku i krila.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la DrFilgud » 11 okt 2017, 11:46

MiiisssskeeBh je napisao/la: ko bi nama ugodio,prvo smo kukali zasto se protiv Gibraltara nije dala sansa mladzim igracim,sad u revijalnoj utakmici nije u redu to isto uraditi,pa kad ce dati sansu mladzima.Ovim ne pravdam Mesu,otkaz je jedna logicna stvar,ali mi je drago da smo vidjeli sinoc koliko neki mogu a neki ne mogu,i drago mi je da su mnogi vidjeli da Cimi nije ono sto misle da jeste,cijelu se utakmicu krio iza igraca,a i kad mu lopta dodze odmah je proslijedi prvom do sebe,tako mogu i ja igrati,a neki bi sad tjerali Besica,momak je sa glavom kao Dzumhur,ali je kao igrac klasa za sve ostale klasda,s njim smo se nadigra<vali sa Belgijom dok nije izasao,a sinoc...Cimirot..,koji god forumas bude pravio sastave sa ovim igracem,taj je ili neozbiljan ili lud
Ja nisam kukao. Mislim da smo mi, posljednjih godina, daleko od situacije da mozemo da izvodimo ekipu sa mladim-novim igracima i eksperimentišemo. Nama bi svaka utakmica trebala biti prilika da uigravamo udarnu postavu.
Naravno da treba dati sansu jednom-dvojici novih igrača, ali u okviru sistema. Treba se znati za koju poziciju konkurise Cimi, za koju Krunic, Milicevic, Kodro... i uvoditi ih ciljano, s ostatkom udarne ekipe, tek tada ce se vidjeti koliko mogu, kako se uklapaju.
Da mi imamo rezultat, igru, sistem , pa da onda jednu utakmicu nagradis igrace koji su na klupi, to bi razumio. Ovako izvedes 7 novih igraca , a nemas sistem ni za udarnih 11. Nije ni cudo sto se igraci kriju od lopte, nece niko da bude krivac za haos i javasluk.

Avatar
X31987
Postovi: 915
Pridružen/a: 12 mar 2015, 15:30
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la X31987 » 11 okt 2017, 12:16

GK: Asmir Begović, Jasmin Burić, Ibrahim Šehić, Osman Hadžikić, Kenan Pirić
LB: Sead Kolašinac, Daniel Pavlović i neko novo ime.
RB: Ognjen Vranješ, Mateo Sušić i neko novo ime.
CB: Jozo Šimunović, Ermin Bičakčić, Dario Đumić, Ervin Zukanović, Samir Memišević
DMF: Muhamed Bešić, Gojko Cimirot, Amir Hadžiahmetović
CMF: Miralem Pjanić, Haris Medunanin,
LW: Senad Lulić, Haris Duljević
RW: Izet Hajrović, Edin Višća, Miroslav Stevanović
AMF: Deni Milošević, Rade Krunić, Amer Gojak
CF: Edin Džeko, Rijad BAjić, Kenan Kodro, Armin Hodžić, Milan Đurić

Na ove bih igrače računao u budućnosti, zavisno od forme, moguće je da tu izleti i još koji igrač "izvana". :D
MI NIKAD ODUSTATI NEĆEMO !

Vedran Puljić ...

Avatar
UltraSA
Postovi: 1257
Pridružen/a: 01 okt 2013, 13:36
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la UltraSA » 11 okt 2017, 12:38

lisander je napisao/la:Amir Hadziahmetovic je svemirski brod za pola nasih veznih, treba ga probati, jedino bolesni pitari su omalovazavali momka.
Isto kao većina štrumfova što je omalovažavala Duljevića... i slažem se da Amir treba dobiti šansu, na mladima ostaje budućnost.
ČUVARI ČASTI WALTER IDENTITETA

Avatar
sve5
Postovi: 309
Pridružen/a: 24 feb 2017, 13:12
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la sve5 » 11 okt 2017, 13:01

http://www.karakter.ba/sport/510-bhfana ... -iz-egipta

Nakon što je naša reprezentacija sa stilom uspjela da izbjegne odlazak na Svjetsko prvenstvo koje će se održati naredne godine u hladnoj Rusiji našim navijačima, BHFanaticosima, nije preostalo ništa drugo nego da podrže neku drugu reprezentaciju.

