Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 15 nov 2017, 15:09

AeGon099 je napisao/la:
BRIGATE ROSSONERE je napisao/la:Osudjeni lopov kojem je sud dokazao namjestanje i prodaju utakmica i kojem je bilo zabranjeno bavljenje sportom, Ivica Osim, gura ovog svog balvana u reprezentaciju jer ovo glupo stvorenje ne moze pronaci nikakav angazman , i on ce biti selektor. Drugi kandidati uopste ne postoje. Moje vidjenje i razlozi zasto ne zelim da ovo podrzavam cirkus zvani reprezentacija BiH. I slijep vidi da pare nisu problem nego Begic i co. koji su duzni ostali Osimu za mjesta koje im je on obezbjedio. :salut:
Balavac ustani prije nego što izgovoriš ime IVICA OSIM. Takvi kao ti što dalje od svetinje. Bez ikakvih dokaza vrijeđaš i blatiš ime naše legende. Nebitno jel igrao u Želji, Sarajevu, Čeliku, Borcu, Veležu, Širokom, Orašju... Ali hajde, maniri, kultura i ponašanje se uče kod kuće.
Pa ti u potpisu tjeras najvecu igracku legendu koju je Bosna ikad rodila. U cemu je razlika?

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la robertkosar » 15 nov 2017, 15:13

phily je napisao/la:
avenija je napisao/la:
phily je napisao/la:Meni samo nije jasno kako neko moze doci i pljuvati , vrijedjati jednu velicinu kao sta je Ivica Osim, ova balavurdija bi zbilja trebala nauciti se malo kulture
Cinjenice--
Osudjivan DA
Protjerivan sa zabranom igranja nogometa DA
Uspjeh sa Bosnom kao igrac XXXX
Uspjeh sa Bosnom kao selektor XXXX

de mi nadji te cinjenice da i ja to procitam
Imas tamo po internetu guglaj . Napisi AFERA PLANINIC i sve procitaj :kafa:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
AeGon099
Postovi: 1031
Pridružen/a: 05 nov 2011, 21:21
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la AeGon099 » 15 nov 2017, 15:15

dubrovnik je napisao/la:
AeGon099 je napisao/la:
BRIGATE ROSSONERE je napisao/la:Osudjeni lopov kojem je sud dokazao namjestanje i prodaju utakmica i kojem je bilo zabranjeno bavljenje sportom, Ivica Osim, gura ovog svog balvana u reprezentaciju jer ovo glupo stvorenje ne moze pronaci nikakav angazman , i on ce biti selektor. Drugi kandidati uopste ne postoje. Moje vidjenje i razlozi zasto ne zelim da ovo podrzavam cirkus zvani reprezentacija BiH. I slijep vidi da pare nisu problem nego Begic i co. koji su duzni ostali Osimu za mjesta koje im je on obezbjedio. :salut:
Balavac ustani prije nego što izgovoriš ime IVICA OSIM. Takvi kao ti što dalje od svetinje. Bez ikakvih dokaza vrijeđaš i blatiš ime naše legende. Nebitno jel igrao u Želji, Sarajevu, Čeliku, Borcu, Veležu, Širokom, Orašju... Ali hajde, maniri, kultura i ponašanje se uče kod kuće.
Pa ti u potpisu tjeras najvecu igracku legendu koju je Bosna ikad rodila. U cemu je razlika?
Ovo moje 'tjeranje' je odraz mog vlastitog mišljenja. Ovdje pojedinci idu u krajnost i uzimaju sebi za pravo da vrijeđaju koga stignu... Jedno je lično mišljenje, a drugo omalovažavanje i blaćenje.
Odlazi Safete.

