Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Unofficialpage » 13 okt 2017, 17:07

dubrovnik je napisao/la:Nece on nikog cekati jer ce Hrvatska bez pola muke proci baraz sa Dalicem u glavnoj ulozi.
Vatreni nikad nisu ispali u barazu pa nece ni ovaj put. U tom slucaju prvenstvo je Zlatkovo i niko mu ga nece moci oteti. Hrvatski navijaci u ogromnom postotku zele Robija ali igra se namjestila tako da su sanse minimalne. Po meni je on imao znatno ispod miliona US$ godisnje u Azarbejdzanu i nimalo ne vjerujem u napuhane medijske cifre koje su se vrtile po portalima. Da se razumijemo kad bi do promjene u savezu doslo i Hrvatska ispala u barazu, Prosinecki bi vjerovatno bio sljedeci izbornik i placa u Hrvatskoj bi mu bila oko 30 000 Eura. Ni manje ni vise.
To je realnost koja se najvjerovatnije nece dogoditi a uvjeren sam da ako bi Bosna stvarno zeljela Robija i imala gore navedeni novac Slovenci ne bi imali apsulutno nikakve sanse za dobiti ga. Ne ulazu ni oni milione za trenere a stvarno je velika razlika u kvaliteti igraca i duhu reprezentacije koja ide u korist BiH.
Ako Prosinečki bio gledao novac onda mi nemamo nikakve šanse a ako bude gledao kvalitet onda imamo šansu. Opet zavisi sve od rezultata Hrvatske jer oni ipak imaju bolji igrački kadar i veći je izazov tu ekipu preuzeti. Uglavnom vidjet ćemo kakve ambicije ima Robert.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 13 okt 2017, 17:13

Cuj Kodro ispred Amara hahhahaah

@Richman
Ako nije tesko osvojiti toliko trofeja, sto ih vi ne osvojiste.
Pitanje za komsije. Ko je vise titula osvojio, Amar Osim ili FK Sarajevo?
Životni saputnik! 1921

Avatar
JonSnow
Postovi: 6122
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la JonSnow » 13 okt 2017, 17:14

Mi smo trenutnu u situaciji u kakvoj smo bili prije dolaska Ćire. Nama treba takav pozitivni šok i mislim da bu Žuti bio savršen izvor zbog svoje karizme, energije i neosporivog fudbalskog znanja.

FcNankatsu
Postovi: 163
Pridružen/a: 15 jul 2015, 11:23
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la FcNankatsu » 13 okt 2017, 17:21

Gledam slobodne njemacke trenere i ne mogu da vjerujem da bi naprimjer jedan Armin Veh bio skupljiod prosineckog. A kvalitetniji.. je visestruko..njemu pridodati barbareza ili bajramovica i ne bi postojala jezicna barijera na koju se svi vade
Kad su mogli grci sa skibbeom i rumuni sa daumom mogli smo i mi
Samo je 1 grijeha vri1 FKŽ

Avatar
PrinceofVeresija
Postovi: 1006
Pridružen/a: 13 feb 2016, 12:06
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la PrinceofVeresija » 13 okt 2017, 17:22

Sebulba je napisao/la:Žuti ako traži samo pare, onda će sigurno izabrati Sloveniju prije nas, međutim ako traži izazov i rezultat, tada smo mi u velikoj prednosti jer kod nas ima materijala za rezultat, dok kod slovenaca teško da može nešto više od onoga što je napravio Katanec.
+1...Ako mu je cilj da se proslavi kao trenersko ime,dosta smo bolja mu prilika nego Slovenija,oni osim golmana Oblaka i nemaju neko svjetsko ime,tu su možda dvojica nešto boljih igrača (Iličić,Kampl)ostalo sve goli prosjek u najboljem slučaju..

Sad neću reći da smo mi svemirski brod u odnosu na Sloveniju...ali kad imaš na raspolaganju najboljeg napadača i veznjaka Serie A,lijevog beka koji je među top 10 na svojoj poziciji u Svijetu,golmana sa ogromnim iskustvom u PL,igrače koji su nosioci igre ili igraju u respektabilnim ekipama kao što su Lazio,Celtic,Hoffenheim,Basaksehir,Udinese,Dinamo,Mainz,Werder,Everton itd. i na kraju krajeva jakom bazom potencijalnih igrača što iz omladinskog pogona što iz dijaspore mislim da smo tu u prednosti na Janeze

Avatar
AndreWilliams
Postovi: 587
Pridružen/a: 22 avg 2014, 13:33
Lokacija: Guinea-Bissau
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la AndreWilliams » 13 okt 2017, 17:24

Robija bi volio da vidim na klupi reprezentacije vise nego auroru borealis, vise nego koncert David BOWIEja na vjecnim pasnjacima. To bi udahnulo zivot ovom mrtvilu i ucmalosti. :pray: Robi

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 13 okt 2017, 17:59

Mislim da bi mogli dovesti Prosineckog, uz dobru volju i konstruktivan stav saveza. Tesko da on, u ovom trenutku, moze dobiti igracki bolju reprezentaciju, a to mu je potrebno da bi se definitivno afirmisao. Ponuditi mu procenat od plasmana , bonuse, sta vec treba.
Naravno, sa njim ce se tesko dogovoriti oko podjele honorara, talova oko pozivanja u reprezentacuju, ali su valjda do sada shvatili da im se to obija o glavu, prije ili poslije.

