Liga nacija - 2018/19

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
alenpitar
Postovi: 1585
Pridružen/a: 22 jan 2009, 21:58
Kontakt:

Re: Liga nacija - 2018/19

Post Postao/la alenpitar » 25 jan 2018, 06:20

Cartman je napisao/la:slika

To ti je kad imas bivseg igraca Reala i Barcelone na klupi. A ne mutavog jugoslovena ili brku sto mumlja.

Sto se tice grupe, dvije vrlo prosjecne ekipe od kojih smo bolji po igracima. Sada je na selektoru da to dokazemo i na terenu. Ocekujem prolazak bez poraza.

A zamisli da je tamo (ne daj boze) bio amaw osim. :puke:
Svi bi bjezali od njegovog stola i pitali ''Sta je ono, hocel' ujesti?!?'' Kao da vide onog njegovog cuku :lol: :lol: :lol:
-usro musemic:VOLIM SARAJVO VISE OD SVOG ZIVOTA
-nakon besplatnog godisnjeg odmora usro u FKS uhljebljuje rundine pekare od 22 god koji nikad nisu sutnuli loptu i oni idu na pripreme umjesto akademaca FKS
-usro vaistinu voli Sarajvo

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Liga nacija - 2018/19

Post Postao/la FliX » 25 jan 2018, 14:51

@alenpitar, kakav morz i qrac, on je za animal planeta :-D

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Liga nacija - 2018/19

Post Postao/la Cartman » 25 jan 2018, 18:01

Eisenbahner1921 je napisao/la:
Cartman je napisao/la:slika

To ti je kad imas bivseg igraca Reala i Barcelone na klupi. A ne mutavog jugoslovena ili brku sto mumlja.

Sto se tice grupe, dvije vrlo prosjecne ekipe od kojih smo bolji po igracima. Sada je na selektoru da to dokazemo i na terenu. Ocekujem prolazak bez poraza.
Wow, uspjeli smo kao nacija..

Sta nama treba da znaci ova slika?
Zaboli me mudo sto se on sa njima slikao i sto ih uopste zna, kakve nam koristi od toga?
Nisi u stanju skuzit da je prednost imat prijatelje i respekt u najjacim fudbalskim drzavama Evrope? Da nije isto je li te predstavlja anonimus iz japanske i katarske lige ili bivsi igrac najvecih klubova Svijeta?
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
kiM.
Postovi: 96
Pridružen/a: 04 jun 2011, 17:52
Lokacija: 70230
Kontakt:

Re: Liga nacija - 2018/19

Post Postao/la kiM. » 25 jan 2018, 18:14

Eisenbahner1921 je napisao/la:
Cartman je napisao/la:slika

To ti je kad imas bivseg igraca Reala i Barcelone na klupi. A ne mutavog jugoslovena ili brku sto mumlja.

Sto se tice grupe, dvije vrlo prosjecne ekipe od kojih smo bolji po igracima. Sada je na selektoru da to dokazemo i na terenu. Ocekujem prolazak bez poraza.
Wow, uspjeli smo kao nacija..

Sta nama treba da znaci ova slika?
Zaboli me mudo sto se on sa njima slikao i sto ih uopste zna, kakve nam koristi od toga?
Tipičan Amarovski komentar. :mrgreen:

Žuti je najveća fudbalska legenda koja je ikad sjela na klupu repke. Gledajte s fudbalske perspektive, a ne patriotski. Fotka je tipičan primjer veličine našeg selektora, i respekta koji služi među bivšim fudbalskim kolegama. Koristi, kao što kažeš, i nemamo ali poštovanje i popularnost - DA. Priznaj, zar ne!?
#BILDNOTWELCOME

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: Liga nacija - 2018/19

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 26 jan 2018, 16:31

Cartman je napisao/la:
Eisenbahner1921 je napisao/la: Wow, uspjeli smo kao nacija..

Sta nama treba da znaci ova slika?
Zaboli me mudo sto se on sa njima slikao i sto ih uopste zna, kakve nam koristi od toga?
Nisi u stanju skuzit da je prednost imat prijatelje i respekt u najjacim fudbalskim drzavama Evrope? Da nije isto je li te predstavlja anonimus iz japanske i katarske lige ili bivsi igrac najvecih klubova Svijeta?
Hoce li nas to poznanstvo odvesti na neko prvenstvo?

@kim
Dobro, zbog cega mi moramo imati postovanja od nekoga narocito jer je nam je selektor Prosinecki? Uostalom, zasto bi nas neko postovao zbog toga? Neka na terenu zarade to postovanje. Sve ostalo su izgovori..