Avatar
avenija
Postovi: 13634
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la avenija » 15 nov 2017, 15:16

phily je napisao/la:
avenija je napisao/la:
phily je napisao/la:Meni samo nije jasno kako neko moze doci i pljuvati , vrijedjati jednu velicinu kao sta je Ivica Osim, ova balavurdija bi zbilja trebala nauciti se malo kulture
Cinjenice--
Osudjivan DA
Protjerivan sa zabranom igranja nogometa DA
Uspjeh sa Bosnom kao igrac XXXX
Uspjeh sa Bosnom kao selektor XXXX

de mi nadji te cinjenice da i ja to procitam
Ma neko je i na ovoj temi vec postavljao zvanicne dokumente protjerivanja sa nogometnog terena
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la BoixosNois1899 » 15 nov 2017, 15:22

Kako sada stvari stoje i sudeći prema izjavama članova Izvršnog odbora iz Republike Srpske, teško da će sutra biti imenovan selektor Zmajeva.

“Čisto sumnjam da bi Baždarević mogao dobiti nasljednika, sutra ćemo tek biti upoznati ko su kandidati”, kazao je za N1 predsjednik Fudbalskog saveza Republike Srpske i član IO NS BiH Mile Kovačević.
Pa yebo majku ima li ove traljavosti igdje više na planeti?! Ljudima mjesec i po dana treba da pronađu selektora. :facepalm:
Umjesto da se što brže to završi, da se selektor može upoznati sa ekipom, stanjem u reprezentaciji i fudbalu općenito, oni to sve polako. Ne žuri nam se nikuda, sve funkcioniše i ide po planu. Sila smo. Ne treba nam ni selektor. :puke:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 15 nov 2017, 15:23

AeGon099 je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:
AeGon099 je napisao/la: Balavac ustani prije nego što izgovoriš ime IVICA OSIM. Takvi kao ti što dalje od svetinje. Bez ikakvih dokaza vrijeđaš i blatiš ime naše legende. Nebitno jel igrao u Želji, Sarajevu, Čeliku, Borcu, Veležu, Širokom, Orašju... Ali hajde, maniri, kultura i ponašanje se uče kod kuće.
Pa ti u potpisu tjeras najvecu igracku legendu koju je Bosna ikad rodila. U cemu je razlika?
Ovo moje 'tjeranje' je odraz mog vlastitog mišljenja. Ovdje pojedinci idu u krajnost i uzimaju sebi za pravo da vrijeđaju koga stignu... Jedno je lično mišljenje, a drugo omalovažavanje i blaćenje.
Pa svi ovdje pisemo po vlastitom misljenju i osobnoj odgovornosti. Ili makar vecina.
Vjerujem da nikom nije placeno da pise niti bi mu smjelo biti zabranjeno misljenje vlastitom glavom.
I ako ti kazes Safete odlazi(radi Tinkija vjerovatno) zasto neko drugi ne bi mogao napisati Ivica odlazi(radi Amara)?
Nije prvi put u BiH da se legende i ne ponasaju legendarno.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la wobly92 » 15 nov 2017, 15:29

Pametuje o Osimu, a i ne zna ko je i šta je i kakav je bio. Jedino što je dobro od njega za nas bilo je onaj komitet za normalizaciju.
Ne zna za njegovo namještanje i njegovo izbacivanje iz fudbala na godinu dana. :hmmmm:

Posle 15 časova rada, u petak po podne 27. avgusta 1965. godine, predsednik Disciplinskog suda FSJ-a Svetozar Savić saopštio je odluku:

– Sud je utvrdio lažiranje utakmica Hajduk – Željezničar i Željezničar – Trešnjevka i doneo jednoglasnu odluku da se Hajduk, Željezničar i Trešnjevka iz Prve lige presele u niži rang takmičenja.

– Fudbaleri Željezničara Ivica Osim i Drago-Mišo Smajlović kažnjeni su jednogodišnjom zabranom igranja.
Da ti ne navodim ostale tačke, dovoljno je ovo da skontaš.
I onda treba njegov sin da dođe da se i ovdje malo uhljebi opet...
Nije isto uz pomoć saveza odrađivati neke stvari u našoj žnj ligi, i isto to pokušati prenijeti na EVROPSKE KVALIFIKACIJE