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6228
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la moj uzor-S.G » 13 okt 2017, 18:02

slika
:salut:
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5690
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la JohnCleese » 13 okt 2017, 18:12

FcNankatsu je napisao/la:Gledam slobodne njemacke trenere i ne mogu da vjerujem da bi naprimjer jedan Armin Veh bio skupljiod prosineckog. A kvalitetniji.. je visestruko..njemu pridodati barbareza ili bajramovica i ne bi postojala jezicna barijera na koju se svi vade
Kad su mogli grci sa skibbeom i rumuni sa daumom mogli smo i mi
Razuman i nadasve dobronamjeran komentar.

Al sta zna ova nasa sitna boranija. Za njih je vrh mrtva trka izmedju Osima, Hadzibegica i Prosineckog.
Dzaba sto takva trka znaci "s konja na magarca vol ..7 "
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
emir79
Postovi: 8751
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la emir79 » 13 okt 2017, 18:32

JohnCleese je napisao/la:
FcNankatsu je napisao/la:Gledam slobodne njemacke trenere i ne mogu da vjerujem da bi naprimjer jedan Armin Veh bio skupljiod prosineckog. A kvalitetniji.. je visestruko..njemu pridodati barbareza ili bajramovica i ne bi postojala jezicna barijera na koju se svi vade
Kad su mogli grci sa skibbeom i rumuni sa daumom mogli smo i mi
Razuman i nadasve dobronamjeran komentar.

Al sta zna ova nasa sitna boranija. Za njih je vrh mrtva trka izmedju Osima, Hadzibegica i Prosineckog.
Dzaba sto takva trka znaci "s konja na magarca vol ..7 "
Armin Veh je jako dobar strucnjak. Koliko me pamcenje sluzi on je “ pronasao“ Besica prije nego je Fink dosao.

Mozda bi ga mogli privuci nekom solidnom platom uz ugovor da mu bude masna premija u slucaju da nas kvalifikuje.

Tesko da imamo sposobne ljude da pregovaraju sa strancima. Osim toga ne bi imao ni jezicke barijere ni sa igracima kojih ima mnogo sto pricaju njemacki.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la RichmanBiH » 13 okt 2017, 18:35

Previse glupana je ovdje.
UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
UltraSA
Postovi: 1257
Pridružen/a: 01 okt 2013, 13:36
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la UltraSA » 13 okt 2017, 18:36

.
Zadnja izmjena: UltraSA, dana/u 13 okt 2017, 20:32, ukupno mijenjano 1 put.
ČUVARI ČASTI WALTER IDENTITETA

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 13 okt 2017, 18:48

AndreWilliams je napisao/la:Robija bi volio da vidim na klupi reprezentacije vise nego auroru borealis, vise nego koncert David BOWIEja na vjecnim pasnjacima. To bi udahnulo zivot ovom mrtvilu i ucmalosti. :pray: Robi
I ja bih vise nego koncert Red Hot Chili Peppers-a uzivo.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la leorey » 13 okt 2017, 18:48

sljivo je napisao/la:Džeku ne treba tjerati da igra već ga treba napraviti sistem koji će iz njega izvlačiti najviše i najbolje. Nešto slično što Poljaci rade sa Lewandowskim koji im je na kraju, što i jest cilj, donio plasman na SP. Džeko je naša najveća zvijezda, mi smo ga i napravili takvog i kao takvog ga treba i gledati. Ne praviti nešto od njega što to on nije. Naredni selektor ako želi uspjeh to mora znati iskoristiti. Također i sa Pjanićem nešto slično. Kod Ćire i, recimo, Papeta Džeko nije trebao ni trčati a davao je golove. Zašto? Zato što se koristio kako treba. Kad praviš nešto od nekoga što on to nije onda je to propast - a pogotovo u našem slučaju gdje imamo 3-4 odlična igrača a ostalo prosjek.
Dzeko nije tip igraca kao Lewandowski...Lewa je top 5 napadac svijeta, a padom forme Suareza, vjerovatno i najbolja devetka na svijetu. Lewa je tehnicki jaci igrac od Dzeke, zbog toga se moze izvlaciti i na krilo, a i vracati se i u sredinu, sto i radi.

Ja se u sustini slazem s tobom, ali moras znati da je Poljska jedna ozbiljna reprezentacija gdje Lewa nije jedina zvijezda...Glik, Piszczek, Krychowiak, Blaszczykowski, Zielinski, Milik i ostali su sjajni igraci...oni su na 5-6 pozicija za klasu jaci od nas, sto su i pokazali kroz kvalifikacije plasiravsi se direktno, a nastupili su i na Euru.
27.10.2020

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dinoze » 13 okt 2017, 18:58

Poredjene nas i Poljske je nemoguce, ljudi su trenutno klasa iznad nas, njihova defenziva i sredina je puno jaca i brza od nasih tako da i Lewa ima vremena da seta po krilu.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 13 okt 2017, 19:08

Gdje nadjoste Armina Veha? Covjek nikada u zivou nije reprezentaciju vodio i sada da dodje u ovo nase ludilo. Vidjeli smo kako su Srbi prosli sa strancima, tesko bi to islo i kod nas.
Ovdje ipak treba poznavanje situacije i odredjena fleksibilnost, iako se ja ne bi ljutio, kamo srece da dodje neki dobar strani trener .

Avatar
sljivo
Postovi: 14281
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la sljivo » 13 okt 2017, 19:27

Mateus je slobodan. :)


DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 13 okt 2017, 19:50

Ancelotti je upravo dobio nogu u Bayernu, pa da probamo?


Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Ethel i 21 gost.