To je za naš portal potvrdio glasnogovornik BHF-a, rođeni Šveđanin, Ibrahim „Ljiljan“ Hadžić:

“Da, istina je na SP ćemo navijati za naše sportske prijatelje iz Egipta. Za to imamo veliki broj razloga. Prije svega egipatski virtuoz, Muhamed Salah, je prošle sezone 15-ak puta asistirao Džeki u dresu Rome i mi mu to ne smijemo zaboraviti“, počeo je gospodin Hadžić.

Prije nego je nastavio sa razlozima podrške popularnim „Faraonima“ pokazao nam je tetovažu zlatnog ljiljana na nozi po čemu je prepoznatljiv u cijelom Geteborgu.

„Naša zemlja i Egipat imaju historijske konekcije još iz vremena starih Egipćana te nije slučajno da su najveće piramide na svijetu, nakon Visokog, upravu u Egiptu. I treće, ne manje važno, Egipat je većinski muslimanska zemlja kao i naša prelijepa domovina“ završio je Ibrahim nakon čega je otpio poveći gutljaj Heinekena.

:lol: :lol:

MiiisssskeeBh
Postovi: 280
Pridružen/a: 19 dec 2015, 22:15
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la MiiisssskeeBh » 11 okt 2017, 13:22

Pantelija je napisao/la:
MiiisssskeeBh je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:Tesko je u onakvoj formaciji, sa vise od pola igraca koji nisu skupa igrali, pokazati nesto. Sigurno je da niko nema ekstra kvalitete, kojim bi sam mogao nesto napraviti, ali smo to znali i prije utakmice. Kada je Dzeko uisao, vidjelo se sta je top igrac, ostali su tu da pokriju poziciju i odrade zadatke koji im se daju.
I dalje tvrdim da ovakve utakmice ne donose nista dobro, cak i ako neko odskoci, to je pitanje inspiracije , dobrog dana, a ne sistema igre u koji se igraci trebaju uklapati.
Nasa udarna jedanaestorka nije zasluzila da se odmara, trebalo ih je izvesti u punom sastavu, pokusati dostojanstveno zavrsiti kvalifikacije i poceti uigravati postavu za slijedece. Ali dzaba ova prica, kada imamo selektora kakvog imamo.
ko bi nama ugodio,prvo smo kukali zasto se protiv Gibraltara nije dala sansa mladzim igracim,sad u revijalnoj utakmici nije u redu to isto uraditi,pa kad ce dati sansu mladzima.Ovim ne pravdam Mesu,otkaz je jedna logicna stvar,ali mi je drago da smo vidjeli sinoc koliko neki mogu a neki ne mogu,i drago mi je da su mnogi vidjeli da Cimi nije ono sto misle da jeste,cijelu se utakmicu krio iza igraca,a i kad mu lopta dodze odmah je proslijedi prvom do sebe,tako mogu i ja igrati,a neki bi sad tjerali Besica,momak je sa glavom kao Dzumhur,ali je kao igrac klasa za sve ostale klasda,s njim smo se nadigra<vali sa Belgijom dok nije izasao,a sinoc...Cimirot..,koji god forumas bude pravio sastave sa ovim igracem,taj je ili neozbiljan ili lud
a sta treba da radi centralni tj zadnji vezni s loptom, kad ima ofanzivna krila, medunjanina i kodru ispred sebe? Da dribla, probacuje kroz noge?
upravo isto ovo radi pjanic u juventusu, iz prve prenosi loptu, usporava iili ubrzava igru, samo sto za razliku od pjanica cimirot nema zadnji pas u prostor i ne ide nekad malo vise naprijed nego je konstansno u zadnjem dijelu napada, sto je razlog i godina njegovih i iskustva, koje ce steci vremenom.
on je radio ono sto i treba da radi, mijenja stranu, ubrzava ili usporava igru, mogao je puno bolje, naravno, ali za zadnjeg veznog pitati sto dodaje odmah loptu je dokaz kolilko poznajes fudbalsku sustinu. Da prvi put krene driblati i izgubi loptu, priimimo gol, objesili bi ga , a to nije njegov posao, on je tu da povezuiuje odbranu i CM i 10-ku i krila.
jeste,a on je povezivao stopere i Begovica,a loptu smo prenosili tako sto se Medo vecinom vracao po nju,Cimirot i Krunic su sinoc bili "najlosiji" a najvise se ocekivalo od njih kad dobiju sansu,idealna prilika za njih je bila i protivnik po mjeri.Besic ovakav kakav jeste i dalje je najbolje rijesenje za ovu poziciju jos uvijek,nazalost