Dugo nam je trebalo da padnemo qrcu za uši opet, kakvu su generaciju uništili... :puke:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
AeGon099
Postovi: 1031
Pridružen/a: 05 nov 2011, 21:21
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la AeGon099 » 15 nov 2017, 15:30

Obrati pažnju na post :
'Osudjeni lopov kojem je sud dokazao namjestanje i prodaju utakmica i kojem je bilo zabranjeno bavljenje sportom, Ivica Osim, gura ovog svog balvana u reprezentaciju jer ovo glupo stvorenje ne moze pronaci nikakav angazman , i on ce biti selektor. Drugi kandidati uopste ne postoje. Moje vidjenje i razlozi zasto ne zelim da ovo podrzavam cirkus zvani reprezentacija BiH. I slijep vidi da pare nisu problem nego Begic i co. koji su duzni ostali Osimu za mjesta koje im je on obezbjedio.'

Ne znam za tebe ali meni ovo više liči na vrijeđanje i pljuvanje nego na izražavanje mišljenja na adekvatan način.
Odlazi Safete.

Kompromis
Postovi: 2644
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Kompromis » 15 nov 2017, 15:38

Argumenti i patriote :bih: su na strani reprezentacije, ostali joj zele zlo i bojkot... to je jasno odavno jer oni i uopste ne vole BiH... sada to javno i pokazuju...
Amare patriote su uz tebe....

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 15 nov 2017, 15:39

AeGon099 je napisao/la:Obrati pažnju na post :
'Osudjeni lopov kojem je sud dokazao namjestanje i prodaju utakmica i kojem je bilo zabranjeno bavljenje sportom, Ivica Osim, gura ovog svog balvana u reprezentaciju jer ovo glupo stvorenje ne moze pronaci nikakav angazman , i on ce biti selektor. Drugi kandidati uopste ne postoje. Moje vidjenje i razlozi zasto ne zelim da ovo podrzavam cirkus zvani reprezentacija BiH. I slijep vidi da pare nisu problem nego Begic i co. koji su duzni ostali Osimu za mjesta koje im je on obezbjedio.'

Ne znam za tebe ali meni ovo više liči na vrijeđanje i pljuvanje nego na izražavanje mišljenja na adekvatan način.
Vidis i Suker je legenda Hrvatskog nogometa ali je cinjenica da je mazno onom starcicu Rimske novcice u avionu. Sa tim cinom je ostao legenda ali je dobio mrlju u svom CV-u. Ne sportsku nego ljudsku. Safet je po meni tvrdoglavoscu i limitiranom inteligencijom pa cak i bezobraznoscu zaradio tvoj potpis i svoju mrlju. Ali ipak je jos uvjek najbolji BiH igrac svih vremena. Sto se Ivice tice on je trenerska gromada. Ali boga mi je i prije imao mrlja a i ovo zadnje ziriranje je po meni jedna od njih. Nisam pristalica osobnog vrijedjanja ali ako postoje razlozi i cinjenice mogu ih razumjeti.
Kako od tebe tako i od "njih".

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61428
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Virtu4l » 15 nov 2017, 15:42

wobly92 je napisao/la:Ne zna za njegovo namještanje i njegovo izbacivanje iz fudbala na godinu dana. :hmmmm:
Posle 15 časova rada, u petak po podne 27. avgusta 1965. godine, predsednik Disciplinskog suda FSJ-a Svetozar Savić saopštio je odluku:

– Sud je utvrdio lažiranje utakmica Hajduk – Željezničar i Željezničar – Trešnjevka i doneo jednoglasnu odluku da se Hajduk, Željezničar i Trešnjevka iz Prve lige presele u niži rang takmičenja.

– Fudbaleri Željezničara Ivica Osim i Drago-Mišo Smajlović kažnjeni su jednogodišnjom zabranom igranja.
Da ti ne navodim ostale tačke, dovoljno je ovo da skontaš.
I onda treba njegov sin da dođe da se i ovdje malo uhljebi opet...
Kadija te tuži, kadija ti sudi, i to pazi Hajduk i Željo, jedina dva kluba koje komunistička partija nije mogla poklopiti.