Postuju nas jer nam je trener Prosinecki. E, alal nam kur.ac. :rol: :rol: :rol:
Životni saputnik! 1921

Avatar
Scouser
Postovi: 282
Pridružen/a: 13 sep 2012, 18:12
Lokacija: Kop
Kontakt:

Re: Liga nacija - 2018/19

Post Postao/la Scouser » 26 jan 2018, 20:49

Klasični marketinški i propagandni program UEFE, sve se obrće i kreće oko šoldi a predstojeći turnir baš tako djeluje, da ožive fudbal u (ne)atraktivnim zemljama, odnosno da prate repke u realno podjednakim mečevima. Baš da pokrenu takav program, privuku nacije. Eh, kad im to uspije, onda će navedena teorija biti 100% tačna, ionako je jasno da će "šešir A" osvojiti. :kafa:

Što se tiče BiH, kao što reče Robi, moglo je bolje a i gore. Respektabilne repke, međutim vrlo lahko da našu repku etiketiraju kao favorita, u prethodnim duelima kontra Austrije vidjelo se da možemo parirati a S. Irska je identičan mentalitet Rep. Irske, -3 skoro pa svaki meč. Klasični otočki tvrdi, grubi i muški fudbal gdje je odbrana najvažnija karika a ne ofanziva.

Fotka Robija s Hierrom i Figom je super, nema šta, međutim nikakav plus nama kao selekciji. Veze s nama nema. :mrgreen:
This Klopp fella, he's not bad is he?

"Don’t criticize what you don’t understand, son. You never walked in that man’s shoes."

"IT'S ENDED... THE EUROPEAN CUP IS RETURNING TO ENGLAND AND TO ANFIELD."

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: Liga nacija - 2018/19

Post Postao/la AnelZ » 28 jan 2018, 01:02

Pravilnikom je definisano da reprezentacije moraju igrati prijateljske utakmice u slobodnim terminima tj. u oktobru i novembru igramo i po jednu prijateljsku:

Art. 5.01k: a duty of the participating associations is to arrange and play friendly matches on dates left available to their teams within the international windows after UEFA has established the fixture list.
Art. 20.01: Friendly matches organised within the framework of the centralisation of commercial rights are also played on the dates listed on the 2018-20 National Team Match Calendar (see Annex A).
Art. 20.02: Under the supervision of the UEFA administration, the participating teams must make the necessary arrangements so that friendly matches are organised on the dates when such teams are not involved in competition matches.
Art. 20.03: Friendly matches must be cancelled or postponed if needed for rescheduling abandoned or cancelled competition matches.

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Liga nacija - 2018/19

Post Postao/la Miske01 » 28 jan 2018, 01:17

AnelZ je napisao/la:Pravilnikom je definisano da reprezentacije moraju igrati prijateljske utakmice u slobodnim terminima tj. u oktobru i novembru igramo i po jednu prijateljsku:

Art. 5.01k: a duty of the participating associations is to arrange and play friendly matches on dates left available to their teams within the international windows after UEFA has established the fixture list.
Art. 20.01: Friendly matches organised within the framework of the centralisation of commercial rights are also played on the dates listed on the 2018-20 National Team Match Calendar (see Annex A).
Art. 20.02: Under the supervision of the UEFA administration, the participating teams must make the necessary arrangements so that friendly matches are organised on the dates when such teams are not involved in competition matches.
Art. 20.03: Friendly matches must be cancelled or postponed if needed for rescheduling abandoned or cancelled competition matches.
Mozda hocemo, a mozda i ne. Nije farz.
BHF

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: Liga nacija - 2018/19

Post Postao/la AnelZ » 28 jan 2018, 23:43

Ovaj put jeste farz :D

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24505
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Liga nacija - 2018/19

Post Postao/la Goalgetter » 17 feb 2018, 00:52

Planira li ko ici u Sjevernu Irsku na gostovanje? Kakva je ovo samo komplikovana procedura oko vize :roll: Jos blizu 200 eura kosta. :wtf:

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Liga nacija - 2018/19

Post Postao/la Vucevich » 17 feb 2018, 00:55

Goalgetter je napisao/la:Planira li ko ici u Sjevernu Irsku na gostovanje? Kakva je ovo samo komplikovana procedura oko vize :roll: Jos blizu 200 eura kosta. :wtf:
Idem ja. Sta ti treba viza? Zar nemas austrijski pasos?