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la Pivopija » 11 okt 2017, 13:43

sve5 je napisao/la:http://www.karakter.ba/sport/510-bhfana ... -iz-egipta

Nakon što je naša reprezentacija sa stilom uspjela da izbjegne odlazak na Svjetsko prvenstvo koje će se održati naredne godine u hladnoj Rusiji našim navijačima, BHFanaticosima, nije preostalo ništa drugo nego da podrže neku drugu reprezentaciju.

To je za naš portal potvrdio glasnogovornik BHF-a, rođeni Šveđanin, Ibrahim „Ljiljan“ Hadžić:

“Da, istina je na SP ćemo navijati za naše sportske prijatelje iz Egipta. Za to imamo veliki broj razloga. Prije svega egipatski virtuoz, Muhamed Salah, je prošle sezone 15-ak puta asistirao Džeki u dresu Rome i mi mu to ne smijemo zaboraviti“, počeo je gospodin Hadžić.

Prije nego je nastavio sa razlozima podrške popularnim „Faraonima“ pokazao nam je tetovažu zlatnog ljiljana na nozi po čemu je prepoznatljiv u cijelom Geteborgu.

„Naša zemlja i Egipat imaju historijske konekcije još iz vremena starih Egipćana te nije slučajno da su najveće piramide na svijetu, nakon Visokog, upravu u Egiptu. I treće, ne manje važno, Egipat je većinski muslimanska zemlja kao i naša prelijepa domovina“ završio je Ibrahim nakon čega je otpio poveći gutljaj Heinekena.

:lol: :lol:
A daj jbt. :urnebes: :urnebes:
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la Pantelija » 11 okt 2017, 13:44

NARAVNO DA JE BESIC NAJBOLJE RJESENJE, NIJE DOSAO SLUCAJNO U eVERON
Nemaju ni cimi ni krunic iskustvo koje ovaj ima, niti su uklopljeni u ekipu kao ovaj.
Cimirot ce moci konkurisati na toj poziciji tek kada ode u BL ili neku jacu ligu i jaci klub, kada bude igrao pod vecim pritiskom. Do tada sasvim dobra zamjena i to je to
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la DrFilgud » 11 okt 2017, 13:51

X31987 je napisao/la:GK: Asmir Begović, Jasmin Burić, Ibrahim Šehić, Osman Hadžikić, Kenan Pirić
LB: Sead Kolašinac, Daniel Pavlović i neko novo ime.
RB: Ognjen Vranješ, Mateo Sušić i neko novo ime.
CB: Jozo Šimunović, Ermin Bičakčić, Dario Đumić, Ervin Zukanović, Samir Memišević
DMF: Muhamed Bešić, Gojko Cimirot, Amir Hadžiahmetović
CMF: Miralem Pjanić, Haris Medunanin,
LW: Senad Lulić, Haris Duljević
RW: Izet Hajrović, Edin Višća, Miroslav Stevanović
AMF: Deni Milošević, Rade Krunić, Amer Gojak
CF: Edin Džeko, Rijad BAjić, Kenan Kodro, Armin Hodžić, Milan Đurić

Na ove bih igrače računao u budućnosti, zavisno od forme, moguće je da tu izleti i još koji igrač "izvana". :D
Molim te stavi Lulica medju CM.

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4756
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la Bazinga12345 » 11 okt 2017, 13:57

sve5 je napisao/la:http://www.karakter.ba/sport/510-bhfana ... -iz-egipta
.