Patite,

http://sportsport.ba/bh_fudbal/amar-osi ... jak/258636
Evribadi sej Željo
Željoooo

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 15 nov 2017, 15:42

:plac:
Kompromis je napisao/la:Argumenti i patriote :bih: su na strani reprezentacije, ostali joj zele zlo i bojkot... to je jasno odavno jer oni i uopste ne vole BiH... sada to javno i pokazuju...
Amare patriote su uz tebe....
A patriJote su protiv. Je li?
Tako isto tvrdi i sef svih Bosnjaka zadnjih 10 godina.

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la robertkosar » 15 nov 2017, 15:42

:bih: UPUCUJEM APEL OVOJ GOSPODI STO SJEDE U F/N SAVEZU : IZABERITE DRUGA ILI GOSPODINA MARINOVICA SA SELEKTORA I RJESITE OVAJ RUSVAJ OKO SELEKTORA. NEMAM NISTA PROTIV OSIMA I DRUGIH ALI VOLIM REPREZENTACIJU BOSNE :bih: i HERCEGOVINE I SAMO ZELIM DA UZIVAM U POBJEDAMA MOJE DRZAVE :bih:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Tkanton » 15 nov 2017, 15:49

Po prici ovog novinara kolika je Amar velicina i sta je sve osvoji mi treba da ocekujemo minimalno po jednu titulu sa Evropskog odnosno svjetskog kupa, inace Engleske kladionice vec obaraju koeficijent na BejHa.

Zamisli staje Dzeko i Pjanic i kazu Amaru idi nam donesi pivu...

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 15 nov 2017, 15:51

Pa sta ocekujete?
Raja je imala dovoljno postovanja prema Osimu i strpljenja za njegovu demagogiju, izbjegavanje odgovornosti, bacanje krivice na navijace, igrace, a nikada na savez i selektore...
Sada je direktno ucestvovao u instaliranju nekompetentnog sina, na najvazniju funkciju u Bh fudbalu. Moralo je poceti vadjenje prljavog vesa. :|

Avatar
avenija
Postovi: 13634
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la avenija » 15 nov 2017, 15:54

POZIVAM GOSPODU IZ RS DA SPASE NACIONALNU SELEKCIJU SUTRA U ZENICI .DOSTA MAHALE I KAFANE!
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 15 nov 2017, 15:56

Evo Zeljovci sebi uzeli Papca za sportskog direktora, a reprezentaciji uvalili Amara :mrgreen:

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la BoixosNois1899 » 15 nov 2017, 15:58

Virtu4l je napisao/la:
wobly92 je napisao/la:Ne zna za njegovo namještanje i njegovo izbacivanje iz fudbala na godinu dana. :hmmmm:
Posle 15 časova rada, u petak po podne 27. avgusta 1965. godine, predsednik Disciplinskog suda FSJ-a Svetozar Savić saopštio je odluku:

– Sud je utvrdio lažiranje utakmica Hajduk – Željezničar i Željezničar – Trešnjevka i doneo jednoglasnu odluku da se Hajduk, Željezničar i Trešnjevka iz Prve lige presele u niži rang takmičenja.

– Fudbaleri Željezničara Ivica Osim i Drago-Mišo Smajlović kažnjeni su jednogodišnjom zabranom igranja.
Da ti ne navodim ostale tačke, dovoljno je ovo da skontaš.
I onda treba njegov sin da dođe da se i ovdje malo uhljebi opet...
Kadija te tuži, kadija ti sudi, i to pazi Hajduk i Željo, jedina dva kluba koje komunistička partija nije mogla poklopiti.

Patite,

http://sportsport.ba/bh_fudbal/amar-osi ... jak/258636
Ovakav članak bi napisali i o Tomislavu Piplici da iskešira pare. :urnebes:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 15 nov 2017, 15:59

Ima li sanse da to bude gospodin Felix Magath?

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 15 nov 2017, 15:59

Vucevich je napisao/la:Ima li sanse da to bude gospodin Felix Magath?
Nema!!! :D :D :D

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 37 gostiju.