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24505
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Liga nacija - 2018/19

Post Postao/la Goalgetter » 17 feb 2018, 00:57

Vucevich je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Planira li ko ici u Sjevernu Irsku na gostovanje? Kakva je ovo samo komplikovana procedura oko vize :roll: Jos blizu 200 eura kosta. :wtf:
Idem ja. Sta ti treba viza? Zar nemas austrijski pasos?
Ma kakvi, tek sam 8 godina u Austriji, do skoro ga necu jos uzeti. **** ih viza, kakav komplikovan proces samo radi jedne jednostavne posjete.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Liga nacija - 2018/19

Post Postao/la Vucevich » 17 feb 2018, 01:05

Goalgetter je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Planira li ko ici u Sjevernu Irsku na gostovanje? Kakva je ovo samo komplikovana procedura oko vize :roll: Jos blizu 200 eura kosta. :wtf:
Idem ja. Sta ti treba viza? Zar nemas austrijski pasos?
Ma kakvi, tek sam 8 godina u Austriji, do skoro ga necu jos uzeti. **** ih viza, kakav komplikovan proces samo radi jedne jednostavne posjete.
Aha, nista onda... da, jako je tesko doci u VB ako nemas EU pasos. Rekao bih da ne vrijedi bas.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24505
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Liga nacija - 2018/19

Post Postao/la Goalgetter » 17 feb 2018, 01:09

Vucevich je napisao/la: Aha, nista onda... da, jako je tesko doci u VB ako nemas EU pasos. Rekao bih da ne vrijedi bas.
Istina, prevelika procedura. Ocekivao sam da je komplikovano, ali sad kad sam se informisao, katastrofa. :thumbdown:

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Liga nacija - 2018/19

Post Postao/la FliX » 17 feb 2018, 22:28

Goalgetter je napisao/la:
Vucevich je napisao/la: Aha, nista onda... da, jako je tesko doci u VB ako nemas EU pasos. Rekao bih da ne vrijedi bas.
Istina, prevelika procedura. Ocekivao sam da je komplikovano, ali sad kad sam se informisao, katastrofa. :thumbdown:
Hajd nema veze.. idi kad bude u Austriji. Tu ti valjda ne treba viza :mrgreen:

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Liga nacija - 2018/19

Post Postao/la BelminM23 » 17 feb 2018, 22:40

Goalgetter je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Planira li ko ici u Sjevernu Irsku na gostovanje? Kakva je ovo samo komplikovana procedura oko vize :roll: Jos blizu 200 eura kosta. :wtf:
Idem ja. Sta ti treba viza? Zar nemas austrijski pasos?
Ma kakvi, tek sam 8 godina u Austriji, do skoro ga necu jos uzeti. **** ih viza, kakav komplikovan proces samo radi jedne jednostavne posjete.
Bez EU pasoša dođeš ovdje u Bosnu i djevojke nam podvodiš kao da isti imaš. Stidi se dečko.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24505
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Liga nacija - 2018/19

Post Postao/la Goalgetter » 17 feb 2018, 22:43

FliX je napisao/la: Hajd nema veze.. idi kad bude u Austriji. Tu ti valjda ne treba viza :mrgreen:
Naravno, ali ipak Belfast i Irska bi bilo posebno gostovanje, ali bice prilike :mrgreen:
BelminM23 je napisao/la:Bez EU pasoša dođeš ovdje u Bosnu i djevojke nam podvodiš kao da isti imaš. Stidi se dečko.
Za te prilike i ne treba pasos, dosta je crveno bijela kartica za trajno prebivaliste u EU i Austriji. :rol:

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Liga nacija - 2018/19

Post Postao/la Pivopija » 17 feb 2018, 22:48

Goalgetter je napisao/la:
Vucevich je napisao/la: Aha, nista onda... da, jako je tesko doci u VB ako nemas EU pasos. Rekao bih da ne vrijedi bas.
Istina, prevelika procedura. Ocekivao sam da je komplikovano, ali sad kad sam se informisao, katastrofa. :thumbdown:
@Goalgetter
Jesi li mozda iz Prijedora?
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Liga nacija - 2018/19

Post Postao/la BelminM23 » 17 feb 2018, 22:50

Goalgetter je napisao/la: Za te prilike i ne treba pasos, dosta je crveno bijela kartica za trajno prebivaliste u EU i Austriji. :rol:
Bolja si ponuda od mene. Znači, možeš i ženiti se. :D

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24505
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Liga nacija - 2018/19

Post Postao/la Goalgetter » 17 feb 2018, 22:52

Pivopija je napisao/la: @Goalgetter
Jesi li mozda iz Prijedora?
Kozarac i Bihac. :D

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 61 gost.