„Naša zemlja i Egipat imaju historijske konekcije još iz vremena starih Egipćana te nije slučajno da su najveće piramide na svijetu, nakon Visokog, upravu u Egiptu. I treće, ne manje važno, Egipat je većinski muslimanska zemlja kao i naša prelijepa domovina“ završio je Ibrahim nakon čega je otpio poveći gutljaj Heinekena.

:lol: :lol:
A daj... :urnebes: :urnebes: :facepalm:
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la Vucevich » 11 okt 2017, 16:34

Da li je neko vidio ovaj video? Cini mi se da na kraju neki Estonac skandira "Srbija - Kosovo" :rol:


Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la Pivopija » 11 okt 2017, 18:48

Vucevich je napisao/la:Da li je neko vidio ovaj video? Cini mi se da na kraju neki Estonac skandira "Srbija - Kosovo" :rol:

:lol: :lol: :lol:
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
Enigma
Postovi: 499
Pridružen/a: 21 avg 2017, 23:28
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la Enigma » 11 okt 2017, 19:02

X31987 je napisao/la:GK: Asmir Begović, Jasmin Burić, Ibrahim Šehić, Osman Hadžikić, Kenan Pirić
LB: Sead Kolašinac, Daniel Pavlović i neko novo ime.
RB: Ognjen Vranješ, Mateo Sušić i neko novo ime.
CB: Jozo Šimunović, Ermin Bičakčić, Dario Đumić, Ervin Zukanović, Samir Memišević
DMF: Muhamed Bešić, Gojko Cimirot, Amir Hadžiahmetović
CMF: Miralem Pjanić, Haris Medunanin,
LW: Senad Lulić, Haris Duljević
RW: Izet Hajrović, Edin Višća, Miroslav Stevanović
AMF: Deni Milošević, Rade Krunić, Amer Gojak
CF: Edin Džeko, Rijad BAjić, Kenan Kodro, Armin Hodžić, Milan Đurić
Na ove bih igrače računao u budućnosti, zavisno od forme, moguće je da tu izleti i još koji igrač "izvana". :D
Ja bi i Čavara dodao momak jede loptu....ali što prije dok ga susjedi nisu oteli
MUSVDG

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la Esport » 11 okt 2017, 19:33

Pivopija je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Da li je neko vidio ovaj video? Cini mi se da na kraju neki Estonac skandira "Srbija - Kosovo" :rol:

:lol: :lol: :lol:
Ispade da je Srbija Kosovska kuknjava

Bosna64
Postovi: 195
Pridružen/a: 26 jul 2015, 06:17
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la Bosna64 » 11 okt 2017, 19:47

X31987 je napisao/la:GK: Asmir Begović, Jasmin Burić, Ibrahim Šehić, Osman Hadžikić, Kenan Pirić
LB: Sead Kolašinac, Daniel Pavlović i neko novo ime.
RB: Ognjen Vranješ, Mateo Sušić i neko novo ime.
CB: Jozo Šimunović, Ermin Bičakčić, Dario Đumić, Ervin Zukanović, Samir Memišević
DMF: Muhamed Bešić, Gojko Cimirot, Amir Hadžiahmetović
CMF: Miralem Pjanić, Haris Medunanin,
LW: Senad Lulić, Haris Duljević
RW: Izet Hajrović, Edin Višća, Miroslav Stevanović
AMF: Deni Milošević, Rade Krunić, Amer Gojak
CF: Edin Džeko, Rijad BAjić, Kenan Kodro, Armin Hodžić, Milan Đurić

Na ove bih igrače računao u budućnosti, zavisno od forme, moguće je da tu izleti i još koji igrač "izvana". :D
Cuj Mateo Susic pa lik je antitalenat

Avatar
Alucard
Postovi: 1623
Pridružen/a: 04 jul 2009, 02:39
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la Alucard » 11 okt 2017, 21:20

POPUT KRAVLJEG PAŠNJAKA Američki analitičar 'poderao' svoju nogometnu reprezentaciju, a usput isprdao i Bosance

http://100posto.hr/sport/americki-anali ... -i-bosance?

:mrgreen: :urnebes: :D :D

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 41 gost.